תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    לורקו מייט, נצר לברון סמדי.

שלב ראשון: הקריאה.
    בשלב הזה מחליטים מה היא הקריאה של הדמות, הקונספט הבסיסי. זה יכול להיות "צייד וותיק" וגם "אשף מחשבים נכה". בשלב הזה גם מחליטים מי הוא האל ההורה של הדמות ומה הטבע שלה.

אין לי רעיון, אז אני מציץ ברשימת האלים, אולי למצוא אל, ואז רעיון לנצר. אני הולך ללואה(LOA), הפנתאון הוודואי(VOODOO), ומרפרף. תופס את עייני ברון סמדי(BARON SAMEDI), שמסתמן כאל המוות הוודואי. הוא מסתובב כיום במסיבות בשבת בערב, שוטה רום ביחד עם ישו הנוצרי, וחובש מגבעת. עולה לי רעיון לחיית מסיבות, מישהו "מהחבר'ה", וזה שגם מתכנן את כל המתיחות(המוצלחות, ולפעמים גם גאוניות) על החנונים. בתור שם, עולה לי לראש "לורקו" שנשמע לי אקזוטי, אך לא כזה שידחה את האנשים מהסוג שהוא מסתובב איתם במחשבה של "איזה שם מוזר". התקופה שבה הכי הרבה מתאכזרים לחנונים היא התיכון, ולכן אני קובע שהוא בן 18, נקרא באמצע שנת הלימודים לשרת את אביו.
    הקריאה שלו תהיה: תיכוניסט מקובל ואכזרי.

הטבע שלו הוא תכסיסן, כי הוא ממש אוהב לבצע תרגילים מלוכלכים על חנונים.

שלב שני: תכונות.
    התכונות הן כמו בנשגבים, מחולקות לשלושה תחומים, שבכל אחד מהם יש שלוש יכולות.
    אני מחליט שהתכונות בעדיפות גבוהה יהיו חברתיות, ואח"כ מנטליות, בעוד שהתכונות הגופניות בעדיפות אחרונה. אני מקבל 8 נקודות לתכונות ראשוניות, 6 נקודות לתכונות משניות, ו4 נקודות לתכונות בעדיפות אחרונה. התכונות החברתיות הן כאריזמה, עורמה, ומראה. כולן מתחילות עם נקודה אחת. אני מחלק את הנקודות כך:
    כאריזמה: 2 נקודות (3 סה"כ)
    עורמה: 3 נקודות (4 סה"כ)
    מראה: 3 נקודות (4 סה"כ)
    מה שאומר שהוא מאוד יפה וערמומי, שעוזרים לו להתאכזר לחנונים. המנהיגות שלו נמוכה יחסית, אך עדיין גבוהה משל בן-אדם ממוצע, והוא הצליח לדחות הרבה מבחנים עם מחאה על זה שהם ביום שאחרי מסיבה.
    התכונות המנטליות הן תפיסה, תבונה, ופיקחות.
    כל אחת מקבלת 2 נקודות לסה"כ של 3, שזה מעל הממוצע. הוא תלמיד יוצא דופן, ואוהב להשפיל חנונים בכך שאפילו בזה הוא לפחות כמוהם.
    תכונות גופניות הן כוח, זריזות וסיבולת.
    הכח והסיבולת מקבלות נקודה אחת כל אחת, מה שמעלה אותן לסה"כ של 2, ממוצע. הזריזות שלו מקבלת 2 נקודת, והיא מעל הממוצע. הוא מעולם לא חשב להשקיע בתכונות הפיזיות שלו, בטוח שיצא מכל קרב בעזרת המראה והשנינות שלו.

