תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    שלום לכולם!
    זאת החתימה הראשונה שעיצבתי, תגידו לי מה אתם חושבים...

שאלות:
    1)באיזה פורמט אתם שומרים את החתימות שאתם מעלים?
    2)איך אני מוחק את הרקע הלבן כך שבעצם התמונה לא תהיה מרובעת. ניסיתי למחוק בעזרת "המחק" וניסיתי לסמן וללחוץ על DEL. בכל פעם ששמרתי את התמונה חזר לי הרקע הלבן למרות שסימנתי "ללא" בחלונית של "צבע הרקע".

תודה רבה.
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: Bogart's Signture.jpg‏ 
צפיות: 47 
גודל: 62.3 קילובייט 
מק  
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    שומרים ב GIF !
    OutLaw72
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    שלום וברוך הבא לפורום העיצוב הרשמי של ויגיימס!
    בתור חתימה ראשונה יצא לך לא רע בכלל.
    הרקע דיי רייקני והתמונה הימנית במיוחד חתוכה די רע בחלק הימני, זה שיוצא מהחתימה.
    לא הצבת לעצמך גבולות מסויימים בחתימה. אני מתכוון שלא תחמת אותה במסגרת (דבר בסיסי וחשוב בחתימות), והוצאת, שלא כמו שצריך, את התמונה הימנית מהחתימה. הוצאת את התמונה מהחתימה, אבל מצד שני כל החלק התחתון שלה נותר חתוך במפלס החתימה הרגיל, דבר שיוצר בעייתיות מסויימת: זה נראה כאילו הבחור מרחף לאיטו בחצי אל מחוץ לחתימה עם חיתוך כ"כ מודגש בחלקו התחתון. הניק מעט לא ברור, הפונט שבחרת היה מתאים אילו הכיתוב היה גדול יותר, אבל מכיוון שמימדי החתימה שלך קטנים, טקסט בעל מילים רבות לא מסתדר טוב עם פונט מסובך כזה.
    כשאתה פונה ליצירת חתימה עליך לדעת מה אתה מתכוון לעשות. זה יכול גם לבוא באופן ספונטני, אבל מה שחשוב זה שתהיה פואנטה, רעיון כללי סביבו תתמקד החתימה. אם אחד האובייקטים בחתימה היא דמות, נסה שגם הדמות השנייה תהיה קשורה אליה בכל האופנים: צבע התמונה, הדמות עצמה (מי היא? מה היא?), סגנון ואיכות התמונה (רצוי לבחור תמונות איכותיות ויש לדעת איך להגדיל ולהקטין מימדים כמו שצריך).
    הדמות עצמה, צריכה גם להתאים לרקע, שוב, בצבעים, באווירה (בהתאם להבעת הפנים של הדמות, למשל), באובייקטים שיופיעו ברקע וכל היוצא בזה.
    כנ"ל לגבי הטקסט, הפונט, הצבע, האפקטים, הבלנדינג, כל הדברים צריכים להתאים אחד לשני ליצירת חווית צפיה קרובה למושלמת (כמעט ואין דבר כזה מושלמת).
    ישנם עוד כמה דברים שעליך ללמוד: סגנונות עיצוביים שונים (סוגי חתימות שונים וכדומה), שימוש במברשות (עבור על כמה מהעבודות של חברי הפורום שלנו, אני משוכנע שתבין במה מדובר ותפנה לנסות מיד), שימוש בפאטרנים (תבניות), גזירה נכונה, יצירת מסגרות, התאמת צבעים, ועוד המון דברים שונים שאף פעם לא מסיימים ללמוד (אני חושב).
    כדי להוציא נכון דמויות מהחתימה אתה יכול להיעזר במדריך להוצאת תמונה מחתימה.
    זה הכל, מקווה שתשתלב יפה בפורום ושתמשיך לנסות, אני רוצה לראות איך אתה משתפר.
    ככל הנראה אתה בא אחרי ניסיון מסויים של שימוש בפוטושופ, אתה מכיר חלק מהכלים וזה יפה, אבל אתה תראה שלאט לאט עוד המון אפשרויות יפתחו בפניך.
    בהצלחה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    גאנר, לא שומרים ב GIF.
    אני שומר בפורמט PNG, זה שומר על איכות התמונה וגם מעלים איזורים שקופים (משבצות אפורות-לבנות).
    זה גם עונה על שאלתך השנייה.
    ושוב, בהצלחה.
    ד"א, אל תבהל מהמגילה שכתבתי לך לפני הודעה אחת, כתוב שם המון מעבר לאולי מה שאתה חושב (אתה גרוע, אתה גרוע), אנחנו ממש לא כאלה בפורום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    ראשון
    אהה..לא משהו אחי
    Bar Russo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי <MaRiO>
    אהה..לא משהו אחי
    הוא רק מתחיל, לעזאזל! ואם לומר את האמת, זה לא שהוא הרבה פחות טוב ממך בהתחלה, אולי אפילו יותר טוב.
    אז שתוק בשקט, אתה אפילו כבר לא מעצב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Woolin
    הוא רק מתחיל, לעזאזל! ואם לומר את האמת, זה לא שהוא הרבה פחות טוב ממך בהתחלה, אולי אפילו יותר טוב.
    אז שתוק בשקט, אתה אפילו כבר לא מעצב.
    מה הקשר העובדה שהוא לא מעצב יותר לזה שהוא מגיב תגובות מעליבות ולא לעניין?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    למען האמת, הוא לא כתב שום תגובה פוגעת ומעליבה, הוא כתב שזה לא משהו. בגלל זה הערתי לו שהוא רק מתחיל, כדי שלא ייתפוס תחת.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    אני שונא אנשים שחשים את עצמם...

