תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    כל מי שמשחק רק להיכנס וזהו!!!!

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    מה?
    במה אתה רוצה עזרה לא הבנתי?

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    סיימתי את כל פקשמז ועוד 2 משימות את פרופסיז

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אני לא צריך אני עזרה..........

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    אם אתה לא צריך עזרה אז למה כתבתה "עזרה" בכותרת??
    [אני שיחקתי אבל פרשתי]

הצטרף בתאריך
    16.05.2007
    תערוך כותרת בבקשה

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי ^^Angel^^
    תערוך כותרת בבקשה
    אני חדש אני לא יודע איך ( LoL ). קצת פדיחות לא יזיקו..............

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני חושב שידידנו כאן מציע את עזרתו במשימות וקווסטים.
    לאן הגעת בנייטפול? כי יש שם את אחת המשימות המטורפות שראיתי, ואני רק באמצע המשחק. אני מדבר על המשימה ההיא בעיר העדשים, שמקבלים אם לוקחים את הרנג'רית ההיא במקום את ג'ורא.
    בלע. מזמן לא שיחקתי. שכחתי את כל השמות

לגבי עריכה - יש לך כפתור מגניב כזה מתחת להודעה שלך. כתוב עליו "עריכה". אחרי שלחצת עליו תלחץ על "עבור לממשק מתקדם" ושם תוכל לערוך כותרת, אבל אני לא יודע אם זה משפיע על העמוד של הפורום.

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    שאלה כללית: מה לעזאזל DYE עושים? ובכמה אפשר למכור את הלבן?

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    אחי תן הסבר איך להתחיל אני לא מסתדר עם זה

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אי אפשר באמת לענות לך,לא נתת מספיק מידע.
    איזה גילד וורס יש לך? הרגיל,פאקשנס או נייטפול?
    ודבר שני איפה בדיוק נתקעת?

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    ok ok ok .
    יש לי משתמש לבד בנייטפול רק תגיד איזה משימה.
    כל מי שרוצה אני עוזר ב-quests and missions יש לי עוד משתמש של proph and factions ביחד, לדמות שלי קוראים daggers slash .

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    שאלה כללית: מה לעזאזל DYE עושים? ובכמה אפשר למכור את הלבן?
    הם צובעים את הבגדים, ולבן שווה די הרבה אבל זה קשור למכיר בחנות.
    ו-matrix באיזה כמפיין? רק תגיד ואני יעזור

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    עם צבעים אפשר לצבוע שריון, נשקים, מגנים (וכל שאר ה-Equipables...) ותיקים. למרות שכשצובעים תיק רק אתה רואה את זה, מאחר וזה תקוע ב-Invenntory שלך ולאף אחד אין גישה לשם.
    כשצובעים חפץ זה לא מיידי. נפתח לך חלון כזה שבו אתה יכול להניח ארבעה צבעים ולראות איך השריון יראה עם השילוב הזה.
    כדי למכור צבע צריך קודם כל לבדוק את המחיר שלו בחנות צבעים (בחנויות רגילות המחיר תמיד יהיה 1GP). חשוב לבדוק את המחיר של הצבע גם מבחינת מכירה וגם מבחיננת קנייה ואז לבחור מחיר שיהיה בין שניהם - שווה לך למכור, כי אתה מרוויח יותר ושווה לאחרים לקנות, כי הם משלמים פחות.

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    תודה
    יש לי עוד כמה שאלות:
    אני תקוע ב-BOLRIS PASS ,אני מעדיף להשתמש בהנצ'מן על פני לחכות לאנשים אמתיים. מה הבעיה? ההנצ'מנים חלשים? אני ברמה 11 וזה נמוך מדי?איך כדאי לי לפעול?
    ב- מה ההבדל בין סלאבג' קיט רגיל למיוחד?

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    עם יש לך גילד תבקש מאנשים לבו עם לו אז תחכה עד יום ראשון שאני יהיה בבית ו אני יעזור לך

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    השאלה היותר מהותית היא -האם אפשר לגמור את המשחק עם האנצ'מן? או שהם חסרי תועלת משלב מסוים?

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי rpgeek
    השאלה היותר מהותית היא -האם אפשר לגמור את המשחק עם האנצ'מן? או שהם חסרי תועלת משלב מסוים?
    כן, זה אפשרי אבל מאוד מאוד קשה, אתה תצתרך להיות super pro בישביל לעשות את זה (למרות שיש משימות קלות שזה לא בעיה למרות זאת יש ממש קשות ואז זה בעיה)

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אפשר לסיים את המשחק רק עם הנצ'מנים. זה יותר קשה, אמנם, כי הם טיפשים ובד"כ יש להם סקילים "רגילים" בעוד שלשחקנים יהיו קומבואים טובים ו/או כמה Elite, אבל זה אפשרי.
    ההנצ'מנים בד"כ יהיו ברמה נמוכה יותר ממך, כדי שהמשחק יהיה מאתגר אם אתה בוחר לקחת אותם. זה לא חוכמה לשים בוטים סופר-חזקים. בכל מקרה, לקראת סוף המשחק (או בסוף תחילת המשחק, אם זה פקשנז או נייטפול) ההנצ'מנים כבר נמצאים בדרגה 20, שזאת הדרגה המקסימלית.
    בנייטפול זה קצת יותר קל, כי יש איתך גיבורים ואפשר לשלוט בכל אחד מהם מבחינת תזוזה ובחירת סקילים. אם אתה ממש מנוסה אתה יכול לשלוט בכל מה שהולך בקרב, כי אפשר לבחור באילו סקילים הם ישתמשו, אבל זה דורש שליטה מטורפת במשחק.

לשאלתך בקשר ל-Salvage Kits למיניהן, הרגילה תוציא לך רק חומרים רגילים, המתקדמת (Expert) יכולה להוציא מחלק מהחפצים חומרים נדירים או חומרים רגילים בכמויות גדולות מדי פעם.
    יש גם את הערכה היקרה ביותר, אבל היא זהה למתקדמת, מלבד העובדה שיש בה יותר שימושים ולכן היא חוסכת מקום במצאי (Inventory), כביכול.
    אני מעדיף לשלם פחות, לסחוב איתי את המתקדמת ולקנות ערכה חדשה כשהישנה נגמרת.

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    אפשר לסיים את המשחק רק עם הנצ'מנים. זה יותר קשה, אמנם, כי הם טיפשים ובד"כ יש להם סקילים "רגילים" בעוד שלשחקנים יהיו קומבואים טובים ו/או כמה Elite, אבל זה אפשרי.

לשאלתך בקשר ל-Salvage Kits למיניהן, הרגילה תוציא לך רק חומרים רגילים, המתקדמת (Expert) יכולה להוציא מחלק מהחפצים חומרים נדירים או חומרים רגילים בכמויות גדולות מדי פעם.
    יש גם את הערכה היקרה ביותר, אבל היא זהה למתקדמת, מלבד העובדה שיש בה יותר שימושים ולכן היא חוסכת מקום במצאי (Inventory), כביכול.
    אני מעדיף לשלם פחות, לסחוב איתי את המתקדמת ולקנות ערכה חדשה כשהישנה נגמרת.
    כן, כולל אותי

הרשמה