תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    איזה מהם לדעתכם יותר טוב ולמה?
    לדעתי אובליביון, בגלל שבגותיק אז כמעט מכל שיחה שם עם מישהו אתה מקבל איזה 4 קווסטים ואומרים לך רק כיוון כללי..
    אבל לדעתי הגרפיקה ובכלל העולם יותר יפה (ומציאותי) בגותיק 3.

עכשיו אתם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא אהבתי בכלללל את גות'יק 3. לא יודע, כל התחושה הכללית מוזרה. הגרפיקה לא כזו משהו, אני מעדיף את אובליביון.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2007
    גות'יק (כל הסידרה) לוקחת בגדול.

חוץ מסידרת BG לא נתקלתי באף RPG עם סיפור כ"כ עמוק וסוחף כמו של גות'יק.
    העולם בנוי על מערכת חוקים לא מוכרת, שנותנת אומנם פחות גמישות מOblivion, אבל הופכת את המשחק להרבה יותר ידידותי.

בOblivion תרצה או לא, בסוף יש לך עלילה דיי קבועה מראש - אתה תהיה חייב להציל את העולם בנקודה כלשהיא... וגם כשתעשה את זה אין באמת סיום למשחק.

לי אישית נורא מפריע שאין סיום אמיתי למשחק, לא בא לי להמשיך לטייל בעולם ולחפש קווסטים נוספים בשום מקום. בגות'יק 3 נותנים לך אופציה לכמה סופים שונים למשחק (בדומה לNWN2) שכל אחד מהם לא דווקא מתווה לך את כל המשחק. אם אתה משחק בצורה מושכלת, תוכל להנות מכל העולמות ולבגוד באיזו קבוצה שתרצה כשיהיה לך נח.

ולאמר שיש לך מכל איש 4 קווסטים בלי כיוון, זה פשוט לא נכון.
    הם נותנים מספיק פרטים על כל משימה, ואם אתה חוקר מספיק על המשימות אצל אנשים נוספים (כמו שלדעתי צריך לעשות בכל RPG) אתה מקבל מספיק מידע כדי לדעת מול מה אתה צריך להתמודד.

בסה"כ אני אוהב את שניהם, ושני המשחקים האלו נהדרים.
    מי שמתלונן על הגראפיקה של Gothic 3, כנראה לא ניסה שום tweak שמופיע בכל הפורמים של Gothic. ראיתי כמה screen shots של אנשים עם כרטיס מסך טוב - הגראפיקה יותר טובה משל Oblivion בצורה משמעותית. חבל רק שהאופציות האלו לא Built in במשחק וצריך לשנות קבצי ini.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    G3 נתקע לאיזה 3-4 שניות לפעמים על הGTX, ולוקח לו 5 דקות טעינה עם 2GB (למרות שאין אח"כ זמני טעינה בכלל =). ככה שהוא מאוד כבד. אבל הבנתי שהוא משחק מצוין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מההתנסות הקצרה שלי עם ג'י3, קיבלתי תחושה לא טובה, ובאובליויון אתה כל הזמן מרגיש שיש משהו שעוד לא עשית ואתה פשוט חייב לעשות, וזה מה שמזיז אותך
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    שחקתי רק גוטיק 2 .. אז אני לא יודע לקבוע, אבל לדעתי לפי התמונות באובליביון דבר הראשון הגראפיקה טובה יותר לאחר ששמים 2 מודים של שיפור הטקסטורות של הנופים במשחק + סביבה יותר חיה במשחק (ציפורים ולהוסיף יותר חיות (לא מפלצות), ולהוסיף אנשים בשבילים שבין הערים) .. מה שאהבתי בגוטיק 2 שאני מאמין שזה חזק על עצמו ב 3 גם זה שלא צריך לטעון בשום מקום.. העולם פתוח במלואו, זה משהו מיוחד מאוד.
    שתף ב-Google+

הרשמה