תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    בעתיד הקרוב אני מתכנן לקנות את ה-xbox 360, ואני מכור למשחקי הguitar hero.
    אני חושב שאחד המשחקים שאקנה יהיה rock band אז רציתי לדעת אם אפשר לשחק במצב קריירה לבד או עם עוד שחקן או שתיים ולא כל הארבע כלים? (כי אין לי תקציב או צורך בתופים או במיקרופון)
    וגם רציתי לדעת אם אפשר בLive לבנות להקה עם אנשים ברשת ולשחק ביחד??

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Zakk
    בעתיד הקרוב אני מתכנן לקנות את ה-xbox 360, ואני מכור למשחקי הguitar hero.
    אני חושב שאחד המשחקים שאקנה יהיה rock band אז רציתי לדעת אם אפשר לשחק במצב קריירה לבד או עם עוד שחקן או שתיים ולא כל הארבע כלים? (כי אין לי תקציב או צורך בתופים או במיקרופון)
    וגם רציתי לדעת אם אפשר בLive לבנות להקה עם אנשים ברשת ולשחק ביחד??
    טוב מאוד שפתחת את הת'רד הזה פה, אין אפילו ת'רד אחד בכל הפורומים על המשחק הזה והוא לדעתי הולך להיות משחק השנה.
    התשובה על הכל היא כן.
    אפשר לשחק רק גיטרה ולדמיין שאתה משחק גיטר הירו
    אתה יכול לשחק רק זמר, רק גיטרה, רק בס או רק תופים. בעצם 4 משחקים ב-1.
    כמו שבגיטר הירו ה360 השלים לך את כל הכלים והזמר ואתה עשית רק את הגיטרה, ברוק באנד הוא משלים לך כל מה שצריך.
    בשביל הרקורד, אתה לא חייב מקרופון. אתה מקבל עם ה360 אוזניות מדונה ואפשר להשתמש בהן למשחק (לא איכות מטורפת אז אני משער שלפעמים יהיו בעיות פה ושם עם הזיהוי קול אבל היי, זה חינם ). בנוסף הגיטרה של גיטר הירו 2 ל360 עובדת ברוק באנד אז אם כבר יש לך גיטרה וגם מיקרופון שקבלת עם המכשיר בעצם אתה יכול לקנות רק תופים ולהנות מ-3 כלים.
    יש מצב אונליין מלא, אפשר לשחק נגד אנשים אחרים או יחד עם אנשים אחרים ברשת.
    בקיצור, כל מה שרצית, יש.
    בנוסף תוכל להוריד אלבומים שלמים מXBOX LIVE בתשלום. הכריזו כבר על NEVER MIND של נירוונה ועל אלבום של THE WHO.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    וואי תודה, את הרוב כבר קראתי באתר הרישמי, אני מת שזה יגיע, אני אקרע לאנשים ת'צורה ב-expert
    2 דקות אחרי: תגיד, אני לא ותיק או מכיר כל כך, אבל לא ראיתי שיש איזה פורום או לפחות איזה דיון מרכזי של כל משחקי הנגינה, אולי צריך לפתוח??
    ואולי איזה להקה של חברה תותחים במשחק (אמאמ.. עשיתי ב-gh2 את כל השירים ב-expert 5 כוכבים חוץ מ-6 שירים אמאמאמ....)

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    כמה המשחק הזה יעלה ? הוא בטח יצא מזה יקר עם הגיטרה, הבס המיקרופון והתופים..?

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    קודם כל לא צריך לקנות את כל הכלים, אפשר אפילו רק אחד,
    דבר שני נראה לי שהמשחק + כלי אחד (לא המיקרופון) יעלה בסביבות 750 ש"ח כמו guitar hero 2 + גיטרה

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    guitar hero עולה 70 יורו באירופה (420 שקל בהגזמה, אולי רק בארץ כאלה גנבים).
    קראתי עכשיו ב-IGN שיש שמועה שהרוק באנד יצא גם לווי.. הלוואי..
    השאלה היא אם רוק באנד יוכל להיות יותר טוב מגיטר הירו 3 במצב הגיטרה הרגיל..

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    למי שיש xbox live ואוהב את משחקי הגיטרה יעדיף את rock band יש לו הרבה יותר אפשרויות (גם לגיטריסט בודד) מאשר gh3, כגון כלי נגד כלי, להקה נגד להקה, להקה אחת ביחד וגם אפשר לעצב לך דמות...
    למי שאין את ה-live מומלץ gh3 כי אף אחד לא באמת יקנה את כל הכלים וגם ימצא 3 אנשים שיעשו איתו את כל מצב הקריירה...
    דרך הגב ראיתי שב-gh3 אחת הדמויות הוא אליל הגיטרה שלי slash

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם נלך לפי המחירים של GH2 ל-360 אז המשחק יחד עם גיטרה עולה 89$.
    השמועה אומרת שאם אתה רוצה את כל ה-4 כלים פלוס המשחק זה 199$, לך תדע כמה יעלה כל דבר בנפרד.
    אני משער שכל כלי יעלה בערך 60$ אם תקנה אותו בנפרד, המיקרופון אמור לעלות 29$ (למרות שאפשר להשתמש באוזניה שבאה עם ה360).

