תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תכתבו איזה משחקים נוסטלגים או קונסולות ישנות היו לכם.
    לי לדוגמא היה את ה-nes עם משחקים כמו super mario bros. הראשון וזלדה, אחרי זה היה לי את הסגה saturn שבו היה לי את night__ (אני לא זוכר את השם, זה המשחק עם הליצנית המעופפת, היה משחק של סוניק ואת virtua fighter kids.
    משחקים נוסטלגים שאני הכי אהבתי הם dave, jill of the jungle ו- wolfstein.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    לי היה Intellivision עם המשחק האלמותי Astrosmash (היו לי עוד משחקים לקונסולה כמו tron, טניס, star strike ועוד).
    זה רק היה ממש ממש מזמן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    - היה לי קומודור 64 ואטרי, שעות אין סופיות בפקמן, TANK WARS ועוד כמה קלאסיים.
    - אחרי זה עברנו למחשב החייתי XT, אין כמו ירוק שחור בייבי!
    - משם ל-NES אצל חבר (ביחוד קיד איקרוס ופאנצ' אווט) ואז התפנקנו בPS2 של IBM, בהחלט מחשב 286 קטלני.
    - אז היה לי ACER 486 שעד היום הוא המחשב הכי יציב שהיה לי, בנוסף קבלתי באותה תקופה SNES וג'נסיס. המשחק הכי טוב לשניהם היה מורטל קומבט 2 לדעתי, אבל גם קיד קמיליון, סוניק 1-2, דונקי קונג קאנטרי, סופר מטרויד והאחים מריו היו קלסיקות מטורפות.
    - משם התפנקנו בפנטיום 2 חייתי עם 166MHZ שהתחיל את ימי QUAKE 2 שטחנתי עד אבק, במקביל קבלתי את הN64 היפני שלי באוקטובר 96, כשהאמריקאי לא יצא אפילו. זאת הייתה הקונסולה האהובה עלי, המון משחקים איכותיים.
    - פנטיום 3 450MHZ פתח את ימי QUAKE 3 שלי, טחנתי את המשחק הזה למוות.
    - עברתי לAMD, קניתי 2000+XP, פס2 וגיימקיוב. על הPS2 המשחקים האהובים הם MGS2-3, SOTC, DMC 1 ועל הקיוב האהובים הם מטרויד פריים, RE4 ו-ED.
    - עכשיו אני עם 360 ו-WII, במקביל יש לי מחשב Q6600 מפלצתי. בנתיים האהובים עלי הם GEARS OF WAR ו-COH, עדין מחכה למשחקים הטובים של הWII, המחשב וכמובן ה360. השלישיה הזאת הולכת לבלות איתי איזה 4 שנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    המשחק הראשון הראשון שאני זוכר היה צבי הנינג'ה לגיימבוי המקורי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי Poke
    המשחק הראשון הראשון שאני זוכר היה צבי הנינג'ה לגיימבוי המקורי.
    כן, גם אני זוכר שטחנתי אותו די הרבה. למרות שבדיעבד, זה משחק די רע. ניסיתי לשחק בו שוב לפני כמה שנים, והוא ממש לא טוב.
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מאכזב רק 4 תגובות... לכל אחד היה משחקים נוסטלגים (אני מקווה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    אני לא זקן כמוכם, אז הקונסולה הראשונה שלי הייתה מחשב, שעוד היו משחקים שכל איש היה איזה 3 פיקסלים והם היו על דיסקטים! xDD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי SupErioR
    אני לא זקן כמוכם, אז הקונסולה הראשונה שלי הייתה מחשב, שעוד היו משחקים שכל איש היה איזה 3 פיקסלים והם היו על דיסקטים! xDD
    למה זקן אני כולה גדול ממך באיזה חצי שנה- שנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    הקונסולה הראשונה שלי הייתה המגה דרייב. משחק הקונסולה הראשון שלי היה "נקמתו של שינובי". היו לי גם משחקי אקו הדולפין, משחקי ג'ים תולעת האדמה, מיקי מנייה, משחקי סטרייק (דסרט סטרייק, ג'ונגל סטרייק, אוּרבן סטרייק), כל משחקי סוניק הקיפוד, טוי סטורי, ועוד.

אח"כ קניתי את המגה סידי, לא קונסולה העומדת בפני עצמה, אלא כתוסף למגה דרייב. הכי אהבתי את משחקי דיגיטל פיקצ'ר (אגב, מה עלה בגורלם?) שהתמחתה במשחקים עם שחקנים אמתיים, כמו נייט טראפ, דבל סוויץ', גראונד זירו טקסס ועוד. לפי מה שאני יודע, הסגנון לא זכה להצלחה רבה, וכך גם הקונסולה.

