תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 58
    הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    טוב חברים זה לא תלוי בי אני חייב לפרוש מסיבות שלא תלויות בי
    היום קיבלנו את כל האישורים והויזה לקנדה, כבר הזמנו בית בתהליכי סיום בנייה בטורונטו

אני באמת לא יודע אם אני יצליח להיכנס למירק ומתי
    ביום שישי אנחנו טסים ולא יהיה לי הרבה זמן פנוי בחודשים בקרובים
    מה שעוזר לנו שיש לנו שם משפחה

טוב אז
    חלקכם הכרתם אותי חלקכם לא, שיחקתי באיטי חצי שנה
    נהנתי מאוד והכרתי כמה אנשים טובים כמו eXasiS או בפייק שלו Xec מיקי אתה אחד הגברים באמת נהנתי מאוד מלדבר איתך ולהכיר אותך אני אזכור אותך תמיד
    נהנתי להכיר גם את Violet שהוא עזר לי המון במשחק והכיר אותי לקהילה ותמך בי לאורך כל הדרך
    אני חייב להגיד שאתה מנהל לתפארת והמון הצלחה בהמשך דרכך כמנהל הפורום ואולי גם כעוזר מנהל קהילה מה שמגיע לך מאוד
    גם כן תודה ענקית לChk שעזר לי הרבה במשחק אתה היית מאוד נחמד אלי ועזרת לי עם המירק וגם שאלות ששאלתי אותך על קלאנים ואיך הכל עובד במשחק הזה בקרבות קלאנים ובעוד נושאים
    ולאחרון חביב קורין Antict שהוא לא מוכר כי אין לו מירק ואין לו משתמש באתר וגם כנראה הוא לא יהיה את ההודעה אבל אני מקווה שמישהו ימסור לו את זה או מיקי או דניאל שאני גם כן נהנתי לשחק איתך ובהצלחה במשחק לכולם

הדברים הרעים שיש לשפר ויש הרבה על מה לעבוד שאני רוצה מנהלי הקהילה יקחו לתשומת ליבם:
    1. מהתרשמות ראשונה שלי מדורון הוא עושה את העבודה אבל הוא בן אדם לא סימפטי שממש לא הרשים אותי בצורה הנכונה בתור מנהל קהילה, אני שחקן שמשחק חצי שנה כן אני יודע לשחק ואני משחק טוב אני מודע, כן כן אני יודע לשחק איטי בניגוד אליך אולי ויש לי איים טוב שבחצי שנה אני אולי כבר LOW++ שזה טוב מאוד למישהו שהוא שחקן פאבליק לא מוכר בקהילה.
    למי שלא הבין אז דורון חדש בי כצ'יטר, לדעתי ורק לפי דעתי האישית אני אומר את זה אתה מנהל קהילה גרוע ואתה לא פועל בצורה הנכונה עם חדשים, החדשנות שלך לא תוביל אותך רחוק.
    2. התרשמתי לרעה מהאנשים בקהילה, פעם ראשונה בחיים שלי שיחקתי PICK-UP זה היה במפה B4 הייתי MEDIC וכל השאר מדיקים וENG אחד!
    הENG לא הצליח להטמין את הדינמיט כי כל הזמן הרגו אותו, פתאום הENG התחיל לצעוק עלי בונטרילו YANKEES תהיה ENG ואז כל השאר הצטרפו לצעוק עלי בונט שאני יהיה ENG...
    כתבתי להם בצ'אט שאני לא יודע ENG ושכבר יש למה דווקא אני פתאום? אבל עניין אותם... אחרי דקה חטפתי קיק מהשרת מKAI שהוא פשוט גועל נפש של בן אדם פשוט נבלה!!! הוא חושב שהוא יותר טוב מכולם ומשתמש בREF שלו לרעה!!! בזמן שVIOLET היה בשרת שאלתי אותו במירק למה לא עניין אותך שהביאו לי קיק? למה לא עשית כלום? למה לא שאלת אותם ועצרת את המשחק כדי לברר מה קרה? למה שתקת כמו במלחמת העולם השנייה ולא עשית דבר למה?!
    ומה שהכי פגע בי אפילו יותר מהקיק הוא שהם אמרו לדניאל במשחק שאני הייתי AFK!!!
    אני הייתי AFK?! אני שיחקתי כל הזמן אני הייתי שם והייתי בתזוזה!!! אני לא הייתי AFK בכל המשחק אפילו לדקה!!! ואני חושב לעצמי עם כזאת קהילה תסלחו לי אבל עם כזאת קהילה!!! עם כזאת "תמיכה בחדשים" ככה אתם מתנהגים לחדשים??? ככה עם קללות וחוסר אכפתיות כלפי שחקנים חדשים???
    פשוט זוועה אני הרגשתי באותו רגע הכי מושפל בעולם אחרי הקיק שקיבלתי בלי צדק!!! וכמובן הכי קל להגיד ולהמציא את התירוץ הכי נפוץ בעולם "הוא היה AFK" זהו!!! זה כבר מצדיק את המקרה הוא הרי היה "AFK" אז בסדר!
    איך אתם רוצים לעזור לחדשים? איך אתם רוצים להביא חדשים למשחק? איך אתם רוצים להקים את דור ההמשך במשחק? אני שואל אתכם מנהלי קהילה ופורומים יקרים שלי VIOLET, VIPER, DORON.
    אתם צריכים "לטהר" את הקהילה כי אני אומר לכם אני רק מדחיקים חדשים! באותו רגע ששמעתי את הקשר ושקיבלתי את הקיק דבר אחד רציתי לעשות והוא לפרוש מהמשחק ומהקהילה המחורבת הזאת! וזה אכן קורה עכשיו, אומנם לא בדרך שיגרתית אבל זה קורה!
    3. יש תופעה מאוד מגעילה והיא קשורה עוד פעם לKAI שהביא לי את הקיק מהPICK-UP שפשוט יצא חלאה במה שהוא עשה ואיך שהוא מתנהגל...
    התופעה היא שהאדמינים של SmallMaps ביניהם KAI וBENJEE מביאים קיקים לאנשים דרך הרקון מחוץ לשרת כדי שיהיה מקום והם יוכלו להיכנס... כבר לא פעם ולא פעמיים שקיבלתי בצורה כזאת קיק... אני שחקן SMALLMAPS רוב הזמן שאני משחק בגלל שאף אחד כבר לא נכנס לארנה אז אין איפה עוד לשחק חוץ משם ואין לי שום בעיה עם זה אני מאוד נהנה בSMALLMAPS...
    באמצע ששיחקתי חטפתי קיק מהרקון, שאלתי בדקתי בTHE ALL SEEING EYE מי נכנס במקומי וראיתי אחד אחר נכנס בשם METORAF אחרי כמה שניות הוא יצא ונכנס אחד במקומו עם השם ZE ANI אז נכנסתי לשרת אחרי שהתפנה מקום וראיתי שזה הוא שיש לו REF בשרת וזה הוא כמובן שיש לו אדמין בשרת... פשוט בושה וחרפה... אדמינים מביאים קיקים לשחקנים כדי שיתפנה מקום בשבילם!!!

