תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    מהאנשים שהביאו לכם את דיאבלו (לא בליזארד אלא אנשים שעבדו שם), מביאים לכם את Hellgate: London, משחק המתרחש אחרי שהגיהנום עולה לכדור הארץ.
    למשך הרבה שנים אחרי זה נאלצו בני האדם לחיות מתחת לאדמה כדי להסתתר מכוחות הגיהנום, עד עכשיו.
    במשחק יש קסמים, רובים ונשקים מקרוב, הרובים במשחק הם בגוף ראשון כמו משחקי פעולה.
    אבל למרות שהוא מזכיר משחקי פעולה, הוא בעצם משחק תפקידים עם כל האלמנטים של משחקי תפקידים.
    במשחק יש 3 מקצועות: Templar, המתמחים בקרב מקרוב,ה Cabalist, המשתמשים בנשקים מתקדמים ובקסמים, רוב הרובים צריך רק לכוון איתם פחות או יותר על האויב וזה יתקיף אוטומתית. ועם אתה עם 2 נשקים אז הכפתור הימני משמש להתקיף עם הנשק off-hand.
    וה Hunter, לאומת זאת, לא מתקיף אוטומתית את הרעים, וחייבים לכוון איתו ידנית.
    וכמו בדיאבלו, אפשר לשחק את הקמפיין גם באינטרנט וברשת.
    המשחק צפוי להגיע ב31 באוקטובר השנה.

www.hellgatelondon.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני בהחלט מחכה מאוד מאוד מאוד למשחק המדהים הזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    כבר לפני הרבה זמן קראתי עליו, אני חייב להשיג אותו
    גם fps וגם תפקידים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    הוד השרון
    יאפ אני גם מאוד מחכה לו
    כל הקונספט שכל פעם שנשחק במשחק כל שלב יהיה בנוי הצורה אחרת מאוד סיקרן אותי
    נשמע קונספט מדהים :ם
    He comes to smite the crule, the wicked and the stupid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    אכן, אמר וצדק. אני משחק באלפא של המשחק הזה ולמרות שאסור לי למסור ממש פרטים עליו, אני כן אומר שהוא פשוט יצירת מופת של משחקיות, עלילה וsetting. האטמוספרה מדהימה, בגרפיקה ובעיצוב. המפות הן רנדומליות ויכולות להיות מטורפות - הכל יכול להשתנות, ארכיטקטורה ואפילו מספר קומות. אתמול נכנסתי לinstance שעשיתי פעמיים (פשוט נכנסתי עם דמות שלישית שלי), ומצאתי את הבוס אחרי דקה, בתחילת המפה. המשכתי לסייר במפה- וקיבלתי ארבעים דקות של אקשן בלתי פוסק, בתוך מפה שעוצבה בצורה פשוט מהממת- מנהרות רכבת תחתית הרוסות וחצי-מבוצרות, שפשוט מרגישות כמו Hell on earth.
    יש המון קווסטים- לי אין את כולם באלפא שלי כי יש לחברה כמה דרגות אלפא שהם בודקים בהן תוכן שונה- אבל הם טובים מאוד, הרבה עומק בכתיבה ועלילה מצויינת שאני לא אומר עליה מילה חוץ מזה שהיא מסיבית .
    המשחקיות... זה הדבר שממש מייחד את המשחק הזה.
    אנשים, זה מה שWoW היה צריך להיות. אין מצב שבו ברור לך שיכולת מסוימת היא מה שחייבים להשתמש בה. אין aggro ואין tanks, אין הילרים ואין תפקיד. כל כך הרבה תלוי בסקיל האינדיבידואלי של השחקן שזה פשוט חלום שמתגשם. הפגיעה היא לא לפי איזה מספר או אחוז, היא לפי אם כיוונת או לא- בין אם זה יריה, קסם או קרב חרבות- זאת ועוד שאם תכוון דברים בצורה מסויימת תשיג יותר תועלת מהם... לדוגמה אם אתה Evoker מול גרם מדרגות ולמטה אתה רואה כמה שדים, אתה יכול לרדת למטה ולפוצץ להם את הפנים עם קסם שנראה כאילו אתה משתמש במכונת יריה של חתיכות אש מהיד שלך, או שאתה יכול להשאר למעלה, לקפוץ ולכוון קסם שיוצר טיל סגול שמתפצל ככל שהוא זז, משהו שדורש הרבה יותר כיוון ויכול להיות גם יותר הרסני וגם הרבה יותר טוב. אותו דבר עם הצלף- FPS סטייל דמות, פשוט משחקיות ענקית. אין Headshots אמנם, הדיוק ביריות הוא לא כמו בshooter ואתה לא רואה ממש השפעה של איפה אתה פוגע. אבל בצורה נאמנה למציאות, סוג המשחקיות היא הרבה תזוזה, למצוא זמן נכון של כמה שניות בתוך המוני הגיהנום, להכנס לעמדה (משהו שאתה יכול לעשות שם ומשפר מאוד את יכולת הכיוון שלך) ואז לשחרר את הסקיל שלך. זה מצויין.
    אני אוסיף עוד יותר מאוחר אבל אין לי זמן עכשיו D: יש לי הרבה מה לומר על היצור הענק הזה שנקרא Hellgate: London. זה כל מה שציפיתם וחיכיתם לו, ויותר. וזה עוד לא ה-Release.
    PEACE BUNNIES!

