תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    03.07.2007
    אני משחק לוחם במשחק ולפי מה ששמעתי אביר המוות (או איך שלא כותבים את זה)
    יכול להיות בתור מקצוע גיבור רק לפלאדין זה נכון ואם זה גם ללוחם תגידו מה בדיוק
    צריך לעשות כדיי להפוך לזה

אופס לא שמתי לב שיש כבר תשאלה הזאת

תנעלו
    נכתב במקור על ידי tde3000
    זה כאילו
    "חבר'ה בואו נעלה את מעמד האישה!"
    "אבל רגע, נשים הן מין נחות!"
    כסוף חחחח

קרדיט לbattle-horn

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי וולבי
    אני משחק לוחם במשחק ולפי מה ששמעתי אביר המוות (או איך שלא כותבים את זה)
    יכול להיות בתור מקצוע גיבור רק לפלאדין ולוורלוק זה נכון ואם זה גם ללוחם תגידו מה בדיוק
    צריך לעשות כדיי להפוך לזה
    שוב פעם הקטע עם הוורלוק... אלוהים...
    אוקיי תקשיב, כדי להיות Death Knight, לפי מה שהבנו, אתה צריך להיות רמה 80 ולעשות CHAIN QUESTS ארוך מאוד. שתסיים אותו, אתה תוכל ליצור Death Knight, דמות חדשה לגמרי.
    לגבי הרמה שהדמות תיווצר אליה, Blizzard עדיין לא החליטו. אבל אני מניח שזה יהיה או 70, או 75, 80, הרמה שהדמות תתחיל ממנה.

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    לפי מה שאני שמעתי היא תתחיל מ60
    בכול אופן.
    אין שום קשר לגזע ומקצוע.
    משרתיו של הליץ קינג מגיעים מכל יריביו שנפלו
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    לחדד את העיניין (למרות שדיי מחודד @[email protected])
    -רשמית- (מהפאנל בבליזקון) דמויות שיגיעו לרמה 80 יוכלו לעשות CHAIN QUEST שדומה לזה של האפיק מאונט לוורלוקים ופלדינים כשהשחקן יסיים את הצ'יין הוא יוכל לפתוח דמות DEATH KNIGHT שתתחיל ברמה 55-70 בערך (עדיין לא הוחלט)

הDK עצמו יהיה מן לוחם (2H DUAL WIELD) עם קסמים לתמיכה - הוא יהיה בפלייט ובתפקיד טאנק או DPS

הDK -לא- יהיה חזק יותר מקלאסים אחרים אלה שווה להם ומאוזן בכוחות(כן בטח) הכוונה בHERO רק שהוא מתחיל ברמה גבוה יחסית (כמו שאמרו בפאנל לא יהיה הגיוני שירוצו באלווין פורסט DKים ברמה 1)

הבאר ליכולות (כמו מאנא רייג' ואנרג'י) של ה DK יהיה חדש ויפעל עם רונות - יהיו 3 סוגים שונים של רונות כל אחת לסוג שונה של יכולות ו8 "סלוטס" לרונות בבאר - בזמן שהשחקן מחוץ לקרב הוא יכול לסדר איזה 8 רונות שירצה בבאר ( 4 בלאד ו 4 אנהולי או 3 3 2 או 8 מסוג אחד.. או כל צרוף אחר שיתחשק לו) ואז בזמן קרב השחקן ישתמש ברונות בצורה דומה לאנרג'י כדיי להפעיל סקילים.. והרונות יתחדשו עם הזמן

להסבר מפורט יותר תחפשו את הפאנל ביוטיוב או באתר אחר שקשור לנושא

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי omagad

הDK -לא- יהיה חזק יותר מקלאסים אחרים אלה שווה להם ומאוזן בכוחות(כן בטח) הכוונה בHERO רק שהוא מתחיל ברמה גבוה יחסית (כמו שאמרו בפאנל לא יהיה הגיוני שירוצו באלווין פורסט DKים ברמה 1)
    אני רק רוצה להעיר לגבי מה שרשמת פה.
    אני מניח שמה רשמת הוא נכון, אבל לדעתי בעיקרון קוראים לזה Hero Class לא רק בגלל שזה לא מתחיל מרמה 1 (וזה בגלל חוסר ברירה, באמת DK רמה 1 נראה טיפשי) אלא בגלל ש-Death Knight זה ה-Title שבליזארד נתנה ל-Arthas.
    לכן, הם מתכננים להוסיף עוד Hero Class, שזה יהיה בטח Warden או Demon Hunter וכו'.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    נכתב במקור על ידי StarDust
    אני רק רוצה להעיר לגבי מה שרשמת פה.
    אני מניח שמה רשמת הוא נכון, אבל לדעתי בעיקרון קוראים לזה Hero Class לא רק בגלל שזה לא מתחיל מרמה 1 (וזה בגלל חוסר ברירה, באמת DK רמה 1 נראה טיפשי) אלא בגלל ש-Death Knight זה ה-Title שבליזארד נתנה ל-Arthas.
    לכן, הם מתכננים להוסיף עוד Hero Class, שזה יהיה בטח Warden או Demon Hunter וכו'.
    לא ממש.. ה DEATHKNIGHT קיימים (בעולם של וורקרפט) מינימום מאז W2 (כאבירים אנושיים שנפלו בקרב וקמו לתחיה עם הנשמות של וורלוקים אורקיים->שווי הערך לוויזארדס האנושיים במשחק) ויכול מאוד להיות שכבר היו קיימים בצורה כלשהיא כבר מאז המשחק הראשון כשעוד בכלל לא היתה עלילה מעבר ל"אמג מפלצות ירוקות פולשות חייבים להרוג אותן"

ארטס הוא הDK הראשון תחת השליטה הישירה של נרזול כליץ' קינג אבל הוא ממש לא הראשון שנוצר והקלאס לא נקרא אחריו (וגם לא נראה לי שהוא החזק ביותר)

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    הוא חזק בהרבה מכל האחרים
    להזכירך הוא עכשיו הליץ קינג עצמו
    צריך כוח עצום כדי להיות מסוגל לשרוד את האיחוד הזה
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הרשמה