תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    כמה שאלות, כדי שצוות VGAMES ידע עד כמה אתם שבעי רצון מההנלה, מהאדמינים, ומהכול
    תתנו לנו תשובות כנות, אבל בצורה יפה.
    לדוגמא: לא אהבתי את ***** מכוון ש****
    ולא: ה*** זוועה, אין פה *** בגרוש

אז לשאלות

1. מה דעתכם על האדמינים בשרת?

2. האם האדמינים צריכים לעבור סינון מידי? (להוריד אדמינים שאל משקיעים/לא מבצעים את תפקידם כראוי)

3. האם האדמינים נענים לבקשות שלכם?

4. האם אתם מרוצים מהוונטרילו?

5. האם האדמינים בוונטרילו טובים?

6. האם האדמינים בוונטרילו עונים לבקשותיכם?

7. האם האדמינים(בכול מקום שהם) יעילים? ( מבצעים את העבודה שלהם במהירות וביעילות)

8. *כמה הערות שלכם לסיום*
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אין שום בעיות!הכל הולך כמו שצריך.
    8.יוגב מה קרה אתה פותח דיונים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    שי תקדיש לזה מחשבה..
    הצוות עומד להתבסס על מה שיהיה כתוב פה..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    נכתב במקור על ידי yoge

אז לשאלות

2. האם האדמינים צריכים לעבור סינון מידי? (להוריד אדמינים שאל משקיעים/לא מבצעים את תפקידם כראוי)

7. האם האדמינים(בכול מקום שהם) יעילים? ( מבצעים את העבודה שלהם במהירות וביעילות)

אממ..

טוב אז ככה:

1. חלק מהאדמינים בשרת מזלזלים בכח שלהם כאדמינים ונותנים כלא וקיקים ואפילו באנים על שטויות.. ואני לא מדבר על עצמי בחיים לא נתנו לי באן אלא על אחרים שאפילו מתלוננים פה בפורום..

2. האמת שכה חלק מהאדמינים לא עוזרים למי שצריך ולא מתייחסים ממש.. אבל פלוס מינוס האדמינים בסדר..

3. שוב.. לפעמים כה ולפעמים לא.. לפעמים הם "עסוקים" מדי בדברים אחרים..

4.אין לי מיקרופון אז אני לא מתחבר ממש הרבה אבל כל הפעמים שהייתי מתחבר לוונט האדמינים היו סבבה.!

5.אין לי מיקרופון אז אני לא מתחבר ממש הרבה אבל כל הפעמים שהייתי מתחבר לוונט האדמינים היו סבבה.!

6. האמת רק פעם אחת רציתי שאדמין אחד יעביר אותי לחדר עם כולם והוא העביר אותי חח וזהו..

7.לא חייב במהירות אבל ברור שהם יעילים.. יש כמה אדמינים שרק לחשוב שהם לא היו הקהילה לא הייתה כמו שהיא!

8.העארות שלי הם שכל האדמינים שמזלזלים בכל שלהם כאדמינים ונותנים כלא וקיקים על סתם.. [רוב האדמינים האלה חדשים בתפקיד שלהם] יתחילו לחשוב אם באמת מגיע לתת את הקיק או את הכלא לפני שנותנים אותו!

זהו יוגב
    Nir

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    נהריה
    1. יש יותר מידי אדמינים וזה כבר מעצן כח למשל אתמול בצוהריים ולקראת הערב ל היו אדמינים בכלל
    עד שמר בין נכנס והרגיע את כולם מקללות והכל

2. 30 ו.. אדמינים זה לא מוגזם קצת אתם חושבים??
    זה מפוצץ באדמינים שכבר כל אחד סומך על השני ואומר "טוב אם יש קללות בשרת או משו בטוח יש אדמין שנכנס" ואין שום אדמין וזה כבר מעצבן

3. תחזירו לכמו שהיה פעם שהיה קשה להשיג אדמין אני זוכר את אוהד(דארקסייד) שכת נאום בשביל לקבל אדמין ועכשיו כל אחד שמשחק בקושי 3 חודשים יש לו אדמין רמה 3.

