תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 56
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    אני ירכז לכם הכל בדיון אחד שתגידו לי מה דעתכם.

הסרט שאומר שהוא צ'יטר:

http://www.sendspace.com/file/3sa5kw

הסרט שאומר שהוא לא צ'יטר:

http://www.israfiles.com/show/26016/raz-unbusted.rar

הדמו:

http://www.sendspace.com/file/tsoyfp

הטיעונים:

של מי שחושב שהוא לא צ'יטר:

סמיילי ערך את הסרט ככה שהוא יראה יותר צ'יטר.
    הוא ראה צל.
    ראו בראדאר.

של מי שחושב שהוא צ'יטר:

איפה אתם רואים עריכה? יש פריימים חסרים? אתם רואה מסכים שחורים? אתם סתם קופצים על העריכה ואני לא נגעתי בכלום.

תסתכלו בסרט ואתם רואים שיש גם צל ובואו אני ידגיש משהו בשבילכם:

אם הייתם צריכים להסתכל על הדמו כל כך הרבה פעמים כדי לראות שיש צל איפה שיש ואפילו לא שמתם לב לזה בסרט אז למה נראה לכם שתוך כדי שהוא מרסס מישהו בבוטקה ומתרכז בכוונת ועל הבנאדם ישים לב לחתיכת צל הזו בפינה שאתם לא שמתם לב אליה בלי להסתכל על הדמו איזה 7 פעמים תוך כדי שאתם מנסים כמה שיותר למצוא דברים שיוציאו אותו לא צ'יטר.

ותרדו מהקטע הזה שערכתי את הסרט ושיניתי דברים אני הבאתי קטעים מהדמו בלי לגעת בהם כמו שהם היו. אין שום קטע חסר בסרט ואתם לא רואים תמונות חסרות ודברים קטועים. אתם סתם מזיינים את השכל מנסים להוציא אותו לא צ'יטר בכל דרך, ובינתיים לא הולך לכם משהו.

נסיון יפה: בקטע של הדיגל אתה שם ראדר ומראה כאילו הוא ראה אותו בראדר.
    אני מנסה לרמות ולהוציא אותו צ'יטר? אה אתה לא יודע שבראדר של SPEC רואים גם CT וגם T ?
    עלק אני עורך את הסרט שלי כדי שהוא ייראה צ'יטר. תראו מי שמדבר

דרך אגב אם שמתם לב שהחלק שאומר שהוא לא צ'יטר דליל זה בגלל שאני רוצה לקחת תגובות שלכם מהדיון ולהוסיף שם.

מטרת הדיון הזה היא להבהיר לכולם מה קורה פה ועל מה הוויכוח בלי שתצטרכו לעבור על 10 דפים. אני יערוך ויוסיף טיעונים של 2 הצדדים. בבקשה תשמרו על שפה נקייה.

אני בעצם רוצה לראות כמה חושבים שהוא צ'יטר וכמה לא. ואם כן אז מה קורה עם זה? דברו פה.

בבקשה לא לנעול, ודרך אגב, כן, השם של הדיון אמור להיות מצחיק >.<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    bona kama hafartem alav mi ishma hu eize rambo
    kus emek she ieie cheater ma tam sam zain

MACCABI FANATICS
    GATE11 CANT BE STOPPED - DONT FUCK WITH US
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי skinex
    bona kama hafartem alav mi ishma hu eize rambo
    kus emek she ieie cheater ma tam sam zain
    יש אנשים שזה מעניין אותם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    קיצר ציטר לא ציטר יאללה עזוב :\
    לפניות: [email protected]l

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי Anxiety
    קיצר ציטר לא ציטר יאללה עזוב :\
    לא מעניין אותך, אל תגיב. אני יודע שאתה רוצה כמה שיותר הודעות, אבל בדיונים אחרים, סבבה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    באמא שלי שאני מרחם עליך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    אין לך חיים אה?

