תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 66
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    עדכונים חמים על סרט הקולנוע בעולם Warcraft.

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    חבל... יכלו לחדש קצת ולעשות את הסרט מהצד ה"רע"

הצטרף בתאריך
    30.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    למה נראה לי שזה הולך להראות כמו ?LOTR

קרדיט לזאוס D:

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    זה באמת יהיה די דומה לשר הטבעות, אבל נקווה שכמו שבליזארד יודעת לעשות, יהיה לזה את הטוויסט שלו.

אתם מצפים לסרט?

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    עוד חיקוי שר-הטבעות מעפן? ועוד למשחק אדיר כמו וורקראפט? לא חבל? זה ברור שתהיה עלילה מפגרת ובנאלית, שהסרט לא יצליח לתפוס שבריר מהאווירה של העולם ושבקרב בסוף הקהל יפהק מרוב שראינו את זה כבר מאה פעמים קודם. למה, בליזארד?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לדעתי הם לא יתנו לזה לצאת חרא. אפשר לעשות מזה דבר כל כך ענק...

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    כפר סבא
    למה מלחמה בין אורקים לבני אדם שיש עוד 8 גזעים? |:

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    מעניין אם יעשו את זה כמו הcinematic trailers של בליזארד..
    אני מתכוון לסגנון ה

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אין על ה cinematic של בליזארד, אפילו במשחקים הישנים הם השקיעו בסרטונים האלה

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    כל הגזעים ב-WoW מועתקים משר הטבעות.
    נראה סרט טוב.

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נראה לך שאם אולפן כלשהו יסכים להשקיע -10 מליון דולר בסרט, הוא ישים זין על מה שבליזארד אומרת?

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    לא.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    בגלל שבליזארד לוקחת כל פרוייקט שלה ברצינות, זה יצא סרט מצויין שיתן קצת כבוד לסרטים מבוססי משחקים.

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    לפי דעתי

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי =xXx=
    נראה לך שאם אולפן כלשהו יסכים להשקיע -10 מליון דולר בסרט, הוא ישים זין על מה שבליזארד אומרת?
    נראה לך שבליזארד תאשר את הסרת אם הוא לא יעמוד בקריטריונים שלה?
    יודע שבליזאד מוכנה לשפוך כמויות מוגזמות של כסף וזמן כדי להשיג איכות שעולה בהרבה על כל מה שמסביב...
    אחרת-איך משחק בן 10 שנים (סטארקראפט) עדיין מוכר. (והוא מוכר בטירוף...התברג פעם אחת ל10 העליונים במצעד המשחקים שקנו הכי הרבה בארה"ב השבועי, בערך לפני חצי שנה)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    חולון
    הסרט יהיה מצוין וזה דבר בטוח כי בליזארד היא חברה מקורית וחדשנית וזו הסיבה שהמשחקים שלה הם מהמשחקים הטובים ביותר אי פעם (סטארקרפט,סדרת וורקראפט) ואם היא מחליטה ליצור סרט,הוא יהיה טוב ולא כמו שר הטבעות, כמו שהם עשו עם WOW הם לקחו רעיון לא מקורי וגם לא גרפיקה הכי טובה שנראתה אי פעם, אבל הפכו את זה למשחק עם 9 מיליון גיימרים... תאמינו בזה הם ידעו איך לעשות סרט מצליח...