4. לגבי הפורום בנוגע לאדמין-- יש אנשים שיש להם בסביבות ה 300 הודעות ויש להם אדמין מה הולך לעזאזל??

זהו ויוגב זה מה שעלה לי עד עכשיו לראש

תודה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.11.2006
    נכתב במקור על ידי Mr_T
    4. לגבי הפורום בנוגע לאדמין-- יש אנשים שיש להם בסביבות ה 300 הודעות ויש להם אדמין מה הולך לעזאזל??

תודה.
    טוב לגבי זה יש מספר סיבות, סביר להניח שאתה מדבר עלי גם, אז ככה אני אישית לא פותח דיוני תוכן בשביל זה יש לנו מספר אנשי תוכן ושני כתבים. הם אמורים לתת לפורום חיים, בנוסף לקהילה עצמה.

אני פותח דיונים או מגיב רק במידה ואני רואה צורך לענות על בעיה או שאלה של ההנהלה בלבד (כמו תגובה זאת).

לגבי שאר האדמינים פה בשרת תהיה בטוח שהם הרוויחו את זה ביושר על ידי עבודה בשרת ובוונט ועזרה לקהילה ולהנהלה.
    מה שאני מנסה לומר זה שכמות ההודעות שיש למשתמש בפורום לא בהכרך מביעה על רמת הפעילות שלו למען הקהילה.

בכל הקשור לשרת ה- Role Play ניתן לשלוח מייל אלי:[email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    עכו
    אמ...מתן..מה שרשמת עכשיו לא ממש יעזור לך לקבל אדמין..כי אמרת שאתה רוצה
    ובקשר לשאר השאלות הם לא ממש מדברות אלי אבל..
    ראיתי שרשמו פה שיש אדמינים חדשים שנותנם קיק על כלום (במקום כלא)
    אז גם אני ראיתי אדמינים כאלה
    ואני מציע לכם לעשות ישיבה של כל האדמינים רמה 2-3 ולדבר איתם על כל הדברים האלה
    מהם סדרי העונשים וכו..
    בהצלחה !
    מנהל הוונטרילו בדימוס
    מדריכים על הוונטרילו :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    נכתב במקור על ידי yoge

אז לשאלות

1.אני חושב שהאדמינים עושים עבודה מצוינת ומשתדלים כמה שיותר לעזור ולעשות כיף.

2.אני חושב שכמעט כל האדמינים עושים עבודה מצוינת ככה שלא יהיה את מי לסנן.

3. אני לא מבקש מהם כלום

4.אחלה ונטרילו

5.האדמינים בונט ממש אחלה לא עושים בעיות ותמיד הם אחלה במיוחד
    Lior

6.כן

7.כן

8. * הערות *
    אנחנו הקהילה הכי טובה שיש מוהאמהומאוהמואהמואמהואמאאאאאא
    אני אותך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    1. מה דעתכם על האדמינים בשרת? בסדר אבל יש מקום לשיפור

2. האם האדמינים צריכים לעבור סינון מידי? (להוריד אדמינים שאל משקיעים/לא מבצעים את תפקידם כראוי) בטח !

3. האם האדמינים נענים לבקשות שלכם? לא תמיד

4. האם אתם מרוצים מהוונטרילו? כן

5. האם האדמינים בוונטרילו טובים? כן, אבל היה טיפה טיפה יותר טוב אם באמת שצריך עזרה הם היו יכולים לקבל פייג'ים ולא להיות בחדרים נעולים תמיד..

6. האם האדמינים בוונטרילו עונים לבקשותיכם? כן

7. האם האדמינים(בכול מקום שהם) יעילים? ( מבצעים את העבודה שלהם במהירות וביעילות) כן

8. *כמה הערות שלכם לסיום* שום דבר
    מנהל פורום GTA. אדמין בשרת ה-DM.אדמין בשרת ה-Ventrilo.
    לפניות\בקשות ועזרה - [email protected]

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    נהריה
    נכתב במקור על ידי Anubis
    טוב לגבי זה יש מספר סיבות, סביר להניח שאתה מדבר עלי גם, אז ככה אני אישית לא פותח דיוני תוכן בשביל זה יש לנו מספר אנשי תוכן ושני כתבים. הם אמורים לתת לפורום חיים, בנוסף לקהילה עצמה.

