תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    תחרות הסיקור הטוב ביותר

התחרות הסתיימה
    SmokeN הוא הזוכה

הבטחנו תחרויות והנה אחת מהן יוצאת לדרך.
    תחרות: הסיקור הטוב ביותר תתחיל בתאריך 10.8 ותסתיים בתאריך 17.8.
    בתחרות, אתם כותבים סיקור על משחק PS2/3, האיכות חשובה ולא הכמות.

מהלך השיפוט:בסוף התחרות אני ודניאל, Hardcore, נכריז על הזוכה.

תאריך: 10.8-17.8

פרסים: בתחרות זו נחלק שני פרסים והם : חשבון Vgames.Extreme, חולצת Vgames.
    בתחרות זו אשמח ליותר שיתוף פעולה מאשר התחרות הקודמת.

הרשמה לתחרות: אם אתם רוצים להירשם, כיתבו אני נרשם.
    הפעם, נקווה לשיתוף פעולה מלא, צוות PS.

משתתפים:

SmokeN

גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נרשם

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    נרשם

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    גם אני נרשם על בטוח אבל יש לי כמה שאלות...:
    1. אני מכין את הביקורת עכשיו ושולח לכם בפרטי בין העשירי לשבוע לאחר מכן? או איך זה הולך?
    2. אני בוחר כל משחק שאני רוצה לPS3? אפשר גם ספיידרמן 3?
    3. צריך להוסיף תמונות מהמשחק / סרטונים?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    1. אני מכין את הביקורת עכשיו ושולח לכם בפרטי בין העשירי לשבוע לאחר מכן? או איך זה הולך?
    1. אתה מכין את הביקורת מתי שאתה רוצה ומפרסם אותה פה בין ה10 ל17.
    2. כל משחק של PS3 או PS2 יתקבל, כולל ספיידרמן 3.
    3. אפשר, אבל לא חייב.

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    1.אתה מכין את הסיקור ומפרסם את זה כאן, בפורום, בין התאריכים 10-17.8.
    2.אפשר לעשות את הסיקור על כל משחק PS.
    3.רצוי להוסיף תמונות/סרטונים.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    ביקורת לתחרות – ספיידרמן 3

הקדמה:ספיידרמן 3 הינו משחק sandbox שבו אתה חופשי לעשות כרצונך במנהטן. הוא יצא במקביל לסרט שעליו הוא מבוסס ומסיבה זו היווה הצלחה גדולה. אך הגיימרים, המעריצים של סדרת הקומיקס המוצלחת וכל שאר האנשים שקונים אותו בשביל הכיף – התאכזבו במקצת.

גיימפליי:כפי שהזכרתי בהקדמה, אתה יכול להסתובב כמה שאתה רוצה בעיר ניו יורק. שזה מהווה אחוזים גדולים מניקוד הגיימפליי שלו. שואלים למה? כי זה לא סתם להסתובב בעיר, אלא אתה עושה את זה במהירות עצומה, אתה יכול לטפס ולרוץ (בשלב כלשהו) על בניינים, ורוב המוצגים שם אמיתיים. אז... מה עושים במשחק חוץ מלעבור את כל מנהטן? טוב ששאלתם. בלחיצה על מקש הSELECT המפה של העיר תופיע, ושם – מתחיל הכיף האמיתי. אתה יכול לבחור שהמפה תראה לך איפה יש Missions (משימות), Activities (פעילויות), וCrime (פשע). (הסבר מפורט בהמשך על כל אחד מהמצבים). אם בחרת אחד מהActivities, יהיה לך רדאר ומכוון כדי להגיע למשימה.
    אז כפי שכבר הבנתם, במשחק יש לכם 3 דברים להשלים: משימות, פעילויות, ופשע...

Missions (משימות): זהו החלק המרכזי של המשחק. כל משימה לוקחת כעשרים דקות, ויש כ45 כאלה. כמעט בכל פעם שתעבור משימה, תיפתח לך אחת חדשה ובדרך כלל מופיעות לך כ-4 משימות על המפה באותו זמן, כך שאם אתה לא מצליח משימה אחת, אין למה להתייאש, תמיד יהיה לך אחת אחרת לנסות. וגם יש בונוס – כמעט בכל משימה שתסיימו, תחכה לכם הפתעה, שזה בדרך כלל קומבו חדש או משהו כזה... עדיין לא הבנתם מה זה משימה? יש כמה סוגים של משימות – משימות צילום (של הדיילי ביוגל), משימות אקשן (כלומר – לחיצה מהירה על מקשים וקומבואים מהירים, לדוגמא – משימת הלטאה) ומשימות החשיבה שבהן אתה צריך לפתור פאזלים שונים למיניהם (ת'אמת – זה כיף!)
    המשימות מגוונות ביותר אך הן קלות וקצרות מידיי כדי להווה את החלק המרכזי במשחק.
    ציון המשימות: 8

