תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    אממ בלי לפגוע או משו... אבל כל מי שפתח דיון הזדמנות שניה חנפן ומושפע של דורון, שלחו לו PM ותבקשו הזדמנות שניה ותתנצלו מה אתם סופגים את זה... ורובכם כתבתם בדיוק מה שהוא אמר לכם אני מניח... כל מה שאתה עושה דורון זה נראה לי כדי לנפח את האגו הגברי הנמוך שלך או משו... אני לאדע מה הקטע בזה שכולם צריכים לפתוח דיון הזדמנות שניה... בשביל מה?.. ואל תגיד כל מי שרצה לפתוח פתח בגלל שהוא רצה ובא לו... זה התנאים שלך כדי שאנשים ישחקו. אתה מעוניין להשפיל אנשים ובכך לעלות את האגו שלך... מנהלים קודמים היו מסתפקים בPM ודיבור במירק שבו הם מבטיחים לא לחזור להיות צ'יטרים ובסופו של דבר אחרי זמן מסויים שמקציבים את מפרסם דיון של כל מי שאתה נותן לו הזדמנות שניה.
    אתה אולי אחד המנהלים הגדולים אבל ללא ספק עם התנהגות לא הכי בוגרת.
    אני יודע שהדיון בטח ינעל או יערך אבל בסוך הכל אמרתי את מה שיש לי להגיד... ובטח דורון יתעצבן וישנא אותי יותר אבל זה מה שאני חושב... כשאתה צודק אני מסכים איתך ובסה"כ תומך בצד שלך אבל כשאתה לא צודק אתה לא צודק... וזאת לא דרך של מנהל, מצטער.
    ובבקשה בלי תגובות ילדותיות ולא קשורות לנושא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    ההשפלה זה חלק מן העונש, גם דבר שאומר שאם הם יעשו זאת שוב הם יורחקו ללא פשרות.
    אין לי צורך להעלות את האגו וגם זה לא מעלה לי שילד בן 14 רושם "תודה שאתה נותן לי הזדמנות שניה"

חלק מהאנשים לא הסכימו לתנאים הם לא פה היום
    לא עשיתי את זה בשבילי תאמין לי אני עוזב בקרוב אז מה שיהיה זה כבר ביידים שלכם

אתה מתעצבן רק בגלל שאמרתי לך שאתה לא חוזר גם אם תפתח דיון, לא נורא יעבור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    רגע אז לא הבנתי דורון אמר להם לפתוח דיון או לא ??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    דאבל פוסט בטעות, מצטער.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    נכתב במקור על ידי Legend
    ההשפלה זה חלק מן העונש, גם דבר שאומר שאם הם יעשו זאת שוב הם יורחקו ללא פשרות.
    אין לי צורך להעלות את האגו וגם זה לא מעלה לי שילד בן 14 רושם "תודה שאתה נותן לי הזדמנות שניה"

חלק מהאנשים לא הסכימו לתנאים הם לא פה היום
    לא עשיתי את זה בשבילי תאמין לי אני עוזב בקרוב אז מה שיהיה זה כבר ביידים שלכם

אתה מתעצבן רק בגלל שאמרתי לך שאתה לא חוזר גם אם תפתח דיון, לא נורא יעבור
    אני מתעצבן כי אני לא חוזר?.. חה חה הצחקת אותי.
    אם אני משחק וגם זה לא ממש הרבה זה רק עם חברים שלי שמכירים אותי... ותתן באן או לא תתן באן זה לא מה שישנה את העובדה שאני אמשיך לשחק איתם, חוץ מזה אני לא משחק כמעט ET... משחק פה ושם לא משו רציני...ושאני אתעצבן בגלל שאני לא יכול לשחק בטורנירים בישראל?.. חהחה אותי שוב... להזכיר לך כמה טורנירים עבדו בארץ?... אני מניח שאתה יודע טוב מאוד כמה... חוץ מזה הקלאן בייס לא בדיוק אוסר עליי את השתתפותי. ואתה בעצמך שמעת בוונט שאמרתי שאני לא אפתח שום דיון ולא אבקש שום הזדמנות שניה כי אין לי סיבה לבקש, אז התעצבנתי?.. לא, לפחות לא בגללי. התעצנתי לראות שביקשת מחבר טוב שלי, טל AMMA לפתוח דיון... ושאני רואה איך אתה גורם לאנשים לפתוח דיונים חופשי זה פשוט מעציב אותי כמה שילדים מושפעים ממה שאתה אומר להם. טל כבר הוכיח שהוא נקי ולא היה צורך בזה... כשזה נוגע אליי מצטער אבל ממש לא אכפת לי ממשחק מסכן וזה לא כזה בעיה להחליף כינוי ולשנות ניק בוונט... אני לא עושה את זה מסיבה אחת... I DONT GIVE A FUCK...אני משחק בשביל להנות מהמשחק לא כדי לפתוח דיוני התנצלות ודברים כאלה, אז מצטער לאכזב אותך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    אכזבה ללא ספק.
    אם לא היה איכפת לך לא היית פותח דיון, אבל כן פתחת זה אומר משהו.
    תעשה מה שאתה רוצה לא הכרחתי אף אחד.

