תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    אז ככה אני בעל דיי חדש של קונסולת הווי..אחרי התחבטויות רבות בין כל הקונסולות החלטתי שהווי הכי מושך אותי בגלל כל היתרונות הברורים לעין:מחיר השיטה החדשנית כביכול וכמובן המשחקים המקוריים מבית נינטנדו..אז ככה ידעתי מההתחלה שהיכולת הגראפית של הקונסולה הזאת לא מגרדת את ה360 והפיאס 3 אבל נדהמתי לגלות שחלק גדול מאוד מהמשחקים פשוט נראה כמו גרסאה שבכיף הייתה רצה על הקיוב..יש לי כבר כ8 משחקים(צ'יפ כה...) ופשוט התחושה הכללית היא שנינטנדו קלטו שיש להם קלף מנצח בדמות קונסולה זולה וחדשנית ולא משקיעים כל כך במשחקים שלהם..או שמא זה מסך הטלווזיזיה בחדר שלי שאמנם הוא לא Lcd או פלזמה אבל בהחלט פיליפס 30 ומשו אינצ' מכובד שלא עושה למשחקים האלה כבוד?נו שויין עד כאן הבכיינות שלי אשמח לדעת אם זה פשוט המציאות או שעליי להחליף טלווזייה חוץ מזה אני נהנה מאוד מהקונסולה שלא תראו אותי כאיזה ביצ' של גראפיקה אה..סתם שאלה נוספת שהעלתי לעצמי היא כמה זמן כל הקטע הזה של חיישני התנועה יכול להרגיש כיפים וחדשני אחרי שכבר שיחקתי ביותר מ7 משחקים שמשתמשים בחיישני תנועה אני מרגיש קצת פחות התלהבות מרגע לרגע מכל העניין וסתם תהיתי כמה זמן ימשיכו להוציא משחקים שרק מתבססים על חיישני התנועה כי יש גבול לכמה מקורית השיטה הזאת יכולה להשמר אחרי שבכל משחק מזיזים את השלט בערך באותם צורות לאותן מטרות..עד כאן החפירה הקצרה שלי =ם אשמח לדעת בנושא
    smoke me a kipper i'll be back for breakfast
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    1. אכן, הרבה משחקים היום הם לא משהו שלא ניתן היה להוציא על הגיימקיוב, ואף זהים בחלק מהמקרים. הווי היא אכן יותר חזקה מהקיוב, אך ייקח זמן עד שיצאו משחקים שמראים יכולות אמיתיות (כפי שהיה עם הPS2).
    2. בהחלט, רק בחודשים הקרובים יוצאים משחקים שהם בהגדרת חובה, כמו מטרויד, מריו גלקסי, וSSB.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    באילו משחקים שיחקת?

המשחקים שיצאו עד כה לווי יכולים לרוץ בכיף על הגיימקיוב, אבל הווי, כקונסולה, מסוגלת ליותר מאשר הגיימקיוב. הכל תלוי במפתחות, מבין? הנה:

It's clear in games like Galaxy and Metroid Prime 3 what the Wii is capable of when a developer takes the time.

נאמר שמטרויד פריים 3 בעל שיפור גרפי בולט לעין מקודמו, וגם מריו גלקסי הוא משהו שלא יכול לרוץ באותה איכות על הגיימקיוב. למעשה, ב-IGN השוו את הגרפיקה שלו לאיכות שתמצא לעתים גם בקונסולות החזקות:

Super Mario Galaxy also kicks a visual goal as well. This is, without doubt, the best looking Wii game yet unveiled. It's colourful, fluid and touting graphical effects that nearly put it on par with some PS3 and 360 efforts. If it weren't for the painfully lower resolution, you'd swear this was running on different hardware.

עד כאן בקשר לגרפיקה.

ובקשר לשליטה: זה תלוי מה הציפיות שלך ממנה. למשל, לנדב יש ציפיות מסוימות, הוא מצפה ליישום שליטה חדשני, ולא לשליטה חדשה ש"רק" משדרגת. אני חושב שהוא התמתן קצת בנקודה הזו, אבל הבאתי זאת רק בשביל הדוגמה.

בכל אופן, מטרויד פריים, מריו גלקסי ועוד משחקים, מוכיחים ויוכיחו את השליטה, הן אם היא חדשנית, או הן אם היא נמצאת שם רק בשביל הייעול.

