תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    אבני meta דורשות שיהיו לך כמה אבנים אחרות על מנת להשתמש בmeta.
    אבל אחרי שיש לי את הדרישות והכנסתי את האבן לחפץ, עדיין אני צריך שהאבנים שהיא דורשת
    יהיו לבושות עלי? או מספיק שהחפץ עם האבנים הנדרשות יהיה בשקים?

כי חשבתי שצריך ללבוש אבל לפי מה שנראה לי זה ממשיך לתת לי את הבונוס של ה meta
    גם שאני לא לובש את החפץ עם האבנים שמשלימות את הדרישות...

אז מה נראה לכם?
    mage - human - level 70

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    כנראה אתה טועה, תבדוק שוב האם החפצים הסוקטים שעל ציוד שלך עומדים בדרישות הבונוס.

הצטרף בתאריך
    15.03.2007
    הם עומדים. אבל הקטע זה שגם שאני מוריד אותם עדיין אני מקבל את הבונוס מה meta
    וזה מה שאני לא מבין כאילו שאחרי שהכנסתי את האבן לחפץ אין יותר משמעות לדרישות שלה...
    (אולי כי עדין החפצים עם האבנים הדרושות, נמצאים בשקים שלי)
    mage - human - level 70

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    Meta gems match meta sockets. These gems have special requirements that must be met for the gem's bonus to activate. For example, in order to gain the benefits of a Destructive Skyfire Diamond there must be a minimum of 2 gems of each color between all the items currently equipped on the character.

See Also: Meta Socket Helmet List It should be noted that gems which match multiple socket colors can fulfill meta gem requirements for any color they match. For example, if a meta gem needs 3 red and 2 yellow to activate, 3 orange (red/yellow) gems can activate this gem. Also, a gem does not have to match its socket to contribute to a meta gem; therefore, the player may choose to lose an item's gem bonus in order to activate the meta gem's bonus. As mentioned at the top of this article, so far, only high-end helms have meta sockets.

היישר מהעמוד בוואווויקי כל הזכויות שמורות להם

הרשמה