תוסיף:
    מי שיודע שהוא לא צ'יטר תוסיף את זה:
    cyex עבר על הרקורד ומה הוא גילה? נכון שהייתי ב B למטה ויריתי על התיקרה ב A? יריתי על מישו מהקבוצה שלי Love-wooooooow = X-Type
    0o
    שתף ב-Google+

בונאה אתם ילדים דפוקים קודם coja ועכשיו rapownz באמת אין לכם מה לעשות??? מישהו נראה לכם טוב אז הוא צ'יטר מה זה?? אח שלי משחק בקלאן של coja ואני רואה אותם משחקים כל הזמן והוא ממש לא צ'יטר ועכשיו אתם אומרים שrapownz צ'יטר וראיתי את כל הדברים שפירסמת והוא ממש לא צ'יטר את תפסיקו עם זה כבר הם כבר לא יכול לשחק בלי שמישהו יגיד שהם צ'יטרים ואני רואה את זה אצל coja הוא כל הזמן משחק עם שם אחר כי אומרים שהוא צ'יטר ועכשיו הם רוצים להוציא סרט שמראה כביחול שכל הקלאן של אח שלי צ'יטרים אז תעשו טובה תמצאו לכם חיים
    New nick FriT
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי cyex
    באמא שלי שאני מרחם עליך
    כע זה cyex הזיין והקול D:

NOT!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי Xaneo & Xaniox
    בונאה אתם ילדים דפוקים קודם coja ועכשיו rapownz באמת אין לכם מה לעשות??? מישהו נראה לכם טוב אז הוא צ'יטר מה זה?? אח שלי משחק בקלאן של coja ואני רואה אותם משחקים כל הזמן והוא ממש לא צ'יטר ועכשיו אתם אומרים שrapownz צ'יטר וראיתי את כל הדברים שפירסמת והוא ממש לא צ'יטר את תפסיקו עם זה כבר הם כבר לא יכול לשחק בלי שמישהו יגיד שהם צ'יטרים ואני רואה את זה אצל coja הוא כל הזמן משחק עם שם אחר כי אומרים שהוא צ'יטר ועכשיו הם רוצים להוציא סרט שמראה כביחול שכל הקלאן של אח שלי צ'יטרים אז תעשו טובה תמצאו לכם חיים
    מילא להתווכח על RAP חחח
    אבל COJA זה כבר לא וויכוח, תפסו אותו אולי 9823423457 פעמים S:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    נכתב במקור על ידי krabby
    מילא להתווכח על RAP חחח
    אבל COJA זה כבר לא וויכוח, תפסו אותו אולי 9823423457 פעמים S:
    מה זה אתה חי :] ?
    לפניות: [email protected]l

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    וואללה אז כולם ישבו בוונט והחליטו: בוא נגיב?

תראה אותו עדיין מגן על COJA המילה שלך שווה פחות משל חתול דרוס שנוזל לו המוח מהתחת.

לכל הילדים בני 12: זה שאין לכם מה להגיד יותר וניסיתם כמה שיותר להוכיח שהוא לא צ'יטר, גם אם ערכתם את הסרט שלכם ככה שזה יראה שהוא לא (ראדאר) מה לעשות, לא יוותרו לכם כי עוד לא נפלו לכם הביצים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    LAMA ATA LO ONE LAMA?
    כי אין לך מה להגיד.

יצאת כזה מפגר שלקחת אותי יורה על התקרה ב B שבכלל יריתי על מישו מהקבוצה שלי קיצר אתה טמבל באלוהים שאתה מפגר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    נכתב במקור על ידי krabby
    כע זה cyex הזיין והקול D:

