תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    ראשל"צ
    טוב ככה, אני צריך מפרט חזק למחשב, שיריץ לי את ממשק סורס חלק, כולל את כל המשחקים החדשים שהולכים לצאת בשנים הקרובות (Crysis etc). שיתמוך ב-DX10 ויספיק לי לכמה שנים טובות, לא כולל ציוד היקפי. טווח מכירים שיהיה מקסימום 8K, עדיף פחות.
    אגב, עדיף אינטל וכרטיס מסך מועדף nVIDIA GeForce 8800 GTS 640mb תתאימו לזה תחומרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי arcane
    טוב ככה, אני צריך מפרט חזק למחשב, שיריץ לי את ממשק סורס חלק, כולל את כל המשחקים החדשים שהולכים לצאת בשנים הקרובות (Crysis etc). שיתמוך ב-DX10 ויספיק לי לכמה שנים טובות, לא כולל ציוד היקפי. טווח מכירים שיהיה מקסימום 8K, עדיף פחות.
    אגב, עדיף אינטל וכרטיס מסך מועדף nVIDIA GeForce 8800 GTS 640mb תתאימו לזה תחומרה.
    נשבע לך בחיים שלי... כל יום יש פה לפחות כמה אנשים שמבקשים מפרט זהה ומקבלים מפרט זהה... אתה לא שונה מהם בכלום... אתה לא יכול לקרוא שתיים שלוש הודעות בפורום ולראות בעצמך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי arcane
    אין כזה דבר כרטיס מסך שיפעל על ההגדרות הכי גבוהות למשך יותר משנתיים וחצי שזה באמת באמת המקסימום, אבל ממשק סורס הוא לא כבד בכלל, ובקרייסיס המפרט הזה הולך לעמוד:
    Q6600
    P35-S3
    8800GTS 640MB
    NZXT Apollo/Lexa (לדעתי בתקציב כזה קח את הלקסה)
    Crosair 520W
    Asus Light-Scribe X18 Double Layered
    G.Skill 2GB (DC)
    זה יוצא בערך 5K וזה מפרט ממש טוב, אתה תמיד יכול לשים GTX/ATI High End אבל זו החלטה שלך. לדעתי אפשר לחסוך ולשדרג בעתיד לכ"מ DX10 דור שני שיהיה מעולה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אני מבקש שיבנו לי מפרט ע"פ התקציב שלי ועוד כמה בקשות שרשמתי, אם קשה לך לעזור אז אל תגיב. =)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    http://forum.vgames.co.il/showpost.p...02&postcount=7
    שכחתי לשים לך צורב במפרט
    תוסיף עוד 200 שקל לLG H60N והמפרט מושלם
    תתחדש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי SinfuL-
    http://forum.vgames.co.il/showpost.p...02&postcount=7
    שכחתי לשים לך צורב במפרט
    תוסיף עוד 200 שקל לLG H60N והמפרט מושלם
    תתחדש
    למי דיברת בדיוק בציטוט?
    עריכה: מפרט מצוין. אבל אם הוא לא רוצה לבזבז 600 על זכרונות, שיקח 667, אם הוא לא עושה OC הוא לא צריך 800.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    למי דיברת בדיוק בציטוט?
    עריכה: מפרט מצוין. אבל אם הוא לא רוצה לבזבז 600 על זכרונות, שיקח 667, אם הוא לא עושה OC הוא לא צריך 800.
    דיברתי להוא ששם תגובה מעליי בדיון שאליו רשמתי את ההודעה
    לא למישהו מפה
    והזכרונות אם תשים לב עולים 450 לעומת ה667 שעולים 90 שקל פחות.. הבדל ממש לא מורגש
    במיוחד בתקציב שלו
    וזה פותח לו את האפשרות לOC בעתיד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    זה שמעלי צודק.. לא שווה זכרונות שעוים יותר כשלא תרגיש בהבדל
    שתף ב-Google+

הרשמה