תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    שומר האיזון
    הלוחמים הנאמנים ביותר, האמיצים שמבין פשוטי העם, ברברים זועמים שצועקים לצדק וסיירים שומרי פינות העולם הנידחות. כל אלה יכולים להיות נבחריו של זנטריול- שומרי האיזון.שומרי האיזון הינו מסדר המקדיש את עצמו לשמירה על איזון הדברים ברחבי העולם, המסדר תומך בתורתו של זנטריול ונוהג לנהוג בצמוד לכוהניו, זהו לא נדיר למצוא צמד של שומר האיזון וכוהן של זנטריול פועלים יחדיו על מנאת לשמור את האיזון בעולם.
    קוביות פגיעה: ק10
    דרישות
    תה"ב: 5+
    נטייה: ניטרלי – ניטרלי
    כשרון: מיקוד נשק (כלשהו)
    מיוחד: חייב להאמין בזנטריול ולסגוד לו וחייב להתקבל למסדר שומרי האיזון.
    מיומנויות מקצוע
    מיומנויות מקצוע שומר האיזון (ותכונות מפתח עבורן) הן תרמית (כרז), טיפוס (כוח), דיפלומטיה (כרז), התחזות (כרז), איסוף מידע (כרז), איום (כרז), הישרדות (חכמ), ידע (מקומי)(תבנ), רכיבה (זרז), שחייה (כוח), קפיצה (כוח), חיפוש (תבנ), ושימוש בחבל (זרז) ראו פרק 4 בספר החוקים לשחקן לתיאורי מיומנויות אלו.
    נקודות מיומנות בכל דרגה: 4 + מתאם תבונה.
    מאפייני מקצוע
    המאפיינים להלן שייכים למקצוע שומר האיזון.
    שליטה בנשקים ושריונות: שומרי האיזון אינם זוכים בשליטה בכלי נשק ושריון נוספים, מעבר לאלו שהם כבר שולטים.
    לחשים: שומא האיזון מטיל לחשים לאמור בטבלאת יכולות שומר האיזון, שומר האיזון יכול להטיל כל לחש המצוי ברשימת הלחשים שלו באמצעות מאגר דרגים ורשימת לחשים ידועים. ד"ק ההצלה נגד לחשים אלו הינו 10 + דרג הלחש + מתאם חוכמה של שומר האיזון. שומר האיזון מקבל לחשים באמצעות תפילה לזנטריול.
    שמירת האיזון: לכל שומר איזון ישנו תחום שעליו הוא מופקד, בדרגה ראשונה בוחר שומר האיזון שני תחומי השפעה שעליהם הוא מופקד, על תחומי ההשפעה להיות נגדיים אחד לשני (כמו אש ומים, הגנה ומלחמה וכו'). הלחשים של תחומי ההשפעה נוספים לרשימת הלחשים הידועים בדרג אחד פחות ממה שהם אמורים (לחשים מדרג 1 נכנסים לרשימת דרג 0, דרג 2 נכנס כדרג 1, דרג 3 נכנס כדרג 2, דרג 4 נכנס כדרג 3, דרג 5 נכנס כדרג 4). כאשר שומר האיזון מטיל לחש מאחד מתחומי ההשפעה הוא חייב להטיל את הלחש מהתחום הנגדי באותו יום, אם הוא אינו עושה זאת הוא מאבד את לחשיו ביום שלאחר מכן.
    איזון הנשק: בדרגה ראשונה, מצליח שומר האיזון להתחבר לנשקו כל כך עד שהיא הופכת לקלה וחסרת משקל בידיו, כאשר הוא משתמש בנשק אשר יש לו כלפיו מיקוד נשק, הוא יכול לבחור להפעיל יכולת זאת. שימוש ביכולת מעניק תוסף של 2+ להתקפה אך מחסר 1- לנזק עקב משקל קל יותר.
    אדיקות הנשמה: החל מדרגה שנייה כוח גופו של שומר האיזון כל כך ממוקד במטרתו- שמירה על האיזון עד שרוחו העיקשת מוסיפה לכוח התקפותיו נגד מפירי האיזון. שומר האיזון מקבל 1+ להתקפה ולנזק נגד מפירי האיזון. בדרגה 7 התוסף גדל ל2+ ולבסוף, בדרגה 10 ל4+.
