תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    30.04.2007
    שם- יוקורה (Yukora)
    קאסטה- ירח מלא (נשגב לבנה)
    מראה- 1.9 מטר (אנשים במזרח הם גבוהים), עור בהיר (בגלל המקור של אביו), שער בצבע ארגמן הולך כלפי מעלה ולא מסודר, עיניים בצבע תכלת אפל בלי עישונים.
    חיית טוטם: זאב
    מניע הדמות- להרוג כל מי שפוגע בחפים מפשע, ובמיוחד את האביסלים
    אנימה- כשהוא נלחם עיניו הופכות לצבע צהוב (כמו של הירח) וככל שהוא משחרר יותר כוח ככה הן בוערות יותר חזק, מסביבו נוצרת הילה כסופה בצורת איש זאב, הדמות נעשית יותר ממוקדת ככל שהוא משחרר יותר כוח
    תכונות-
    זריזות 4
    כוח 5
    סיבולת 3

פיקחות 4
    תבונה 2 (הוא רק יודע את מה שסיפרו לו על העולם, הוא לא ראה כלום אף פעם אז הכל חדש לו)
    תפיסה 4 (חושים מחודדים)

כריזמה 4
    מראה 3
    עורמה 1

מעלות-
    גבורה 4
    חמלה 2
    נחישות 3
    קור רוח 1

יכולות- (מה שמסומן זה יכולות מועדפות)
    אומנות לחימה 0
    הטלה 0
    מלחמה 4
    קאפא"פ 0
    קשתות 4
    אבחנה 4
    אתלטיקה 4
    התגנבות 0
    חמיקה 4
    פשיעה 0
    הופעה 0
    הישרדות 3
    התנגדות 3
    חוסן נפשי 4
    נוכחות 3
    בירוקרטיה 0
    חברה 2
    רכיבה 0
    שיט 0
    שפות 0
    חקירה 0
    ידע 0
    מלאכה 0
    רפואה 3
    תורת הנסתר 0

קשרים
    1. אביו
    2. אנשים שרוצים לעזור לה

מהות אישית 16
    מהות היקפית 38

רקע
    משאבים- 4
    עתק- 3 "ציפורני שיסוף"

