תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 150
    הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    תורידו עכשיו מהWiiWare
    זה ממש נחמד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי PTii
    תורידו עכשיו מהWiiWare
    זה ממש נחמד
    מה יש שם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי PTii
    תורידו עכשיו מהWiiWare
    זה ממש נחמד
    אני חושב שכולנו נשמח לקצת יותר פרטים !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נוו. אני כתבתי את זה בת'רד של מטרויד. מה נסגר איתך PTii להציף בדיונים?!

יש שם סרט בקרוב מצוין למשחק, וסרט של לחימה על הגשר...
    ושתי תמונות נחמדות שאפשר לראות אחרי שמוחקים קצת מהרקע... (שלוחצים על הכפתור המהבהב בצד ימין למעלה של התפריט)

זה ערוץ ממש חביב. ממש מפתיע. כל הכבוד נינטנדו. אם הם יעשו משהו כזה לכל משחק, זה יכול להיות ממש מדליק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    כואב לכם להוריד? רציתי להשאיר את זה הפתעה

בערוץ כרגע יש שלושה דברים:
    - טריילר חדש שמראה את העלילה בעיקר
    - סירטון גיימפליי
    - ארט חדש של סאמוס (ברקע, צריך "לצבוע" אותו כדי לגלות אותו)

ביום שני הקרוב יעלו טריילר חדש וסירטון גיימפליי של הספייר-בול
    באותו יום גם יצאו לVC מטרויד וסופר מטרויד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי ADi

ושתי תמונות נחמדות שאפשר לראות אחרי שמוחקים קצת מהרקע... (שלוחצים על הכפתור המהבהב בצד ימין למעלה של התפריט)

זה ערוץ ממש חביב. ממש מפתיע. כל הכבוד נינטנדו. אם הם יעשו משהו כזה לכל משחק, זה יכול להיות ממש מדליק.
    ממש מצאתי לי זמן לנסוע לבקר את ההורים, אני מתגעגע ל wii שלי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ככה נראה הערוץ:

והאתר של מטרויד התעדכן:
    http://www.metroid.com/

וכמובן Metroid ו-Super Metroid יגיעו החודש ל-VC.

קצת PR:
    It's been almost three years since the release of Metroid(r) Prime 2: Echoes on the Nintendo Gamecube(tm) and a year and a half since Metroid(r) Prime: Hunters put you Nintendo DS(tm) stylus into overdrive. Now the Wii Shop Channel is here to help get you "primed" for the upcoming release of Metroid Prime 3: Corruption on Wii(tm)!

It all starts with the Metroid Prime 3: Preview. This new channel, available in the WiiWare(tm) section of the Wii Shop Channel, is dedicated solely to Metroid(r) Prime 3: Corruption. From the unique cursor and layout to the movies giving you a preview of the game's story line and game play. There's no denying you've entered the realm of Metroid.

Next up is the game that started it all--Metroid on the NES(r). Bring on the nostalgia and fond memories as you explore Planet Zebes and get reintroduced to Samus and classic enemies like Ridley and Mother Brain! Metroid is rated E with Mild Fantasy Voilence by the ESRB. Available to download for 500 Wii Points(tm) on August 13 from the Virtual Console section of the Wii Shop Channel.

What better way to follow that than with the Super NES(r) classes: Super Metroid(r). Arguably one of the greatest games ever. Super Metroid upped the ante with bigger and badder bosses, along with new items such as the Grappling Beam and X-Ray Scope. Super Metroid is rated E with Mild Violence by the ESRB. Available to download for 800 Wii Points on August 20 from the Virtual Console section of the Wii Shop Channel.

Wrapping up the Month of Metroid is the arrival of Metroid Prime 3: Corruption. Taking all the elements that made the previous Prime games so special and adding Wii-specific controls; Metroid Prim 3: Corruption is one of the most innovative and highly anticipated game releases this year! Metroid Prime 3: Corruption is rated T with Animated Blood and Violence by the ESRB. Available for purchase later this month at you local retailer.

Get ready to suit up and tackle some of gaming's most famous adventures with Samus!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי ADi

אוי נו, אני שונא את השיטה של לכנס את כל החדשות בנוגע לנושא מסוים בת'רד אחד
    ככה מפספסים דברים והפורום נראה מת.

חוצמזה, אני פה פעם בשבועיים, כל חודש יש לך 22 ימים של שקט ממני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי PTii
    אוי נו, אני שונא את השיטה של לכנס את כל החדשות בנוגע לנושא מסוים בת'רד אחד
    ככה מפספסים דברים והפורום נראה מת.

חוצמזה, אני פה פעם בשבועיים, כל חודש יש לך 22 ימים של שקט ממני
    חפיף.

