תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    היום אני אמא שלי וחבר שלי הלכנו לקנות ווי, וחבר שלי לא היה כל כך מתלהב, אבל שהגענו לבית שלי ושיחקנו הוא מזה התלהב, עכשיו הוא נשאר אצלי לישון שהוא חזר הבייתה שלו להתקלח ולחזור(הבית שלו קרוב לבית שלי), אבא שלו אמר לו שהוא הזמין לו פלייסטיישן 3 וחבר שלי אמר לו שהוא רוצה שיבטל את ההזמנה, כי מעדיף את הווי, לדעתי הווי זה משהו מדהים אני מרגיש איך אני מזיע ואיזה כושר זה עושה, לכל מישהו שמתלבט אני ממליץ לקנות את זה, וחברה יש לי בקשה אתם יכולים להמליץ לי על משחק שאתם חושבים שהכי מצא חן בעינכים לווי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    סיפור נחמד..., אנחנו יכולים להמליץ לך על משחק אבל בשביל זה אנחנו צריכים לדעת מה סוג המשחקים שאתה אוהב, ספר לנו איזה סוג משחקים אתה אוהב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    יריות גוף ראשון: חכה לmetroid prime 3
    הרפתקאות :the legent of zelda
    קלאסי פלטפורמה: super mario galaxy
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    אני לא ממש יודע איזה סוגים אני אוהב אני בדרך משחק בהכל אבל תאמת אני לא אהבתי את הסופר מריו גלקסי אבל נראה לי שאני אקנה את the legent of zelda
    זה נראה לי נחמד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    תתחדש על הWii . עד אתמול היה לי רק את The Legend of Zelda והיום קיבלתי את Resident Evil 4. שניהם אחלה משחקים ואני מאוד ממליץ עליהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    סיפור נחמד
    שתף ב-Google+

בקרוב בכריכה רכה.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    Rayman Raving Rabbids !

אם אתה אוהב משחקונים קצרים שמשתמשים בשלט בכל מני דרכים אבל צריך שלט ונונצ'ק לכל שחקן לחלק גדול מהמשחקים. יש די הרבה משחקים של משחק של 2 או יותר שחקנים בו זמנית (עם שלט ונונצ'ק לכל אחד) . משחק הריקודים קצת מוזר כי בשני שחקנים הוא מפצל את המסך וב3 או יותר כל אחד בתורו (אפשר ב4 לעשות שני 1 על 1 ) . עדיין לא בדקתי את כל המשחקים בריבוי שחקנים. אני חושב שבשלב הFPS בטח אפשר לשחק ביחד כולם וגם במירוץ החזירי בר.

warioware:smooth moves טוב כמשחק מסיבה אבל אני מעדיף את ריימן . היתרון של warioware זה שהוא משתמש בשלט אחד. המון מיניגימים של 3-5 שניות עם כל מני שימושים לשלט. למשחק יש כל מני "פוזות" שמחזיקים בהם את השלט והיא נקודת ההתחלה של כל משחקון. יש גם סוג של breakout, זריקת חצים למטרה (dart board ), משחק שדומה לטטריס ואיזה "shooting gallery " מוזר. לשני שחקנים יש מרוץ מכשולים וטיסת אפים . יש עוד כמה משחקים של 2-14 שחקנים חלק הם 2-5 זה תלוי במשחק אבל צריל להגיע לשלב קרוב לסוף במשחק לשחקן יחיד כדי לפתות ריבוי שחקנים.

אל תגע עם מקל בmonky ball המיניגימים שם גרועים ודי שבורים.

הגיע הזמן שתלך לyoutube ותחפש gameplay של כל מני משחקים לWII .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    שיחקתי בווי טגם בPS3 בRAINBOW SIX VEGAS ויותר אהבתי את הPS3 לדעתי הוא הרבה יותר טוב מווי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    הווי ספורטס זה כלום

תקנה Resident Evil 4, אין שום סיכוי בעולם שלא תאהב אותו בטירוף
    רק אחרי שתקנה אותו- יש Mario Strikers שבטח גם תאהב, ו-Zelda אם יש לך כוח למשחק הרפתקאות ארוך
    ואם אתה אוהב מיני-משחקונים תקנה גם Wario Ware שהוא מצויין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    סוף סוף יצא לי לשחק ב-Warioware ובחיי שאני לא מבין ממה ההתלהבות. Rayman יותר טוב ממנו מכל בחינה אפשרית.

ה-"מיקרו" משחקים האלה זה כזה דבר אומלל. את 90% מהמשחקים עברתי עוד לפני שהבנתי מה אני אמור לעשות, או איך להחזיק את השלט. שלא נדבר על זה שהעלילה והסגנון הוויזואלי מותאמים לילדים (יפנים) בני 3.

מה עם Mario Party 8? איך הוא על יד ריימן ו-Warioware?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תדבוק בריימן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    תדבוק בריימן...
    אני לא דובק באף אחד מהם (למרות שריימן חמוד). אבל אני צריך משהו יותר פשוט מריימן בשביל אחיינית שלי (ומשהו פחות בנאלי מ-Warioware). זה משאיר את Mario Party ו-Monkey Ball שמשום מה אנשים פה ממליצים להתרחק ממנו.

