תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שלום,

כפי שפורסם באתר, מסיבת הרשת שתוכננה לסכם את "שבוע מסיבת המשחקים" נדחתה. נכון לרגע זה, אין תאריך יעד, אך הכוונה היא כן לקיים את האירוע עוד השנה, באחד החגים שסוגרים את השנה - וכל עוד תהיה לנו כמובן יכולת כלכלית לקיים את האירוע לבדנו ללא נותני חסות, או שיימצאו נותני חסות.

הפרסים שהיו מיועדים לחלוקה באירוע, יחולקו במספר טורנירים שנקיים און ליין - גם לקבוצות הטובות ביותר, וגם לקבוצות טובות פחות, ככה שכולם יהנו. כמובן ש-"שריפת" הפרסים לא תבוא על חשבון פרסים שיהיו באירוע שנקיים.

בתור מישהו שהרים 90% מהלאנים בישראל, בזמן שכולם דיברו על להקים אירוע, זו אינה אופרציה פשוטה, וללא נותני חסות - יכולה להסב נזקים כספיים גדולים.

עדיף ציפור אחת ביד, משתיים על העץ.

בשלב הזה נתמקד בהמון פעילויות און ליין עם גמרים במשרדים או לאן שופים, אפילו ליגה קטנה, בד בבד לעבודה מול נותני חסות במטרה לסגור מפרסם עם "בייצים", כדי שנוכל לקיים את האירוע.

אם יש שאלות נוספות - זה המקום.

תודה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    תודה על המידע
    גם כשלי משעמם אני לוחץ
    CTRL+W

LOL

תודו שזה חזקקקקקקקק

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שימו לב שהוא אמר לאן שופים,
    אם אתם מעוניינים לקיים באיזור המרכז או הצפון תחרות קטנה נושאת פרסים,
    מארגנים את זה בצ'יק,כמה מחשבים עם BF וכניסה מוזלית.ויש לכם ערב לשחק עם החבר'ה BF
    על כבוד תהילה ופרס.
    לאן שופ=כמו ארקייד בקניון רק במקום מכונות משחקים,משחקים על מחשבים.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    אני מאמין שאנשים יודעים מה זה לאן שוף אנשים פה גיימרים רציניים באמת

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    אני מאמין שאנשים יודעים מה זה לאן שוף אנשים פה גיימרים רציניים באמת
    בדיוק...

בכל מקרה, ויגייז, אני מבין את העובדה שזה בטח ממש אבל ממש קשה לארגן מסיבה כזאת ענקית... אבטחה, מקום, מימון של כל הציוד, שרתים, פרסים ועוד המון דברים שבטח מאחורי הקלעים ואני כמשתמש פשוט באתר שלכם לא מכיר... אבל עדיין, זה לא כל כך בסדר לאמר לכולם להתארגן, לנקות את התאריכים, להתאמן ועוד, רק כדי לשמוע שזה נדחה, אם בכלל זה יתקיים.

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    תשמע אני חולק עלייך קצת כי כמו שאמרת זה באמת חתיכת סרט להרים כזה שוואו אבל תן להם את הזמן ז מןגם אם זה כולל דחייות כי בסך הכל הם עושים את זה בשבילך בשבילי ובשביל כל גיימר בארץ שמעוניין ורוצה קצת להרגיש מהחוויות שבחו"ל כבר יש מזמן ולא רק פעם בשנה אז תמתין בסבלנות ואני מאמין ומקווה שהם יעשו לנו אחלה הפקה נ.ב בהצלחה לכל המארגנים ותודה

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    תשמע אני חולק עלייך קצת כי כמו שאמרת זה באמת חתיכת סרט להרים כזה שוואו אבל תן להם את הזמן ז מןגם אם זה כולל דחייות כי בסך הכל הם עושים את זה בשבילך בשבילי ובשביל כל גיימר בארץ שמעוניין ורוצה קצת להרגיש מהחוויות שבחו"ל כבר יש מזמן ולא רק פעם בשנה אז תמתין בסבלנות ואני מאמין ומקווה שהם יעשו לנו אחלה הפקה נ.ב בהצלחה לכל המארגנים ותודה
    ממתין! ממתין ועוד איך.
    אבל עדיין, כמה אפשר לחכות, אני כבר מת לראות כמה מכם במציאות.

הרשמה