Activities (פעילויות): הפעילויות, הם דברים שאפשר לעשות כשמשעמם לך... כי לדעתי, זה מיותר. למרות שיש פעילויות רבות (כ25 שמופעיות כולן ביחד), אין להן שום מטרה. רוב הפעילויות הן מירוצים (כלומר, תגיע מפה לשם בXX שניות), SkyDiving (שזה דווקא מהנה... אתה מתחיל ממקום מאוד מאוד גבוה בנפילה, ואז אתה צריך "להשתחל" לתוך טבעות בדרך למטה...), ועוד כמה שטויות חסרות ערך... (טוב נו, לפחות ניסיתם).
    ציון הפעילויות: 4

Crime (פשע): הפשע במשחק לוקח תפקיד לא קטן... כשאתה לוחץ על "פשע" במפה, מראים לך את האזורים שבהם יש הכי הרבה פשע.
    בואו נגיד ככה, אתה לא יכול להיכנס אל המצב הזה, כי אתה גם אף פעם לא יכול לצאת ממנו... אתה משלים אותו רק אם אתה מנקה את הפשע מכל הרחובות בעיר (שזה מאוד קשה)... בואו נגדיר את זה ככה – Crime זה המשימה הראשית שלך במשחק.
    כשאתה מסתובב בעיר, אתה יכול פתאום לשמוע סירנות משטרה, ולראות נקודות אדומות על הרדאר שלך... זה אומר שיש כמה חבר'ה רעים שצריך להרוג... זה בדרך כלל לא קשה, אבל זה מעצבן אם אתה במקום שיש בו תדירות פשע גבוהה... כך, ככל שאתה הורג יותר פושעים ומסתובב יותר בעיר, אחוזי השלמת המשימה שלך (ניקוי העיר מפשע) עולים, ואתה בדרכך לניצחון.
    ציון הפשע: 8.5

אז... זה מה שיש לעשות במשחק... בתת קטגוריות הבאות אסביר לכם על אורך החיים של המשחק, ועל הלחימה במשחק (קומבואים ואפשרויות נוספות).

הלחימה במשחק: במשחק כזה, שרובו הוא לחימה והרג (במובן הטוב כמובן) וכמעט כל המשחק תלוי בצורת הלחימה שלך – ציפיתי ליותר. יש לך מספר מועט של קומבואים מיוחדים, שכמעט אף פעם אתה לא יכול להשתמש בהם... ברוב המשחק אתה לוחץ על ריבוע, שזה התקפה רגילה (אגרוף/בעיטה)... אתה יכול להרביץ רק לאויביך ולכמה חפצים במשחק, שזה גם מראה השקעה נחותה ולא טובה, כי הייתי מצפה שהיית יכול להרביץ לכל אחד ולכל דבר...
    אבל... ActiVision יידעו שההשקעה בנושא זה לא הייתה גבוהה, אז הם הוסיפו שני צ'ופרים:
    א. אם לוחצים על R3, אתה עובר למצב חוש העכביש, שבו כל העולם בשחור לבן, ורק הדברים שצריך להרוג/לשבור/לקחת/לשנות יופיעו בצבעים עזים.
    ב. הלחיצה על L1 עושה את כל הדברים העולם בהילוך איטי, חוץ מספיידי כמובן... וזה עוזר לך להתחמק מאויבים ולהגיע אליהם יותר מהר...
    ציפיתי ליותר מהלחימה במשחק, אבל בגלל שני הצ'ופרים הגאוניים:
    ציון הלחימה: 6 (טוב, לא צריך להגזים, נכון?)