יש לי בקשה אחת לפני שאני נפרד מהפורום והכל... אני רוצה שמישהו מההנהלה ואני מעדיף שגם דורון וגם וייפר יקחו לתשומת ליבם את מה שאמרתי, אני לא רוצה שמה שקרה לי יקרה לשחק החדש הבא שלא ידע איך לתפקד במצב שאני הייתי בו ויקח את הרגליים שלו ויברח מהקהילה הזאת כל עוד הוא יכול.

יש לכם הרבה מה ללמוד בתור קהילה מקהילת F.E.A.R שאני מצדיע להם!
    הם קהילה עם 100 איש פחות או יותר עם משחק שקיים שנתיים ו2 שרתים מסכנים בארץ בכללי בעולם בסביבות 1000 שזה לא הרבה.
    אבל רק תיכנסו לפורום שלהם, רק תראו איך הם מדברים, רק תדברו איתם, רק תשמעו אותם, רק תקשיבו להם, ותבינו שיש להם לכם המון מה ללמוד בתור קהילה והמון מה לשפר בהתנהגות שלכם לחדשים.

נפגעתי ממכם לא קצת בחצי שנה שאני משחק וגם מצד שני עצוב לי שדווקא בקלאן הראשון שלי שדניאל VIOLET עזר לי וצירף אותי אליו ותמך בי במשחק! אני צריך לעזוב ולהיפרד מהאנשים האלה! עצוב.
    דניאל אתה מנהל מצוין הרבה הרבה הצלחה!

ביי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    למה אתה בא בתלונות לדורון אחרי שאתה בעצמך אמרת לי בוונט שהשתמשת בעבר בנקסוס..

ובקשר למה שכתבת עלי, אף אחד לא צעק עליך. ובייחוד לא אני. היו עוד אנשים בקבוצה אתה יודע..ביקשו ממך להיות ENG ולא ענית בוונט (בסדר מובן במקרה שאין לך מיקרופון) אבל גם לא כתבת שום דבר שום דבר במשחק. הנחנו שאתה AFK, וזה סתם הורס את הפיקאפ אז הבאנו לך קיק.

וחמוד, בקשר לקיקים בסמול מפס - ZE ANI זה דורון. אז בבקשה בלי להאשים סתם.

בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה בחיים האמיתיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    נכתב במקור על ידי kai
    למה אתה בא בתלונות לדורון אחרי שאתה בעצמך אמרת לי בוונט שהשתמשת בעבר בנקסוס..