בכלל, יש עוד משהו נחמד לילדים חוץ ממשחקי המסיבה האלה? לא איזה קישקוש שמבוסס על סרט של דיסני, משהו יותר מיוחד. היא חולה על - Loco Roco. חבל שאין משהו בסגנון הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני יודע שאחייניות שלי חולות על WARIOWARE, אבל הוא יכול לשגע את השכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני יודע שאחייניות שלי חולות על WARIOWARE, אבל הוא יכול לשגע את השכל.
    אני מפחד בכלל לתת לה לנסות, איך אפשר להדריך מישהו על משחק שנעלם 2 שניות אחרי שהוא מופיע? מה עוד שאני רוצה שיישאר לי שלט בחתיכה אחת אחרי שהיא והחברות שלה ייסימו לשחק.

אני גם מעדיף משחק שדורש יכולת, ולו הקטנה ביותר. צריך להדריך את הדור הצעיר ולהכין אותו לבואו של הקדוש ברוך הוא.

אם מדברים על הקדוש ברוך הוא, ראית את הסרטים החדשים מ-Blizzcon?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    הורביץ מה אתה קשור לעולם?!?!?!
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    ג'יימז, אולי MMR.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    סוף סוף יצא לי לשחק ב-Warioware ובחיי שאני לא מבין ממה ההתלהבות. Rayman יותר טוב ממנו מכל בחינה אפשרית.

ה-"מיקרו" משחקים האלה זה כזה דבר אומלל. את 90% מהמשחקים עברתי עוד לפני שהבנתי מה אני אמור לעשות, או איך להחזיק את השלט. שלא נדבר על זה שהעלילה והסגנון הוויזואלי מותאמים לילדים (יפנים) בני 3.

מה עם Mario Party 8? איך הוא על יד ריימן ו-Warioware?
    שיחקת בוואריו-וור על ה-GBA או DS?
    לדעתי חייבים לשחק קודם כל במשחקים הישנים יותר על הקונסולות הניידות בשביל לדעת למה לצפות
    זה משחק מעולה, פשוט צריך לדעת להסתכל עליו בגישה מסויימת
    [שחלק מהגישה הזאת היא לא לחפש עלילה, ולהבין שהסגנון האומנותי הוא בכוונה ככה]

הבנתי ש-Mario Party 8 משחק נוראי לכל שכבות הגיל, ואין בו שום דבר טוב [וואריו וריימן עדיפים בהרבה]
    לא אמור לצאת עוד מעט ריימן 2? או שיצא כבר? צריך להיות שיפור מהקודם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    אני חושב שעכשיו אימנתי את האחינים שלי מספיק בשביל לשחק warioware יש שם כמה משחקים שצריך לקרוא אז זה לא יהיה כלכך הוגן . בגלל הריבוי ביכולות נדרשות שם(להצביע על המסך היה קשה ללמד אותם) והחוסר הזדמנויות במשחקונים זה יקשה על ילדים קטנים.

את האחין בן 5 (הבן 8 בא רק פעם אחת והקטן בא הרבה פעמים) התחלתי על wii sport אבל לא גולף או בייסבול (קשים לדעתי) ו wii play המשחק של מירוץ הפרות למשל מתאים גם לילדים קטנים מאוד. לא שיחקתי איתו הרבה רימן.

בפעם האחרונה שהם היו שיחקנו בריימן די הרבה . לקח להם זמן ללמוד לשחק את המשחקונים. הבעיה של ילדים קטנים מאוד היא שאין להם את הקואורדינציה או קשר עין יד שיש למבוגרים הם צריכים להתאמן על זה כדי להגיע להשגים.

לפי מה שהבנתי מריו party לא יצא כלכך מוצלח אבל אף פעם לא שיחקתי בו.

בכלל יוצא שאחרי שקניתי את הWII אני עושה הרבה יותר ביביסיטר אבל לפחות יש לי אם מי לשחק פעם בשבוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    אחיינית שלי דווקא מסתדרת עם הקטע של להצביע, אבל לוקח לה הרבה זמן. היא בת 7. יש את המשחק עם הציורים שצריך לצייר בריימן, את זה היא מאוד אוהבת, אבל היא לא מספיקה לעשות מספיק ציורים בזמן.

וה-Railway Shooter בכלל מהיר מידי בשבילה. אבל היא מתחילה לפתח כישורי Guitar Hero ואני דוד גאה. עד גיל 8 אני מתכנן שהיא תנגן Cowboys from Hell עם כל ה-5 כפתורים.

Warioware יהיה מתסכל מידי. כמו שאתה אומר, אני מעדיף משחק שיאפשר לה לפתח קוארדינציה ולא משחק שיגרום לאפילפסיה. אין איזה משחק מקסים לגיל הרך על ה-Wii? (קאז, MMR נראה כמו הצעה סולידית אבל לצערי המשחק עדיין לא יצא בגרסת NTSC).

אההה... עוד כמה שנים יהיה אפשר לשחק איתם Starcraft ואז הבייביסיטר יהיה הרבה יותר פשוט וקל. בחייאת, כמה פעמים אפשר לשחק טאקי לפני שזה נמאס?
    שתף ב-Google+

הרשמה