NOT!
    חח נו תראו מי מדבר.. הנשיקה היחידה שקיבלת בחיים שלך זה מסבתא.
    כן אני קול
    קוקסינל
    ול
    תאמין לי שאני יכול להביא לך עוד אלף הוכחות אבל באמת שאין לי זין,גם ככה אתה לא תשנה את הדיעה שלך,אמרתי כבר תחשוב מה שבא לך וביקשתי ממך בדיון ההוא לענות לי על דבר אחד ואחרון,אבל אתה לא עונה,זה מראה משהו לא?
    ותפסיק עם החפירות שלך כי על כל מה שתגיד יהיה לי מה להגיד והזין הזה לא מעניין אף אחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי cyex
    חח נו תראו מי מדבר.. הנשיקה היחידה שקיבלת בחיים שלך זה מסבתא.
    כן אני קול
    קוקסינל
    ול
    תאמין לי שאני יכול להביא לך עוד אלף הוכחות אבל באמת שאין לי זין,גם ככה אתה לא תשנה את הדיעה שלך,אמרתי כבר תחשוב מה שבא לך וביקשתי ממך בדיון ההוא לענות לי על דבר אחד ואחרון,אבל אתה לא עונה,זה מראה משהו לא?
    ותפסיק עם החפירות שלך כי על כל מה שתגיד יהיה לי מה להגיד והזין הזה לא מעניין אף אחד
    וואללה סוף סוף אתה אומר את האמת.

לא ענית לי עוד למה שמת ראדאר של SPEC והראית שרואים CT ו T בראדאר.
    ועוד לא ענית לי למה עשית PAUSE אחרי שהוא התחיל לירות שהדלת נפתחת. בלי קשר לזה שעוד לא ענית לי על השאלות בנושא של הדיון, כי אין לך מה להגיד... חוץ מזה שאין לך זין, ואת זה כולם יודעים, אפילו סבתא רבא שלך.

קיצר אתה מנסה בשקרים ועריכות להוציא אותו לא צ'יטר.

מה שיקרה בסופו של דבר זה שאף אחד לא ישחק נגד eureka, אתם תשנו שם ואולי גם rapownz.

ו rapownz עוד יושב לי במירק מנסה לקחת לי SCREENSHOT של דברים שאני רושם לו... פחחח איזה מסכנים.

GG.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.01.2007
    Rapwozn

B U S T E D ! ! !

now stfu :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    נכתב במקור על ידי Smiley`
    וואללה סוף סוף אתה אומר את האמת.

לא ענית לי עוד למה שמת ראדאר של SPEC והראית שרואים CT ו T בראדאר.
    ועוד לא ענית לי למה עשית PAUSE אחרי שהוא התחיל לירות שהדלת נפתחת. בלי קשר לזה שעוד לא ענית לי על השאלות בנושא של הדיון, כי אין לך מה להגיד... חוץ מזה שאין לך זין, ואת זה כולם יודעים, אפילו סבתא רבא שלך.

קיצר אתה מנסה בשקרים ועריכות להוציא אותו לא צ'יטר.

מה שיקרה בסופו של דבר זה שאף אחד לא ישחק נגד eureka, אתם תשנו שם ואולי גם rapownz.

ו rapownz עוד יושב לי במירק מנסה לקחת לי SCREENSHOT של דברים שאני רושם לו... פחחח איזה מסכנים.

