תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שלום,

כפי שפורסם באתר, מסיבת הרשת שתוכננה לסכם את "שבוע מסיבת המשחקים" נדחתה. נכון לרגע זה, אין תאריך יעד, אך הכוונה היא כן לקיים את האירוע עוד השנה, באחד החגים שסוגרים את השנה - וכל עוד תהיה לנו כמובן יכולת כלכלית לקיים את האירוע לבדנו ללא נותני חסות, או שיימצאו נותני חסות.

הפרסים שהיו מיועדים לחלוקה באירוע, יחולקו במספר טורנירים שנקיים און ליין - גם לקבוצות הטובות ביותר, וגם לקבוצות טובות פחות, ככה שכולם יהנו. כמובן ש-"שריפת" הפרסים לא תבוא על חשבון פרסים שיהיו באירוע שנקיים.

בתור מישהו שהרים 90% מהלאנים בישראל, בזמן שכולם דיברו על להקים אירוע, זו אינה אופרציה פשוטה, וללא נותני חסות - יכולה להסב נזקים כספיים גדולים.

עדיף ציפור אחת ביד, משתיים על העץ.

בשלב הזה נתמקד בהמון פעילויות און ליין עם גמרים במשרדים או לאן שופים, אפילו ליגה קטנה, בד בבד לעבודה מול נותני חסות במטרה לסגור מפרסם עם "בייצים", כדי שנוכל לקיים את האירוע.

אם יש שאלות נוספות - זה המקום.

תודה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    כול הכבוד ניצן, שמח שפתחת את האשכול כאן.
    הנה כול הסיבות לקהילה, כפי שאמרנו שוב וזה יקרה, ליגה וסיומה יתקיים במשרדים או לאן שופים כפי שניצן אמר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    לא נורא אתם עדיין מספר 1 :פ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    חשוב להבהיר שמנהלי סורס העבירו את אכזבת הקהילה אלינו, והפצירו בנו לא לבטל את האירוע ולקיים אירוע קטן.

לצערי זה לא אפשרי בחודשיים הקרובים כאמור, אך אני לא שולל טורנירים און ליין עם גמרים במשרדים החל מחודש הבא, כאשר הפרסים הינם הפרסים מהאירוע.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    אז כשהודעתם על הלאן בעצם קיוותם שעד התאריך של הלאן יצוץ ספונסר שיעזור במימון הלאן?
    איזה מן תכנון זה אם כמעט חודש לפני לאן אתם מודיעים ומפרסמים על הלאן שבעצם שומדבר לא סגור ובכלל אין לכם ספונסרים כמו שאמרת..

החלטה מאוד חכמה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

לא חיכינו ליום של הלאן, אלא שלוש שבועות לפני, היות וקבענו שהדד ליין מבחינתנו הוא לסגור חסויות חודש לפני.

לא הצלחנו, ועדיין המשכנו קדימה עם התכנון של הלאן וההרשמה וכל מה שניתן לעשות (אפילו 3 פגישות ביומיים האחרונים) - במטרה כן לקיים את האירוע.

ברגע שהבנו שזה לא אפשרי, הודענו מייד.

אנחנו עובדים על האירוע הזה כבר 4 חודשים ומנסים למצוא חסויות.
    ניצן דיקשטיין

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    נכתב במקור על ידי timmy
    היי,

לא חיכינו ליום של הלאן, אלא שלוש שבועות לפני, היות וקבענו שהדד ליין מבחינתנו הוא לסגור חסויות חודש לפני.

לא הצלחנו, ועדיין המשכנו קדימה עם התכנון של הלאן וההרשמה וכל מה שניתן לעשות (אפילו 3 פגישות ביומיים האחרונים) - במטרה כן לקיים את האירוע.

ברגע שהבנו שזה לא אפשרי, הודענו מייד.

אנחנו עובדים על האירוע הזה כבר 4 חודשים ומנסים למצוא חסויות.
    איך אומרים אצלנו..
    אל תרוץ לפני שלמדת ללכת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי SinfuL-
    איך אומרים אצלנו..
    אל תרוץ לפני שלמדת ללכת
    ידידי, אומנם ויגיימס "אכזבו" אותך אך בתור בן אדם שהיה מעורב טיפה בנסיונות להרמת לאנים ואף קטנים ממה שויגיימס ניסתה להרים אני אומר לך שמציאת ספונסרים היא עסק קשה.
    יפה שויגיימס לא התייאשו לפני הדד-ליין שקבעו לעצמם אך מצד שני אני מאמין שהודעה קטנה על כך שיש סיכוי כזה או אחר שאירוע לא יתקיים היתה צריכה לבוא בשלב מוקדם יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הפרדס של חנה.
    איך אומרים אצלנו..
    אל תרוץ לפני שלמדת ללכת
    יש כאלה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    נכתב במקור על ידי mtk
    ידידי, אומנם ויגיימס "אכזבו" אותך אך בתור בן אדם שהיה מעורב טיפה בנסיונות להרמת לאנים ואף קטנים ממה שויגיימס ניסתה להרים אני אומר לך שמציאת ספונסרים היא עסק קשה.
    יפה שויגיימס לא התייאשו לפני הדד-ליין שקבעו לעצמם אך מצד שני אני מאמין שהודעה קטנה על כך שיש סיכוי כזה או אחר שאירוע לא יתקיים היתה צריכה לבוא בשלב מוקדם יותר.
    אני לא אומר שזה לא קשה
    פשוט צריך לעשות חושבים לפני.. מציאת ספונסרים לדבר כזה לא לוקח יום ולא יומיים צריך עם זה הרבה מזל ופירסום.. לא נראה לי שבקטע הזה VG כל כך עשתה את מה שצריך
    לפרסם כל היום דרך הבוט במירק בערוצים זה לא מה שיביא ספונסרים רציניים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אין לי מושג על מה אתה מדבר מבחינת "פרסום במירק", הרי כתבתי במפורש שהייתי בעשרות פגישות, שלחתי מאות הצעות, ואנחנו עובדים על האירוע כבר 4 חודשים..