אורך החיים: אני אגיד את זה בקצרה:
    אם אתם מסוג האנשים שיאהבו להסתובב במשחק, לעשות את כל המשימות והפעילויות, ואפילו לעשות אותם שוב – מחכה לכם הנאה מרובה ממשחק עם אורך חיים די גדול...
    אם אתם מסוג האנשים שרוצים לעבור הכל בשיטה המהירה ביותר – יהיה לכם גם אורך חיים ארוך, אבל אתם תיהנו פחות...
    ציון אורך החיים: 8

ציון סופי של הגיימפליי במשחק:7.5

גראפיקה, סאונד, וכל השאר:

גראפיקה: למשחק שכזה צריכה להיות גראפיקה טובה... אני לא אומר שאין, אבל אני כן אומר שיכלו להשקיע יותר...
    כלומר – הנוף והבניינים סבבה לגמרי, אבל הדמויות וכל שאר הדברים (עצים, רצפה) יכלו להיות יותר טובים... אבל אפשר להסתדר עם זה.
    ציון הגראפיקה: 7.5

סאונד: הנה עוד חלק מעצבן במשחק – הסאונד. הקולות של הקורים והנפנופים באוויר סבבה לגמרי. הדיבוב נעשה על ידי רוב הכוכבים האמיתיים – שזה טוב מאוד ואף מצויין. אבל שכחנו דבר אחד... את הדבר הכי חשוב... מה זה היה? הא כן – מוזיקה!!! המוזיקה עצמה בסדר, אבל שהיא באורך של דקה וחוזרת על עצמה כל הזמן – מעצבן!!!
    ציון הסאונד: 6

תוספות במשחק: יש מספר רחב של סרטונים למשחק... יש מאחורי הקלעים, ראיונות עם כוכבים, וטריילרים...
    ציון התוספות: 9

הרחבות להורדה מהPSN: דווקא יש! אפשר להוריד את הגובלין הירוק החדש והסקייטבורד המעופף שלו, ואפשר לשחק איתו גם! (בתמורה ל5.99 דולר)
    ציון הרחבה: 9

גירסאות נוספות של המשחק: Spiderman 3: Collectors Edition היא הגרסה השנייה של המשחק, שעולה 70$ (כ10$ מעל כל משחק רגיל) והוא – בזבוז כסף מוחלט. אתה מקבל איתו את הגובלין הירוק שעולה שש דולר, תמונה של אספנים, וראיון מיוחד בעל 25 שניות עם הבמאי... אם אתם לא מעריצים שרופים – אין סיבה לקנות... אבל קבלו ח"ח על האקסלוסיב וההשקעה...
    ציון הגרסא הנוספת: 6

ציון סופי של הגראפיקה, הסאונד, וכל השאר במשחק:7.5

ציון סופי של המשחק:7.5

תמונות מהמשחק:

מחקתי כי הן הרסו את העמוד

הנה שני קישורים בהם תוכלו למצוא המון סרטונים:
    http://www.gamespot.com/ps3/action/s...ag=tabs;videos
    http://media.ps3.ign.com/media/684/684224/vids_1.html

זהו זה! מקווה שניהנתם! (וגם אני מקווה לזכות..).... עבדתי על זה הרבה זמן!

עריכה: הוספתי תמונות אבל הן הרסו את העמוד אז מחקתי...

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    וואלה סיקור יפה
    ד"א שיהיה בהצלחה לכולם

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    וואלה תודה... אגב SmokeN מתי אתה מביא את הסיקור שלך?

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    וואלה תודה... אגב SmokeN מתי אתה מביא את הסיקור שלך?
    מתי שאני יסיים אותו
    אני מניח שזה יהיה סביבות יום שלישי-רביעי

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    הא... על איזה משחק?

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    אחלה סיקור

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    Prince of Perisa: Warrior Within - PS2

הקדמה:
    בשנת 2003 הוציאה Ubisoft את המשחק הראשון בסדרה : Prince of Persia: The Sands of Time, משחק שהפך להיות משחק השנה של 2003.
    שנה לאחר מכן (2004) יצא המשחק השני בסדרה, Warrior Within , שנחשב למשחק הרבה יותר אפל מקודמו אך עם הרבה יותר תוספות ושלבים.

משחקיות:

*במשחק מוצעים הרבה חידות ואפשרויות קרב,
    החידות עצמם יכולות להיות מעצבנות ואף מתסכלות , אך אפשר להגיד שהן ברמה הנדרשת - דורשות חשיבה וגם טימינג טוב.
    מערכת הקרבות השתפרה מהמשחק הראשון בסדרה - בו יכלתה להשתמש בחרב ביד אחת שכל פעם תוחלף בחרב אחרת וסכין שדרכו "שואבים" את האויבים.
    במשחק השני עדיין יש חרב ביד אחת שתוחלף באחרות במהלך המשחק , אך ביד השניה או שאפשר להעזר בה ולתפוס אויבים ולהשתמש בחרב פשוט כדי להעיף להם את הראש,
    או בנשקים שנופלים מאויבים כגון פטיש שיעזור להפיל את האויבים וליצור היתרון עליהם , או חרב נוספת שבסוף תרגיל מסויים פשוט תחתוך את האויב לכמה חתיכות.
    כמו כן ברגע שהרמתם את הנשק של האויב אפשר בעצם לזרוק אותו על אויב אחר וזה "יהמם" אותו לכמה שניות .

