תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עדיין לא קניתי את ה-xbox 360 ואולי כדאי לי לחכות עוד כמה זמן ל-elite, חוץ ממראה שונה ויותר זכרון פנימי איזה עוד יתרונות יש ל-elite?? כדאי לחכות???

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עילית כבר יצא, אתה מתכוון לפאלקון כנראה.
    ולכן לדעתי התשבוה נעוצה בכמה אתה לחוץ...
    כנראה מדובר בהמתנה של 3-4 חודשים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Zakk
    עדיין לא קניתי את ה-xbox 360 ואולי כדאי לי לחכות עוד כמה זמן ל-elite, חוץ ממראה שונה ויותר זכרון פנימי איזה עוד יתרונות יש ל-elite?? כדאי לחכות???
    השאלה היא כזאת, כמה זמן אתה מוכן לחכות? אם יש לך סבלנות לחכות עד סביבות אוקטובר נובמבר (חודשיים שלושה) אז לפי השמועות אמור לצאת הFALCON360, מכשיר קטן יותר ובטוח יותר מבעיות.
    גם אמורה להיות ירידת מחירים בקרוב, לפחות לפי הפרסומות של TOYS R US.
    בקיצור, אם יש לך את הסבלנות לחכות לסביבות סוף השנה זה יכול מאוד להשתלם לך.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה, ונראה לי שאני יכול לחכות קצת בכל מקרה אני מחכה בעיקר לhalo 3 וrock band

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    השאלה היא כזאת, כמה זמן אתה מוכן לחכות? אם יש לך סבלנות לחכות עד סביבות אוקטובר נובמבר (חודשיים שלושה) אז לפי השמועות אמור לצאת הFALCON360, מכשיר קטן יותר ובטוח יותר מבעיות.
    גם אמורה להיות ירידת מחירים בקרוב, לפחות לפי הפרסומות של TOYS R US.
    בקיצור, אם יש לך את הסבלנות לחכות לסביבות סוף השנה זה יכול מאוד להשתלם לך.
    ה FALCON הוא פשוט שם קוד ל-360 שכרגע מה שידוע עליו הוא שהמעבד שלו קטן יותר, לא המכשיר עצמו.
    אני חושב שזה היה סטיב באלמר שאמר כשרגע כבר יש בשוק קונסולות בהם הם טיפלו בבעיה של הטבעת.
    הקטנת המכשיר רק תהיה יותר בעייתית. לקונסולה יש בעיה מבחינת העיצוב לפי סטיב, אז להקטין את המקום שם לא נראה לי יעזור.

אולי הוא מתכוון שהוא מחכה שהאליט תצא באירופה.
    הירידה שצפויה, וכרגע לא ממש מכחישים אותה, היא לקונסולה האמריקאית, שאמורה לקרות ב-12 לחודש. כך שאם הוא רוצה אחת אירופאית הוא אולי באמת יצטרך סבלנות, כי בעניין הזה מייקרוסופט אכן מכחישה ירידה של המחיר.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי fanan89
    ה FALCON הוא פשוט שם קוד ל-360 שכרגע מה שידוע עליו הוא שהמעבד שלו קטן יותר, לא המכשיר עצמו.
    אני חושב שזה היה סטיב באלמר שאמר כשרגע כבר יש בשוק קונסולות בהם הם טיפלו בבעיה של הטבעת.
    הקטנת המכשיר רק תהיה יותר בעייתית. לקונסולה יש בעיה מבחינת העיצוב לפי סטיב, אז להקטין את המקום שם לא נראה לי יעזור.
    אולי הוא מתכוון שהוא מחכה שהאליט תצא באירופה.
    הירידה שצפויה, וכרגע לא ממש מכחישים אותה, היא לקונסולה האמריקאית, שאמורה לקרות ב-12 לחודש. כך שאם הוא רוצה אחת אירופאית הוא אולי באמת יצטרך סבלנות, כי בעניין הזה מייקרוסופט אכן מכחישה ירידה של המחיר.
    תהליך יצור 65NM אומר לוח אם קטן יותר ופחות חלל ריק הנחוץ לזרימת אויר שאומר 360 קטן יותר.
    הפלקון יכול בכיף להיות 360 דק כמו שיש PS2 דק, השאלה היא האם מיקרוסופט יעשו את זה.

הצטרף בתאריך
    24.06.2007
    עיר
    מעלה אדומים(ירושלים)
    לא בנתיים לא כדאי לקנות (ונדב מה לגבי מה שאמרתי לך בקשר לפורום )
    PSN:razedri

הרשמה