וכן מה לעשות אנשים צריכים להגיד תודה על זה שהם מקבלים עוד הזדמנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    נכתב במקור על ידי Legend
    אכזבה ללא ספק.
    אם לא היה איכפת לך לא היית פותח דיון, אבל כן פתחת זה אומר משהו.
    תעשה מה שאתה רוצה לא הכרחתי אף אחד.

וכן מה לעשות אנשים צריכים להגיד תודה על זה שהם מקבלים עוד הזדמנות
    אמרתי לא אכפת לי ממה שתעשה לי... כי ממש לא מעניין אותי, אכפת לי מאנשים שיוצאים מושפלים פה.
    אתה לא הכרחת?... אלו התנאים שלך תפתחו דיון (ובעצם תצאו מושפלים) או שלא תשחקו.
    אני לא אמרתי שאנשים לא צריכים לבקש הזדמנות שניה ואני יודע שבאמת יצאת גבר בזה שאתה נותן הזדמנות שניה... אבל מצטער זאת לא הדרך|: ... אמרתי כבר למעלה... אומרים לכל מי שרוצה תן לי PM תתנצל תבטיח שלא תשתמש בצ'יטים ואחרי תקופת זמן מסויימת תפרסם בפורום את הרשימה של כל מי שמקבל הזדמנות שניה והתנצל.
    הדרך היא לא להגיד לאנשים במירק לפתוח דיון ולרשום ככה וככה... אם זה ככה כל מה שיצא לך מזה אני חושב זה שפשוט אנשים יחזרו לשחק עם צ'יטים ופשוט יהיו יותר זהירים, כי זה בא ממך לא מהם... גם אם זה ברצון טוב ווואלה להחזיר את הקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    נכתב במקור על ידי tap
    אמרתי לא אכפת לי ממה שתעשה לי... כי ממש לא מעניין אותי, אכפת לי מאנשים שיוצאים מושפלים פה.
    אתה לא הכרחת?... אלו התנאים שלך תפתחו דיון (ובעצם תצאו מושפלים) או שלא תשחקו.
    אני לא אמרתי שאנשים לא צריכים לבקש הזדמנות שניה ואני יודע שבאמת יצאת גבר בזה שאתה נותן הזדמנות שניה... אבל מצטער זאת לא הדרך|: ... אמרתי כבר למעלה... אומרים לכל מי שרוצה תן לי PM תתנצל תבטיח שלא תשתמש בצ'יטים ואחרי תקופת זמן מסויימת תפרסם בפורום את הרשימה של כל מי שמקבל הזדמנות שניה והתנצל.
    הדרך היא לא להגיד לאנשים במירק לפתוח דיון ולרשום ככה וככה... אם זה ככה כל מה שיצא לך מזה אני חושב זה שפשוט אנשים יחזרו לשחק עם צ'יטים ופשוט יהיו יותר זהירים, כי זה בא ממך לא מהם... גם אם זה ברצון טוב ווואלה להחזיר את הקהילה.
    אין לך מה לדאוג הם עושים את החשבון בינם לבין עצמם אם שווה לצאת טיפ טיפה
    מושפילם מאשר שהיה לך באן מכל השרתים של וייגיימס מקפאמים מהערוץ בוונט וכוו'

ולדעתי זאת הדרך הכי טובה בשביל זה. עובדה דורון עשה דייון על ההזדמנות השנייה וכולםם אמרו שזה ממש טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    נתי, אני לא מסכים איתך מכמה סיבות.
    א. הקטע הזה של הפתיחת דיון (בין אם דורון חשב על זה ובין אם לא), בעצם מודיע לאנשים בקהילה איזה צ'יטרים כן קיבלו הזדמנות שניה ואיזה לא.
    ב. אני לא חושב שלפתוח דיון כזה זו כזאת השפלה..