*המשחק מכיל מגוון מסוים של אויבים ואף מספר בוסים, אך "הרמה" של האויבים הרגילים פשוט מגוכחת, ולעומתם הבוסים כן דורשים טקטיקה מסויימת.

*גם במשחק השני בסדרה הנסיך מתגלה כאתלט מצויין , אפשרויות הטיפוס , קפיצה מחבל לחבל ממעקה למעקה ועוד כמה סוגים למיניהם.
    כמו כן במשחק הזה נוספה אפשרות "לעבור" בין זמנים דרך כלי כל שהוא שמופעל באמצעות החולות - זאת אומרת שאפשר בעצם לשחק באותו שלב מספר פעמים בזמן או הווה או עבר (בשביל שחקנים מסויימים זה יכול להראות כטרטור)

גם במשחק השני בסדרה נזכה להשתמש בכוחות של חולות הזמן ובעזרתם נוכל לעצור את הזמן , להחזיר את הזמן אחורה ועוד כמה אפשרויות.

גרפיקה:

מפני שהמשחק מתואר כמשחק אפל, כל האפקטים במשחק הם בעצם ברוטליים ואפלים.
    כמו כן אפקט הדם די אמין.
    השלבים במשחק גם הם מעוצבים נהדר ועושות שימוש במגוון רחב של צבעים - אומנם המשחק "אפל"
    אך לא הגזימו עם האופל כשזה הגיע לשלבים , במהלך המשחק נראה כמה וכמה שלבים בהם יש
    גם צמחייה מים ועוד.

סאונד:

במשחק הראשון הסאונד היה בעצם סוג של מנגינות מזרחיות.
    במשחק הזה המנגינות משתייך לז'אנר "מטאל" ובכך הן מדגישות יותר את האפלה במשחק.
    *בין המנגינות במשחק יופיע השיר "I Stand Alone" שמבוצע על ידי Godsmack - השיר ידוע מהסרט "מלך העקרבים".
    סביר להניח גם שהלהקה Godsmack לקחה חלק ביצירת הפס קול.

המסקנה הסופית:

המשחק Prince of Persia: Warrior Within
    משחק מאוד מומלץ - המשך העלילה המרתקת , גיימפלי משופר אומנם כמה בעיות מצלמה קטנות שיכולות להציק
    חוץ מזה המשחק מציע כ 15 ועד 20 שעות משחק, וכמו כן מציע כל מיני תוספות שאפשר לפתוח במהלך המשחק - כמו סרטונים נוספים , נשקים מיוחדים ועוד.
    הציונים שאני נותן למשחק:
    משחקיות: 9
    גרפיקה: 8
    סאונד : 9.5
    אורך חיים: 8

קריאה נעימה
    ושיהיה בהצלחה לכולם

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    SmokeN, יפה מאוד.
    גיא Series, חבר צוות

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    שיט.. יש לי הרגשה שלא אזכה עכשיו...

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    (לסיקור של SmokeN)
    סיקור נחמד, אבל קצת קצר מדי לטעמי, פעם הבאה תספר קצת על העלילה, ועל המשחקיות של המשחק (פירטת בעיקר על מערכת הקרב) למשל המלכודות, המחשולים, חידות, ריצות על הקיר...

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Zakk
    (לסיקור של SmokeN)
    סיקור נחמד, אבל קצת קצר מדי לטעמי, פעם הבאה תספר קצת על העלילה, ועל המשחקיות של המשחק (פירטת בעיקר על מערכת הקרב) למשל המלכודות, המחשולים, חידות, ריצות על הקיר...
    לא נורא סיקור ראשון די מרוצה בכלל שהצלחתי לכתוב משהו

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי SmokeN
    לא נורא סיקור ראשון די מרוצה בכלל שהצלחתי לכתוב משהו
    נכון... אל תדאג בכל מקרה יש 3 מתחרים, אם לא יעשה סיקור, או יעשה סיקור גרוע אז תוכל
    לזכות בחולצה .
    בתחרות הבאה אני אגיש מועמדות אני טוב בסיקורים.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נראה לי שאתה עדיין יכול להגיש מועמדות... (לא?)

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    נראה לי שאתה עדיין יכול להגיש מועמדות... (לא?)
    יש מצב אבל אני צריך לעשות את זה זריז, וגם אני צריך לסיים את השיעורי חופש המטומטמים שיש לי...

הרשמה