תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    עיר
    ירושלים
    שמעו שמעתי וקראתי שאנשים מדברים על בוסים ועל דברים ועל מבוכים
    ואני לא יודע איך נכנסים לשם.
    אגב אני אלף לילה צייד רמה 25.

אני נגד אלימות ומי שלא מסכים איתי אני ארביץ לו!

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    פשוט מאד...
    לך לSTORMWIND... שם בCANAL DISTRICT (נראה לי, לא זוכר) יש מבנה שנקרא
    THE STOCADES... כנס פנימה, והנה אתה במבוך הראשון שלך.
    ד"א, כדאי לך להביא איתך חברים

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אני לא אתיימר להסביר לך הכל, כי אני לא אצליח. אם מישהו אחר יצליח אני אשמח. מבוכים (INSTANCES/DUNGEONS)) הם מקומות שמיועדים לקבוצה של אנשים בטווח רמות מוגדר. היצורים בתוך המבוך הם לרוב ELITE, שקשה ביותר להרוג לבד, ובוסים - שבכלל אי-אפשר להרוג לבד (ברמות המיועדות, כמובן). בשביל לנסות לעבור אותם בשלום צריך קבוצה של 5 שחקנים. תפקידים שחובה לכלול בקבוצה הם טנקים (WARRIORS למיניהם) שימשכו את היצורים אליהם כדי להלחם בהם, ומרפאים (PRIESTS עדיף) שירפאו את שאר חברי הקבוצה. השאר נקראים RANDOM, והם יכולים להיות כל קלאס.
    החפצים שאתה מקבל במבוך הם הרבה יותר חזקים מחפצים בקווסטים רגילים. כשנופל חפץ איכותי (ירוק או יותר) תוצג בפניך שאלה - NEED או GREED. תלחץ מקקג אם אתה צריך את החפץ לעצמך, ו-GREED אם אתה לא צריך אותו ורוצה למכור אותו. תערך הגרלה בין כל מי שלחץ NEED על החפץ, או הגרלה של GREED אם אף-אחד לא צריך את החפץ.

זה חלק מהדברים שצריך לדעת כשעושים אינסטנסים. ברור שלא הכל, ולכן אני אשמח אם יגיבו עוד אנשים. אם לא, ואם אתה יודע טוב אנגלית, אתה יכול להכנס לאתר הרשמי של בליזארד ולקרוא משם:
    http://www.wow-europe.com/en/info/ba...nstancing.html
    *שים לב ללשוניות למעלה, יש שם עוד קטגוריות עם הסברים.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    ירושלים
    אם אתה בשרת של הגילדה, אשמח לעשות איתך אינסטאנס ממש, צור איתי קשר ב 050-7874441

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    עיר
    ירושלים
    וכן אנייודע אנגלית כדובר אנגלית נורמלי אז תודה על ההסבר ממש עזרתם.והאם יש מישהוא מהקהילה בקרהזן שרוצה ללכת איתי למבוך הראשון שלי?

אני נגד אלימות ומי שלא מסכים איתי אני ארביץ לו!

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    אני לא יודע כמה אנשים יש בקראזן...
    רובנו נמצאים בג'דנאר

הרשמה