אני מכיר את דורון, דבר כזה לא נעשה כדי לנפח לו את האגו או משהו.
    היחידים שאתה צריך לבוא אליהם בטענות זה הצ'יטרים שהורסים את הקהילה.

בלי קשר עכשיו אני חושב שדורון ממש כלכלן הומו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    נכתב במקור על ידי MentaL
    אין לך מה לדאוג הם עושים את החשבון בינם לבין עצמם אם שווה לצאת טיפ טיפה
    מושפילם מאשר שהיה לך באן מכל השרתים של וייגיימס מקפאמים מהערוץ בוונט וכוו'

ולדעתי זאת הדרך הכי טובה בשביל זה. עובדה דורון עשה דייון על ההזדמנות השנייה וכולםם אמרו שזה ממש טוב.
    אם תקרא את הדיונים של הזדמנות שנפתחו אתה תראה שזה לא מילים שלהם... לפחות רובם.
    אני לא אומר שזה לא טוב מה שדורון עושה. פשוט לא הדרך הטובה והנכונה. למה להוציא אנשים מושפלים?.. זה כולה משחק, אפשר לדבר עם דורון כמו שאמרתי ושהוא יפרסם הודעה מי קיבל הזדמנות שניה.
    הם עושים חשבון עם עצמם כי אין להם ברירה אחרת, אני חושב שהרבה יותר טוב לבקש הזדמנות מולו ובPM במקום לצאת מושפלים, ככה אף אחד לא מושפל. ואני מתערב שאם הייתה אפשרות לפנות לדורון להזדמנות שניה ורק אליו או לפתוח דיון אז הרבה היו הולכים על לדבר עם דורון במירק 1על1... וככה הייתה הענות יותר גדולה ופחות השפלה ואני מניח שבסופו של דבר יותר אנשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    נכתב במקור על ידי kai
    נתי, אני לא מסכים איתך מכמה סיבות.
    א. הקטע הזה של הפתיחת דיון (בין אם דורון חשב על זה ובין אם לא), בעצם מודיע לאנשים בקהילה איזה צ'יטרים כן קיבלו הזדמנות שניה ואיזה לא.
    ב. אני לא חושב שלפתוח דיון כזה זו כזאת השפלה..

אני מכיר את דורון, דבר כזה לא נעשה כדי לנפח לו את האגו או משהו.
    היחידים שאתה צריך לבוא אליהם בטענות זה הצ'יטרים שהורסים את הקהילה.

בלי קשר עכשיו אני חושב שדורון ממש כלכלן הומו.
    לא יוצאים מושפלים? בעיניי זאת נראית השפלה... גם דורון אמר שמגיע להם להיות קצת מושפלים ומנטל אמר שזה לא נורא לצאת קצת מושפלים... אז זה לא רק אני. והקטע שדורון יכל לפתוח דיון של כל מי שפנה אליו וביקש הזדמנות שניה במקום 20 דיונים של כל הצ'יטרים... גם חוסך ספאם וגם השפלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    stfu
    השפלה זה להשתמש בצ'יטים..

וגם אם אתה רואה את זה כהשפלה, ונגיד וגם אני רואה את זה ככה. אז אני מסכים לחלוטין אם דורון שמגיע להם לצאת קצת מושפלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    נכתב במקור על ידי kai
    השפלה זה להשתמש בצ'יטים..

