תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זה לא בדיוק סוד גדול שרוב המשחקים פונים לבנים - נראה שחלק גדול מהמפתחים אפילו לא מתארים לעצמם שמישהי תשחק במשחק הזה. [בקווסטים הבעיה נפוצה הרבה פחות, אבל יש הרבה פחות קווסטים היום, אז בואו נוציא אותם מהמשוואה בינתיים.]

האם אתן נהנות לשחק ב-WOW? האם אתן שחקניות קז'ואל כבדות, ונעלבות כשאומרים לכם "קז'ואל זה לא גיימינג"? (והאם אתן משחקות קז'ואל כי זה כיף, או פשוט כי אין שום דבר אחר?)
    האם הגיימריות חושבות שלשחק בטומב ריידר זה סבבה, כי זה כמו להיות גיבורה מגניבה למשך כמה שעות, או שזה מבזה, כי המשחק מיועד לבנים ולארה קרופט היא שרמוטה?

תנו את דעתכן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    מה אתה כל כך כבד? יש הרבה בנות שמחפשות אקשן! מה רע להן בטומבריידר?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי GuY050(VIP)
    מה אתה כל כך כבד? יש הרבה בנות שמחפשות אקשן! מה רע להן בטומבריידר?
    הן בטח חושבות שזה שובניסטי שיש דמות ראשית נשית במשחק של בנים.
    והן די צודקות, נראה לי הממציא של טומב ריידר חיפש דרך להעסיק את עצמו במקרה שהפורנו יצא מחוץ לחוק ....

ולארה קרופט היא שרמוטה
    יש דמויות שהן הרבה יותר שרמוטות מלארה קרופט , למשל EVA מ-Metal Gear Solid 3, היא מופקרת יותר מכל נערות הבונד ביחד .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עכשיו כשאתה מעלה את המשחק טומב ריידר בצורה הזאת...כן, זה מבזה.

מבחינתי אין כזה דבר "אין שום דבר אחר". אני משחקת בעיקר במשחקים בסגנון של WOW ועוברת מאחד לשני בחיפוש אחרי המשחק הטוב ביותר וחורשת עליו עד שאני מגיעה למצב שהמשחק יבש ושתפקידי הסתיים בו. אני אוהבת סוג מאוד מסויים אז אני לא דוגמא.

אני לא חושבת שצריך לתייג משחקים. כל המשחקים הם לבנים ולבנות אבל בגלל שאחוז הגברים שמשחקים בו גבוה יותר מאחוז הנשים הוא נקרא "משחק לבנים".. או אם יש יריות אז מיד זה משחק לבנים בלי לקשר לאחוזים[].. יש משחקים שקשורים לבנות ופונות לקהל הנשי יותר כמו כמה משחקי נינטנדו CATZ,DOGZ וכו'.. רוב המשחקים החמודים והמצוייצים תמיד יוצרו לקהל הנשי.
    אבל הרבה לא מבינים שזה לא מה שחלקנו מחפשות אלא, אקשן ,ריגוש וכו'..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני מסכים איתך, זה טיפשי לחשוב שבנות לא יאהבו משחקי אקשן וישחקו רק סימס ומשחקי "מצוייצים" כאלה, רק בגלל שהן בנות. אני זכיתי לשחק עם בנות במשך הזמן, בעיקר בNWN, כולן בנות מחו"ל. שיחקתי פעם עם סבתא בת 54 מטקסס, שהיתה AFK כי הנכדים קפצו לביקור

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    שיחקתי פעם עם סבתא בת 54 מטקסס, שהיתה AFK כי הנכדים קפצו לביקור
    אתה לא רציני!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    יש גם בנות שמשחקות במשחקי פעולה, Metal Gear Solid לדוגמא , אני מכיר איזה חמש- שש בנות מחו''ל שמעריצות את סדרת מגס , ובניגוד לסטיגמה , הן ממש לא מכוערות ..... (רוצים תמונה ?)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    אתה לא רציני!
    לגמרי. במשחק תפקידים המוניים תוכל למצוא אנשים מכל הסוגים, בנים בנות, זקנים וצעירים.
    ובתוך המשחק כולם אותו דבר (עד כמה שאורק יכול להיות כמו עלף וכו')

זה כל הכיף

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    וואי! הרג אותי מצחוק!!!חחח...אבל איך אתה יודע את כל זה? היא אמרה לך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי זאוס השני
    וואי! הרג אותי מצחוק!!!חחח...אבל איך אתה יודע את כל זה? היא אמרה לך?
    כן, בפרטי. ולפני שתגיד "זה יכול להיות מישהו שעובד עליך", זה לא. שיחקתי שם עם אנשים במשך חודשים ארוכים, הייתי בקשר טוב עם חלקם. אפשר להגיד שבשרת ששיחקתי בו לא היו חסרות בנות.
    היה דיון "הראה את עצמך" וזה היה מצחיק לראות אנשים מכל הסוגים והמינים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    אחות של אחד מהחברים הכי טובים שלי היא אחת מהשחקניות הכי טובות של קאונטר ותאמינו לי היא ממש אבל ממש לא מכוערת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    מוזר שמקשרים גיימריות עם כיעור.
    כאילו, למה?
    למה שהן יהיו מכוערות?

