תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    תראו את זה!!!!

http://limitedgaming.com/files/18/st...3003100366.jpg

הוא חוזר ג'ים חוזר!!!!!
    הגיבור הכי שווה בכל המשחק הזה חוזר במראה חדש ובלי הרכב שלו כנראה...
    אבל למי איכפת העיקר שהוא חוזר!!!
    "ילד תפסיק לדבר שטויות!!!"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    גיבור שווה- כן, בכל המשחק-לא. זארטול (Zeratul) הרבה יותר מגניב בעוד שריינור כפי שצויין באיזה פוסט פה הפך לשתיין, מה שמעיד שאנחנו הולכים לקבל דמות מתוסבכת...
    "שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" ~ גנרל פטון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי ICA
    גיבור שווה- כן, בכל המשחק-לא. זארטול (Zeratul) הרבה יותר מגניב בעוד שריינור כפי שצויין באיזה פוסט פה הפך לשתיין, מה שמעיד שאנחנו הולכים לקבל דמות מתוסבכת...
    תראה איזה מסכן ריינור כל מי שקשור אליו קורה לו משהו והוא כל הזמן נדפק...!
    וכן זראטול גם נדפק הרבה. ועוד משהו, מה הקשר בלי הרכב שלו, יש משימות ב SC שאתה גם משחק בו כמארין... וברור שהוא יהיה בלי הרכב כי תזכור שה Vulture לא ישאר ב SC2.
    אני מודה לאלוהים, שהוא שונא ת'אדומים
    אני לובש צהוב כחול, למכבי אתן הכל
    אחרייך אני הולך, מוכן למות למענך
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