אח"כ קניתי את הנינטנדו 64, בלי שתכננתי. ראיתי את מריו 64 רץ מעבר לחלון ווטרינה של החנות, ופשוט לא עמדתי בפיתוי. אפילו לא ידעתי שקיימת קונסולה כזו. פעם זה לא כמו כיום, כיום אנחנו יודעים חודשים רבים לפני שיוצאים משחק או קונסולה.

בעקבות התלהבותי ממשחקי נינטנדו ורר בנינטנדו 64, קניתי אח"כ את הגיימקיוב. רר עזבה יחסית בהתחלה, ומשחקי נינטנדו לא גירדו את מה שהיא הביאה בנינטנדו 64. כולם כבר שמעו על אכזבתי מהקונסולה.

ועכשיו יש לי ווי. בינתיים, אני מרוצה מאוד, ולא רק בזכות הקיים, אלא בעיקר בזכות מה שצפוי בעתיד הקרוב. מלבד מריו קארט המצופה מאוד, יש סימן שאלה לגבי 2008, ואני מקווה שיהיו דברים טובים. במהלך 2008 צפויים הכרזות לפרנצ'ייז חדשים מצד נינטנדו שכנראה יצאו רק ב-2009. אני מקווה שיהיו שווים באמת

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    הקונסולה הראשונה שלי היתה NES שעובדת עד היום אם אתה עושה לקסטות שלה מספיק פו פו. המשחק הראשון ששיחקתי עליה היה סופר מריו ברוס וזו היתה אהבה ממבט ראשון.
    היו לי כמה משחקים בנינטנדו שמאוד אהבתי ודווקא לא היו ידועים.
    היה את SOLOMON"S KEY 2 שהיום יש את מספר 1 שלו בוירטואל קונסול של הווי אבל הוא לא מגיע לקרסוליים של 2. אני אז הייתי ילדה די קטנה ואני די מופתעת בעצמי שגמרתי את כולו כי יש שם חידות שהם אשכרה קשות.
    היה איזה משחק פעולה צבעוני משהו עם חייזרים ועניינים שאני לא זוכרת את שמו כי לצערי הוא כבר לא בבעלותי .
    והיה כמובן את סופר מריו ברוס 2 ו-3. את 2 מעולם לא אהבתי אבל 3 הוא אחד המשחקים המעולים ששיחקתי בהם אי פעם ושאני עדיין משחקת בהם ( משחק של GBA על הגיימבוי פלייר של הקיוב).

בנוסף היה לי גיימבוי רגיל ללא צבעים שגם הוא עדיין עובד. מאוד אהבתי את MARIOLAND2 SIX GOLDEN COINS
    ואת SUPERMARIOLAND3 שהיה עם ווריו בפעם הראשונה.
    היו לי שני משחקים עם דונלד דאק או יותר נכון הדוד של דונלד דאק שקראו להם DUCK TALES שנורא אהבתי ועוד משחק של הלוני טונס.
    היה כמובן גם את קיד איקרוס שהוא משחק ענק!!! ומשחק עם בומבר מן וווריו שאני כרגע לא ממש סגורה על שמו אבל בתכלס זה היה הבומבר מן הראשון.
    המשחק האהוב עלי אז היה זלדה לגיימבוי (שהיה הזלדה הראשון ששיחקתי כי לא היה לי זלדה לנינטנדו) שזה היה LINKS AWAKENING שקניתי אז בשוייץ והיה כולו בצרפתית ואמא שלי יצאה מדעתה שכל שנייה שגעתי אותה שתתרגם לי מה אומרים. גם כאן אני די גאה בעצמי שבתור ילדה בת 12 סיימתי את המשחק בלי עזרה מFAQS שאז עוד לא היו ומבלי להבין את השפה שלו. שעות ישבתי על הבוס המחורבן בסוף. אולי ימים אבל גם זו היתה אהבה ממבט ראשון.

אני יכולה להמשיך פה שעות. בייחוד על כל ההסטוריה של הגיימבוי והקונסולות הניידות של נינטנדו כי בנייחות של נינטנדו דווקא לא התמדתי (לא היה לי סופר נינטנדו ולא N64) אבל השתדלתי לעשות קצת השלמת חסר במשחקים החשובים מה גם שחלק גדול מהמריו והזלדות שיצאו לקונסולת האלו יצאו גם ל-DS כך שיצא לי להסתדר. וגם מה שלא יצא לי אז יוצא לי עכשיו ב-VC.

זהו לבינתייים כי זה יכול להמשך שעות ...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    שלי, איך משחקים בקיד איקרוס? שווה הורדה?
    שתף ב-Google+

הרשמה