תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    ג'ימי נולד באחד הפרברים הפחות נעימים של נקסוס, בגלל אימו השתיינת, ואביו שהיה
    מסתגר בסדנאתו למשך ימים מחשל בבפלדה ובעץ יצירות אומנות מרהיבות, הפכו את
    ילדותו ל"חופשית" במקרה הטוב. כילד למשפחה בת 9 ילדים,ג'ימי לא זכה גם כך ליחס
    רב מצד הוריו וכך גדל ברחובות העיר, מסתובב לבדו בלילה, ולא מפחד משוןם דבר,
    מהסיבה הפשוטה שאף אחד לא סיפר לו שצריך לפחד ממשהו. בנוסף לתוכנה זו, הייתה
    בו מעין חביבות וכולם אהבו אותו, הוא היה מתי עם כול אדם שפגש ולכן כמה מחבריו
    הטובים של ג'ימי היו כמה מהעבריינים הגרועים של נקסוס.
    יום אחד חזרה הביתה אימו שיכור רגיל, והיכתה אותו מכות נמרצות, נוא החליט שנמאס לו וברח מהבית, הלך למרחק של כמה קילומטרים מחוץ לעיר, לאזור הגבעות וחורשות מסביב, הוא הקים מחנה קטן על גבעה והלך לישון, בלילה השלישי לבריחתו, הוא שמע קולות תיפוף עולים מהמק לידו, הוא עלה על ראש הגבעה, והציץ למטה, רואה מחנה של אוהלים מעור ואנשים לבושים בגדים מפרווה רוקדים לצלילי תופים, ג'ימי רצה להיצטרף אליהם אך נזכר בסיפורה של אימו על ברברי הפראא שחוטפים ילדים רעים ופחדו גבר על הרצון להיצטרף למעגל הרוקדים הפרועים.
    שנים אחר כך חשב שאם היה מצטרף לריקודים משהו נפלא היה קורה לו, וראה את זה כהזדמנות של חיו שבוזבזה לריק.
    ג'ימי חזר לביתו, רץ בלי לעצור עד הבית, הוריו אפילו לא שמו לב שנעלם לשלושה ימים. למחרת נכנס לסדנאה של אביו ובנה דגם מגושם של תוף מפח, הוא יה מתופף עליו מקצבים פשוטים עם הידיים, ונהנה.
    כשגדל, החל ג'ימי לשכלל את נגינתו, הוא בנה לעצמו תוף טוב יותר, והחל מנגן מקצבים של ממש שלצלילהם רקדו אנשים רבים במסבאות בהם היה מנגן, וכך זוכה אף למעט מעות.
    עד שיום אחד, נכנס זר למסבאה ה ג'ימי היה מנגן, הזר נשא על כתפו יבת עץ, וכשנכנס פתח את ושלף ממינה כלי מוזר בעל מיתרי קשת עליו, הזר קרא לכלי "גיטרה", ג'ימי הביט בו בהתפעלות כשראה אותו מנגן על הכלי המוזר מנגינות רבות, הוא חיכה שירד הער והמסבאה תתרוקן, ושאל את הזר האם יסכים ללמד אותו לנגן כמוהו, הזר הסכים, אך אמר לג'מי שהוא יוצא למסע מחר, ושאם ג'ימי ירצה הוא מוזמן להיתלוות אליו.
    ג'ימי חשב על כך כול הלילה והבין לבסוף שאין לו מה להפסיד, הוא ארז את מעט חפציו, גנב מעט כסף מאביו, ויצא לדרך.
    לאחר שנים שבהן נדד עם מורו לומד ממנו את סוד הנגינה על גיטרה, ואת סוד האומנות נעלה (כך קרא המורה לאומנות הלחימה שלימד את ג'מי), בשנים אלו ג'ימי השיג אף גיטרה לעצמו וידע לנגן בצורה מעולה, חזר ג'ימי לנקסוס, הוא גילה שאימו מתה שנה לפני כן, ושאביו, סופסוף גילה שנהו נעלם, הוא החל להקדיש יותר תשומת לב לאחיו של ג'מי.
    ג'ימי חזר לנגן בפונדקים משכלל אתץ הטכניה שלו, אך תמיד היה משהו חסר, תמיד היה לו נראה כאילו משהו חשוב מחליק מבין אצבעותיו כשהוא מנגן, כאילו הנגינה שלו לא אמיתית, הוא החליט להגיע לשלמות.
    הוא החל לנדוד בעיר ובסביבתה, מחפש אחר משהו שחקמ מאוזנו, הוא שמע מנגימות רחוקות וקרובות, מאזורי העיר, ומאזורי הספר, חיפש בכפרים, והקשיב בפונדקים, מחפש אחר הצלילים הנכונים.
    זה היום השלישי שלא בא אוכל לפיו, הוא מטושטש עייף ומיוגע, הוא נמצא עמוק בתוך עצמו משמישהו צריך להיות, מחפש בפנים את התשובה....
    (נא לפתוח את הקישור בחלון נפרד, למזער אותו, ולהקשיב למנגינה תוך כדי הקריאה
    )

