תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    עוד לא הורדתי בעצמי כי אני בעבודה, אבל הנה מה שעודכן:
    - שעון במסך הראשי
    - מזג אוויר בחלונית הערוץ במסך הראשי
    - כנ"ל בחלונית חדשות - 2 חדשות במסך הראשי
    - היומן לא יראה יותר הודעות "הישגי היום", והודעת "הישגי היום" משנה צבעה ללבן.
    - ניתן להעביר את בספר הכתובות את האנשים שאצלכם ברשימה על ידי A+B מעתה, עם זאת, רק למקומות ריקים.
    - עיצוב מחדש ל-Wii Shop Channel.
    - כנראה עידכונים קטנים נוספים שמאיצים את המעבר בין הערוצים השונים (השבח לאל).

אני אוריד בערב, תמיד מפחיד אותי להוריד עדכון, אז נקווה שיהיה בסדר
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

מצפים לשובך!
    דווח לנו אם וכאשר תצלח את העדכון.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    הנה תמונות מהעדכון:
    http://www.vooks.net/modules.php?mod...ticle&id=12114

שימו לב שלמי שיש צ'יפ (תמונה בסוף), הקונסולה עלולה לא לעבוד לו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי ADi
    הנה תמונות מהעדכון:

הלינק לא עובד, פתאום הוא כן עובד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Barvazon
    הלינק לא עובד
    mmm... works for me...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    הלינק לא עובד אבל לא משנה, יש לי wii pal עשיתי את העידכון לגירסה 3 ואין הרבה הבדל, יש שעון על המסך, ה wii shop קצת שונה וזה הכל פחות או יותר , אין משהו משמעותי, יש דברים מינוריים פה ושם... .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אני קורא שהשיפור העיקרי הוא במעבר בין ערוצים. שהוא מהיר יותר. אני גם מבין שמאוורר עובד עכשיו במצב WiiConnect24.

---------------------------------------------
    רונן כותב: אוף, לעזאזל, רציתי להגיב להודעה הזו, ובטעות לחצתי על "עריכה". אני לא מאופס. בכל מקרה, ניסתי לשחזר את ההודעה, היא באה בתגובה לדבריו של chaotic.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    הם תיקנו כבר את"ערוץ " האינטרנט שyoutube יעבוד? הוא מבקשר עדכון גירסת FLASH ואין כזה דבר לWII.

נכתב במקור על ידי ADi
    הנה תמונות מהעדכון:

הלינק עובד אולי רוב ה patch הזה הוא עידכון נגד פיראטיות . טוב שנינטנדו נלחמת בפיראטים ככה יהיה יותר כדאי למפתחים לפתח משחקים לWII (פיתוח משחקים זה עסק עם סיכון גבוה). אני הבנתי איך הציפים האילו עובדים ונינטנדו בגדול יכולים לבדוק אם יש צ'יפ מחובר ואם כן הם פשוט יכלו להגיד לקונסולה להתאבד (מנגנון חרה-קירי מובנה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Niseg
    הם תיקנו כבר את"ערוץ " האינטרנט שyoutube יעבוד? הוא מבקשר עדכון גירסת FLASH ואין כזה דבר לWII.

הלינק עובד אולי רוב ה patch הזה הוא עידכון נגד פיראטיות . טוב שנינטנדו נלחמת בפיראטים ככה יהיה יותר כדאי למפתחים לפתח משחקים לWII (פיתוח משחקים זה עסק עם סיכון גבוה). אני הבנתי איך הציפים האילו עובדים ונינטנדו בגדול יכולים לבדוק אם יש צ'יפ מחובר ואם כן הם פשוט יכלו להגיד לקונסולה להתאבד (מנגנון חרה-קירי מובנה).
    העידכון עובד גם בקונסולות שיש בהם צ'יפ, אני באמת לא מבין מה החידוש הגדול בעידכון הזה, אני אבדוק עכשיו את youtube
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Niseg