**ואפילו אם הסרט לא יהיה טוב הוא עדיין יהיה שובר קופות בקנה מידה ענקי.

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    חולון
    אם שיחקת במשחקי וורקאפט הראשונים, היו בהתחלה רק בני אדם ואורקים אחר נוספו אלפים ומתים חיים,blood elf ואז בWOW כל שאר הגזעים, אז ברור שהקרב העיקרי יהיה בני אדם נגד אורקים בזמן ששאר הגזעים ישחקו תפקידים משניים בסרט.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי vx00529
    אם שיחקת במשחקי וורקאפט הראשונים, היו בהתחלה רק בני אדם ואורקים אחר נוספו אלפים ומתים חיים,blood elf ואז בWOW כל שאר הגזעים, אז ברור שהקרב העיקרי יהיה בני אדם נגד אורקים בזמן ששאר הגזעים ישחקו תפקידים משניים בסרט.
    לא נראה לי שהם ישחקו תפקידים משניים בסרט, כי רובם באמת לא היו קיימים עדיין (ה-High elves וה-Night elves באותה תקופה היו ביערות שלהם, הגמדים היו במערות שלהם וכו' וכו'), אולי נראה גמד או טרול פה ושם אבל לא יותר מדי. תזכרו, אנחנו מדברים על אלפי שנים אחורה מהתקופה של WOW הנוכחי.
    אני פשוט מניח שבליזארד רוצים לעשות טרילוגיית סרטים, והם יעשו סרט אחרי סרט שיספר את הסיפור של WARCRAFT מהמשחק הראשון עד הסיפור הנוכחי במשחק רשת.

ו-Itzik, מה זאת אומרת "כל הגזעים ב-WoW מועתקים משר הטבעות."?!
    בכל סיפורי הפנטזיה משתמשים ביצורים קסומים, מיתולוגיים שאי אפשר להגיד מי המציא את זה ולקחת זכויות, זה כמו מה שנקרא "קוסם", אין מישהו שהמציא את זה, או שכן, אבל זה היה לפני הרבה זמן, וסופרים פשוט לוקחים את כל החומר הזה והופכים ממנו סיפור.
    אני מודה שבליזארד אולי לקחו את הרעיון של ה-Gnomes מה-Hobbits, אבל להגיד שכול הגזעים של WOW מועתקים זה פשוט שטויות.

אגב, אפרופו יצירתיות, הרעיונות שרואים בבליזארד הם אחת המקוריות שנוצרו. כל העלילה עצמה, ואני לא מדבר על זה שיש שדים וגזעים וכו', אלא איך הם נראים, הרקע שלהם וכו'.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי StarDust
    לא נראה לי שהם ישחקו תפקידים משניים בסרט, כי רובם באמת לא היו קיימים עדיין (ה-High elves וה-Night elves באותה תקופה היו ביערות שלהם, הגמדים היו במערות שלהם וכו' וכו'), אולי נראה גמד או טרול פה ושם אבל לא יותר מדי. תזכרו, אנחנו מדברים על אלפי שנים אחורה מהתקופה של WOW הנוכחי.
    אני פשוט מניח שבליזארד רוצים לעשות טרילוגיית סרטים, והם יעשו סרט אחרי סרט שיספר את הסיפור של WARCRAFT מהמשחק הראשון עד הסיפור הנוכחי במשחק רשת.

ו-Itzik, מה זאת אומרת "כל הגזעים ב-WoW מועתקים משר הטבעות."?!
    בכל סיפורי הפנטזיה משתמשים ביצורים קסומים, מיתולוגיים שאי אפשר להגיד מי המציא את זה ולקחת זכויות, זה כמו מה שנקרא "קוסם", אין מישהו שהמציא את זה, או שכן, אבל זה היה לפני הרבה זמן, וסופרים פשוט לוקחים את כל החומר הזה והופכים ממנו סיפור.
    אני מודה שבליזארד אולי לקחו את הרעיון של ה-Gnomes מה-Hobbits, אבל להגיד שכול הגזעים של WOW מועתקים זה פשוט שטויות.

אגב, אפרופו יצירתיות, הרעיונות שרואים בבליזארד הם אחת המקוריות שנוצרו. כל העלילה עצמה, ואני לא מדבר על זה שיש שדים וגזעים וכו', אלא איך הם נראים, הרקע שלהם וכו'.
    אני חושב ששר הטבעות הוא המקור הראשון של זה, הוא נכתב לפני המון שנים.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    נכתב במקור על ידי Itzik'
    אני חושב ששר הטבעות הוא המקור הראשון של זה, הוא נכתב לפני המון שנים.
    שר הטבעות נכתב במאה ה-20, לפני פחות מ-50 שנה.
    סיפורים על קוסמים ומפלצות מיתולוגיות קיימים אלפי שנים (עוד מהתקופה של היוונים).

הרשמה