ואז זה הגיע! כוחות עצומים זרמו דרכו, ממלאים אותו בחיונות שלא ידע כמותה מעולם, עוצמה של שיער שיכולה להיתקיים הייתה נמצאת כעת בתוך גופו, הוא זרם עם עצמו, מוצף בביטחון עצמי, ובתחושה של הגמשה, של יעוד, הוא הבין סופסוף, הוא קיבל את הכוח להגיע לשלמות, הוא יצר אותה, יצר אותה מתוך המקצבים הפראיים של שבטי הצפון, מתוך הפריטה המהירה על נבל, מתוך המנגינות הזורמות של החליל, ומתוך נגינתה של הגיטרה, הוא גילה את הבסיס, את הדבר עליו הכול עומד, והואהיתכוון להעביר את זה לעולם, עידן חדש עומד בפתח! עידן- של רוקנר'ול!!!
    (אפשר לסגור את המוזיקה)
    הוא הלך לאביו, ויחד הם בנו את הגיטרה המושלמת, כלי של עוצמהף כלי של שלמות, כלי של יצירה!, מחוזקת במהות העולם גיטרה הזאת תשנה את תפישת הבריאה!

שם- ג'ימי ג'ונס
    קאסטה- זנית
    מניע הדמות- להכתיב את המוזיקה לעולם!
    נס אנימה- מערבולת תווים
    תכונות
    כוח- 3 זריזות- 4 סיבולת- 3
    כריזמה- 5 עורמה-3 מראה-3
    תפיסה- 2 תבונה- 2 פיקחות- 2
    מעלות
    חמלה 2 / נחישות 4 / קור רוח 2 / גבורה 3
    יכולות
    אומנות לחימה 5 (לחימה ביריבים רבים 2) , קפאפ 1, אתלטיקה 3, חמיקה 5, הופעה 5 (+3 גיטרה), הישרדות 1, היתנגדות 3, נוכחות 3, שפות 1 (ממלכה נמוכה, שפת הנהר [שפת אם]),
    רקע
    עתק 1 (גיטרה), עתק 2 (ציפורני שיסוף), השפעה 3 (ידוע כנגן הטוב ביותר בעולם, בארצות הסף וארצות הבוזזים), קשרים 1 (אנשי כנופיות הרחוב, ובעלי הפונדקים הזולים בנקסוס), נאמנים 1 (להקה שלו, חיילי עילית עם 4 בהופעה)

תעצומות
    מצויינות ראשונה (הופעה), מצויינות ראשונה (חמיקה), מצויינות ראשונה (היתנגדות), מצויינות ראשונה (אומנות לחימה), זרימת מהות (אומנות לחימה) , מחול שדים מפתה בעלים, מופע שובה לב, צל על המים, עמידת העגור החינני, טכניקת צעד חומק, היתחמקות 7 הצללים(פגם הנחישות), זעם רב ממוקד, המופע מתווה את הדרך*
    רצף- טכניקת צעד חומק, היתחמקות 7 צללים.

*המופע מתווה את הדרך- זהה ל"חצרן מתווה את הדרך אך הגילגול הוא גלגול הופעה במקום גלגול חברה... הרעיון צריך להיות מבוטא בהופעה, (בלדה שמוחאת על שלטון העריצות של אל, שיר מחאה נגד מישהו וכו' )

תקפות
    אגרוף- מהירות 5, דיוק +10, ח+0, הגנה +2, קצב 3, סימון- ט'
    בעיטה(מגף ברזל)- מהירות 5, דיוק 9, נזק ח+6, הגנה +6, קצב 2, סימון- א"ל
    ציפורני שיסוף- מהירות 5, דיוק +14, הגנה 12, נזק ק+5, קצב 3, סימון- א"ל

