תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    מי כתב את הטאלאנטים של השמאנים באתר של הגילדה?!

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    זה משנה לך מי? אתה במילא תתחיל להגיד שהוא עשה הכל לא נכון ושהוא לא מבין מהחיים שלו. אז זה באמת משנה מי?

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    כן,אתה יודע מה...כן!
    כי אלה טלאנטים מטופשים. ואני לא חושב שמישהו שלא מבין צריך לתת עצות,בכל תחום.
    ודוקא בגלל שאני שאמאן שעושה ריידים עם ZC,אני חושב שזה דפוק שיהיו טלאנטים לא טובים באתר של הגילד,יש לך בעיה?

אה,ואם אין לך תשובה לשאלה בת'רד,אל תתאמץ לענות.

הצטרף בתאריך
    18.04.2007
    התכוונתי שזה לא באמת משנה מי עשה את זה. אתה יכול ישר להגיד שזה לא טוב ולא לרדת על הבנאדם באופן ספציפי ולעשות לו רצח אופי.
    ואין לי בעיה, אבל אתה צריך לנסות להירגע קצת.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    לא התכוונתי שיענו לי כאן ועכשיו,אני מאמין שמי שכתב את זה היה פונה אלי במשחק.
    התרופות לא עוזרות...

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    אנחנו כאן בשביל לתקן אחד את השני, אנשים טועים לפעמים.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    חחח... איזה לחץ

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    יש הרבה אנשים שחושבים באופן שונה בנוגע ל"מה הטאלנטים הכי טובים"
    אני לא הסכמתי בכלל עם מה שרשום בחלק של הוורלוקים מבחינת הטאלנטים כי אני מאמין שיש אפשרויות טובות יותר. אבל במקום לפתוח על זה דיון תלונה בפורום, אני שלחתי מייל.

אתה גם מוזמן לשלוח מייל למנהלי האתר עם העצות שלך, ואני בטוח שהם ישקלו.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    יכול להיות באמת שהייתי קצת תקיף מדי.פשוט מעצבן שלא פנו אלי כשהרכיבו את הטלאנטים.
    אני חושב שאפשר למחוק את הפוסט הזה.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני חושב שבכלל די דבילי לעשות עמוד של טאלנטים. עשו אותם כדי שכל שחקן יבנה את הדמות בצורה אישית, כדי שלא כל הדמויות יהיו אותו דבר. נכון, צריך לשבת ולחפור קצת ב-TALENT CALCULATOR אבל התוצאה תמיד מספקת. בבילדים מוגדרים מראש תמיד יהיו ויכוחים, כי הם אף-פעם לא מתאימים באופן מושלם לכל שחקן, ולכן כל שחקן לא יסכים עם משהו בבילד ויחשוב שהבילד שלו טוב יותר.

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    לא תמיד.
    אני למשל יודע שסביר שהבילדים שלי גרועים.
    אבל זה איך שאני רוצה שהם יהיו.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    לא תמיד.
    אני למשל יודע שסביר שהבילדים שלי גרועים.
    אבל זה איך שאני רוצה שהם יהיו.
    אתה רוצה לעבוד עם בילדים גרועים?
    לא הגיוני (לי לפחות)
    בילד אמור לשפר את סגנון המשחק האישי שלך, זה כמו שמייג' שמשתמש בעיקר בfire ישפר את frost telents...

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    ...
    לא הבנת...
    במשחקים בכללי (ולא רק בזמן הניסיון שלי בוורלד אוף וארקראפט) אני עשיתי איך שלדעתי היה יותר כיף.
    בלי התחשבות רבה בכוח.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    ...
    לא הבנת...
    במשחקים בכללי (ולא רק בזמן הניסיון שלי בוורלד אוף וארקראפט) אני עשיתי איך שלדעתי היה יותר כיף.
    בלי התחשבות רבה בכוח.
    הבנתי, ואני מסכים איתך בקטע הזה, אבל תמיד חשוב לבנות את הבילד שיתאים לסגנון המשחק שלך.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    אני חושב שבכלל די דבילי לעשות עמוד של טאלנטים. עשו אותם כדי שכל שחקן יבנה את הדמות בצורה אישית, כדי שלא כל הדמויות יהיו אותו דבר. נכון, צריך לשבת ולחפור קצת ב-TALENT CALCULATOR אבל התוצאה תמיד מספקת. בבילדים מוגדרים מראש תמיד יהיו ויכוחים, כי הם אף-פעם לא מתאימים באופן מושלם לכל שחקן, ולכן כל שחקן לא יסכים עם משהו בבילד ויחשוב שהבילד שלו טוב יותר.
    מה שאתה אומר די דפוק,נכון,כל אחד יכול לעשות מה שבא לו,אבל אם אתה רוצה לעשות ריידים,אתה צריך לבחור את מה שהכי טוב למה שאתה הולך לעשות.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    זה נכון שצריך בילדים מומלצים, אבל יש שם כמה בילדים ש....איך נאמר.... תמוהים