פלאף-
    יוקורה נולד בכפר קטן רחוק במזרח בין היערות הסבוכים והאפלים, הוא נולד לאם שבאה מהכפר ולאב שהיה זר ביערות המזרחיים ורק שהה בכפר לזמן קצר. הוא נולד עם עיניים בצבע תכלת אפל שלצערו לא ראו כלום. הוא למד לחיות עם עיניו עם השנים אבל היה לו קשה להתחבר עם אנשים בגלל עיוורונו.
    הוא גודל על ידי אחיה של אמו כמו כל הילדים הזכרים במזרח. הוא למד לצוד עם קשת בעזרת שמיעתו שרק התחדדה עם השנים, הוא אפילו למד להבדיל בין צעד בן אדם לצעד חיה, בין משקל כבד לקל, בין אם מישהו ביטא כעס בצעדיו או בושה. כשיוקורה התבגר הוא נהיה הצייד הכי טוב בכפר אף על פי שנפל רבות בגלל השורשים הסבוכים של היער שאותם לא יכל לראות. יום אחד כמו כל יום אחר יוקורה בירך את דודו לשלום ויצא לצוד, הוא נכנס ליער והלך בזהירות כדי לא ליפול מהשורשים ולא להפחיד את החיות שאותן צד. כעבור כמה דקות הליכה הוא שמע את צעדיו של חזיר בר שאותו זיהה על פי הקול שהפיק, הוא החל להתקרב בשקט שומר על צעדיו שקטים, הוא שמע את חייה נעשת קרובה הוא יותר הוא כיוון את הקשת אל החיה אבל אז שמע אותה בורחת, כנראה ראתה אותו, הוא החל לרוץ אחריה, יד לפניו שומרת עליו מלהיתקל בעץ, החזיר נשמע כבד מאוד והוא ממש רצה ארוחת ערב טובה. הוא המשיך במרדף במשך משהו שנראה כמו חצי שעה כשלבסוף החזיר עצר כמה מטרים מלפניו כנראה חשב שהפסיקו לרדוף אחריו, יוקורה נפל כמה פעמים במשך המרדף הזה והוא כבר ממש רצה לחזור הביתה, הוא כיוון את הקשת אל החזיר טען חץ ושיחרר הוא שמע את החזיר צולע כמה צעדים ואז נופל לריצפה, הוא הלך להביא את החיה אבל בזמן התקדמותו החל כאב קטן לצרוב בעיניו הוא לא ידע ממה זה, הוא הרים את חיה אבל אז הכאב התגבר, שמיעתו התחילה להתערער בטנו התהפכה וכעבור כמה רגעים הוא התעלף. כשהכרתו חזרה הוא הרגיש שמשהו שונה, הוא סגר את פיו והרגיש שיניים נוספות, ניבים קטנים, אבל זה לא מה שהיה הכי מוזר לו, הוא יכל לראות את העצים הגבוהים המסתירים את שמי הלילה את השורשים הסבוכים על האדמה ואת אור הירח שנכנס דרך עלי העצים הגבוהים, למרות שהיה לילה הוא יכל לראות את הכל הבירור מוחלט, אבל היה עוד דבר שהפריע לו, העצים מלפניו היו עשויים קריסטל וזרחו מאור הירח, יצורים משונים ומעוותים טיילו ביניהם והחזיר שאותו הרג והיה אמור להיות מלפניו נעלם, מאחוריו היער נעשה כמו שהוא אמור להיות ככל שהתקדם בכיוון, פתאום הוא הריח עשן, אולם זה בא ממרחק רב אבל הוא יכל להריח אותו הוא החל להתקדם בכיוון וככל שהתדקם החל להריח עוד ריח, ריח של בשר נשרף ודם, הכפר שבו גר היה קרוב מאוד לגבול הבריאה, הוא החל לרוץ בכיוון הריח בכל מהירותו, הוא הגיע לכניסה לכפר, הייתה מין בועה ענקית ואפלה מסביב לכפר, הוא נכנס אליה והבועה נדבקה אליו ושחררה אותו כשנכנס, הוא ראה בתים נשרפים, חצאי אנשים, ואנשים עם חצים וחניתות בגבם על האדמה, מצדו איש יצא ממחבואו, עיניו מורחבות בפחד, כשהוא החל לדבר יוקורה זיהה אותו כדודו, הוא דיבר בפחד בצעקה ביחד "איש נכנס לכפר, הוא שאל על אביך כשאמרנו שאנחנו לא יודעים כלום הוא התרגז ודם החל לזרום ממצחו מעיגול שחציו מלא, הוא זימן חיה עשוית עצמות עם עיינים אדומות בתוך גולגולתה, היא החלה לשחוט אנשים ולירוק אש.." חץ ננעץ בגבו, האיש התנדנד משהו שנראה ליוקורה כמו נצח ונפל, המת שירה בו טען את קשתו שוב, יוקרה הרים את ידו אל אשפת החצים אבל חציו אזלו, המת שיחרר את החץ, יוקורה פחד, הוא לא יכל למות בלי לנקום את דמם של אנשי הכפר, בלי להרוג את האיש, בלי לנסות להציל את האנשים שאולי יכל להציל, הכל נעשה אפל מולו, הוא חשב שהוא התעוור או גרוע מכך, מת, אבל פתאום הירח זרח מולו, לונה בחרה בו, הוא רעה זאב מוקף בזוהר של הירח מתקרב אליו ונכנס לתוך נשמתו והתמזג איתה, עיניו בערו בעור הלבנה הצהוב חזק יותר ויותר ככל שהשתחרר הכוח של הלבנה, הוא ראה את החץ נע אליו באיטיות, הוא תפס את החץ טען אותו במהירות אל קשתו וירה במת, המת נפל אחורנית ולא זז יותר, רוח יצאה ממנו וחיפשה אחר גוף אחר, הוא נילחם ברוחות וחיפש אחר מישהו חיי אבל ללא תקווה הרוחות והחיה שכבר לא הייתה שם הרגו את כולם, הוא ברח מהבועה ככל הרחוק שיכל לכיוון מערב מהכפר,אחרי שהניח לכוחו עיניו חזרו לצבע האמיתי שלהן (מין תכלת אפל), הוא המשיך ללכת עד שהגיע לכפר הקרוב ביותר, אנשים קצת פחדו ממנו בגלל עיניו, למזלו הם לא ראו את ניביו. כשיצא מהכפר איש ניגש אליו, הוא אמר משהו על מסדר וביקש ממנו לעקוב, כשיוקורה סירב האיש נהפך לחיה ועלף אותו, הוא התעורר בחדר חשוך אבל הוא ראה קעקועים כסופים בוערים על גופו, אותו האיש שעילף אותו נכנס לחדר, האיש הסביר לו שהם עשו זאת כדי שצורתו לא תתעוות, הוא אמר שהברית הכסופה קיבלה אותו, כולם כאן נשגבים כמוהו והם יעזרו לו ללמוד לשרוד בצורתו החדשה. אחרי שהם בחנו אותו ושייכו אותו לקאסטה הוא קיבל מורה מאותה קאסטה שחינך אותו עד שהיה לו את הידע לשרוד בעולם החדש, אחרי זה נתן לו ללכת בדרך שלו. כך הוא החל לחפש אחר רמזים על האיש, הוא רצה נקמה, הוא רצה להשמיד את כל מי שהיה קשור לאיש, את מי שפקד עליו לחפש אחר אביו ואולי אם יתמזל מזלו למצוא גם את אביו בבריאה.