ולכל מי שיש לו קונסולה שהיא לא ארה"ב:
    http://www.nintendogal.com/index.php...3-Preview.html
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מי שלא מוריד את סופר מטרויד הוא ביצה רקובה!
    משעשע, אבל זה המשחק הכי טוב לWII בנתיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    עיר
    גן שורק
    Holy cow
    סופר מטרויד? אני קונה.
    "ערוץ המטרויד" עולה כסף?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי weasel
    Holy cow
    סופר מטרויד? אני קונה.
    "ערוץ המטרויד" עולה כסף?
    ממתי משלמים על פרסומות?

אגב, הזמנתי כבר עותק של MP3:C (אני לא אהיה בבית כשהוא ייצא) מcduniverse.com ב240 ש"ח
    זה המחיר הכי זול עם המשלוח הכי מהיר שמצאתי, והאתר אמין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אוף מתי הערוץ הזה יגיע לPAL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    מה הסיכויים שהם יפתיעו עם איזה דמו פתאום? כמעט קיבלתי התקף לב כשראיתי את המכתב שאומר שניתן להוריד "preview" של המשחק מערוץ הקניות, זה נשמע כמו דמו ואז אחרי שאתה מסיים לקרוא את המכתב אתה מבין שזה סתם איזה סרט.

אבל מגניב לגמרי שהולכים להוציא את המשחקים הישנים ב-VC. למרות שניסיתי לשחק במקורי באמצעות כמה אמולטורים ורמת הקושי של המשחק הזה פשוט שברה אותי. לא עושים משחקים כאלה יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    מה הסיכויים שהם יפתיעו עם איזה דמו פתאום? כמעט קיבלתי התקף לב כשראיתי את המכתב שאומר שניתן להוריד "preview" של המשחק מערוץ הקניות, זה נשמע כמו דמו ואז אחרי שאתה מסיים לקרוא את המכתב אתה מבין שזה סתם איזה סרט.

אבל מגניב לגמרי שהולכים להוציא את המשחקים הישנים ב-VC. למרות שניסיתי לשחק במקורי באמצעות כמה אמולטורים ורמת הקושי של המשחק הזה פשוט שברה אותי. לא עושים משחקים כאלה יותר.
    כן. זה אני או שהמשחקים פעם היו פאקינג קשים בטירוף! אני משחק בקיד איקרוס, וזה משחק קשה!! חחח כאילו, אין ויתורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    סופר מטרויד זה משחק חובה, כידוע.
    אבל מטרויד1? הוא חולק חינם כבר פעמיים ב5 שנים האחרונות (הוא Unlockable בתוך פריים1 ובתוך Zero Mission), תעשו לעצמכם טובה ואל תבזבזו 5 דולר על משהו שאפשר להשיג כבונוס למשחק מצוין אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    כן. זה אני או שהמשחקים פעם היו פאקינג קשים בטירוף! אני משחק בקיד איקרוס, וזה משחק קשה!! חחח כאילו, אין ויתורים.
    המשחקים של פעם היו הרבה יותר קשים, אבל ברוב המקרים הם היו קשים יותר בגלל איזה פאק תכנוני ולא בגלל שזו הייתה הכוונה. פעם יצירת המשחקים נעשתה בצורה הרבה יותר חובבנית, אז היו הרבה דברים במשחק שלא כל כך בטוח שהיו אמורים להיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    המשחקים של פעם היו הרבה פחות קשים, אבל ברוב המקרים הם היו קשים יותר בגלל איזה פאק תכנוני ולא בגלל שזו הייתה הכוונה. פעם יצירת המשחקים נעשתה בצורה הרבה יותר חובבנית, אז היו הרבה דברים במשחק שלא כל כך בטוח שהיו אמורים להיות.
    אממ... לא נראה לי שזה המקרה של קיד איקרוס. אבל אולי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    המשחקים של פעם היו הרבה פחות קשים, אבל ברוב המקרים הם היו קשים יותר בגלל איזה פאק תכנוני ולא בגלל שזו הייתה הכוונה. פעם יצירת המשחקים נעשתה בצורה הרבה יותר חובבנית, אז היו הרבה דברים במשחק שלא כל כך בטוח שהיו אמורים להיות.
    דווקא הקושי של המשחקים הישנים נובע בעיקר מזה שאי אפשר לשמור
    ואם מתים אז מתחילים הכלללללללל מהתחלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    כתבתי בהודעה הקודמת שלי בטעות שהמשחקים של פעם הרבה פחות קשים... התכוונתי הרבה יותר קשים ותיקנתי את זה. סתם שיהיה ברור ולא יהיו אי הבנות.

המחסור ביכולת לשמור היא גם סיבה לקושי. לפני מטרויד לא היה אפילו מד חיים. קשה לחשוב איך זה למות מכל מכה.
    בעצם... אולי זה לא היה מטרויד. אולי זה היה משחק אחר. אני לא זוכר את השם שלו. זה עם השוט והטירה המפחידה עם דרקולה. אהה... קסלווניה.
    שתף ב-Google+

הרשמה