תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    אני ראיתי שלא מזמן Artigo פתח נושא על המקצוע יוקרה שהוא המציא , Battle Alchemist .

זה גרם לי לחשוב , איך סקילים כמו אלכימיה עובדים בNeverwinter ?
    דרך אגב אלכימיה במבוכים ודרקונים ונוור זה בעצם רקיחת שיקויים וכאלה דברים נכון ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    היי. בקשר למקצוע שבר המציא - זה תיאורטי. חלק מהדברים בלתי ניתנים לעשייה, אבל חלק אפשר להוסיף עם סקריפטים ועבודה קשה.

אלכימיה בנוור זה יצירת שיקויים, כן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    אוקיי תודה
    דרך אגב , אני יודע שזה לא קשור לנושא אבל איך סקילים כמו דיפלומטיה עוזרים במולטי ? בגלל שרוב האנשים שמשחקים הם לא NPC , שאפשר לעשות עליהם בדיקה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    הסקילים האלו (Bluff, Diplomacy) באמת לא עוזרים באופן טכני במולטי, אבל בשרתי RP מתחשבים בזה בדרכים שונות. לפעמים מטילים כדי לראות אם מצליחים לשקר, נגד הWisdom לדוגמא, אבל זה תלוי בשחקנים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    זה יותר סקיל RP. אני זוכר בהלורה (השרת הקקהילתי שלנו בנוור הראשון) היינו משתמשים בסקילים האלה (bluff ודומיו) בעת אינטרקציה עם דמויות מפתח. זה יותר לשימוש בזמן אירועים מונחי שה"ם.

האלכימיה בנוור זה יצירת שיקויים וחפצים דמויי-רימונים (חפצים שזורקים אותם על היריב והם משפיעים בצורה כזאת או אחרת).

האלכימיה בכללי מתייחסת לאמונות הפיכת חומר אחד לאחר, בעיקר נחושת לזהב (כמובן שאין דבר כזה במציאות, האלכימיה הייתה דבר נפוץ להאמין בימי הביניים, אבל כמובן שהכל היה עבודה בעיניים)
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הרשמה