תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    טוב, אז מי שלא יודע, פיראטים עושים לי את זה.

השאלה שלי היא אילו הרפתקאות אני יכול להריץ במערכה ימית?
    לחימה בקראקן?
    חיפוש אוצר באי נידח?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    השאלה היא אם זה בני אדם על ספינות, או שהשחקנים משחקים יצורי מים.
    אם זה בני אדם על ספינות, אני מציע לעשות הרפתקאה של חיפוש המטמון כמו שאמרת, ואז אפשר לעשות קרב ספינות עם קבוצת פירטים שגם רוצה את האוצר, שיחקתי פעם בקרב ספינות, זה ממש כיף.
    אם אתה עושה משימה שבה השחקנים הם יצורי מים אז כדאי לך לעשות הרפתקאה על עיר תת-ימית, שבה חיים ביחד אלפי מים, סאהוגין, טריטונים ובני ים וכולם חיים ביחד, עד שיום אחד קורה ****** שגורם לכך שכל הגזעים בעיר נכנסים למאבק אחד בשני, והקבוצה שלך צריכה למצוא למה קרה ה**** שפירק את כולם, ותוך כדי להרוג את להקת כרישי האימים שמאיימת על העיר.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    השחקנים הם פיראטים.
    וכמה הרפתקאות סיור באי אפשר לעשות? זה ימאס מתישהו..
    אני מחפש רעיונות להרפתקאות אחרות...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל נראה שאתה מתייחס להרפתקאה בזמנים עתיקים יותר, אין המון מה לעשות בימי הביניים בים. פשוט בגלל שזהלא היה תחום שיכלו להתעסק איתו הרבה אז. כמובן שעם כל הקסם והדברים הבלתי אפשריים בעולמות פנטזיה אפשר לעשות יותר דברים, אבל אי אפשר לקחת השראה מתקופת ימי הביניים.

בנוסף אני רק רוצה לציין שאונייה היא מקום מעולה להרפתקאת אימה וחקירה. מקום קטן וצפוף שבו כל השחקנים חייבים לעשות אינטרקצייה בין הדמויות (אגב, איזה מגניב היה לשכור יאכטה ולעשות לארפ ענק בים. כמובן שהיה עולה הרבה).

לסיכום אני רוצה להביא דוגמא להרפתקאה ימית שהרצתי לחברים שלי לפני כמה שנים. הם שיחקו צוות של אוניית מלחמה בריטית באחד הקרבות על הונג-קונג. מה יש להגיד היה כיף להרוג סיניים. באונייות של התקופה הזאת היה אפשר לתאר את המחנק, הצפיפות והציפייה לפעילות. בסופו של דבר התביעו את האונייה שלהם וכולם מתו, אבל בכל זאת היה מגניב.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    כנס לפורום הפונדק. בתוכו כנס לפורום משחקים מקווננים ורשומות משחקיים שולחניים. חפש את העץ "קמפיין הפיראטים בעיצומו!!!". זה תיעוד של קמפיין פיראטים שאני וכמה חברים עשינו לא מזמן, ונכתב ע"י השה"מ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אני הרצתי את מה שאני יגיד במו"ד, זה אמור גם להצליח בנשגבים ושיטות אחרות.
    הדמויות שטו בים, והספינה טבעה והם התרסקו.
    הם מצאו את עצמך בעיר תת-ימית של יצורי ים משונים, שמאמינים כי הדמויות הם אלים עתיקים.
    הם יעמידו אותם מול מערה של מפלצת חזקה שהורגת המון שנים אנשים בעיר, ולאחר קרב ארוך, הדמויות הורגות את המפלצת. היצורים משרתים את הדמויות כאלים, והשחקנים מסתלבטים בכיף.
    לאחר מכן, הם מבינים שהם באמת צריכים להמשיך במסע שלהם (שבגללו הם שטו בספינה).
    הדמויות מנסות לעזוב, אבל היצורים לא מסכימים.
    הדמויות מנסות לברוח מהעיר, כשהיצורים מגנים על קצוות העיר ולא מרשים להם לצאת. זה יכול להיות מאוווד מעניין.