אני פותח דיונים או מגיב רק במידה ואני רואה צורך לענות על בעיה או שאלה של ההנהלה בלבד (כמו תגובה זאת).
    .
    ממש לא התכוונתי אליך אתה מויאיפי זה לא קשור זה פשוט מעצבן כל הקטעים האלה שבשבוע אחד חצי מהשרת ניהיה אדמינים!! באותו זמן של חלוקת האדנינים לכל ראש קלאן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    נהריה
    אוהד אני לא כזה רוצה לקבל אדמין זה ממש לא נכון אבל לגבי כל השארר זה פשוט מעצבן!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    1. אחלה אדמינים, מכיר את כולם (כמובן) והם ממש עוזרים ומבינים כל אחד בתחומו
    2. אמממ... כן, בהחלט אפשרי וכדאי
    3. בתור אדמין אי יכול להגיד שאני משתדל, בתור שחקן.. כן, אפילו שרובם עסוקים בלעשות פעילויות ואז לפעמים הם שוכחים לענות לשחקנים...
    4. כן, הוא ממש טוב ומסודר!
    5. אמממ..אני חושב שכן , אני אישית משתדל לענות לשחקנים כמה שאפשר
    6. בתור מה אני יכול לענות על זה? אני אדמין...
    7. כן, אני תמיד רואה את האדמינים עושים את תפקידם כראוי
    8. אמממ... לדעתי כדאי להוסיף עוד כמה אדמינים לוונט ולעשות קצת סדר בפורום
    ד"א יוגב כל הכבוד!
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Mr_T
    מצד שני יש אדמינים שממש עוזרים (אנוביס, וייפר קינג, קטשופ (למרות שאני לא בטוח לגבי מספר ההודעות שלו) ולא חסרים עוד אדמינים שעושים תפקיד בצורה מצויינת ואין להם הרבה הודעות
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    עיר
    חיפה
    לדעתי האדמינים עושים את העבודה כמו שצריך !
    צרו קשר:
    [email protected]

בברכה,
    אילון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    עיר
    נהריה

טוב נתחיל...
    1. האדמינים אחלה דווקא..אבל אני אמרתי ואני יגיד שוב! בשעות מאוחרות יש פה ילדים צ'יטרים...
    ולא רק צ'יטרים היה פה לפני כמה זמן..ילד שפירסם שרת ישראלי מתחרה. ואף אדמין לו היה פה בשביל למנוע את זה. וצילמתי את זה אבל אני לא מוצא את התמונה..מצטער XD...יש כמה ילדים שיכולים להוכיח...

2. כן יש מלא אדמינים שלא מתחברים הרבה ולא משקיעים ואני חושב שלא להוריד אותם מניהול...אבל לפחות להוריד להם רמה לאזהרה..ואז להוריד אותם מניהול.. שילמדו לקח!

3. כן לרוב האדמינים מקשיבים...בזה אין לי תלונות!...חחח

4. הוונטרילו אחלה אני פשוט מרוצה ממנו לטובה!!! אני חושב שזה הדבר הכי טוב ב-GTA!!!

5. לי אין טענות על האדמינים בוונט...אבל יש כאלה שמתלוננים! אז לדעתי אחלה!.

6. לא ממש ביקשתי דברים מאדמינים בוונט אבל נראה לי שהם ינסו לעזור לכל מי שמבקש עזרה...רק משהו אחד יש לי להגיד! כשאני צריך לדבר עם מישהו חשוב עם משהו חשוב.. אז הם יושבים להם בחדר של האדמינים וחוסמים פאג'ים וזה מעצבן ואין לי איך לשאול אותם או לדבר איתם...אני חושב שהם צריכים להיות יותר פתוחים...