ובקשר למה שכתבת עלי, אף אחד לא צעק עליך. ובייחוד לא אני. היו עוד אנשים בקבוצה אתה יודע..ביקשו ממך להיות ENG ולא ענית בוונט (בסדר מובן במקרה שאין לך מיקרופון) אבל גם לא כתבת שום דבר שום דבר במשחק. הנחנו שאתה AFK, וזה סתם הורס את הפיקאפ אז הבאנו לך קיק.

בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה בחיים האמיתיים
    כרגיל דורון חשד בי בתור צ'יטר ובדק את הגייד שלי ביאון ומצא 3 אזהרות אדומות שבהם בפרטים על 3 באנים בשרתים של VGAMES שקיבלתי כשהתחלתי לשחק! לפני חצי שנה! וכן אמרתי את זה פה ואין לי מה להסתיר
    http://forum.vgames.co.il/showthread...1034317&page=4
    השתמשתי בנקסוס = כשהתחלתי לשחק היה לי משעמם ואמרתי לעצמי למי אכפת בסך הכל משחק חינמי אז יאללה ננסה צ'יטים אתה חושב עניין אותי YAWN וכל החרא הזה שזה ההוכחות כביכול שבן אדם צ'יטר ואז כל הקהילה חושדת באותו שחקן שהוא צ'יטר!
    אז כתבתי בגוגל ENEMY TERRITORY CHEATS ומצאתי NEXUS ניסיתי ותפסתי 3 פעמים בYAWN שלי יש 3 אזהרות אדומות על PK3 משהו של הנקסוס! כן אז מה? זה היה כשהתחלתי לשחק לפני חצי שנה וממה לא מעניינים אותי המשפטים שלכם צ'יטר נשאר צ'יטר!
    בכל הזמן ששיחקתי חצי שנה לא עניינה אותי בכלל הקהילה הייתי שחקן פאבליק רגיל!!! ורק בחודשים האחרונים הצטרפתי לפורום ולקהילה במירק ונהייתי פעיל!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    לא אמרתי שום דבר שהוא לא נכון. השתמשת בצ'יטים אבל כמו שאתה אומר זה היה לפני חצי שנה שרק התחלת לשחק.

אבל זה מסביר למה דורון חושד בך אתה לא חושב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    תשמע עם אתה לא צ'יטר..
    ראיתי איך אתה משחק חצי שנה וזה משהו קצת לא הגיוני עם אתה לא צ'יטר
    ואני מקווה שאתה לא צ'יטר כי עם אתה באמת לא אז אתה בן אדם עם פוטנציאל אדיר ואתה יכול להיות בקלאנים ממש טובים עם תשפר את החשיבת משחק
    hs יש לך אבל משחק קבוצתי צריך ממש שיפור עם תשפר את זה זה באמת אתה תצליח ב ET חבל שאתה עוזב אבל אני כבר אומר זה מוזר שאתה משחק חצי שנה ואתה מביא hs כאלה כמו שאני ראיתי אבל ביי ובהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    נכתב במקור על ידי TheOne
    תשמע עם אתה לא צ'יטר..
    ראיתי איך אתה משחק חצי שנה וזה משהו קצת לא הגיוני עם אתה לא צ'יטר
    ואני מקווה שאתה לא צ'יטר כי עם אתה באמת לא אז אתה בן אדם עם פוטנציאל אדיר ואתה יכול להיות בקלאנים ממש טובים עם תשפר את החשיבת משחק
    hs יש לך אבל משחק קבוצתי צריך ממש שיפור עם תשפר את זה זה באמת אתה תצליח ב ET חבל שאתה עוזב אבל אני כבר אומר זה מוזר שאתה משחק חצי שנה ואתה מביא hs כאלה כמו שאני ראיתי אבל ביי ובהצלחה
    אולי תלמד לקרוא לפחות חלק מהדיון, ולא להגיב על המילה "פרישה"
    הסיבה כתובה ואני לא פורש בגלל שאני רציתי זה לא תלוי בי פשוט

תגידו, אני לא מבין לא ראיתם אף פעם שחקן שפשוט טוב? שפשוט הולך לו והוא יודע לשחק? לפני ET שיחקתי בהרבה משחקי FPS ואני פשוט טוב
    דבר שני, יש לי ציוד מקצועי עם עכבר, פאד, ומחשב חזק ככה שאין לי נפילות FPS והוא תמיד קבוע!
    דבר שלישי, אומנם אני יודע שאני טוב ואני יודע לשחק בחצי שנה, אבל תגידו מה אתם חושבים שכולם מוגבלים וצריכים שנה? שנתיים? כדי להתשפר במשחק? נו באמת תעשו לי טובה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    שמע נגעת פה בכמה נקודות חשובות..
    למשל גם אני חטפתי קיקים מסמול מאפס ואז נכנס מישהו בשם ZE ANI
    אני ראיתי אותך משחק ואתה באמת משחק יפה, חבל שאתה פורש :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    אתה מודה שהיית צ'יטר ויש לך את התעוזה לבוא אלינו בטענות? מה אכפת לי מתי ניסית צ'יטים?
    אני שומר את הזכות לתת לך את האפשרות לשחק במידה ואראה זאת לנכון לאור העבר הבעייתי שלך, לא ההפך!

