תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    אני משחק כבר הרבה זמן בוורהאמר 40000 במחשב ואני עכשיו משחק בכמפיינים של ההרחבה השנייה שלו dc,מהמשחק התחלתי להתעניין גם בווראמר פנטסי ו40000
    ואני ממש חושב ברצינות להכנס לזה בזמן הקרוב אבל יש לי שאלה שכבר עומדת לי על הלשון הרבה זמן.אני הבנתי שמשחקי המחשב של ווראמהר אם רק חלק קטן מהעולם הענקי הזה ושבווראמהר המינטאוריות יש כמפיינים בכל העולם שקובעים את משך העלילה אז מישהו במקרה יודע מה קורה אחרי הקרב על קרונוס,במידה והוא התרחש על פי המינטואריות ומה במקרה קרה לפלוגת עורבי הדם אחרי הקרב כי אחרי שגמרתי את המשחק איתם אמרו בסרטון סיום שאחרי הניצחון על קרונוס יבוא החלק הכי אפל בהסטוריה של הספיייס מרינס,ואני שממש נגנסתי למשחק ולדמויות הייתי בשוק וגם אמרו שאחרי שהם ניצחו את האלדר והלביראן לקח את הגופה של אבאטר זה גרם רק לצרות.אז בבקשה מישהו מוכן להסביר לי מה קורה פה לעזאזל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כמו שאמרת, משחקי המחשב הם חלק זעיר מהעולם המלא של 40K.
    אם אתה סקרן לדעת פרטים על העלילות והסיפורים שמתרחשים שם (כמוני), אני ממליץ לקרוא בוויקיפדיה האנגלית - היא מלאה בתוכן בעניינים האלו. ביליתי שם פעם כמה שעות(!) במעבר בין עמודים שונים על 40K.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי ננסק
    כמו שאמרת, משחקי המחשב הם חלק זעיר מהעולם המלא של 40K.
    אם אתה סקרן לדעת פרטים על העלילות והסיפורים שמתרחשים שם (כמוני), אני ממליץ לקרוא בוויקיפדיה האנגלית - היא מלאה בתוכן בעניינים האלו. ביליתי שם פעם כמה שעות(!) במעבר בין עמודים שונים על 40K.
    ואחר כולם מתפלאים שהתרגומים של כ"כ יוצאים באיחור.

פישיזון, אם אתה מעוניין להיכנס למשחק המיניאטורות, אתה ממש לא חייב לדעת על העולם. אניח אפילו לא ידעתי שיש משחק מחשב לזה. P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    תודה שעניתם לי ובקשר לוורהאמר,אני נכנסתי לויקפדיה באנגלית ובאמת היייתי בהלם מכמות המידע שמה אבל גם בגלל זה וגם בגללל שהאנגלית שלי יחסית חלשה וזו רמה די גבוהה אני לא קורא את זה(יש לי אובססיה לקורא הכל על משהו שאני מתעניין בו לכן זה בעיה קצת קטנה לקורא הכל).
    ובקשר להכנס לעום,אני יכנס גם בלי לדעת כלום על העולם פשוט אם אני יידע על העולם קצת לפי דעתי אני יבין את העולם יותר טוב וגם בגלל שזה מעניין אותי כל סיפורי הרקע והכל.וגם אני חייב לדעת מה קורה כי אני ממש נכנסתי לדמויות ב dc ואני הייתי ממש בשוק ששמעתי שהתקופה אחרי הפלישה עומדת להיות התקופה הכי אפלה של הספייס מרינס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    תחפש באינטרנט יש אתר חדש בעברית של וורהאמר.
    הוא עלה לא מזמן אבל ממש משקיעים בו
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    חחחחח תודה בכל מקרה אבל כ"כ כבר נתן אותו בעץ של וורהאמר וכבר גמרתי לקרוא הכל אבל הוא ממש טוב לפי דעתי בינתיים ואהבתי את הכתיבה ואת המידע הרב.אני אפילו נכנס אליו כל יום בשביל לקוות שישימו מידע חדש ואני ממש מקווה שישימו בו מדע על ההיסטוריה ואמרתי את זה לכ"כ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    נכתב במקור על ידי פישיזון
    תודה שעניתם לי ובקשר לוורהאמר,אני נכנסתי לויקפדיה באנגלית ובאמת היייתי בהלם מכמות המידע שמה אבל גם בגלל זה וגם בגללל שהאנגלית שלי יחסית חלשה וזו רמה די גבוהה אני לא קורא את זה(יש לי אובססיה לקורא הכל על משהו שאני מתעניין בו לכן זה בעיה קצת קטנה לקורא הכל).
    ובקשר להכנס לעום,אני יכנס גם בלי לדעת כלום על העולם פשוט אם אני יידע על העולם קצת לפי דעתי אני יבין את העולם יותר טוב וגם בגלל שזה מעניין אותי כל סיפורי הרקע והכל.וגם אני חייב לדעת מה קורה כי אני ממש נכנסתי לדמויות ב dc ואני הייתי ממש בשוק ששמעתי שהתקופה אחרי הפלישה עומדת להיות התקופה הכי אפלה של הספייס מרינס.
    פישיזון, נזכרתי על מה אתה מדבר- הרמיזות השנונות בסוף ה-Campaign של Dark Crusade נועדו לגרות את העניין של השחקנים לקראת המשחק הבא. כרגע אין תשובה או מענה לגבי שום רמיזות במשחק לכן נצטרך לחכות ש-DoW2 יצא, בתקווה עם ה-Tyranids בראשם.

--Darkemor
    שתף ב-Google+

הרשמה