ספיגה
    ח 10, ק 7

כוח רצון- 7

מהות 4
    אישית-20
    היקפית- 39 (46)
    מוקדשת- 7

הערות נוספות
    ג'ימי ובל מפגם האופי- חופשי כמו ציפור*

*חופשי כמו ציפור- (פגם נחישות)
    סף שבירה- הדמות מוכרחת לעשות משהו שהיא ממש לא רוצה לעשות
    הדמות שוברת את כול כבליה, היא לא תעשה שום דבר שלא בא לה לעשות באותו רגע, היא תלך אחרי כול דבר שימשוך את צומת ליבה או ישעשע אותה, היא לא תהיה מסוגלת לעמוד בדברים שתככנו מראש, ותנסה לאלתר כול פעולה שלה לפי גחמה רגעית
    שליטה חלקית- הדמות יכולה לעבוד בתוכניות שנקבעו מראש אך רק אם הן נראות לה, היא לא תלך אחרי כול מאווה ליבה כאשר זה יכול לגרום לנזק, אך בזמנה הפנוי תעשה זאת. היא יכולה לעשות דברים אשר לא נראים לה אך היא תעשה אותם רק אם זה הכרחי לדעתה וגם אז היא תעשה זאת בלי להיתאמץ ובצורה הכי מחופפת שהיא יכולה לעשטות זאת.

נפח א'- הגיטרה (עתק 1 דרוש שם)-
    גיטרה קסומה, בעלת איכות צליל מהימה, קולה צליל ועמוק, והיא בעלת ארבע מיתרים עבים. הדגם הראשון של גיטרה זו חושל על יי ג'ימי ג'ונס ואביו כשרצו ליצור את כלי הנגינה המושלם.
    הגיטרה של ג'מי היא גיטרה דיי כבדה, אשר צבעה הוא שחור מנהגוני עמוק, עם פסי אורכילקום לבנים-זהובים, אשר הולכים באלכסון לאורך צידה התחתון, יוצרים צורה של שמש.
    נתונים-
    טווח השמיעה של הגיטרה יכול להישתנות מימינימום של 5 מ', עד למקסימום של 100 מ', ניתן להעלות את טווח השמיעה עוד יותר על ידי השקעת מהות- כול מאנה מעלה את הטווח ב100 מטרים, ע לטווח של 1500 מטר. בנוסף, אם מישהו עומד במרחק של פחות מ1%, מהטווח של הגיטרה (בזמן שהושקעה בה מהות כדי להעלות את הטווח, אל מעל למאה), בוא יכול להיתחרש כתוצאה מהצליל העז, עליו לגלגל סיבול+היתנגדות, בשביל מספר הצלחות השווה למצית כמות המאנות שהושקעה גיטרה ובמקרה של כשלון הוא יתחרש למשך הסצנה, במקרה של כשלון מחפיר ההיתחרשות היא קבועה. סתימת שתי האוזניים באצבעות, או דחיפת בד לאזניים תתן ויה נוספת לגלגול.
    בנוסף הגיטרה תיתן תוסף של 3 קוביות לכול גילגולי ההופעה של המכוונן אליה.
    כוונון- 3

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    את ההערות שלי נתתי בפעם הקודמת שפרסמת את הדמות כאן, שינית אז אין לי כל כך מה להוסיף.
    לפחות יש לי דמות אחת לא ממוקדת קרבות...

לא קוראים לי טאג' אלא ת'וג
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    נכתב במקור על ידי thog
    את ההערות שלי נתתי בפעם הקודמת שפרסמת את הדמות כאן, שינית אז אין לי כל כך מה להוסיף.
    לפחות יש לי דמות אחת לא ממוקדת קרבות...
    דווקא נראה לי שזה בסדר.
    2 דמויות קרביות, דמות ידענית ודמות משכנעת.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    ואו...
    זה הדמות הכי לא מתאימה לעולם שבכל זאת אפשר לקבל שראיתי בחיים שלי!
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

למה לא מתאימה לעולם!?!? כי היא מביאה משהו חדש לבריאה? תתבייש! זו המטרה של המשחק!
    אג, ההערה היחידה שהייתה לטוג' על הדמות היית בפגם אופי, שינית אוצתו אז אני מניח שזה בסדר...

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    השם שלו מבוסס על ג'ימי פייג' ועל בריאן ג'ונס במקרה?
    נמאס לי מהכלב שהיה פה עכשיו יש בית
    שתף ב-Google+

כבר אמרתי שהוא נוצר אחרי שלוש שעות של לד זפלין? ואז לא היה לי שם אז הפכתי את העטיפה של הדיסק ועשיתי סלט מהשמות...

עריכה- רק תדע שאני מעריך אותך הרבה יותר אחרי מה שאמרת הרגע...

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הרשמה