__()_()
    ("'/(x_x)\'")
    ___|'/
    ___|../~~~~
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    זה קצת הקפצה, אבל לא נורא, לא אכפת לי בגלל ההשקעה, ועכשיו שאני
    קורא עוד אני כבר מת לשחק בזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    וואו נשמע מעולה
    אני מחכה שכבר יהיה בטא

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    יווו אני כ"כ מחכה למשחק הזה!
    dirtcraft איך נכנסתה לאלפא??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    קונספט מעניין, משחקיות גם מצויינת אבל כל הקטע של התשלומים המפגרים שהם הולכים לדרוש על מנת לשחק ברשת ולהשיג ציוד יותר טוב תמורת תשלום דוחק אותי ממנו.
    In Life Two Things Are Certain, You Live And You Die
    But For Some, Death Is Only The Beginning
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    SmokeN, נרשמתי אצלם באתר כשהייתה הרשמה לאלפא... אני לא יודע לפי מה הם מחלקים את ההזמנות, אבל יום אחד זה פשוט היה במייל שלי הזמנה לאלפא מ-Flagship.

התשלומים אגב, לא על מנת לשחק ברשת. הם כן יאפשרו תוכן נוסף דוגמת classes מעט ציוד קווסטים מפות וכדומה... אני אומר, כל כך הרבה מאיתנו שילמו לבליזארד על WOW, תמכרו את החשבון ותקנו subscription. זה יותר משתלם.

עוד לא הגעתי לסיום התוכן המוצע באלפא, ואני משחק במקביל עם שתי דמויות, Evoker ו-Blademaster, ובנוסף עם Guardian ברמה יותר נמוכה. אני אפתח איזה פוסט מקיף על רשמים מהאלפא מחר או בהזדמנות, פשוט אני תמיד עולה על וויגיימס עם הגבלת זמן... t.t.
    היופי באלפא הוא שאין כמעט noobs!
    PEACE BUNNIES!

__()_()
    ("'/(x_x)\'")
    ___|'/
    ___|../~~~~
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אזהרה פעם ראשונה. מקווה שאחרונה.
    All that is gold does not glitter,
    Not all those who wander are lost
    ;
    The old that is strong does not wither,
    Deep roots are not reached by the frost.
    From the ashes a fire shall be woken,
    A light from the shadows shall spring;
    Renewed shall be blade that was broken,
    The crownless again shall be king.
    שתף ב-Google+

הרשמה