תתחדש, ותהנה לך עם הקונסולה. אני מאמין שתאהב מאוד את המשחקים הבאים שלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    או אני מודע לזה שיש גבול לכל דבר וברור שבפוטנציאל הקונסולה יותר חזקה אבל גם למשחקים מהדור הראשון ציפיתי לקצת יותר הרי הם אלה שמושכים אנשים לקנות את הקונסולה כשהיא רק יוצאת ..בכל מקרה שיחקתי בזלדה(מקורי מקורי!הייתי יכול להשיג את זה בחינם אבל הרגשתי מחוייבות לקנות את המשחק הזה) מריו סטרייקרס,ווריוואר,מריו פרטי,הארי פוטר(בלעכס) דרייבר וסוניק..ווריו ואר היה נחמד לתקופה הקצרה שלקחה לי לסיים אותו והמולטי שלו לא הלהיב אותי מי יודע מה..מריו פרטי יכול להיות נחמד עם כמה חברים וגם מריו סטרייקרס למרות שהתאכזבתי אנושות מהגיימפליי..זלדה זה זלדה ומזל שיש לי אותו ועוד לא גמרתי באמת ה-משחק בנתיים לווי נראה לי...כל שאר המשחקים לא שווים בכלל תגובה .סוניק,דווקא אחד הפרנצ'ייסים היותר אהובים עליי שנורא אהבתי את הגרסאות הקודמות שלו לבוקס ולדרימקאסט בכלל היה אכזבה נראה כמו משחק דל תקציב עם השקעה מינימלית יחסית ל Sonic Heroes שהיה פשוט מהנה לבוקס.
    נו טוב בקרוב אני אנסה את RE שכנראה יחזיר לי קצת חיוך לפנים =)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ככה זה בשנה הראשונה, המפתחות לא ממש היו ערוכות לתכנון ולפיתוח איכותי על הקונסולה. אבל, ראיתי את הרשימה של המשחקים ששיחקת בהם, ואני חייב לומר שזו לא רשימה ממצה. נסה גם את פייפר מריו.

אם לא תאהב את המשחקים הבאים (מטרויד, מריו גלקסי, סמאש ברוד'רס, מריו קארט, בטליון-וורס, זאק אנד וויקי), אז תדע באופן וודאי שהקונסולה לא בשבילך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    הקונסולה מתאימה בשבילי אל תדאג אני לא הימרתי פה או משהו ידעתי בערך מה אני הולך לקבל ואני מאוד מרוצה מכל השליטה החדשה ואני חובב מאוד גדול של כל משחקי הדגל של נינטנדו ככה שאם הם לא יעשו איזה מגה פישול עם מריו קארט גאלאקסי מטרוייד פריים ושאר הכותרים המבטיחים האחרים שעתידים לצאת אני אהיה בחור מאוד מרוצה =) מריו פרטי וסטרייקרס כבר מספקים הרבה הנאה לי ולחבר'ה שלי וזה אחד מהדברים שיותר קרצו המשחקים מרוביי המשתתפים האלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    תגידו מה יקרה שנינטנדו כבר תוציא לWII את כל משחקי העבר שלה?
    מה אז יקרה יצאו רק משחקים גרועים?
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Thunderale
    הקונסולה מתאימה בשבילי אל תדאג אני לא הימרתי פה או משהו ידעתי בערך מה אני הולך לקבל ואני מאוד מרוצה מכל השליטה החדשה ואני חובב מאוד גדול של כל משחקי הדגל של נינטנדו ככה שאם הם לא יעשו איזה מגה פישול עם מריו קארט גאלאקסי מטרוייד פריים ושאר הכותרים המבטיחים האחרים שעתידים לצאת אני אהיה בחור מאוד מרוצה =) מריו פרטי וסטרייקרס כבר מספקים הרבה הנאה לי ולחבר'ה שלי וזה אחד מהדברים שיותר קרצו המשחקים מרוביי המשתתפים האלה
    נו, אם כך, אז מה הבעיה?

sxs, ומה יקרה כשלסבתא יהיו גלגלים? בוא נחכה ונראה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי sxs777
    תגידו מה יקרה שנינטנדו כבר תוציא לWII את כל משחקי העבר שלה?
    מה אז יקרה יצאו רק משחקים גרועים?
    ברור, איזו שאלה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי Poke
    ברור, איזו שאלה.
    שתף ב-Google+

הרשמה