תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    הWWE זה מבויים, ולכן מתאבק במקרה ולא ניפצע יכול להמשיך להחזיק מעמד בקרב כמה שצריך...
    אבל מתי הייתם בטוחים שזה כבר מוגזם, שזה שהוא הרים את היד זה לא בסדר... מתי אמרתם לעצמך זה הסוף אבל הופתעם לרעה לגלות שלא... מתי חשבתם שאחרי מהלך כזה זה נגמר אבל בגלל פוש המשיכו להערכת זמן...
    יש קרבות שלדעתנו לא היו צריכים להיגמר כמו שניגמרו... שמישהו טוב יותר... התעמץ יותר והיה צריך לנצח אבל לא...

איזה סוף של קרב הייתם משנים ובאיזה רגע... מתי מישהו כבר לא היה צריך לשבור את הספירה... אתם יכולים לענות באופן כללי על סטרוליין שלם או קרב מסויים עם רגע מסויים...

תהנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני היתי משנה את זה שבטיסטה יצא מספירה אחרי פדגרי זה ביכלל אפשרי??

אבל הם היו חיבים להשאיר אותו אלוף אבל שלא היו עושים ביכלל את הפדגרי הזה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    זה לא היה קרב כל כך משמעותי אבל הקרב בין טריפל אייץ' לריק פלייר last man standing היה מאוד מאוד מוגזם אייץ' חורר לפלייר את הראש עם בורג ועשה אליו 3 פדגרי אבל פלייר לא הפסיד ורק אחרי מכה עם הפטיש הוא הפסיד בסופו של דבר.
    יש עוד מלא קרבות כאלה אבל זה הקרב הראשון שעלה לי בראש.

נ.ב ראיתי עכשיו את ההודעה של סימו ואם הוא אמום שבטיסטה יצא מפדגרי מעניין מה הוא יגיד על מה שאני רשמתי

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    פינה מעולה מיקי! אני לא זוכר הרבה קרבות כאלו. אבל כמו שמתן אמר הקרב עם פלייר ואייץ' באמת נהייה קצת מוגזם. שימו לב שהם חוזרים על זה מתאבק מקבל ת'כיסוח של החיים שלו אבל לא נכנע אבל אחרי זה ממכה קטנה הוא נכנע
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי undertaker
    זה לא היה קרב כל כך משמעותי אבל הקרב בין טריפל אייץ' לריק פלייר last man standing היה מאוד מאוד מוגזם אייץ' חורר לפלייר את הראש עם בורג ועשה אליו 3 פדגרי אבל פלייר לא הפסיד ורק אחרי מכה עם הפטיש הוא הפסיד בסופו של דבר.
    יש עוד מלא קרבות כאלה אבל זה הקרב הראשון שעלה לי בראש.

נ.ב ראיתי עכשיו את ההודעה של סימו ואם הוא אמום שבטיסטה יצא מפדגרי מעניין מה הוא יגיד על מה שאני רשמתי
    מה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 פדגרי 3!!!!!!!!!

איזה דבר דפוק זה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    כן תאמין או לא.. אפילו נראה לי יותר..הוא גמר לפלייר את הצורה.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    באקלאש 2006. קרב משולש בין אייץ', אדג' וסינה על אליפות ה-WWE.

במומנטום של הקרב השופט היה על הרצפה...
    אז הייתי רוצה שאייץ' היה לוקח פטיש ודופק לסינה בפנים, ואז עושה פדיגרי לאדג' ומצמיד ומנצח...
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Rated RKO
    באקלאש 2006. קרב משולש בין אייץ', אדג' וסינה על אליפות ה-WWE.

במומנטום של הקרב השופט היה על הרצפה...
    אז הייתי רוצה שאייץ' היה לוקח פטיש ודופק לסינה בפנים, ואז עושה פדיגרי לאדג' ומצמיד ומנצח...
    זה יפה אבל הרעיון הוא לא לרשום דברים שהייתה רוצה שיקרו ויביאו לניצחון אלה דברים שקרו והיו צריכים להביא לניצחון אבל לא עשו זאת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    כפר סבא
    האמת שאחרי מתקפה כמו פדיגרי או טומבסטון המתאבק שעושים עליו את המתקפה יכול אפילו למות אם עושים את זה אמיתי נגיד טומבסטון שובר את עמוד השדרה והמתאבק אמור למות מזה אם זה אמיתי

לסינה זה קרב מלא פעמים שהוא הישתחרר אחרי מתקפות סיום וזה...

החתימה החזקה למעלה^שלי
    קרדיט לי ;-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי *RATED - HHH*
    האמת שאחרי מתקפה כמו פדיגרי או טומבסטון המתאבק שעושים עליו את המתקפה יכול אפילו למות אם עושים את זה אמיתי נגיד טומבסטון שובר את עמוד השדרה והמתאבק אמור למות מזה אם זה אמיתי

לסינה זה קרב מלא פעמים שהוא הישתחרר אחרי מתקפות סיום וזה...
    גם מסופלקס אפשר למות... וגם אם מישהו כמו לאשלי נותן לך אגרוף ישר לפרצוף אתה ניפצע קשה מאוד מאוד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    נכון.

ואיך הגעת לזה שטומבסטון דופק את עמוד השידרה? טומבסטון דופק את הראש..
    יכול להיגרם מזה זעזוע מוח או חוסר חמצן או דם לראש,שבכולם התוצאה יכולה להיות מוות. <_<
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    טומבסון זה אולי הפינשר הכי מסוכן טעות הכי קטנה והמתאבק מת בזירה אחי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    רגע שאני חושב שממש היה מוגזם הוא בקטע של טייקר נגד פולי מקרב ה-HIAC שלהם בקינג אוף דה רינג 1998. ואני לא חושב שהקרב היה צריך להפסק בגלל פוש מוגזם או משהו, אלןא בגלל שפולי היה מוכן להקריב יותר מעצמו בשביל האוהדים. הוא נפל מגובה 6 מטרים ועדיין המשיך בקרב... איך אפשר?

ד"א, טומבסטון אמנם מסוכן, אבל לא כמו reverse death valley driver.
    לא רק שמקבלים מכה מאוד חזקה מהמזרן לראש, אלא היריב מונח על הכתפיים של המבצע בלי שלמבצע יש את האפשרות לראות מה קורה איתו. והפוך!! כמו ב-torture rack אבל שמקבלים לראש. זה אחד המהלכים הכי קטלניים בהיסטוריה אם לא הקטלני ביותר.
    שתף ב-Google+

הרשמה