אם מישהו רוצה הזמנה ל - Lockerz שישלח לי את המייל שלו בפרטי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    כל הדמויות שם נדפקות, חוץ מקריגן --"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    ארטניס יותר O:
    Eight frag grenades tied to a trip-line, buried in the dust. Curiosity does the rest
    Feron , Imperial Fists Scout
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    גם הבחורה נדפקה ICA הזרג חטפו אותה...
    ומי שתיין מה אתה רציני אז זה יהיה יותר מצחיק.
    ויש רק משימה אחת (מס' 4 טארן קמפיין) שהוא בתור מארין.
    יאללה ינעל ערפאת שיצא כבר המשחק הזה אני קונה אותו!!!!!!!!!!!!!!!!
    מה הוא באמת כבר 4 שנים בפיתוח?
    ד"א התמונות של ג'ימי חייתיות!!!!!
    חחח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי tsrm
    גם הבחורה נדפקה ICA הזרג חטפו אותה...
    ומי שתיין מה אתה רציני אז זה יהיה יותר מצחיק.
    ויש רק משימה אחת (מס' 4 טארן קמפיין) שהוא בתור מארין.
    יאללה ינעל ערפאת שיצא כבר המשחק הזה אני קונה אותו!!!!!!!!!!!!!!!!
    מה הוא באמת כבר 4 שנים בפיתוח?
    ד"א התמונות של ג'ימי חייתיות!!!!!
    חחח...
    חשבתי שזה שנתיים... אם זה 4 שנים אז זה כבר מלללאאאא זמןןן...
    אבל מה אכפת לי שיצא מתי שיצא העיקר שיהיה מוכן ומלוטש.
    וקריגאן גם נדפקה שהשאירו אותה על הכוכב לבד מול חמולות של זרג שהשתלטו עלייה בסוף.
    גם Arcrurus Mengsk נדפק די הרבה בחיים שלו אם אתם יודעים עליו קצת.
    כל המשפחה שלו נרצחה על ידי 3 רוחות (Ghosts) שאחת מהם הייתה קריגאן, ארקטורוס נשבע להרוג את כולם והרג שניים מהם אבל את קריגאן הוא הפך ליד ימינו אז יכול להיות שהוא השאיר אותה על הכוכב כנקמה... אי אפשר לדעת... (וגם הכוכב שלו הופצץ) ורוב הדמויות במשחק נדפקו בדרך מסוימת זה נכון...
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    כן, קריגן נדפקה כאשר נטשו אותה לזרג אבל אחרי זה כאילו שהכותבים של המשחק התאהבו בדמות ונותנים לה רק הצלחה. כל התוכניות המורכבות שלה יוצאות לפועל בצורה מושלמת, כאילו שהפרוטוס והטראן הם חבורה של אידיוטים שלא יכולים להבחין בדבר --"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    בקשר לטראן אני לא בטוח שהם אידיוטים אבל הפרוטוס הדבילים כן אידיוטים!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    הפרוטוס הם גזע מתקדם בהרבה מהטראן. הפרוטוס הובלו ע"י קריגן משום שהמטריאך (מנהיגת הטמפלרים האפלים) הייתה תחת שליטתה וגם אז אלדאריס הצליח להבין שהמטריאך תחת השפעתה של קריגן ויצא נגדה, לא משום אינטרסים אישיים אלא מתוך דאגה אמיתית לגזע שלו. הטראן לעומת זאת הם חבורה של אינטרסנטים אגואיסטים ברובם, למעט אולי ריינור. אקטורוס הצטרף לקריגן נגד הU.E.D לא משום אידיאלים מסויימים אלא פשוט משום שהוא רצה לחזור לעמדת כוח והרצון לכוח עיוור אותו. הטראן לאורך שני המשחקים עסוקים יותר בלהילחם אחד נגד השני משום האינטרסים האגואיסטים שלהם של עוצמה, בעוד שכאשר הפרוטוס יצאו למלחמה אחד נגד השני היה מדובר במאבק מוגבל שנגרם עקב אי שינוי בעמדותיה של המועצה ובאותו מאבק הפרוטוס הראו עד כמה הם לוחמי כבוד, כאשר טאסדר נכנע לכוחות המועצה בשביל שמלחמת אחים לא תפרוץ וכאשר המועצה קיבלה לבסוף את דרכו של טאסדר, לא מתוך הפסד צבאי אלא מתוך הבנה אמיתית. אז בקיצור הטראן הם הקבוצה המפגרת שבתקווה תיעלם ובמקומה יעלה הU.E.D כמו בBrood war.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    אתה רוצה שם ג'ימי יעלם???
    לא יודע מה איתך אני פשוט אוהב את הטארן וזה באמת דפוק שהם נלחמים אחד בשני אבל אני עדיין חולה עליהם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    שג'ים יעלם? בשום אופן! הוא יותר מדי מבדר. וג'ים בכל מקרה כבר יצא מההגדרה של טראן והפך להיות חלק מקבוצה קטנה ופרטית שלו. הטראן כיום הם הדומיניון בהנהגת מנגסק ושאריות הקונפדרציה ואותם אני רוצה להעלים, כאשר הU.E.D לוקחים שליטה. ואם רק הטראנים היו מפסיקים עם מלחמות פנימיות היו הרבה יותר שלבים שבהם המארינס מהלכים על גופותיהם המחוררות של זרג ולא של מארינס אחרים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי ICA
    הפרוטוס הם גזע מתקדם בהרבה מהטראן. הפרוטוס הובלו ע"י קריגן משום שהמטריאך (מנהיגת הטמפלרים האפלים) הייתה תחת שליטתה וגם אז אלדאריס הצליח להבין שהמטריאך תחת השפעתה של קריגן ויצא נגדה, לא משום אינטרסים אישיים אלא מתוך דאגה אמיתית לגזע שלו. הטראן לעומת זאת הם חבורה של אינטרסנטים אגואיסטים ברובם, למעט אולי ריינור. אקטורוס הצטרף לקריגן נגד הU.E.D לא משום אידיאלים מסויימים אלא פשוט משום שהוא רצה לחזור לעמדת כוח והרצון לכוח עיוור אותו. הטראן לאורך שני המשחקים עסוקים יותר בלהילחם אחד נגד השני משום האינטרסים האגואיסטים שלהם של עוצמה, בעוד שכאשר הפרוטוס יצאו למלחמה אחד נגד השני היה מדובר במאבק מוגבל שנגרם עקב אי שינוי בעמדותיה של המועצה ובאותו מאבק הפרוטוס הראו עד כמה הם לוחמי כבוד, כאשר טאסדר נכנע לכוחות המועצה בשביל שמלחמת אחים לא תפרוץ וכאשר המועצה קיבלה לבסוף את דרכו של טאסדר, לא מתוך הפסד צבאי אלא מתוך הבנה אמיתית. אז בקיצור הטראן הם הקבוצה המפגרת שבתקווה תיעלם ובמקומה יעלה הU.E.D כמו בBrood war.
    צודק, מראים ב SC כמה בני האדם "אנושיים" ו"בוגדניים" כי ככה אנחנו באמת!
    הם מראים איך בני האדם באמת מתנהגים שכל אחד רוצה יותר כוח מהשני והכול פועל מאגואיסם, והפרוטוס לא דומה בכלל, הם נלחמים בשביל לכבד את הגזע שלהם, אף פעם לא בגלל שאיזה קבוצה רוצה יותר כוח או בן אדם אחד (ארקטורוס מנגסק).
    ה UED יחסית לקונפדרציה ולטראן דומיניין היו יותר "מכובדים" אפשר לומר, לדוגמא הסירטון לבסוף ש DuGalle התאבד כי הוא באמת הרגיש אשמה במותו של סטוטקוב.
    חושב עלייך כל היום,
    ומי שלא קופץ אדום!