היה כיף לכתוב את זה, פעם ראשונה שאני יוצר דמות, תגיבו ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    האאאמממ...

קצת נדוש את האמת הקטע של "הרסו את הכפר שלי"

ולא בידיוק הבנתי למה העיניים שלו הופכות לצהובות? הוא אח-זאב מכישור הזמן או מה?

בכול אופן...תרשום גם מה הציוד שלו...דיי צריכים את זה...

*תיקנתי טעות מטומטמת לפני שמישהו שם לב
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.04.2007
    נכתב במקור על ידי boomwolf
    האאאמממ...

קצת נדוש את האמת הקטע של "הרסו את הכפר שלי"

ולא בידיוק הבנתי למה העיניים שלו הופכות לצהובות? הוא אח-זאב ממחזור שער המוות או מה?

בכול אופן...תרשום גם מה הציוד שלו...דיי צריכים את זה...
    כתבתי את זה מלפני הרבה זמן ושיניתי את זה עכשיו עוד, חוץ מזה שהיה לי קצת קשה למצוא מניע טוב אבל זה נראה מספיק מעניין, כי הוא נכנס לגבול עם ארצות הפרא ועיניו השתנו, ככה כשהוא מבליט את האנימה זה מתבטא בעיניים כי המגע עם ארץ הפראא הפכה קצת ממנו לאדם זאב והחזירה לו את עיניו, עוד סיבה יכולה להיות שבגלל הצבע של עיניו האור פשוט יוצא מהן כשהוא משחרר את האנימה והן משנות צבע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    יש לי כמה הערות אבל ניתן עכשיו רק את הגדולה בשביל שתתיחס אליה הכי ברצינות.

מה כל כך אגדי בדמות הזאת, המניע שלה לא מספיק גדול. לכל נשגבי השמש יש מטרה גדולה בחייהם והמטרה שלך פשוט קטנה מדי.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.04.2007
    נכתב במקור על ידי thog
    יש לי כמה הערות אבל ניתן עכשיו רק את הגדולה בשביל שתתיחס אליה הכי ברצינות.

מה כל כך אגדי בדמות הזאת, המניע שלה לא מספיק גדול. לכל נשגבי השמש יש מטרה גדולה בחייהם והמטרה שלך פשוט קטנה מדי.
    אה שכחתי להזכיר משהו קטן, הוא רצה להרוג את מי שהרס את הכפר שלו וכל מה שקשור אליו (נקמה) מי ששולט עליו, מי שפקד עליו לעשות זאת וכו'. רציתי לכתוב את זה אבל שכחתי מכל הדברים האחרים שהכנסתי ושניתי בסיפור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    המניע לא מספיק אפי. להרוג את כל האביסלים, ואולי גם את שרי המוות שיצרו אותם, זה כבר יותר הגיוני.
    בקשר לאנימה- אנימה אמורה להיות משהו גדול, בולט וחיצוני. לא עיניים זוהרות. לדוגמא, שיחקתי דמות שהמניע שלה היה לבטל את העבדות בבריאה. האנימה שלה הייתה טבעות של אזיקים מנופצים שהקיפו אותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.04.2007
    נכתב במקור על ידי ישמעאל
    המניע לא מספיק אפי. להרוג את כל האביסלים, ואולי גם את שרי המוות שיצרו אותם, זה כבר יותר הגיוני.
    בקשר לאנימה- אנימה אמורה להיות משהו גדול, בולט וחיצוני. לא עיניים זוהרות. לדוגמא, שיחקתי דמות שהמניע שלה היה לבטל את העבדות בבריאה. האנימה שלה הייתה טבעות של אזיקים מנופצים שהקיפו אותה.
    אוקיי פשוט לא ידעתי בדיוק מה אנימה אמורה להיות אז אני אתקן.... P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי ישמעאל

המניע לא חייב להיות אפי...
    זה פשוט קצת קטן...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    עדיין זה לא מספיק גדול, המניע שלך.

