תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    רציתי לדעת מה זה smallmaps ומה המשימה העיקרית שם של כל קבוצה
    והאם המפות שמשוחקות בשרת fun של הקהילה הם smallmaps

דבר שני: מה זה pic up?

דבר שלישי: מה זה הארנה? עוד שרת של הקהילה? אם כן מה האי פי שלו?

האם מישהו יכול להסביר לי איך עושים קרבות קלאנים?

ודבר אחרון: אם תוכלו לרשום פה מי המנהלים של הקהילה הזו,שמם ומה תפקידם: אחראי פורום שרת
    מנהל ראשי או כל דרגה אחרת שיש פה זה יעזור לי מאוד.

ואני אומר למנהלים עוד פעם: אם אתם רוצים שחדשים ישארו בקהילה הזו וילמדו לשחק ולפתח את הקהילה אז תעשו לינקיית מדריכים למשל מדריך מה זה pick up small maps
    איך עושים קרבות קלאנים וכאלה...
    תודה רבה לעוזרים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    SMALLMAPS זה שם כללי למפות קטנות (די הגיוני), פעם היה כמה שרתים של Quake.co.il בכל שרת מפה קטנה שמתאימה ל6 עד 8 שחקנים.
    במפות אלה בד"כ יש משימה פשוטה כמו להביא את הזהב שהבסיס של הקבוצה השנייה לבסיס שלך או למשור על הדגל ככה וככה זמן.
    בשרת המסויים הזה צריך להביא 3 "ארגזי זהב" אל מקום מסומן באדום מהבהב כזה (תשחק כמה פעמים ותסתכל במפה) מה שכן, בד"כ לא עושים אובג כי אנשים נכנסים למפה כדי להתחמם / לעשות פראגים, אז כדאי שלא תעשה אובג כדי לא לקבל קיק.

PICK UP - בן אדם מחליט שהוא רוצה להרים פיקאפ פותח ערוץ וקורא לאנשים, אחרי שיש 12 אנשים בערוץ, נבחרים 2 שחקנים שפשוט בוחרים כל אחד לפי הסדר שחקן מהערוץ, עד שבכל קבוצה יש 6 שחקנים, נותנים פרטים של ונטרילו, של שרת באיטי ומשחקים כמו קבוצות רגילות.

קרבות קלאנים בד"כ משיגים במירק, אתה כותב כמה שחקנים יש לך ואם יש לך שרת, לדוגמא "6on6 have server"
    נכנסים לשרת ומשחקים בד"כ שתי מפות, מי שקובע תזמן המהיר מנצח במפה.

גודל הקבוצות שמחפשות משחק הוא 3 או 6 ברוב המקרים, כדי לחפש בחו"ל משחק יש את הערוצים #6on6.et / #3on3.et

מנהלי קהילה: doron vip3r violt

כפי שאתה רואה צריך מירק לכל הדברים האלה, יש מדריך לזה, אין לי מושג איפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    1. אין בסמול מאפס משימה המטרה היא פשוט להרוג ולא הבנתי את שאר השאלה
    2. פיק אפ זה כמו שאתה הולך לשחק כדור רגל עם חברים ועושים כוחות
    3. אריה כע עוד שרת כמו סוג של "פרו קלאב" שזהו שרת עם חוקים שהמטרה שלו היא בעצם לקרב את המשחק של אפבליק כמה שיותר לכאילו משחק 213.8.254.39:27961 - זה השרת
    4. כע בשביל זה אתה צריך מירק
    5. Doron , Viper וניראה לי שגם עכשיו violet

http://et-isr.myd.co.il כנס שם להורודת ותוריד מירק ASE וזה יעזור לך אחי
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הרשמה