(ד"א, העיר נמצאת בתוך בועה גדולה ומאוד מזכירה את אטלנטיס. טכנולוגיה, נופים מרהיבים...)

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכתב במקור על ידי ישמעאל
    כנס לפורום הפונדק. בתוכו כנס לפורום משחקים מקווננים ורשומות משחקיים שולחניים. חפש את העץ "קמפיין הפיראטים בעיצומו!!!". זה תיעוד של קמפיין פיראטים שאני וכמה חברים עשינו לא מזמן, ונכתב ע"י השה"מ.
    תן קישור.
    ביין, זה נשמע רעיון טוב.
    אבל אני מחפש הרפתקה שרובה היא על ספינה. הרפתקאת האימה שהוזכרה קודם יכולה להתאים.

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    פנטזי פלייט הוציאו ספר על הנושא של הרפתקאות ימיות,תקרא אותו אם בא לך.
    רעיון להרפתקאה: ההרפתקאנים מוצאים ספינת רפאים ששטה לעברם ואינה מפסיקה לעקוב אחרי ספינתם. הם צריכים לסייר בספינת הרפאים לפני שקללת צוות האל-מתים תהרוג אותם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    http://forums.pundak.co.il/viewtopic.php?t=20873

כמו שאתה יכול לנחש, ישמעאל זה אני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    זה נשמע נחמד, אבל לא מלהיב.
    צריכים לעשות הרפתקאה קיצבית מאוד אם עושים על ספינה כי אין הרבה מה לעשות אז יכולים להיות הרבה מצבים שהשה"מ מוצא את עצמו שואל "ומה אתם עושים עכשיו", כשהשחקנים אוכלים צהריים ומשתזפים על הסיפון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ף פעם לא הרצת הרפתקאות אימה, או אפילו הרפתקאת חקירה אפלה ולא אימה. במיוחד שזה במקום צפוף, אתה לא באמת ציך שהשחקנים יעשו משהו. אם פתאום נמצא אדם שחוט בחדר המנועים הם יבינו שמשהו לא בסדר ויתחילו לדבר על זה עם אנשים. אם הם מפסיקים התעניינות אז תן עוד רמז קטן או יותר טוב תן להם למצוא מישהו שחוט באותה הדרך במקום אחר באונייה. אפשר שאף אחד לא ימות בכלל, יש המון דברים שאפשר לעשות במשחק כזה.

אגב הדיבורים האלה עשו לי חשק לארגן משחק חי, יש מישהו בדרום שבא לו לעזור לי ולשחק נאפס?
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אחרי שראיתי את פיירטס הראשון בקולנוע, מאוד רציתי לשחק איזה משהו ימי. עלו כמה אפשרויות.

האחת היא משחק פיראטים נטו, באווירת פיירטס ואי הקופים, עם אוצרות אבודים, בגידות (אם כי לא אחד בשני, כי זה מפרק את החבורה ובעייתי כמובן), מפות עתיקות, קללות וודו וכמובן פיראטים זומבים. זה היה אמור להיות מו"די, כנראה.

האפשרות האחרת היתה למשחק של דמי דרקונים (בנשגבים כמובן), בהשראת סדרת אנימציה עתיקה בשם "המים האפלים". תכננתי ממש להעתיק אלמנטים שלמים מתוך הסדרה ההיא, כמו המים השחורים עצמם שעולים מן המעמקים וכובשים חלקים הולכים וגדלים בים. השחקנים היו אמורים לגלם דמי דרקונים עצמאיים (לא נצרים) בבעלות ספינה מגניבה (וכנראה עתק כלשהו), ולעבור בין "פרק" ל-"פרק" בנמלים מעניינים שונים, איי-טירה עתיקים ומערות ימיות מסתוריות, ולהסתבך עם צי הממלכה, הפיראטים של לינת'ה, הנסיך הכסוף (הידד! פיראטים זומבים!), וכן הלאה, באווירה מגניבה למדי ולחוצה בזמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אוקיי, כרגע הרעיון שלי הוא ככה:

