תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    כבר יצרתי כמה קלאסים, פרסטיג'ים ובייסים בחיי, אבל אני חושב שזאת גולת הכותרת שלי. שאבתי השראה ממקצוע ישן שמעולם לא סיימתי בנוסף לאווירה מסוימת של מקצוע של וורקראפט, והרי התוצאה:

Earthen Avatar

Some tread upon the earth, some fly above it and yet others dig into it, but few truly give it its due credit. Only the druids and a few clerics of the Earth Domain properly estimate the power of the earth. Of these, only very few deepen themselves into the study of the earth, learning it's secretes and slowly uniting with the very minerals that compose the world itself, eventually becoming living pieces of earth.

Requirements
    Alignment: any partially neutral.
    Spellcasting: Able to cast Stoneskin as divine spell.

Class Feature Progression
    Hit points per level: d8
    Proficiencies: none
    Skill points: 2 + int modifier
    Class Skills: Concentration, Craft Alchemy, Craft Weapon, Craft Armor, Heal, Listen, Lore, Spellcraft, Spot, Survival
    Baste attack bonus progression: medium
    Saving throws: high – will, fortitude; low – reflex.

Divine Spellcasting
    At each level, an earthen avatar gains new spells per day, plus another effective casting level, as if they progressed in a divine spellcasting class that they had prior to becoming an earthen avatar. If a character has multiple divine spellcasting classes when becoming an earthen avatar, they must choose which arcane spellcasting class will benefit from all levels of earthen avatar.

Toughness
    At 1st level, the earthen avatar gains toughness as a bonus feat, if he does not already posses it.

Stonecunning
    Also at 1st level, the earthen avatar gains the stonecunning ability if he does not already posses it. This ability grants the earthen avatar a +2 racial bonus on Search checks when inside. If the earthen avatar already posses this ability, the bonus increases by 2.

Obsidian Body
    At 2nd level, any creature who attacks the earthen avatar with an unarmed attack or natural weapon suffers 1d4 points of slashing damage. At 6th level this damage increases to 1d6 and at 10th to 1d8.

Weapon of the Earth
    The earthen avatar has a powerful ability to rapidly grow minerals and rock formations of any type on any appropriate surface. Conveniently, the business end of blunt weapons is exactly appropriate. As of 3rd level, the earthen avatar covers any bludgeoning weapon he is using with small fragments of sharp minerals, causing an addition 1d4 slashing damage per 3 earthen avatar levels (1d4 at 3rd, 2d4 at 6th and 3d4 at 9th). This ability only functions for the earthen avatar; the minerals will break and lose all effectiveness once leaving the earthen avatar's possession. At 7th level, the weapon is treated as having the wounding weapon property.

Gems of Power
    With time, the earthen avatar learns how to temporarily charge his mineral-covered with different powers of the earth. At 4th level he may charge his weapon with simple earthen energies, granting an enchantment bonus equal to half the character's number of earthen avatar levels. At 6th level, he may attach his weapon to the darkness of the deepest caverns, striking the next enemy he hits blind (will save [DC = character's earthen avatar level + character's wisdom modifier] negates) for a number of rounds equal to half the character's number of earthen avatar levels. At 8th level, the earthen avatar may fuel the shards of minerals upon his weapon to keep growing inside the body of his target, dealing the enemy (1d4 + 1 per every 3 levels of earthen avatar) points of slashing damage each round for a number of rounds equal to the character's number of earthen avatar levels. All these abilities may be used once per day as a free action.

Stone Flesh
    As of 5th level the earthen avatar may harden his flesh as of the stoneskin spell, as though cast by a divine caster of the earthen avatar's caster level. He may use this ability once per day at 5th level and twice per day at 9th.

Summon Stone
    As of 7th level, all of the earthen avatar's summoned creatures are considered as though having the spell stonesking cast on them by a caster of a level equal to the earthen avatar's own caster level.

Living Earth
    At 10th level, the earthen avatar is so deeply entwined with the earth itself. He may use the elemental shape druid ability as though a druid of a level equal to his caster level, but only to become an earth elemental.