    איזון החיים: שומר האיזון למד איך לאזן את כוח חייו עם זה של יריבו, הוא יכול להשתמש ביכולת זאת על כל יריב בטווח 9 מטר ממנו ובכך לאזן את כוח חייהם. אל האויב להצליח בהצלת רצון (10+מתאם חוכמה של שומר האיזון+חצי מדרגתו כשומר האיזון), אם הוא נכשל יכול שומר האיזון לשאוב עד (15 כפול דרגת שומר האיזון) נק"פ אל עצמו, נק"פ זה יכול לעבור את המקסימום. יכולת זאת שמישה פעם ביום על כל דרגת שומר איזון.
    גל הרמוניה: החל מדרגה שביעית יכול שומר האיזון לשלוח גל של כוח למרחק של מטר ממנו המאזן ומביא לשלווה את כל נפשות הנפגעים מן הגל, כל מי שעומד בטווח 3 מטר משומר האיזון משנה את נטייתו (בטבלת נטיות הידידות או איך שלא קוראים לה [זאתי שהיא מ"ידידותי" ל"עוין"] לידידותי.
    רצף התקפות: החל מדרגה רביעית מסוגל שומר האיזון להנחית על אויביו רצף מכות מהיר במיוחד. שומר האיזון מסוגל לתקוף התקפה נוספת בתור אם התה"ב הגבוה שלו אך עם מחסר 4- לכל ההתקפות. החל מדרגה שישית הדבר הופך להיות יותר קל וטבעי לשומר האיזון והמחסר קטן למינוס שתיים, בדרגה שמינית רצף ההתקפות אינו סובל ממחסרים.
    איזון הגוף והנפש: בדרגה 10, נפשו וגופו של שומר האיזון נמצאים האיזון כה מושלם עד שהוא הופך לחוצן, כל ק"פ טבעי הופך לק8, הוא מקבל ראיית חושך לטווח 18 מ', חסינות לשינה, ועמידות 10 לאש,קור וחשמל וכן תוסף 2+ לזריזות ולכוח.
    רשימת הלחשים של שומר האיזון
    דרג 0: אור, גילוי קסם, מעלה, התנגדות, יצירת מים, גילוי רעל, הנחיה.
    דרג 1: רפוי פצעים קלים, גרימת פצעים קלים, זימון מפלצת I, הגנה מפני טוב/רע/סדר/תוהו, פקודה, נשק קסום, פעולה אקראית, מעטה ערפל, חיוניות פחותה.
    דרג 2: גרימת פצעים בינוניים, ריפוי פצעים בינוניים, שפטים אלוהיים, קללת מזל רע, אזור האמת, זימון מפלצת II, כוח שור, חוכמת הינשוף, שיקום פחות, ריתוק, התנגדות ליסודות, גל יגון.
    דרג 3: אור צורב, ריפוי פצעים חמורים, גרימת פצעים חמורים, זימון מפלצת III, מלבושי קודש, מעגל הגנה נגד רע/טוב/סדר/תוהו, עיוורון/חירשות, קללה, הגנה מיסודות, אות משמר, חיוניות, ייסורים, להבות האמונה, חזות האל, פחותה.
    דרג 4: גרימת פצעים אנושים, ריפוי פצעים אנושים, הליכה על אוויר, נשק קסום דגול, שימון מפלצת IV, בעל ברית פחות, שיקום, גערה, נשקו של האל, החייאה זמנית, מערבולת אנרגיה.

מסדר שומרי האיזון, מגיני הטוב וההרמוניה בעולם, הנה הם (תמונה אני יעלה בהמשך):
    http://upload-il.com/file/47368/---------------------.doc.html

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עשה טובה, פרסם את זה בדיון עצמו, או תשלח לי למייל ואני אעשה זאת.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    הבעיה שלי הינה הטבלא, אני לא יודע איך לפרסם את הטבלא בפורום...
    (מה שבעיקר חשוב זה טבלאת הלחשים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    שלח לי למייל ואני אדאג להכל.

שתף ב-Google+

הרשמה