youtube עובד מעולה אני רואה עכשיו את הטריילר של סימפסון..., קודם הוא לא עבד ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    youtube עובד מעולה אני רואה עכשיו את הטריילר של סימפסון..., קודם הוא לא עבד ?
    שלשום רציתי להראות לאשתי את הסרטונים של wii fit ו של boogie בWII אבל הוא ביקש עדכון flash . אתה אמרת שעידכנת את ה WII אז יש סיכוי שהם תיקנו את זה בעדכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    Youtube תמיד עבד לי מצויין בווי...
    טוב, תודה על המידע, תודה לאל שהם החליטו סוף סוף ש"היומן לא יראה יותר הודעות "הישגי היום""
    בכל מקרה אני יעדכן אחר כך, לא עכשיו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Niseg
    אני הבנתי איך הציפים האילו עובדים ונינטנדו בגדול יכולים לבדוק אם יש צ'יפ מחובר ואם כן הם פשוט יכלו להגיד לקונסולה להתאבד (מנגנון חרה-קירי מובנה).
    לא יודע אם מותר לדבר על הטכניקה של צ'יפים כאן. הייתי שמח אם היו חוקים כתובים או משהו :/
    לרוב הצ'יפים יש "מצב שקט", כלומר הקונסולה לא יכולה לעולם לדעת שהוא קיים, כי הוא מתלבש כפרוקסי בין החלקים השונים ולא נותן מסר מיוחד משל עצמו. הפתרון היחידי ברמת התוכנה היא אולי לתת איזו פקודה שגורמת לשגיאה בצ'יפ, או לתת איזה קלט לכונן הדיסקים ולבקש שיחזיר אותו, ואז לראות אם היה שינוי כתוצאה מהצ'יפ. אבל דבר כזה דורש תכנון מראש ברמת החומרה ורוב הסיכויים שהם לא עשו את זה. ובכלל, הם לא נורא נבהלים מפיראטים. כמו כל חברה חכמה, הם הבינו שלהילחם בזה זה בזבוז כסף.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Poke
    לא יודע אם מותר לדבר על הטכניקה של צ'יפים כאן. הייתי שמח אם היו חוקים כתובים או משהו :/
    לרוב הצ'יפים יש "מצב שקט", כלומר הקונסולה לא יכולה לעולם לדעת שהוא קיים, כי הוא מתלבש כפרוקסי בין החלקים השונים ולא נותן מסר מיוחד משל עצמו. הפתרון היחידי ברמת התוכנה היא אולי לתת איזו פקודה שגורמת לשגיאה בצ'יפ, או לתת איזה קלט לכונן הדיסקים ולבקש שיחזיר אותו, ואז לראות אם היה שינוי כתוצאה מהצ'יפ. אבל דבר כזה דורש תכנון מראש ברמת החומרה ורוב הסיכויים שהם לא עשו את זה. ובכלל, הם לא נורא נבהלים מפיראטים. כמו כל חברה חכמה, הם הבינו שלהילחם בזה זה בזבוז כסף.
    על סוגיית הצ'יפים אפשר לדבר, אסור לדבר על איך להשיג כמה זה עולה מאיפה , כמו כן אסור לדבר על צריבות על אתרי הורדות ודברים כאלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Poke
    אפילו עם פירטים הם עושים כסף טוב. מרוויחים המון על כל קונסולה שנמכרת, כל שלט, כל כבל קומפוננט, כל נאנצ'ק...
    אדם עם קונסולה פרוצה עדין מספק להם מעל 100$ נטו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אפילו עם פירטים הם עושים כסף טוב. מרוויחים המון על כל קונסולה שנמכרת, כל שלט, כל כבל קומפוננט, כל נאנצ'ק...
    אדם עם קונסולה פרוצה עדין מספק להם מעל 100$ נטו.
    אתה צוחק נכון?! אדם עם קונסולה פרוצה או לא פרוצה מספק להם 230 דולר נטו!! כאילו, הקונסולה עולה לייצור משהו כמו 5 דולר, ורק המטוס שמביא את הקונסולות עולה להם 5 דולר, והמשאית שמעבירה קונסולות עולה להם 5 דולר... ככה שלמעשה יש בכלל 5 דולר שמבוזבזים!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Poke