7. אני חושב שכן... אבל לרוב הם טועים חחח הם מכניסים אותי לכלא בלי שום קשר..דוגמא: מישהו יורה במשטרה ואני עומד שם ולא עושה כלום...(סתם אני מסביר למישהו ב-PM על המשחק...)
    אז אדמין בא ומכניס אותי לכלא בלי שום קשר..אבל לא משנה כי אני יודע שאנשים טועים!...

8. אני חושב שתפסיקו לחלק אדמינים לכל מי שבא לשרת ומבקש אדמין...כי באמת כמו שמתן אמר..בשבוע אחד, חצי מהקהילה נהיו אדמינים..תנו אדמין למי שמגיע לו ולא למי ש"מלקק" לכם...
    כי יש פה הרבה ילדים שממש מגיע להם והם לא מקבלים (לא אני חחחח) תחשבו על זה..
    ועוד משהו...תהיו יותר פעילים בשעות מאוחרות..2-4 בלילה.. זהו לבנתיים חחחח זה היה ארוך!!

קרדיט ל-Castanio על הפצצות שלמעלה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    נכתב במקור על ידי Mr_T
    1. יש יותר מידי אדמינים וזה כבר מעצן כח למשל אתמול בצוהריים ולקראת הערב ל היו אדמינים בכלל
    עד שמר בין נכנס והרגיע את כולם מקללות והכל

2. 30 ו.. אדמינים זה לא מוגזם קצת אתם חושבים??
    זה מפוצץ באדמינים שכבר כל אחד סומך על השני ואומר "טוב אם יש קללות בשרת או משו בטוח יש אדמין שנכנס" ואין שום אדמין וזה כבר מעצבן

3. תחזירו לכמו שהיה פעם שהיה קשה להשיג אדמין אני זוכר את אוהד(דארקסייד) שכת נאום בשביל לקבל אדמין ועכשיו כל אחד שמשחק בקושי 3 חודשים יש לו אדמין רמה 3.

זהו ויוגב זה מה שעלה לי עד עכשיו לראש

תודה.
    מה אתה מדבר?!?! אני משחק כבר שלושתרבע שנה משקיע תחיים במשחק ובפורום ולא מקבל אדמין!!!! הייתי צריך להגיד משהו יותר הגיוני כמו שאלה שצריכים באמת לקבל לא מקבלים ואלה שלא מגיעלהם מקבלים!!
    Nir

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Nirsassy:D
    מה אתה מדבר?!?! אני משחק כבר שלושתרבע שנה משקיע תחיים במשחק ובפורום ולא מקבל אדמין!!!! הייתי צריך להגיד משהו יותר הגיוני כמו שאלה שצריכים באמת לקבל לא מקבלים ואלה שלא מגיעלהם מקבלים!!
    כל מי שמגיע לו מקבל
    אנחנו לא יכולים לתת אדמין לכל מי שמשקיע, זה לא פרס!
    תבינו שאדמין זה עבודה בשביל הקהילה, אתם מקבלים תפקיד והאמת? זה ממכר, אבל לא ממש כיף אחרי כמה זמן...
    לדוגמא אני בקושי יכול להיכנס לשרת כי אני חייב כל הזמן להיות פה בפורום וכמוני יש אנשים שנמצאים הרבה בוונט, בשרת השני (עובדים על ה-RP) אבל גם בשרת שלנו יש אדמינים שהתפקיד שלהם הוא פשוט לשמור על השרת ואותם אני הכי מעריך פה בקהילה!
    ד"א אנחנו לא מסתכלים על אלה שנמצאים שנה בקהילה, אנחנו מסתכלים על אלה ששואפים לעזור לקהילה ולקדם אותה
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.04.2007
    עיר
    נהריה
    אז סתם משום מה כל ראשי הקלאנים שהיו אז בלי משתמש רשום בפורום קיבלו אדמין וזה לא פייר!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2007
    1.סבבה
    2.יש מצב
    3.לא פניתי לאדמין בשרת...
    4.לא ממש צריך לחדש אדמינים וזה (לרענן)כ
    5.4
    6. לא פונה אילהם...
    7.סעיף3ו6
    8.אין הערות יאללה ביי .....
    שתף ב-Google+