תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אילת
    בית"ר ירושלים תארח הערב (שלישי) ב-21:15 את פ.צ. קופנהאגן מדנמרק במשחק המכריע על העליה לסיבוב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ 2.

הירושלמים צריכים להתגבר על פיגור של 1:0 מהמשחק הראשון בדנמרק כדי להעפיל לשלב הבא, בו ייפגשו את בנפיקה ליסבון, מועדון הפאר מפורטוגל.

יצחק שום: "טדי לבד לא יספיק לנו"
    מוקדם יותר, קיים המאמן, יצחק שום, מסיבת עיתונאים באצטדיון טדי. "אני שמח להיות פה כי זה המקום הכי טוב להיות בו", אמר, "אבל אנחנו יודעים שטדי לבד לא ינצח. אנחנו יודעים שיחד נביא את התוצאה שאנחנו רוצים אותה. זה לא הולך להיות קל אלא קשה מאוד. קופנהאגן היא קבוצה מצוינת, אבל אפשר לעבור אותה".

"הגענו למשחק המכריע ואנחנו נעשה הכל כדי שנמשיך כדי לפגוש את בנפיקה", המשיך שום, "כל השחקנים חוץ מבן-שושן ותומר בן-יוסף מוכנים ומודעים לחשיבות המשחק. לכל אחד מהשחקנים יש את הניסיון הדרוש בזירה הבינלאומית. אני מקווה שהם ייתנו את כל מה שיש להם".

שום המשיך ואמר: "עד למשחק הראשון לא היה לנו שום משחק רשמי ולי היתה תעלומה כיצד נראה במשחק הזה. כרגע אנחנו מאמינים בכוחנו. עשינו את כל מה שרק אפשר כדי שנהיה מוכנים למשחק, אם מבחינת הכרת הקבוצה מנגד ואם זה מבחינת השחקנים שלנו, ששיחקו בשבת בגביע הטוטו".

"אנחנו חייבים לנצח את המשחק", אמר יצחק שום, "אני מאמן לשחק את המשחק שהקבוצה שלי יודעת לשחק. לכן אני לא נוסע בשום מקום להוציא תיקו, אני מנסה לנצח בכל משחק. השחקנים שיעלו הם כאלה שיודעים לעשות גם התקפה וגם הגנה. נשחק את המשחק הרגיל שלנו".

הרכב משוער: טברטקו קאלה, כריסטיאן אלבארז, שמעון גרשון, אריק בנאדו, יואב זיו, מילובן מירוסביץ', עידן טל, גל אלברמן, מיכאל זנדברג, ברק יצחקי, רומולו

סולבאקן: "יהיה משחק מעניין וצמוד"
    גם פ.צ קופנהאגן ערכה מסע"ת לקראת משחק הגומלין מול בית"ר ירושלים. מאמן הקבוצה, סטאלה סולבאקן, אמר לקראת המשחק: "לא זילזלנו במשחק הראשון, לא אני ולא השחקנים שלי, אבל התקשורת הדנית לא ממש כיבדה את בית"ר".

לגביי התוצאה של המשחק הראשון: "כאן בישראל יהיה משחק קשה וצמוד, זה משחק ביתי של בית"ר, הם יעלו ויתקפו כדי להבקיע שערים אבל אני לא חושב שיפלו יותר מידי שערים במשחק. התוצאה תהיה צמודה".

"לא נשחק הגנתי מידי, אבל נשחק זהיר. נבוא לעשות הגנה טובה. בגלל שאנחנו משחקים בחוץ במפעל כזה באירופה, אז נחשוב על הגנה. אני לא חושב שבית"ר יבקיעו לנו שניים או שלושה שערים", הוסיף סולבאקן.

נלקח מ-One.co.il.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.06.2007
    בית"ר הפסידה ישש!!!!!!
    גם אני מאמץ

"אישה היא כמו סוכר תמיד צריך שתיים!"
    "אם היינו תלוים אחד בשני היינו תלוים אחד ליד השני!"
    גם אני לוחץ CTRL+W זה כזה מגניב!!!
    מכבי תל-אביב אהבת חיי!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני גם מתעב את בית"ר, אבל היה להם סיכוי גדול, הם שלטו כמעט כל המשחק, הבעיה שהם פספסו מלא ניסיונות בטוחים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.05.2007
    הלך הזדמנות

GiP TripMaN
    שתף ב-Google+

הרשמה