אבל זה מחוץ לנושא.
    בקשר לנושא הדיון - לא. למה לא? כי משחקים בדרך כלל נחשבים "של בנים" כברירת מחדל, אלא אם כן מוכרז אחרת. הסיבה פשוטה - במשך שנים, אחוז השחקנים שהם גברים היה גבוה בהרבה, והשתרש הרעיון שמשחקי מחשב/וידאו הם לבנים, ורק מה שמוכרז כנשי מיועד לבנות..

טוב, רע, מי יודע? זו המציאות הקיימת. אם צריך לשנות אותה? אני לא חושב. אני חושב שהיא תשתנה מעצמה. כמו שכבר ציינו פה, אחוז השחקנים שהם לא גברים, ובפרט לא נערים צעירים בני-עשרה, הולך וגדל. ביחד עם זה, תלך ותגדל ההכרה שיש גם בנות גיימריות ולא רק בנים.
    ישנם 10 סוגי אנשים בעולם:
    אלו שיודעים לספור בבינארית, ואלו שלא.
    -מתכנת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    באר שבע
    השאלה האם מספיק משחקים פונים לבנות היא שאלה פגומה מיסודה.
    שכן אתה מניח הנחה סריאוטיפית מיידית שלבנות יש סטנדרטים שונים מאשר לבנים במשחקי מחשב.
    אז נכון, רוב גדול של משחקי האקשן הם בנים
    ורוב גדול של קהילת שחקני סימס הם בנות.

אך זה לא אומר שמשחקי אקשן צריכים להיות עם פחות דם כדי שבנות ישחקו בו, יתר על כן, זה לא אומר שרק בנות "בוצ'ות" או דברים בסגנון ישחקו משחקי אקשן (ועל כן ההנחה היא שגיימריות הן מכוערות- היא מוטעית ברובה)

ובקשר לדמויות בנות שנועדו למשוך את תשומת הלב של בנים, וול, רק טיפשים יפלו למלכודת כזאת. ורק טיפשות יבחרו להעלב מזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    שיט!
    בידיוק באתי לרשום אותו דבר אחר שקראתי את דף ראשון (רק יותר קצר)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    עיר
    ראשל"צ
    מזה שנים שאני שחקנית תפקידים, ועוד ז'אנרים על הדרך, ואף פעם לא מצאתי את עצמי חושבת או מרגישה למה המשחק לא פונה לקהל מהסוג שלי.
    ו, אני בדעה של מיכל כך שאין לי מה להגיב על השאלה.
    ובכלל, עכשיו כשאני חושבת על זה, תכננתי להגיד את כל מה שמיכל אמרה אז כרגע אין לי מה להוסיף.

חבר'ה, אין מעט גיימריות בעולם.

אה, כן,
    מה קפצתם? מי אמר שגיימריות הן מכוערות? מי אמר שהן יפות? מי אמר שהן אותו הדבר..?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני אוהבת WOW גיימינג =] אבל נמאס לי יחסית מהר..
    אגב חבר'ה! אני בטוחה שאם יעשו סטטיסטיקה על כמה אחוזי הגיימריות יש בכל ארץ, שלנו תהיה בסוף של הרשימה. יש לי חברים מארצות אחרות שאני מתכתבת איתם ואצלם זה משהו יותר טבעי. במיוחד ששיחקתי במיקס עם בלגים והייתה שם אחת סוסה.

מייל לפניות: [email protected]
    www.PCGames.co.il - קניון הגיימינג בקליק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    כי ישראל דפוקה
    מה חדש כאן?

וכמו שאמרתי הממוצע הוא בערך גיימרית אחת על כל עשר גיימרים...
    דיי רע למען האמת...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    ק"ש
    שתדעו לכם שבנות מאוד אוהבות משחקי רשת המונים
    I hate you guys

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    נכתב במקור על ידי mgs freak
    הן בטח חושבות שזה שובניסטי שיש דמות ראשית נשית במשחק של בנים.
    והן די צודקות, נראה לי הממציא של טומב ריידר חיפש דרך להעסיק את עצמו במקרה שהפורנו יצא מחוץ לחוק ....
    אתה השוביניסט פה, מישהו אמר שטומבריידר זה משחק של בנים? בבקשה, את סותר את עצמך!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי Mazda`MX5
    אני בטוחה שאם יעשו סטטיסטיקה על כמה אחוזי הגיימריות יש בכל ארץ, שלנו תהיה בסוף של הרשימה. יש לי חברים מארצות אחרות שאני מתכתבת איתם ואצלם זה משהו יותר טבעי.
    אני משוכנע שההנחה הזאת היא מוטעית לחלוטין. יש לך יותר חברים (או שהתכוונת לחברות) מארצות אחרות בתחום המשחקים, פשוט כי בחו"ל יש הרבה יותר גיימריות מבארץ. נניח שבאמת על כל גיימרית היו 10 גיימרים, אם בארץ ישראל יש 30 גיימרים, אז יש גם 3 גיימריות, לעומת זאת אם בארץ אחרת יש 200 גיימרים, אז יהיו 20 גיימריות. מכאן נובע שיהיו לך הרבה יותר חברות גיימריות מחו"ל מאשר בארץ. מדובר על יחס, לא על כמות.
    יכול להיות שאת צודקת, אבל לא דיברת על הגורם המתאים.
    אני סמוך ובטוח שישנם עוד גורמים, אבל בעצם אי אפשר לדעת באמת מהם, זה פשוט דורש מחקר עצום ורחב היקף שקשור בהמון תחומים.

מדובר על ההשוואה בין הארץ לחו"ל, לא בין בנים ובנות (למקרה שמישהו תוהה).

שתף ב-Google+

הרשמה