תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    כפר סבא
    זה משחק חדש שהמצאתי
    במשחק הזה אני ייתן כל פעם מתאבק ואתם תיצטרכו ליבחור את 3 הקרבות הטובים ביותר שלו זה לא תחרות שהקרב שהרוב הצביעו זוכה צריך פשוט להגיד מהם לדעתכם שלושת הקרבות הטובים ביותר של
    המתאבק

כל כמה זמן אני ייתן מתאבק חדש
    אני יירשום את זה בתגובות ואני גם יערוך את זה בהודעה הזאת

אנחנו נתחיל מהמתאבק:
    ג'ון סינה

מהם לדעתכם שלושת הקרבות הטובים ביותר שלו?

תגובות חבר'ה

החתימה החזקה למעלה^שלי
    קרדיט לי ;-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    1) זה לא משחק זה פינה.
    2) זה דומה מדי למה שעשה סימו כי רוב הרגיעים הגדולים הם בעקבות קרבות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    כפר סבא
    זה לא אותו דבר כי סימו עשה את השיאים של אותו מתאבק נגיד זכייה באליפות משקל כבד אבל השיא של המתאבק זה לא הקרב שלו הקרב הטוב ביותר של המתאבק זה משהו שונה

החתימה החזקה למעלה^שלי
    קרדיט לי ;-)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    הוא לא עשה שיאים הוא עשה רגעים... ואם מתאבק זכה באליפות במשקל כבד זה אחרי קרב טוב שלו... אם אתה מדבר על קרבות איכותיים אז יש את המולטימדיה להעלות בה קרבות כאלה ואת הדיון של הקרב 5 כוכבים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    מיקי נמאס כבר סימו כל הזמן עושה ועושה זה לא אותו דבר תן לבנאדם להתפתח מה עכשיו לא נעשה בגלל סימו גם את הפינה שלי אמרתם שזה דומה עכשיו זה דומה אז מה נעשה בפורום זה לא דומה מה שעכשיו שהוא עושה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    סינה נגד אדג קרב TLC.
    סינה נגד שון רסלמניה.
    סינה נגד HHH רסלמניה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי yarden cohen
    מיקי נמאס כבר סימו כל הזמן עושה ועושה זה לא אותו דבר תן לבנאדם להתפתח מה עכשיו לא נעשה בגלל סימו גם את הפינה שלי אמרתם שזה דומה עכשיו זה דומה אז מה נעשה בפורום זה לא דומה מה שעכשיו שהוא עושה.
    אם יש לך בעייה אתה יכול לעוף מהקהילה אין מה לעשות שאתה וכול מי שמעתיק לא יכול לחשוב אל משהוא שהוא המציא

וזה מאוד דומה לפינה שלי וזה לא היה פייר אם ימשיכו.

המשך יום נעים .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    סימו! אתה לא תדבר כך לאנשים... אם יש לו בעיה אנחנו נישקול את זה ונתקן... המטרה שלנו היא שאנשים היו בקהילה ולא ילכו.

ירדן, אני מבין למה אתה עצבני אבל אני לא יכול לשקר... במשחק של סימו אומרים 4 רגעים גדולים... ופה שלוש קרבות... הרגעים הגדולים בדרך כלל הם או קרבות או באים בעקבות קרבות... ואם לא מדובר על קרב טוב למתאבק אלה מבחינת איכות אפשר לבקש במולטימדיה.

ודרך אגב... סימו אתה צריך להיות שמח שאנשים עושים דומה לשלך כי זה אומר שהרעיונות טובים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    סימו! אתה לא תדבר כך לאנשים...
    אה והוא יכול להגיד שנימאס לו ממני!!!!!

אני לא יעשה יותר פינות וככה כולם יוכלו לעשות פינות כמו שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי SIMO
    אה והוא יכול להגיד שנימאס לו ממני!!!!!