הוא היה אמור להתיים בסוף יולי, הוזז לתחילת אוגוסט, ולאחר מכן לסוף אוגוסט - הכל על מנת שלא נצטרך לדחות אותו מעבר לחופש הגדול.

איך אומרים "באמ'אשלי, עשיתי כבר הכל".
    ניצן דיקשטיין

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פתח-תקווה
    timmy
    אין לי מה להגיד לכם.. אולי כמה שאתם מנסים ומנסים.
    אבל ביאסתם את כל הקבוצות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    יהיה סיכוי קלוש אם אנשים יבואו בחופשות חגים ללאן כי יש בחינות בגרות להרבה מפה..
    עדיף איזה לאן קטן 4\6 קבוצות משהו כזה יהיה גם נחמד או איזה טורניר עם 12 קבוצות יהיה מעניין
    לא נורא לגביי הלאן מבינים אותכם.
    בהצלחה בהמשך חברה אתם עדיין הכי טובים שיש פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    נכתב במקור על ידי d0x
    timmy
    אין לי מה להגיד לכם.. אולי כמה שאתם מנסים ומנסים.
    אבל ביאסתם את כל הקבוצות.
    אלעד אחותך שירן פנויה היום נשמאמי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי inflect
    אלעד אחותך שירן פנויה היום נשמאמי?
    אוווו לאלעד יש אחות GG :]
    לפניות: [email protected]l

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    גם אנחנו בבאסה.

הרמתי 20 אירועים בחיים שלי, ונהנתי מכל אחד ואחד מהם, וממש ממש ציפיתי לאירוע הקרוב..

אנחנו לא הולכים לנוח. כבר בשבוע הבא נשב ונתחיל לתכנן מפגשים פעילויות וכדו'.

אי אפשר לרצות את כולם - זה משהו שלמדתי בחיים. ננסה לקבוע תאריך שיהיה הכי נוח לרוב קהל הגילאים של משתתפי האירוע הצפויים לבוא.
    ניצן דיקשטיין

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פתח-תקווה
    נכתב במקור על ידי timmy
    גם אנחנו בבאסה.

הרמתי 20 אירועים בחיים שלי, ונהנתי מכל אחד ואחד מהם, וממש ממש ציפיתי לאירוע הקרוב..

אנחנו לא הולכים לנוח. כבר בשבוע הבא נשב ונתחיל לתכנן מפגשים פעילויות וכדו'.

אי אפשר לרצות את כולם - זה משהו שלמדתי בחיים. ננסה לקבוע תאריך שיהיה הכי נוח לרוב קהל הגילאים של משתתפי האירוע הצפויים לבוא.

אז תרים לאן קטן של CSS/1.6 תבקש מה שאתה רוצה, ותראה שכולם יבואו לקראתך אני לא ממש מכיר את שאר הקהילות אבל אני יודע שזה חשוב ל2 המשחקים האלו :\.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    נשקול בכובד ראש את הנושא אומנם לא לחודש הנוכחי, אך לחודשים הבאים.

מנהלי קהילות CS הבהירו את הנושא היטב.
    ניצן דיקשטיין

מי שלא בא לא קיים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני לא אומר שזה לא קשה
    פשוט צריך לעשות חושבים לפני.. מציאת ספונסרים לדבר כזה לא לוקח יום ולא יומיים צריך עם זה הרבה מזל ופירסום.. לא נראה לי שבקטע הזה VG כל כך עשתה את מה שצריך
    לפרסם כל היום דרך הבוט במירק בערוצים זה לא מה שיביא ספונסרים רציניים.
    אתה באמת מאמין במה שאתה אומר?
    אתה חושב שהנהלת ויגיימס - שהיא חלק מקבוצת סמייל.מדיה התבססה על פירסום במירק?
    כפי שניצן אמר - נוצרו פגישות, ישיבות וכו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    חולון
    ואו ממש ממש ממש ממשמ ממש ביאסתם..
    בכל מקרה מקווה שתוכלו לפצות על כך בטורנירים online וגם לאנים invite
    בהצלחה בהמשך בכל מקרה...אתם אתם עדיין מקום ראשון
    שתף ב-Google+

הרשמה