GG.
    זאת תגובה אחרונה שלי בנושא הזה -
    דבר ראשון לא אני עשיתי את הסרט,אבל הוא הראה שאני יורה עליו ואתה יודע שאתה יורה על מישהו אז מי שאיתך רואה את זה בראדר,אז זה בדיוק אותו דבר..
    הפאוס שג'דיי עשה,הוא עשה את זה טיפה אחרי.. תראה לפני זה רואים שהוא פותח את הדלת ורק אחרי זה רז יורה עליו.
    ועניתי על כל השאלות ואתה לא ענית על השאלה היחידה ששאלתי.. למה רז יורה על חבר שלו דרך התקרה אם יש לו WH?
    והקטע הזה שאתה עורך.. זה הפראג הזה שהוא ניכנס בריסוס לבוטקה,אתה עושה את זה כאילו רז סתם ניכנס אליו אבל אם רואים את הדמו רואים שרז רואה אותו ניכנס.
    ויש לי זין תאמין לי ואם אתה לא מאמין תשאל את אחותך ואת אמא שלך.. למה מי אתה שתקלל יא קוקסינל,ילד חסר חיים שכל שכל היום עושה ריפרשים,מביא לי תגובה אחרי דקה ..
    ובחיים אני ולא רז ישנה ניק בגלל מסכנים כמוך..
    תהנה בריפרשים שלך =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי cyex
    זאת תגובה אחרונה שלי בנושא הזה -
    דבר ראשון לא אני עשיתי את הסרט,אבל הוא הראה שאני יורה עליו ואתה יודע שאתה יורה על מישהו אז מי שאיתך רואה את זה בראדר,אז זה בדיוק אותו דבר..
    הפאוס שג'דיי עשה,הוא עשה את זה טיפה אחרי.. תראה לפני זה רואים שהוא פותח את הדלת ורק אחרי זה רז יורה עליו.
    ועניתי על כל השאלות ואתה לא ענית על השאלה היחידה ששאלתי.. למה רז יורה על חבר שלו דרך התקרה אם יש לו WH?
    והקטע הזה שאתה עורך.. זה הפראג הזה שהוא ניכנס בריסוס לבוטקה,אתה עושה את זה כאילו רז סתם ניכנס אליו אבל אם רואים את הדמו רואים שרז רואה אותו ניכנס.
    ויש לי זין תאמין לי ואם אתה לא מאמין תשאל את אחותך ואת אמא שלך.. למה מי אתה שתקלל יא קוקסינל,ילד חסר חיים שכל שכל היום עושה ריפרשים,מביא לי תגובה אחרי דקה ..
    ובחיים אני ולא רז ישנה ניק בגלל מסכנים כמוך..
    תהנה בריפרשים שלך =]
    אתה ראית בעצמך שאתה לא שמת לב שהוא TERROR בסרט , בטח גם rapownz לא שם לב במשחק. וזה שאומר שפראג אחד הוא לא שקוף זה לא אומר שהשלושה האחרים גם לא.

זה שמישהו אחר ערך לא משנה את העובדה שישבת איתו בוונט ואמרת לו מה לעשות.

הפראג לא ערוך, אתה סתם שקרן אפס.

ושמע אחי, אם היה לך זין הקול שלך לא היה נשמע כמו חתול שמושכים לו בבולבול. זה שאתה בן 12 גם לא עוזר.

קיצר אמרתי לך מה יקרה בסופו של דבר, תקרא למעלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    נכתב במקור על ידי Smiley`
    אתה ראית בעצמך שאתה לא שמת לב שהוא TERROR בסרט , בטח גם rapownz לא שם לב במשחק. וזה שאומר שפראג אחד הוא לא שקוף זה לא אומר שהשלושה האחרים גם לא.

זה שמישהו אחר ערך לא משנה את העובדה שישבת איתו בוונט ואמרת לו מה לעשות.

הפראג לא ערוך, אתה סתם שקרן אפס.

ושמע אחי, אם היה לך זין הקול שלך לא היה נשמע כמו חתול שמושכים לו בבולבול. זה שאתה בן 12 גם לא עוזר.

קיצר אמרתי לך מה יקרה בסופו של דבר, תקרא למעלה.
    אמרתי שאני לא מגיב יותר במה שקשור לרז ואני לא מגיב לזה..רק לזה שאתה פשוט טמבל ואתה אשכרה משקר לעצמך תראה איזה שטויות אתה כותב.
    ומתי שמעת תקול שלי ימעפן? ואני בן 17 עוד 12 יום =]
    ושוב אהבתי את הריפרש אתה פשוט מפציץ אה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי cyex
    אמרתי שאני לא מגיב יותר במה שקשור לרז ואני לא מגיב לזה..רק לזה שאתה פשוט טמבל ואתה אשכרה משקר לעצמך תראה איזה שטויות אתה כותב.
    ומתי שמעת תקול שלי ימעפן? ואני בן 17 עוד 12 יום =]
    ושוב אהבתי את הריפרש אתה פשוט מפציץ אה
    האמת שכתבת שזה התגובה האחרונה שלך בנושא. מה השם החדש של הקלאן?
    שתף ב-Google+

הרשמה