תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    כולכם אמרתם שהפורום מתחיל להדרדר ( אתם אולי צודקים.. )
    אז עלה לי רעיון שנעשה טורנירים של versus בgears of war
    מרוצים בforza 2 או ב pgr 3
    תחרויות של nba או fifa אחד על אחד
    או קרבות של 2 על 2 או 3 על 3 בwwe 2007
    שותפים לקרב ב grow 2
    או כל המשחקים האחרים פשוט כל אחד יוסיף מישהו אחר או כמה אנשים שבה לו וככה נזמין אחד את השני למשחק ונגיד שבתחרויות versus נמנה מישהו שיהיה השופט (אבל גם ישחק) וכך כול פעם שנסיים השופט יכתוב תתוצאות ויפרסם אותם באתר וזה יצא כמו מיני טורניר שיכול לגרום לפרום לצמוח.

דרך אגב נפתח כמה תרדים למשחקים פופולארים ( gow, grow,forza,wwe,nba,fifa או כל משחק שבא לכם) וכך נפרסם את המנצחים ואז המנצחים יהיו מול המנצחים האחרים, והמפסידים יהיו נגד מפסידים.
    אבל בכל משחק נצטרך שופט הגון שלא ירמה.

אני מאמין שזה יכול לעזור לפורום מאוד וגם להוספת אנשים חדשים לפורום וכך נתפרסם יותר...
    תחשבו על זה אנשים יקלידו בגוגל לדוגמא: טורנירים לxbox360 ופתאום הם ימצאו אתר של vgames
    לדוגמא: vgames קהילת xbox טורנירים ותחרוית...
    וכך זה יכול לגרום ליותר אנשים להיכנס ולהירשם לקהילה שלנו (xbox)

אז המנהל נדב וכל קהילת הxbox היתי רוצה שתחשבו על זה וכל אחד יתן רעיון למשחק ושכבר נתחיל את זה בהקדם האפשרי
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    עיר
    מעלה אדומים(ירושלים)
    לא אמרו אני אמרתי בקיצור אנחנו חורשים גירס ברמות מטורפות אז קבל את הגיימר טאג שלי

gt:eladedri-רז
    PSN:razedri

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אני לא התכוונתי לחרוש על גירס כל אחד יביא משחק, יפתח שרת פרטי ויזמין את כל מי שהוא רוצה וזה סבבה.

הרשמה