    לרוב הצ'יפים יש "מצב שקט", כלומר הקונסולה לא יכולה לעולם לדעת שהוא קיים, כי הוא מתלבש כפרוקסי בין החלקים השונים ולא נותן מסר מיוחד משל עצמו. הפתרון היחידי ברמת התוכנה היא אולי לתת איזו פקודה שגורמת לשגיאה בצ'יפ, או לתת איזה קלט לכונן הדיסקים ולבקש שיחזיר אותו, ואז לראות אם היה שינוי כתוצאה מהצ'יפ. אבל דבר כזה דורש תכנון מראש ברמת החומרה ורוב הסיכויים שהם לא עשו את זה.
    אני קצת עובד עם רכיבים אלקטרונים דומים עדיין לא עבדתי עם משהו כמו של כונן אבל אפשר לבדוק סטטוסים בנוסף לאפשרות לקרוא מידע מהדיסק . בדרך שהצ'יפ של ה WII עובד הקונסולה יכולה לבדוק אם הצ'יפ עשה משהו . צריך רק לבקש שילשינו עליו.
    נכתב במקור על ידי Poke
    ובכלל, הם לא נורא נבהלים מפיראטים. כמו כל חברה חכמה, הם הבינו שלהילחם בזה זה בזבוז כסף.
    הם באופן אקטיבי נלחמים בפיראטיות אומנם לא עובדים על זה הרבה אנשים אבל הם מגיעים להישגים לא רעים. בארצות הברית יש חוק שנקרא "digital milenium " שאומר שאסור לעקוף התקנים שנועדו להגן על זכויות יוצרים. היתרון של נינטנדו בארה"ב הוא שהיא מדינה שהחוק שם חזק ומרתיע. ונינטנדו גם חברה גדולה שתורמת לכלכלת ארה"ב ( ממנת לאנשים משכורת ומיצרת הכנסות ממיסים) אז יש להם כוח לגרום לממשלה לעשות דברים שמקדמים את האינטרסים שלה. הכל עניין של עלות תועלת ובנתיים משתלם להם להחזיק כמה אנשים שעושים לפיראטים צרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Niseg
    אני קצת עובד עם רכיבים אלקטרונים דומים עדיין לא עבדתי עם משהו כמו של כונן אבל אפשר לבדוק סטטוסים בנוסף לאפשרות לקרוא מידע מהדיסק . בדרך שהצ'יפ של ה WII עובד הקונסולה יכולה לבדוק אם הצ'יפ עשה משהו . צריך רק לבקש שילשינו עליו.
    יש כמה סוגי צ'יפים ולא כולם עובדים אותו דבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    יש כמה סוגי צ'יפים ולא כולם עובדים אותו דבר
    זהו שזה לא נכון כל הצ'יפים עובדים אותו דבר בדיוק. נינטנדו מוציאה עכשיו קונסולות שהם חתכו את הרגליים של הרכיב שהצ'יפים האילו מתחברים אליהם . זה לא פתרון מושלם אבל הוא פשוט וזול לישום (השכר של הסינים הוא 0.4$לשעה יוצא אולי 0.01$ ל 9 קונסולות ) ויעיל נגד מודרים לא מיומנים ועושה כאב ראש למיומנים.

נינטנדו משקיעה 10 שניות של עובד סיני לא מיומן שמיצר עוד עבודה של20 דקות לעובד מיומן. אבל בכל מקרה הסינים מחזירים לנינטנדו כי רוב הפיראטיות בעולם נמצאת בסין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אתה צוחק נכון?! אדם עם קונסולה פרוצה או לא פרוצה מספק להם 230 דולר נטו!! כאילו, הקונסולה עולה לייצור משהו כמו 5 דולר, ורק המטוס שמביא את הקונסולות עולה להם 5 דולר, והמשאית שמעבירה קונסולות עולה להם 5 דולר... ככה שלמעשה יש בכלל 5 דולר שמבוזבזים!!
    יש להם רווח קרוב ל100$ על כל WII שנמכרת, על כל שלט יש להם רווח של בערך 25$.
    הם עושים כסף טוב גם בלי למכור משחק אחד.
    שתף ב-Google+

הרשמה