שלב שלישי: מיומנויות.
    מקבלים 30 נקודות להוציא על כל המיומנויות. שום מיומנות לא יכולה להתחיל מעבר ל3 בלי נקודות מענק. יש לך 6 מיומנויות מועדפות, שיורשים מההורה האלוהי. הימיומנויות של הברון סמדי הן פיקוד, גבורה, עקשנות, פוליטיקה, נוכחות ותורת הנסתר. אני חייב לקחת נקודה אחת לפחות בכל אחת מהמיומנויות האלה. אני נותן לו 3 נקודות בפיקוד, כאמור, הוא הרים כבר כמה מחאות, ואף הצליח בהן, כי איזה מנהל יגיד לא לבית-ספר שלם? בגבורה הוא יקבל נקודה אחת, אם הפעלולים שלו יפעלו בצורה הכי רעה, הוא ישר יברח מהמקום. הוא גם מאמין שהחוכמה והיופי שלו יוציאו אותו מכל קטטה, מבלי שיאלץ להילחם, אבל בשביל בחורה ממש שווה, הוא יעשה הכל. 3 נקודות בעקשנות נותנות לו את היכולת להמשיך לעשות פעלולים ולהיות אכזרי, למרות שעמוק בפנים הוא יודע שזה לא מוסרי. בפוליטיקה הוא גם קיבל 3, מעצם זה שהוא היה ראש מועצת התלמידים מאז שזה היה אפשרי. נוכחות 3, כשהוא עובר במסדרון, הוא –עובר—במסדרון. תורת הנסתר עם נקודה אחת, היתה פעם שכל ה"מגניבים" עשו איזה סיאנס ביחד, הברון סמדי ענה לו. אז, לכאורה, היום הוא יודע שהוא באמת ענה לו. מאז הוא המשיך להתעניין קצת. שליטה(אופנוע) עם שלוש נקודות מתפקדת כשהוא עושה דאווינים על כולם עם האופנוע, ושליטה(מכונית) עם שתי נקודות אוספת איתו את כל הבחורות מהבית שלהן אל הדייט. התגנבות עם שלוש נקודות היא למקרה שהמשטרה פורצת למסיבה, והורסת הכל. הישרדות עם שתי נקודות היא בגלל חוג הישרדות שעשה כשהיה קטן.
    נקודה אחת ברפואה היא בגלל שהתנדב בבית חולים בשנתיים האחרונות. אמפתיה עם שלוש נקודות, זה עובד כ"כ טוב על בחורות. 2 נקודות במדע (פיזיקה) שהיא המקצוע הראשי שלו בבית הספר.
    וסיימנו את המיומנויות. זה היה מאוד מתיש.

שלב ארבע: יתרונות.
    זכויות הלידה שלו מקבלות חמש נקודות. הן מתחלקות לארבעה סוגים: בן-לוויה, מדריך, עתק ויצור. אי אפשר שאחד מהם יתחיל עם מעל שלוש נקודות בלי נקודות מענק.
    לורקו קיבל מגבעת הדומה לזו של הברון, שתמיד מטילה צל על עיניו. היא נותנת לו גישה לתחומי האחריות של אפלה ומוות. כדי להשתמש בברכה מסויימת, אתה צריך גישה לתחום האחריות שלה. יש לו גם נעלי ספורט יפות, שנותנות לו גישה לתחומי אדמה וליווי, וגם תוסף מהירות של 3 יארד בסיבוב. על כל תחום גישה שהעתק נותן הוא עולה נקודה אחת, ועל כל כוח עוד נקודות. יש לי שני עתקים, כל אחד עם שני תחומי גישה, ועוד כוח משני באחד העתקים, סה"כ של 5 נקודות. עכשיו יש לי 10 נקודות לחלק בין תכונות אגדיות ובין ברכות. אני אחלק 5-5. נתחיל עם היכולות האגדיות. אני מוסיף שלוש לכריזמה, ו2 למראה. זה אומר שכל גלגול שמערב אחת מהתכונות האלה, שלא כולל מיומנות שאין לי בה נקודות, אני מקבל הצלחות אוטומטיות לפי מספר הנקודות האגדות בתכונה הזאת. על כל נקודה אגדת אני מקבל כשרון אגדתי. 3 כשרונות כאריזמה ו2 כשרונות מראה. בכאריזמה אני לוקח את הכשרונות יתרון הספק, ברכת החשיבות, ומקסים, שנותנים (בהתאמה) את היכולות לגרום למישהו להקשיב לך אם זה יציל את חייו (ואתה יודע שזה יציל אותו, והוא לא, אחרת הוא היה כבר מקשיב), לגרום למישהו להרגיש חשוב, ובכך לחדש את מלאי כוח הרצון שלו, ולהקסים מישהו, כדי שיעזור לך. כשרונות המראה הם מרכז תשומת הלב, שנותן לדמות לגרום לכל הנוכחים להסב אליה מבטים, ומבט הנחש, שמאפשר לדמות לנעול עיניים עם דמות אחרת באמצע קרב, כשהיריב לא יכול לזוז, ודמות השחקן כן, אבל עם מחסר.
    נשארו לי 5 נקודות לברכות. אני לוקח ברכה אחת של תחום הליווי, בשווי שתי נקודות, שנותנת לדמות לדעת בערך באיזה מרחק ובאיזה כיוון דמות שיצרה איתה קשר (טלפון, מתכב) נמצאת. המידע יהיה נכון לרגע שבו התנתקה השיחה, או נשלח המכתב. גם ברכת אדמה אחת, בשווי נקודה אחת שאומרת שאם הדמות נקברת תחת בניין שנופל, או בקבר בעודה בחיים, האדמה עצמה לא תפגע בה או במתנת הלידה הקשורה לאדמה של הדמות. הדמות עדיין מסתכנת במוות מרעב או מצמא, אך הם מחוץ לשליטת האדמה. עוד ברכה בנקודה אחת של חושך, שנותנת לו לראות בחושך מוחלט, אך ללא היכולת לקלוט צבעים. הברכה האחרונה שאני בוחר היא ברכת מוות של נקודה אחת. לורקו יכול לראות רוחות, גם אם הן בחרו שלא להיראות. הוא יכול גם לגעת בהן ולהריח אותן, אך אם הוא מנסה לפגוע בהן, הן שוב לא מוצקות. הוא גם יכול במבט על גופה לדעת את גורם המוות.
    המעלות שיש לכל דמות נקבעות על פי הפנתאון, ויש לדמות 5 נקודות להוציא. מעלות הפנתאון הן הרמוניה, סדר, רחמים ונקמה. כל מעלה מקבלת נקודה אחת מההתחלה. הוא נותן נקודה אחת לכל מעלה, ועוד נקודה אחת להרמוניה. הוא משתדל מאוד לשמר את האיזון הטבעי, יש בו מידת רחמים מסויימת, אבל לא כדאי לסמוך עליה. לא בוער לו לנקום באנשים, אבל אם זה יגיע להם, הם יתחרטו. הוא שומר על החוק, אבל יודע איך לעקוף אותו כשצריך.