הכל בשביל מכבי
    לעולם לא תצעדי לבד
    הכל בשביל מכבי
    עד המוות אני אוהב אותך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    ולכן אני רוצה שהטראן יעלמו וה U.E.D יקחו שליטה. הטראן הם אחת מהקבוצות שהיצירה שלהם הייתה הכרחית לתחילת העלילה של SC אבל עכשיו עדיף להעלים אותם ולתת לחיילי U.E.D להיכנס לתוך שריון המארינס ולצאת למלחמה נגד הזרג והפרוטוס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    חחח...
    תזכרות:
    מה זה UED?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי ICA
    כן, קריגן נדפקה כאשר נטשו אותה לזרג אבל אחרי זה כאילו שהכותבים של המשחק התאהבו בדמות ונותנים לה רק הצלחה. כל התוכניות המורכבות שלה יוצאות לפועל בצורה מושלמת, כאילו שהפרוטוס והטראן הם חבורה של אידיוטים שלא יכולים להבחין בדבר --"
    לא בדיוק. כאן התחיל מה שאני מכנה "מוטיב הגבירה האפלה". זה התחיל בסטארקראפט, הופיע שוב בוורקראפט 3, וסביר להניח שאם בליזארד יעשו משחק חדש לחלוטין מתישהו- זה יחזור גם שם.

לדוגמה, עיין ערך "Silvanas Windrider". שים לב לדימיון בין קריגן וסילבנאס, ואפילו לדימיון בין השלבים שבהם הן מופיעות.
    זוכר את השלב מברוד וור שבו צריך להרוג את מספר אנשי מפתח של הפרוטוס ובני האדם, כאשר השלב מתחיל בזמן שהם ישנים ואז אתה צריך להשיג יתרון?
    הפלא ופלא- גם בפרוזן ת'רון יש שלב עם סילבנאס שבו אתה צריך להשמיד מחנה אנושי ומחנה אל-מתים, והשלב מתחיל בלילה, כאשר שני המחנות שקועים בשינה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    לtsrm-תקרא בויקי ותראה: http://he.wikipedia.org/wiki/טראן, תחת הכותרת- האירועים בסטארקרפט: ברוד וואר.
    לא בדיוק. כאן התחיל מה שאני מכנה "מוטיב הגבירה האפלה". זה התחיל בסטארקראפט, הופיע שוב בוורקראפט 3, וסביר להניח שאם בליזארד יעשו משחק חדש לחלוטין מתישהו- זה יחזור גם שם.

לדוגמה, עיין ערך "Silvanas Windrider". שים לב לדימיון בין קריגן וסילבנאס, ואפילו לדימיון בין השלבים שבהם הן מופיעות.
    זוכר את השלב מברוד וור שבו צריך להרוג את מספר אנשי מפתח של הפרוטוס ובני האדם, כאשר השלב מתחיל בזמן שהם ישנים ואז אתה צריך להשיג יתרון?
    הפלא ופלא- גם בפרוזן ת'רון יש שלב עם סילבנאס שבו אתה צריך להשמיד מחנה אנושי ומחנה אל-מתים, והשלב מתחיל בלילה, כאשר שני המחנות שקועים בשינה...
    אתה צודק! בשתיהן יש אותם נקודות: הן עברו ללא רצונן לצד השני, לצד שבו נלחמו, שתיהן מתמרדות נגד מה שהן ובאותו הזמן משלימות עם זה. סילבנאס לבסוף יוצרת פלג עצמאי בעוד שקריגן לוקחת שליטה על הזרג, שתיהן משנות את המציאות שהן בתוכה... אתה מבריק! ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    הוא מבריק כמו ברק?
    חחחח...
    "ריינור נעלם שוב יחד עם כוחותיו ואקטורוס חוזר אל קורהל כדי לתכנן את בנייתו מחדש של הדומיניון."
    ולדעתך מאז יתחיל SC2???
    וואלה אחי צריך לעשות על זה סרט זה בטח יהיה אחדהסרטים הטובים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    אני רק כותב את מה שקרה, SC2 קורה כמה שנים אחרי Brood war אז כנראה שזה ייפתח עם השיקום של הדומיניון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    כפר יונה
    מה זה הדומיניון?
    שתף ב-Google+

הרשמה