כל סשן מתחיל בעיר נמל, עובר לספינה, ובסוף הם עוגנים בעיר הנמל/אי אחר/ת.
    משחק חקירה, איזו קללה הוטלה עליהם, ואיך נפטרים ממנה.
    אולי קצת אימה קת'וליאנית, כי אין להם שום סיכוי נגד הקראקן/מפלצת ימית אחרת.

אבל מה הם יעשו בזמן שהם על הספינה?
    וכמה אחוזים מהמפגש יהיו על הספינה וכמה ביבשה?
    כרגע אני חושב על 50-50.....

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    תגיד להרפתקנים שהם מצאו להם קפטן מוכשר, אבל מה לעשות, הקפטן מתעקש לקחת את הצוות שלו, ולא אחר.
    תתאר להם כל אחד מאנשי הצוות של הקפטן ושכל אחד יהיה שונה ומשונה.
    בשעת לילה מישהו מהשחקנים מתעורר ושומע שני אנשי צוות מדברים על בגידה, הם לא אומרים במי, וגניבת האוצר, לא ידוע של מי, ועוד הרבה תככים בתוך הצוות, שחלקם מערבים גם את השחקנים.
    כשירדו לאי/עיר נמל אז יתחיל הקטע של הקרבות, הדקירות בגב והעימותים הגלויים, על הספינה זה חיפושים, גילוי מידע, פישפוש, ודברים כאלה.
    כל זה מתרחש ברקע של הסיפור שלך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אוקיי, רעיון מצויין

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    מאפיין מגניב שאתה יכול להוסיף (אם אתה הולך על אימה) הוא שכל פעם אחרי שהם מגיעים לחוף ועוזבים הם שמים לב שאחד מהמלחים נעלם ויש לו מחליף. בסופו של דבר אתה יכול למצוא לזה כמה סיבות. אולי הם פחדו ועזבו ויכול להיות שמשהו העלים אותם.

אם אתה מתכנן מערכה ארוכה אתה יכול להגיד שיש בחלל משלחת ולא רק ספינה אחת, כך שיכול להיות שלפעמים הם יעברו ספינות. זה יכול לפתור לך המון בעיות כי בכל ספינה יש אנשים אחרים ויכולות להתפתח אינטראקציות אחרות. בנוסף אם זה משחק אימה אז אולי כל פעם שהם עוזבים ספינה קורה בספינה שהם עזבו משהו (שהם יחשבו שמשהו רודף אחריהם) או שאפילו ספינות נעלמות ואז בלילה כשהם מביטים מהסיפון הם רואים קווי מתאר של ספינות רפאים שטות לידם (כמובן שזה לא אמיתי, או שכן. תלוי מה בא לך).

בקשר לשאלה כמה זמן, לדעתי אל תחשוב על זה כל כך הרבה מראש, חוץ מאם יש לך משהו מיוחד מתוכנן לאותה הפעם. תתחיל באחד מהם תראה אם אתם מוצאים מה לעשות הרבה זמן וכשאתה מרגיש שעומד להגמר העניין תעבור למצב השני.

קיצר תספר מה קורה עם זה, אני פשוט אוהב הרצות אימה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אם אתה הולך על הרעיון שלי הוא לא כל כך יתאים לך להחלפת ספינות ודמויות, כי כל הקטע הוא ללמוד עוד עד שאתה יודע יותר מדי ואם תחליף דמויות אז כל העבודה הלכה ולא השגת כלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני לא בטוח..
    אני חושב שאני אלך על חקירה ואימה כאספקט שני, ויארר!1 כאספקט עיקרי...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מזה יייאאאאררר!!!!111?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    משהו שפיראטים אומרים.
    יאאאר! מי לאדי!

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הרשמה