אני לא יודע למה אבל הדמות הזאת נראית לי מתאימה יותר כלונאר.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.04.2007
    נכתב במקור על ידי thog
    עדיין זה לא מספיק גדול, המניע שלך.

אני לא יודע למה אבל הדמות הזאת נראית לי מתאימה יותר כלונאר.
    דווקא זה נראה יותר מיוחד ככה, נשגב שמש שהוא חצי איש זאב P:
    אין לי כוח להתעסק בנשגבי לבנה ואני רוצה לנסות נשגב שמש לפחות פעם אחת....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אתה לא מקשיב המניע לא גדול מספיק
    ההצעה הכי קלה של השינוי תהיה הריגת כל האנשים שפוגעים בחפים מפשע, כל הבריונים ולא דווקא הנקמה בבנאדם הפרטי הזה והיוצר שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.04.2007
    נכתב במקור על ידי thog
    אתה לא מקשיב המניע לא גדול מספיק
    ההצעה הכי קלה של השינוי תהיה הריגת כל האנשים שפוגעים בחפים מפשע, כל הבריונים ולא דווקא הנקמה בבנאדם הפרטי הזה והיוצר שלו.
    אוקיי...
    וצריך תעצומות?
    שתף ב-Google+

תקשיב, זה לונאר, אין בו שום מאפיין סולארי, הוא לונאר בכול רמ"ח אבריו.
    אבל זה טוב! לונארים זה מגניב!!!
    עוד משהו- אם אתה מתעקש כול זאת לנהיות סולאר, האנימה לא בסדר, אני הייתי מציע, שכשהיא מתגבשת לדמות, (לפני זה הגוף והר ב"סתם" אור זהוב כמה זמן) אז עין ענקית תתגבש מעליך. (וזה מגניב)

אגב, הוא התחיל לראות לפני שהוא נהיה נשגב?!

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.04.2007
    נכתב במקור על ידי האסטור
    תקשיב, זה לונאר, אין בו שום מאפיין סולארי, הוא לונאר בכול רמ"ח אבריו.
    אבל זה טוב! לונארים זה מגניב!!!
    עוד משהו- אם אתה מתעקש כול זאת לנהיות סולאר, האנימה לא בסדר, אני הייתי מציע, שכשהיא מתגבשת לדמות, (לפני זה הגוף והר ב"סתם" אור זהוב כמה זמן) אז עין ענקית תתגבש מעליך. (וזה מגניב)

אגב, הוא התחיל לראות לפני שהוא נהיה נשגב?!
    אני פשוט לא יודע איך לשחק עם לונאר, במה הוא שונה?
    שתף ב-Google+

הוא לא כולכך שונה, אני אישית לא מאד מכיר תשאל בפורום...

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    המניע לא חייב להיות אפי...
    זה פשוט קצת קטן...
    למען האמת, המניע כן חייב להיות אפי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    ההגדרה של אפי היא קיצונית מאוד.
    יתכן מניע שהוא מאוד גדול ומרשים-אבל לא אפי.
    חיסול של אחד מאדוני המוות אינו אפי אך יכול לשמש כמניע (כמובן שחייבת להיות סיבה)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    לא הבנתי את הקטע שהוא פתאום התחיל לראות...
    אני לא כל כך יודע על נשגבים לונארים אבל הקטע שלהם שהם יכולים לשנות את הצורה שלהם, הקללה שלהם אם אני לא טועה (ורוב הסיכוים שאני טועה) זה שקשה להם להשאר בצורה אחת...
    אם אני לא טועה הם גם יותר חזקים מהדארגון בלודד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    ההגדרה של אפי היא קיצונית מאוד.
    יתכן מניע שהוא מאוד גדול ומרשים-אבל לא אפי.
    חיסול של אחד מאדוני המוות אינו אפי אך יכול לשמש כמניע (כמובן שחייבת להיות סיבה)
    לחסל שר מוות זה מאד אפי. אפילו יותר מדי אפי. יש לך מושג כמה הם חזקים? ובהתחשב בעובדה שמניע די קלאסי לסולאר זה לכבוש את הבריאה ולהחזיר את תהילת הסולארים, הייתי אומר שהמניע בהחלט צריך להיות אפי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    מה עם להפוך להיות אל XD זה מניע מספיק אפי? זה מניע של דמות של חבר שלי
    שתף ב-Google+

הרשמה