שלב חמש: מגעים אחרונים.
    האגדה שלו מתחילה ב2. נקודות האגדה שלו הן האגדה שלו בריבוע, ולכן הן 4.
    כוח הרצון הוא שילוב שתי המעלות הגבוהות ביותר, שזה סה"כ 5.

נשארו לי 15 נקודות נסיון לבזבז. אני אוציא 14 על העלאת האגדה שלי, שכן היא חייבת להיות מעל הנקודות האפיות בכל תכונה נתונה, ויש ללורקו 3 נקודות כאריזמה אגדית. בעוד נקודה אחת נעלה את מיומנות הנוכחות שלו ל4.

לורקו מייט, נצר לברון סמדי.
    קריאה: תיכוניסט מקובל ואכזרי.
    פנתאון: לואה.
    טבע: תכסיסין.
    נולד בניו אורלינס, בירת הוודו לאמא משכילה, ולאל. גודל במשפחה חד הורית, בלי הרבה בעיות. תעודות טובות, חיי חברה טובים, הוא נהנה מהחיים, ולא היה חסר לו אבא. הוא המנהיג הרשמי והלא רשמי של בית הספר, ומתעלל בחנונים להנאתו. חיית מסיבות פרועה, וחביב הנשים. מפגשו הראשון עם אביו היה בסיאנס, שהיה בעיקר בצחוק, שם אביו אמר את שמו, וגיבוב של שטויות כמו "פרה אוכל שמנת שמונה". הביקור של אביו היה לפני שנה וחצי, ששם הוא קיבל את כוחותיו ומורשתו. הוא נשאר בבית הספר, כדי שכשהמלחמה בטיטאנים תיגמר יהיה לו עתיד אקדמי. בשנה וחצי הוא הספיק לעשות הרבה מעשי גבורה, ודאג שלא ידעו על כך בבית הספר, כי זה היה הורס את התדמית שלו.
    טיפים למשחק דמות: בתוך תוכך אתה מבין שאתה לא אמור להתעלל בחנונים, אבל אתה נהנה מזה, וצריך להיצמד לתדמית שלך. רצוי שהשחקן ישחק את הקונפליקט הזה. כשאין אף אחד מוכר בסביבה, אתה אחד מבני האדם הנחמדים ביותר. אתה בטוח בעצמך, ויודע לתת את הביטחון הזה גם לאחרים, בעת צרה.