יצא טוב לפעם ראשונה

אין לי ממש מה להוסיף על המגילה של woolin ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    אשדוד
    יפה מאוד לפעם ראשונה!D:
    אהבתי איך שהדמות השמאלית משתלבת P:

בהצלחה שקסי!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה רבה על הקומפלימנטים ועל הריג'קטים ה"מגילה" של Woolin מאוד עזרה לי.

עבדתי על החתימה ושיפרתי אותה מעט.
    אני יודע שהתמונות לא ממש באיכות אבל היה לי קשה למצוא תמונות באיכות של האמפרי בוגרט (שהוא כמובן הנושא של החתימה) התמונות האלה הם משנות ה40.
    וגם הייתה לי בעיה כשצירפתי את החתימה שלו (צירפתי את החתימה האישית שלו) פשוט קשה למצוא תמונה טובה וחדה.
    עבדתי קצת על מברשות (הורדתי מברשות במיוחד בשביל זה) בקשר לפטארנים האמת היא שאין לי ממש מושג איך משתמשים בהם והיכן הם נמצאים.
    *לא הצלחתי לצרף את החתימה ממש כחתימה אז שוב אני מצרף אותה כקובץ נלווה.
    תודה רבה!
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: Bogart's Signture-0-.jpg‏ 
צפיות: 28 
גודל: 70.6 קילובייט 
מק  
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    לחתימה ראשונה זה קטלני אחי שתדע לך
    אתה צריך עוד ללמוד תמשיך לעשות ותשתפר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    חתימה מצויינת בתור חתימה ראשונה... החתימה שלי שאתה רואה עכשיו זו חתימה שנייה שלי וכפי שאתה רואה אין בה הרבה תחכום ואפקטים. ההדבקה של התמונה יפה מאוד. כל הכבוד!
    כנס לאתר הזה http://yourgen.com/ ותוריד ממנו איזה פונט נחמד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    יפה מאוד ואפילו מצוין רק לא הבנתי את מה שרשום חוץ מזה הכל מעולה
    ------------------------------------
    ------------------------------------
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מה שרשום שם זה Humphery Bogart זה פשוט החתימה שלו.
    שתי הדמויות בחתימה הן בעצם הוא.
    שחקן קולנוע מפורסם משנות ה-40.
    כוכב הסרט האגדי קאזבלנקה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    וואו, החתימה המשופרת ממש... משופרת...
    הצלחת יותר להתאים את הרקע לדמויות (בייחוד הימנית), יצא נחמד.
    הרקע, בכל זאת, מעט עמוס מדי, עשית כאן שימוש מעט מופרז במברשות וזה יצא קצת לא נעים לעין.
    עליך ללמוד כיצד לעשות שימוש נכון באפשרויות הבלנדינג, ממש לא מתאים כאן הגלוו על הטקסט, שהוא כשלעצמו היה יכול להראות טוב בגוון כהה יותר, אולי אפילו שחור.
    המסגרת עבה מדי, 2 PX או 1 PX לכל הפחות מתאימים בהחלט לחתימה בגודל כזה. ד"א הרוחב של החתימה בקצצה התחתון גדול יותר מהקצוות העליון, הימני והשמאלי, חשוב מאוד שאלה יהיו זהים בגודלם.
    מומלץ לא להשתמש במעבר צבעים במסגרת, זה הורס בד"כ (מנסיון).
    בקשר לדמות הימנית, אתה עדיין צריך לתקן את החיתוך, הוא עשוי לא טוב. את הצל הכהה אתה יכול לגזור לשכבה אחרת ולהוריד לו את השקיפות, זה יתן הרגשה שהוא באמת שם. אם כבר, אתה יכול גם פשוט לוותר עליו ולהשתמש בצל מהבלנדינג שהפוטושופ מציע. בכל אופן, זה לא יצא אותו הדבר כי הצל המקורי מגיע ממקור אור מסויים מאוד שמציג לנו גם פרטים על פרופיל הדמות, וזה דבר שהפוטושופ לא יכול להשיג כך סתם.
    שמתי לב עכשיו ששמת גם צל מאפשרויות הבלנדינג על התמונה הימנית. זה לא טוב כי כבר יש לה צל אחד, עליך לוותר על אחד מהם או לעשות אותם דומים ככל האפשר לקבלת תוצאה טובה יותר.
    המרכז מעט ריק לי מדי, ואת הדמות השמאלית היית יכול קצת להגדיל.
    זה הכל, מקווה שעזרתי. =]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    כנס לאתר הזה ----> www.imageshack.us ותצרף את החתימה שלך{ אני מקווה ששמרת אותה על המחשב כקובץ png } ותלחץ host hit ואז רד למטה למטה ותעתיק את הקישור האחרון ואז תעשה בויגיימס עדכן פרטים ואז תלחץ על הסמל הצהוב איפה שמוסיפים ת'חתימה ואז תוסיף את הקישור תעשה o.k ושמור את הפרטים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    חיפה
    כל הכבוד...
    ראיתי ששמת את התמונה באופיסטי נמוך...
    להתחלה זה אחלה...
    אההבתי את השילובים...
    רק שנה פונט של הטקסט.. לא מובן

*yourgen זה אתר חרא!!!
    יונתן ליפט.

מדריך לעבוד על טיפשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אם זה אתר כ"כ חרא למה לא נתת ל- mr toad אתר יותר טוב כדי לעזור לו?!?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    nice hatima hh :]]
    שתף ב-Google+

הרשמה