וגם אם אתה רואה את זה כהשפלה, ונגיד וגם אני רואה את זה ככה. אז אני מסכים לחלוטין אם דורון שמגיע להם לצאת קצת מושפלים.
    אני מסכים אבל אמרתי השפלה השפלה אבל יש גבול, הם אנשים... וזה רק משחק.
    תבקשו מדורון במירק לבד... והוא כבר יחליט אם כן או לא ויפרסם מי קיבל הזדמנות שניה ומי לא... והעובדה שמישו פנה אל דורון בפרטי והבטיח לא לחזור להיות צ'יטר ודורון פרסם כל מי שקיבל הזדמנות שניה, זה מספיק. כי מה שקורה פה בעצם זה שאנשים רושמים מה שדורון אומר להם ומה שיוצא מזה זה שהם אפילו לא מתכוונים למה שהם רושמים וסתם רושמים מול כולם כדי שאנשים יחשבו שהם לא צ'יטרים... לפי דעתי דורון צריך עם כל אחד איזה שיחה של 2-5 דקות שיוודא שהם לא חוזרים להיות צ'יטרים וזה יספיק.
    לא להגיד להם לרשום שהם מבטיחים שהם לא יחזרו להיות צ'יטרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    חיפה
    עזוב סתם דיון

אף אחד לא מכריח פה אף אחד מי שרוצה שיכתוב לדעתי זה רעיון טוב

אם לא היה איכפץת לך לא היית פותח כזה דיון ועובדה פתחת

קיצר סתם דיון זה לא שעכשיו הם לא יפתחו דיונים של הזדמנות שנייה

שיהיה לכם בכיף אני זז לבגרות
    בס"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    המון, המון אנשים שדורון תפס חזרו להשתמש בצ'יטים. גם אחרי שהוא דיבר איתם.
    להגיד משהו בסוד בחדרי חדרים, ולהשתמש בצ'יטים אחרי זה כנראה לא כל כך נורא.

אבל לרשום הודאה גלויה, שכולם יראו ויקראו, יכולה לעשות משהו, מכיוון שכך כולם יודעים שהוא היה צ'יטר והוא הבטיח לא להשתמש יותר, לכולם, הבטיח לכל הקהילה, ולא רק לדורון.

לכן, אולי אם נשפיל אותם קצת, זה יעשה להם משהו.

חוץ מזה, אם הוא ייתפס שוב, כולם יוכלו לראות את הדיון שלו עצמו שבו הוא רשם שהוא לא ישתמש יותר בצ'יטים.

צ'יטרים הורסים את המשחק ואת ההנאה של כולם פה, מגיע להם ליהיות מושפלים על זה שהם השתמשו. יש להם הזדמנות שניה כדי לזכות בכבוד שלהם בחזרה.

אני חושב שהאנשים רושמים מה שדורון אמר להם, מכיוון שהם נבוכים ולא יודעים בידיוק מה לרשום בעצם.

לדעתי זה אחלה רעיון שכל בן אדם שקיבל הזדמנות שנייה ירשום את זה פה, כמו מין וידוי בפני הקהילה וקבלת מחילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    גן יבנה פשע&רשע
    טעות בדבריך: מנהלים בעבר לא דרשו דיוני "הזדמנות שניה" לא בגלל שהם היו מלאי חמלה ואהבה, אלא בגלל שפשוט בקושי היו צ'יטרים ואלו שנתפסו קיבלו זין ולא הזדמנות נוספת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מנהלים בעבר לא דרשו הזדמנות שניה, ותראה כמה צ'יטרים יש היום בקהילה ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2007
    למה לפתוח דיון?
    כי ההתנצלות היא מול הקהילה, לא מול דורון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    GGGGG
    טוב מאוד שהוא עושה את זה.
    וזה לא אומר שכל מי שמבקש הזדמנות שנייה הוא חנפן של דורון זה התפקיד שלו הוא מנהל קהילה והוא דואג שלא יהיו פה צ'יטרים.
    וזה שהם פותחים דיון ואומרים שהם לא ישתמשו זה באמת רעיון טוב כך שגם יכירו בהם כשחקנים ששיחקו עם צ'יטים ועכשיו הם מבקש לחזור למוטב וצריך לתת להם הזדמנות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    חיפהה
    Every word - gold bro
    (11:43:02) (@vG|KBS`away) זה קהולת סתומים לא מבינים אנגלאת

(onPills\rAZAZy) דורון שאל אותי מה אני עושה עכשיו
    (@Ns`Doron) מה אתה עושה?
    (onPills\rAZAZy) את אמא שך
    —› kick: (onPills\rAZAZy) was kicked by (Ns`Doron) (Q-banned ‹338›)
    שתף ב-Google+

הרשמה