(בתמונה: Dwarven Avatar, פרסטיג' קלאס במשחק הP&P של וורקראפט מהספר Alliance and Horde Compendium)
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    וואו. בהחלט אהבתי. בהחלט הייתי רוצה לראות כזה מקצוע יוקרה בנוור, זה פשוט חזק

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    תודה, אני באמת גאה בעצמי על המקצוע הזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    מעניין, מעניין, אבל מצד שני גם מוזר בטירוף .
    הערות שלי:
    • הדרישות הן קצת מוזרות. נתחיל בדרישה לנטיה: any partially neutrall...זה אומר שהוא לא יכול להיות true neutral? אני חושב ש any neutral מתאים יותר.
      הדרישה לקסם היא גם קצת משונה, לא עדיף להשתמש בשיטה הקונבנציונלית ולהגיד Able to cast 4th level divine spells?
    • התכונה stonecunning שהוא מקבל ברמה הראשונה...אני חושב שעדיף להמציא לה שם אחר, כי זה נראה קצת מוזר שגמד יקבל פעמיים את אותו הפיט ושניהם יצטברו.
    • Obsidian Body...תכונה קצת מוזרה...נראה יותר הגיוני לשים damage reduction ו/או natrual AC bonus, לא?
    • Weapon Of Earth - ח"ח, האלות האצטקיות שולטות בך .
    • Gems of Power - זה לא נראה הדבר הכי מאוזן. הקלאס היחידי שמקבל enchantment bonus כל כך גבוה לנשקים שלו הוא AA, ותסכים איתי שהקלאס שלך הרבה יותר חזק :X.
      שאר היכולות במסגרת זו מקוריות ומגניבות, ח"ח!
    • Stone Flesh...מיותר, לא? כוהן/דרואיד צריך להיות רמה 9 בשביל להטיל Stoneskin אם אני זוכר נכון, אז מה הקטע בלהשתמש ביכולת שמביאה לך את זה רק בעוצמה של רמה 5 :X?
    • Summon Stone- מקורי ומגניב!
    • Living Earth - זה נראה כמו סיום קצת מוזר...לא עדיף משהו בסגנון של Half-Elemental או משהו כזה? בונוס לdamage reduction, natrual AC, vs. spells, vs. mind-affecting....דברים שמאפיינים יסודן אדמה (שהוא הרבה יותר שולתתתת מחזיר יבלות).
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Summoned
    מעניין, מעניין, אבל מצד שני גם מוזר בטירוף .
    הערות שלי:
    • הדרישות הן קצת מוזרות. נתחיל בדרישה לנטיה: any partially neutrall...זה אומר שהוא לא יכול להיות true neutral? אני חושב ש any neutral מתאים יותר.
      הדרישה לקסם היא גם קצת משונה, לא עדיף להשתמש בשיטה הקונבנציונלית ולהגיד Able to cast 4th level divine spells?
    • התכונה stonecunning שהוא מקבל ברמה הראשונה...אני חושב שעדיף להמציא לה שם אחר, כי זה נראה קצת מוזר שגמד יקבל פעמיים את אותו הפיט ושניהם יצטברו.
    • Obsidian Body...תכונה קצת מוזרה...נראה יותר הגיוני לשים damage reduction ו/או natrual AC bonus, לא?
    • Weapon Of Earth - ח"ח, האלות האצטקיות שולטות בך .
    • Gems of Power - זה לא נראה הדבר הכי מאוזן. הקלאס היחידי שמקבל enchantment bonus כל כך גבוה לנשקים שלו הוא AA, ותסכים איתי שהקלאס שלך הרבה יותר חזק :X.
      שאר היכולות במסגרת זו מקוריות ומגניבות, ח"ח!
    • Stone Flesh...מיותר, לא? כוהן/דרואיד צריך להיות רמה 9 בשביל להטיל Stoneskin אם אני זוכר נכון, אז מה הקטע בלהשתמש ביכולת שמביאה לך את זה רק בעוצמה של רמה 5 :X?
    • Summon Stone- מקורי ומגניב!
    • Living Earth - זה נראה כמו סיום קצת מוזר...לא עדיף משהו בסגנון של Half-Elemental או משהו כזה? בונוס לdamage reduction, natrual AC, vs. spells, vs. mind-affecting....דברים שמאפיינים יסודן אדמה (שהוא הרבה יותר שולתתתת מחזיר יבלות).
    הדרישות נטייה זהות לדרישות של הדרואיד וגם כתובות באותה צורה.
    ולא, זה דווקא חייב להטיל stoneskin כי כוהנים לא מקבלים אותו בלי earth domain.