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    מה שאתה אומר די דפוק,נכון,כל אחד יכול לעשות מה שבא לו,אבל אם אתה רוצה לעשות ריידים,אתה צריך לבחור את מה שהכי טוב למה שאתה הולך לעשות.
    אבל אין משהו "טוב" באופן מוחלט, תמיד יהיו ויכוחים. אתה החלטת מה טוב, מי שכתב את הבילדים באתר החליט מה טוב, אני החלטתי מה טוב, ועוד אלפי אנשים בכל העולם החליטו מה טוב. אף פעם לא ראיתי הסכמה בקשר לזה. לכן אני חושב שזה מביא רק ויכוחים, ולא עוזר בכלום.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שטויות. תמיד יש את האפשרות הטובה ביותר -תמיד- יש את הבילד שהוא הכי יעיל למטרה שלה הוא נועד נקודה

זה שרוב האנשים לא מכירים את החישובים המדויקים ומהלך המשחק טוב מספיק בשביל למצוא אותו לא אומר שהוא לא קיים
    ואם אדם חושב שהבילד לא מתאים לגמריי לסגנון המשחק שלו ובוחר בכוונה לשחק בבילד שונה טיפה ופחות טוב אבל מהנה יותר בשבילו (שזה בסדר גמור) עדיין לא משנה את העובדה שיש בילד שהוא טוב יותר

אם משחקים סתם בשביל להנות מהדמות ולשרוף זמן אז כן שכל אחד יבחר מה שבראש שלו
    אבל אם המטרה של השחקן היא לבנות לעצמו דמות חזקה ו\או מועילה לרייד אז תמיד יש מקום למחקר ויעול של הבילד

*מן הסתם לא מדובר על בילד קבוע לכל המקרים אלה על העובדה שלכל "תפקיד\סגנון משחק" יש את האפשרות הטובה ביותר לספק

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי omagad
    שטויות. תמיד יש את האפשרות הטובה ביותר -תמיד- יש את הבילד שהוא הכי יעיל למטרה שלה הוא נועד נקודה

זה שרוב האנשים לא מכירים את החישובים המדויקים ומהלך המשחק טוב מספיק בשביל למצוא אותו לא אומר שהוא לא קיים
    ואם אדם חושב שהבילד לא מתאים לגמריי לסגנון המשחק שלו ובוחר בכוונה לשחק בבילד שונה טיפה ופחות טוב אבל מהנה יותר בשבילו (שזה בסדר גמור) עדיין לא משנה את העובדה שיש בילד שהוא טוב יותר

אם משחקים סתם בשביל להנות מהדמות ולשרוף זמן אז כן שכל אחד יבחר מה שבראש שלו
    אבל אם המטרה של השחקן היא לבנות לעצמו דמות חזקה ו\או מועילה לרייד אז תמיד יש מקום למחקר ויעול של הבילד

*מן הסתם לא מדובר על בילד קבוע לכל המקרים אלה על העובדה שלכל "תפקיד\סגנון משחק" יש את האפשרות הטובה ביותר לספק
    אז למה יש כל הזמן ויכוחים על בילדים? יש יותר מדי סוגים של התקפות בשביל לבנות בילד אחד. כל פעם שמשפרים התקפה מסויימת כופים על משתמש הבילד להשתמש בה. לא יתכן שאם תבקש מקבוצה גדולה של אנשים לבנות בילד למטרה מסויימת הם יבנו את אותו אחד. נכון, יש כמה KEY TALENTS, אבל הרוב בכל בילד הוא העדפה של שחקן מסויים.

*ויקינג - בוא תביא כבר את הבילדים שאתה חושב שהם מושלמים.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    אז למה יש כל הזמן ויכוחים על בילדים? יש יותר מדי סוגים של התקפות בשביל לבנות בילד אחד. כל פעם שמשפרים התקפה מסויימת כופים על משתמש הבילד להשתמש בה. לא יתכן שאם תבקש מקבוצה גדולה של אנשים לבנות בילד למטרה מסויימת הם יבנו את אותו אחד. נכון, יש כמה KEY TALENTS, אבל הרוב בכל בילד הוא העדפה של שחקן מסויים.

*ויקינג - בוא תביא כבר את הבילדים שאתה חושב שהם מושלמים.
    אני אצטט מההודעה שלי
    "זה שרוב האנשים לא מכירים את החישובים המדויקים ומהלך המשחק טוב מספיק בשביל למצוא אותו לא אומר שהוא לא קיים"

לכל מטרה יש בילד מסויים שמבצע אותה בצורה הטובה ביותר זו עובדה וכך העולם בנוי
    בוויכוחים ודיונים האנשים מנסים למצוא את אותו בילד שהוא הטוב ביותר (או הכיפי ביותר)

הרחבה :נגיד מנסים לבנות בילד מושלם ל "DPS בקרבות ארוכים"
    אז כבר יכולים לפסול את כל הטאלנטים שלא מוסיפים נזק
    ובין אלה שכן מוסיפים אפשר להכריע עלידי ניסיון במשחק וחישובים שיקבעו אילו מוסיפים יותר נזק במשך זמן מסויים כנגד מטרה מסויימת
    לתוך זה אפשר גם לזרוק יעילות מאנא רסיטנס סוגי ציוד וצורך בתנועה..

אם יש 2 טלנטים דומים שאתה לא יכול להחליט ביניהם זה לא אומר ששניהם טובים באותה מידה אלה ש-אתה- פשוט לא יודע איזה מהם טוב יותר (למטרה שאתה מנסה להשיג בבילד)

ומה יותר טוב? בשביל זה יש וויכוחים :]

הרשמה