לגבי שרת המפות הקטנות, זהו איננו שרת של ויגיימס ולכן אין לי מה להגיב בנושא זה.

לגבי התגובה של ניצן נתן לך בנושא: די מספקת וממצה (חשבו שהיית AFK, קיבלת קיק, תמשיך הלאה בחיים קורה לטובים שבינינו, קרה לי מיליון פעם).

בלי קשר לכל מה שנכתב למעלה, שיהיה בהצלחה וכיף בחו"ל או בכל מה שתעשה.

רועי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    ביייייייייייי

אתה לא עושה לנו טובות לך לפיר ויאללה סאלמאת
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    ועוד משהו

http://www.yawn.be/findPlayer.yawn?g...2934866FCA2929

תגיד מה שאתה רוצ אבל קובץ של fuck you 2 לא מגיע סתם.
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    איך אתה לא מתבייש איך אני לא מבין
    להזכיר לך התחלה נתתי לך לינקים להכל כמה פעמים
    אחר כךשאלת אותי אם אתה יכול לשחק למרות שאין לך מיקרופון
    אחר כך כולם רצו לתת לך קיק מהשרת אמרתי להם לא הוא שחקן חדש
    עזוב שרשום לך קנסוס סטינג ביאון ונתתי לך לשחק עם כולם.

במילה אחת אתה כפוי טובה וטוב שאנשים כמוך עוזבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Legend

עזוב אותו שילך

http://www.yawn.be/findPlayer.yawn?g...2934866FCA2929
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    תראה אני לא מבין מה אתה רושם כל כך הרבה שאתה פורש אני לא רואה "דש"ים" או משהו..
    כמו כל אחד שחושב שהוא גאון שפורש מהקילה מתחיל לזיין בשכל כמה אנחנו צריכים לשפר את זה כמה את זה ושכולם צ'יטרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2007
    בן, אתה טיפש :|
    הוא מודה שהוא היה ציטר, בעבר.

בכל מקרה, חבל לי שאתה עוזב, באמת נתגעגע אליך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    נכתב במקור על ידי Legend

העיקר הטיפש הזה זכר לומר רק תודה לצ'אק שעזר לו אבל שהוא רשם דיון אני חדש.. כולם נתנו לו ליקנים ואמרו לו ברוך הבא אבל לא צריך את התודות שלך חמודי אבל לפחות שלא יהיה לך את החוצפה לבוא בטענות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.07.2007
    עיר
    יקנעם
    יונתתןן ?
    יסטלן יש לי מירק
    ויש לי פה משתמש D:
    נווו מה אחיי מה אתה פורש לי עכשיו
    אתההה סססווווווווווסססססס
    באמת אתה אחד השחקנים הכי טובים ששיחקתי איתם .
    אחד האנשים הטובים אתה באמא ..
    אבל אתה מתכוון לחזור נכון ?
    קייצר אח יקר
    תעשההה הרבה חייים כמה שיותר :]
    יאללה גבר אווהב אווותךך :] יא שפפפפפפפייייץ :][:
    בייי ביייי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    חלאס כבר בונא באמא שלי ילדי מחשב
    מזה משנה אם הוא היה ציטר או לא, הוא עוזב רצה להגיד לכם שלום יפה, ואתם עפים עליו כמו לא יודע מה. תגידו שלום וסתמו תתחת , קהילת GAYZ.
    סלאמת אחי תהנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Violet`
    בן, אתה טיפש :|
    הוא מודה שהוא היה ציטר, בעבר.

בכל מקרה, חבל לי שאתה עוזב, באמת נתגעגע אליך.
    דניאל אזה עבר יש לו הוא משחק חצי שנה..
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    נכתב במקור על ידי sunj
    חלאס כבר בונא באמא שלי ילדי מחשב
    מזה משנה אם הוא היה ציטר או לא, הוא עוזב רצה להגיד לכם שלום יפה, ואתם עפים עליו כמו לא יודע מה. תגידו שלום וסתמו תתחת , קהילת GAYZ.
    סלאמת אחי תהנה.
    אתה נשמע כמו ילד מתוסכל, תבין לא אוהבים פה אנשים כמוך תתמודד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    חחחח והוא עוד עכשיו משחק בארנה והעיקר יודע להתלוננן אחרי שהוא "פורש"
    שתף ב-Google+

הרשמה