אני לא חושב שיש בעיה עם הstonecunning.

הקטע של obsidian body לא כזה יעיל, אני יודע, אבל זה לא רע נגד יצורים וDR פשוט נראה לי חזק מידי יחד עם כל שאר התכונות. חוץ מזה, זה עושה אותו ייחודי משהו.

בקשר לבונוס, הוא מקבל אותו רק חלק מהזמן, לא כל הזמן.

stone flesh זה הדבר האחרון שהוספתי ויש לו מטרה כפולה: להדגיש את עניין הגוף אבן הזה ולשחרר כמה spell slots. חוץ מזה, stoneskin זה דרישה למקצוע, אז לא מקבלים את זה מוקדם יותר.

living earth, שוב טעמי איזון ולדעתי זה די שולט. האמת חשבתי קצת על סריאנד והקטע שבסופו של דבר היה אמור להיות מסוגל להפוך לטרול, אם אתה זוכר... זה היה די מגניב. הקטע הוא שלא רציתי שהוא יהיה לוחם חזק כל הזמן. רציתי שהוא יהיה בעיקר מטיל לחשים ואז פעם או פעמיים ביום הוא יוכל להפוך למפלצת רצינית. ולא הבנתי מה הקטע של החזיר יבלות. =X

כל השאר, תודה רבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    מטיל לחשים עם גוף מאבן, זה שליטה

אבל כל הקריאה שלי לא יכלתי שלא לקשר את זה לגזע החדש גנסאי אדמה. שילוב של הקלאס עם הגזע יכול להוציא שילוב די חזק.
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    האמת שלא ממש, לגנאסי יש -2 WIS אם אני זוכר נכון. האכזבה הגדולה של הגזע מבחינתי... =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    האמת שלא ממש, לגנאסי יש -2 WIS אם אני זוכר נכון. האכזבה הגדולה של הגזע מבחינתי... =\
    אחד הדברים המבאסים
    זאת אומרת שלא עושים מזה דרואיד

את המקצוע אני אקרא כשאני אקרא את כולם לפני סוף התחרות אז תגובה תקבל עליו מאוחר יותר
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    *מצית דיון*

בן האיזון שלך יותר מחורבן משל אובסידיאן בכבודם ובעצמם.
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    בא לך לפרט קצת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    בא לך לפרט קצת?
    תראה, בכלליות אמרתי כבר, הקלאס הזה חזק בטירוף.. בוודאי לעומת רוב הקלאסים האחרים שאפשר לקחת. אבל למי אכפת

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    זהו, חשבתי שזה חזק מידי, אז שקלתי לעשות לו התקדמות לחשים חצויה כמו של הוורפריסט... התיעצתי עם בירדי והוא התחיל לצעוק עלי לא, אז החלטתי לוותר על זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    כי אם התקדמות הלחשים שלו תהיה כמו של הוורפריסט, הקלאס לא יהיה שווה שיט.
    תסתכל על הוורפריסט כדוגמא, אין לקלאס הזה שום פן חיובי.
    יכולות לא נחוצות\אפקטיביות\בולטות מספיק ופשוט רצחו לו את הטלת הקסמים (במיוחד כשמשחקים רק ב20 רמות).

בעצם הפן החיובי היחידי שיש לו הוא שהוא מקבל BAB כמו של לוחם.
    אבל, WTF? זה לא עד כדי כך חיובי ונחוץ.
    זה פקינ קלריק, מה הוא צריך את זה, יש לו DIVINE POWER.
    להקריב את יכולת ההטלה בשביל יכולת הלחימה שתהיה כמעט וזהה בתור קלריק רגיל מן המניין?

כמו שכבר אמרתי בעבר, WARPRIEST הוא פשוט נסיון מאוד מאוד גרוע ליצור בנייה של 16\4 קלריק פייטר.
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    האמת שוורפריסט בD&D הוא שונה משהו, אבל רוב היכולות שלו לא מתרגמות טוב לNWN אם אני זוכר נכון. אובסידיאן סתם לא רצו לבדוק בעוד ספרים, אז הם סחטו את הcomplete divine עד הסוף.

בכל מקרה, כן, הוורפריסט חרא, אבל זה כי גם היכולות מקצוע שלו שוות לתחת... אני מאוד מקווה שהיכולות מקצוע של הקלאס שלי לא שוות לתחת... =X
    שתף ב-Google+

הרשמה