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    נכתב במקור על ידי Zakk
    למי שיש xbox live ואוהב את משחקי הגיטרה יעדיף את rock band יש לו הרבה יותר אפשרויות (גם לגיטריסט בודד) מאשר gh3, כגון כלי נגד כלי, להקה נגד להקה, להקה אחת ביחד וגם אפשר לעצב לך דמות...
    למי שאין את ה-live מומלץ gh3 כי אף אחד לא באמת יקנה את כל הכלים וגם ימצא 3 אנשים שיעשו איתו את כל מצב הקריירה...
    דרך הגב ראיתי שב-gh3 אחת הדמויות הוא אליל הגיטרה שלי slash
    חח הוא הכוכב של המשחק !
    לי יש ווי ואני חושב על קנייה של GH3, או ROCK BAND (אם רוק באנד יצא לווי, מה גם שייקח לו הרבה זמן עד שייצא לווי), או שאני לא אקנה אף 1 מהם.
    אם הגיטאר הירו היה רגיל, אני בטוח שהייתי קונה אותו, אבל בגלל שקוראים למשחק:
    Guitar Hero 3: Legends Of Rock אני לא בטוח כבר שאקנה אותו.. הקטע של gh3 הוא רק להקות רוק ישנות..?

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי lidorit3
    חח הוא הכוכב של המשחק !
    לי יש ווי ואני חושב על קנייה של GH3, או ROCK BAND (אם רוק באנד יצא לווי, מה גם שייקח לו הרבה זמן עד שייצא לווי), או שאני לא אקנה אף 1 מהם.
    אם הגיטאר הירו היה רגיל, אני בטוח שהייתי קונה אותו, אבל בגלל שקוראים למשחק:
    Guitar Hero 3: Legends Of Rock אני לא בטוח כבר שאקנה אותו.. הקטע של gh3 הוא רק להקות רוק ישנות..?
    לא, Activision עשו את זה בגלל שהם נפרדו מהמפתחת המקורית Harmonix (שמפתחת את rock band) ואולי יש איזה קטע עם הזכויות... או שסתם הם מנסים להרשים, אבל בכל מקרה זה שירים מכל עידן הרוק וגם רוק של ימינו, ולהפך אני אפילו העדפתי את השירים שיש ב-GH3 (בינהם להיטים אדירים כמו One, Cult of Personality, Welcome to The Jungle) ועוד שירים של אגדות הרוק Metallica, Iron Maiden...
    אבל אם יש לך את ה-rock band ב-xbox אז תוכל להינות מהורדות של אלבומים לבחירתך (הבעיה היא המחיר... )

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    אם הייתי קונה משחקים כאלה - הייתי אישית הולך על GH3.
    אלא אם הביקורות יגידו שמצב הגיטרה יותר טוב בROCK BAND...
    אבל אני ממש בספק.

אותי לא מעניין לשיר או לתופף (למרות שלתופף נראה מגניב, זה יותר שיטחי...) נראה לי הכי מגניב גיטרה ואני לא הייתי מוציא כ"כ הרבה כסף ומקום על שאר הכלים.... ברצינות - זה תופס המון מקום! (בעיקר התופים)

מבחינת השירים - אני אוהב את של שניהם, אבל נוטה לכיוון GH3.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    באמת באמת באמת לא קיימת אפילו סיבה אחת לקנות את GH3.
    ROCK BAND עולה עליו בכל תחום, כל תחום.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    באמת באמת באמת לא קיימת אפילו סיבה אחת לקנות את GH3.
    ROCK BAND עולה עליו בכל תחום, כל תחום.
    טוב תוצאות מראות, rock band זכה בתארים רבים, הכי הרבה ב-E3, ומ-GH3 לא שמענו כמעט,
    ואולי גם בגלל שהמפתחת של GH3 אחרת אז יש סיכוי שזה יהיה נפילה...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Zakk
    טוב תוצאות מראות, rock band זכה בתארים רבים, הכי הרבה ב-E3, ומ-GH3 לא שמענו כמעט,
    ואולי גם בגלל שהמפתחת של GH3 אחרת אז יש סיכוי שזה יהיה נפילה...
    זה לא שGH3 יהיה נפילה, פשוט GH3 זה GH2 עם כמה שיפורים. לעומת זאת ROCK BAND זה השלב הבא, האלוהים, הדיווה (הוסף עוד כמה דימויים כאן).

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה לא שGH3 יהיה נפילה, פשוט GH3 זה GH2 עם כמה שיפורים. לעומת זאת ROCK BAND זה השלב הבא, האלוהים, הדיווה (הוסף עוד כמה דימויים כאן).
    טוב, נצטרך לחכות ולראות..

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Zakk
    לא, Activision עשו את זה בגלל שהם נפרדו מהמפתחת המקורית Harmonix (שמפתחת את rock band) ואולי יש איזה קטע עם הזכויות... או שסתם הם מנסים להרשים, אבל בכל מקרה זה שירים מכל עידן הרוק וגם רוק של ימינו, ולהפך אני אפילו העדפתי את השירים שיש ב-GH3 (בינהם להיטים אדירים כמו One, Cult of Personality, Welcome to The Jungle) ועוד שירים של אגדות הרוק Metallica, Iron Maiden...
    אבל אם יש לך את ה-rock band ב-xbox אז תוכל להינות מהורדות של אלבומים לבחירתך (הבעיה היא המחיר... )
    ויש את ה RED HOT CHILI PEPPERS תיזהרו מי שישכח אותם פעם הבאה חוטף,הינה מה שיקרה למי שישכח את הRED HOT CHILI PEPPERS: הינה אתם וחברים של מנגנים בROCK BAND וזה אני עכשיו תנחשו לבד מה יקרה חח

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    נכתב במקור על ידי m4a1
    ויש את ה RED HOT CHILI PEPPERS תיזהרו מי שישכח אותם פעם הבאה חוטף,הינה מה שיקרה למי שישכח את הRED HOT CHILI PEPPERS: הינה אתם וחברים של מנגנים בROCK BAND וזה אני עכשיו תנחשו לבד מה יקרה חח
    עכשיו אף פעם לא נשכח אותם

הרשמה