תכונות(מספר בסוגריים מייצג תכונה אגדתית):
    כוח-2
    זריזות-3
    סיבולת- 2

כריזמה-3(3)
    עורמה-4
    מראה-4(2)

תפיסה-3
    תבונה-3
    פיקחות-3

מיומנויות:
    פיקוד- 3
    גבורה-1
    עקשנות-3
    פוליטיקה-3
    נוכחות-4
    תורת הנסתר-1
    שליטה(אופנוע)-3
    שליטה(מכונית-2
    התגנבות-3
    הישרדות-2
    רפואה-1
    אמפתיה-2
    מדע(פיזיקה)-2
    מתנות לידה: מגבעת שמעניקה גישה לתחומי מוות וחושך. נעליים שנותנות גישה לתחומי אדמה וליווי, כמו גם +3 למהירות.
    כשרונות:
    יתרון הספק, ברכת החשיבות, מקסים, מרכז תשומת הלב, מבט הנחש.
    ברכות:
    היכן אתה? (ליווי 2)
    קבור בבטחה (אדמה 1)
    עיני לילה (אפלה 1)
    חוש מוות (מוות 1)
    מעלות:
    הרמוניה-3
    סדר-2
    נקמה-2
    רחמים-2
    כוח-רצון: 5
    נשקים: 2 אקדחי ברטה.
    דיוק+1, נזק 3 קטלני, טווח 20, מחסנית 15, מהירות 4, חודר.
    ספיגה
    חבטה-2
    קטלני-1
    חיים: 0,-1,-1,-2,-2,-4, לא כשיר
    אגדה-4
    נקודות אגדה-16

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נשמע מגניב =]
    כוכבי כסף, תתרגמו. לעבודה, קישטה. =]

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    נשמע אחלה, נותן בסיס טוב לאלה שלא שיחקו בכלל אך יודעים על מה מדובר או על אלה שקנו את הספר ולא מבינים חלקים ממנו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    מצוין!
    גם דמות מעניינת, גם הסבר אחלה בחלה לאופן שבו הופכים קונספט למכאניקה, וגם הצגה של האופי של scion והמכאניקה הבסיסית. קבל פעלול 3.
    שתף ב-Google+

אולי תיתן סקירה גם על מה הדבר הזה בכלל?

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אם הבנתי נכון, זה כמו נשגבים של העולם המודרני.
    והאלים הם פנתאונים אמיתיים. וודו, נורדים, יווניים וכו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    המשחק מדובר על בני האלים, לכל דמות שאתה תשחק יהיה אבא (או אמא) שהוא אל, האלים לקוחים מהמיתולוגיות שהיו קיימות בעולם שלנו (וודואית, נורווגית, מצרית יוונית וכו'). בתוטר בן של אל יש לך כוחות, אבל גם מטלות, אתה צריך לשמור ולהגן על העולם מפני ה(שכחתי איך קוראים לאויבים העתיקים והקדמונים האלה) אבל תוך כדי אתה צריך לשמור על זהותך בסוד ולהמשיך בחיי היום-יום שלך כרגיל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    לא בהכרח לשמור בסוד. ככול שאתה יותר מפורסם, אתה יותר חזק.

אתם רוצים שאני אפרסם עוד דמויות עם הדרך שבה כתבתי אותך?
    או סתם עוד דמויות?
    או שזה לא מעניין אותכם?

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    מעניין, מאוד מעניין.
    תביא עוד בדרך שעשית עם הדמות הזאת.
    הדמות+הסבר.
    תודה =[)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אוקיי, איזה סוג דמות אתם רוצים?
    (קרבית, עוד יפה, ידענית, מה?)

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    חשבתי על איזה קוסנפט חמוד.
    בנאדם שכל פעם מנסה עבודה חדשה, כל פעם במשהו אחר, וכל פעם זורקים אותו.
    הוא צריך להלחם ברשע וכל השטויות, ובאותו הזמן לדאוג למקור פרנסה ועבודה.
    מה דעתך? =[)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    חמוד
    נראה מה אפשר לעשות

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    הדמות מגניבה,ורק גרמת לי לרצות להזמין את סיון יותר מוקדם...,אבל כנראה שאני אגייס מספיק כסף רק בסוף החופש...תמשיך לפרסם דמויות מאגניבות,ותיתן גם סקירה בסיסית של הספר/שיטה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אוקיי, תפסיקו להגיד "תעשה סיקור" ו"תספר עוד על השיטה"
    אני לא עם כזה הרבה זמן פנוי, ואני גם צריך לסיים את הספר.

אה, וגם תגידו בבקשה, אני לא עבד של אפחד, אני לא "נותן גם סקירה בסיסית על הספר/השיטה", אני בן אדם, שאם אני ארצה לתרום לפורום אני אעשה את זה, וזה שאתם דורשים את זה לא ממש יעזור לקדם את זה...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    מעניין, מאוד מעניין.
    תביא עוד בדרך שעשית עם הדמות הזאת.
    הדמות+הסבר.