אני לא יעשה יותר פינות וככה כולם יוכלו לעשות פינות כמו שלי.
    הוא אמר שנצאס לו לא ממך אלה מזה שמעירים שהפינות כבר קיימות, וניראה לי שהוא התכוון שליי ברגע שהוא מתחיל את זה במיקי... אתה לא יכול לגרש אנשים ואני הייתי לצדך... אל תתחיל ריבים כמו ילד קטן... תמשיך בפינות שלך... שיהיה מובן:
    סימו עושה את הרגיעים הגדולים לכן אין לעשות פינה שתעסוק ברגיעים גדולים או בדברים הכוללים אותם ומביאים אליהם... במקרה ואתם ממש רוצים אז תנסו לעשות את זה מיוחד ושונה.
    הוא עוסק גם בקרבות טובים מרסלמניה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי mmm
    הוא אמר שנצאס לו לא ממך אלה מזה שמעירים שהפינות כבר קיימות, וניראה לי שהוא התכוון שליי ברגע שהוא מתחיל את זה במיקי... אתה לא יכול לגרש אנשים ואני הייתי לצדך... אל תתחיל ריבים כמו ילד קטן... תמשיך בפינות שלך... שיהיה מובן:
    סימו עושה את הרגיעים הגדולים לכן אין לעשות פינה שתעסוק ברגיעים גדולים או בדברים הכוללים אותם ומביאים אליהם... במקרה ואתם ממש רוצים אז תנסו לעשות את זה מיוחד ושונה.
    הוא עוסק גם בקרבות טובים מרסלמניה...
    הוא אמר אליי תיראה:

מיקי נמאס כבר, סימו כל הזמן עושה ועושה זה לא אותו דבר תן לבנאדם להתפתח מה עכשיו לא נעשה בגלל סימו גם את הפינה שלי אמרתם שזה דומה עכשיו זה דומה אז מה נעשה בפורום זה לא דומה מה שעכשיו שהוא עושה.

עכשיו הבנתה,
    אבל לא משנה אני סולח ואני ימשיך אבל שלא יעתיקו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    זה איך שאתה קורא את זה.

מיקי( הוא פונה עלי) נמאס כבר, סימו כל הזמן עושה ועושה
    (את זה אתה צריך לקבל כמחמאה) זה לא אותו דבר תן לבנאדם להתפתח מה עכשיו לא נעשה בגלל סימו גם את הפינה שלי אמרתם שזה דומה עכשיו זה דומה אז מה נעשה בפורום זה לא דומה מה שעכשיו שהוא עושה. (ואתה רואה שאני פועל להפסקת הפינות האלה בגללך)

עכשיו הבנתה,- ואתה?
    אבל לא משנה אני סולח ואני ימשיך אבל שלא יעתיקו. (הם לא עושים זאת בכוונה...)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    חסל סדר חרטה ברטה P:
    אז ככה: ירדן, תפסק כי אני לא מבין את המשפטים שלך במאה אחוז.
    שנית, אין מה לכעוס על סימו. הוא לא אשם שהוא חדשני וממציא דיונים ומשחקים שתורמים לקהילה.
    זה יאמר לזכותו. לא לרעתו.
    להאשים אחרים בכך שהם לוקחים את כל הדיונים זה לא נכון. אתה רוצה להתפתח? תחשוב על רעיונות משלך.

עכשיו סימו-אל תגיד לאנשים לעוף מהקהילה כי אתה לא מחליט להם מה לעשות. אם מה שהוא אמר היה לא במקום דבר נורמלי. סבבה? לא היית רוצה שיפנו אליך ככה לא משנה מה. זה נותן תחושה של אי נעימות וכאילו לא רוצים אותך כאן וזה לא נכון.

אני נועל את המשחק כי, מה לעשות, הוא דומה בתשעים אחוז לזה של סימו.
    נסו לבדוק מה המצב בפורום, וודאו שלא חשבו על משהו שאתם חשבתם עליו לפניכם ואז תפתחו.

יום טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה