תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    השאלות השבוע:

1)לאן נעלמו פינלי סטינצקי והאם נראה אותם בקרוב?

2)HHH חוזר בקרוב ולפי השמועות יתחיל פיוד עם בוקר טי מה דעתכם על הפיוד?

3)סינה נגד אורטון סאמר סלאם, האם לאורטון יש סיכוי ממשי לזכות בתואר?

4)בובי לאשלי נפצע, האם הפציעה תשפיע על ראו?

5)יום שלישי נייטרו סי אם פאנק מי לוקח?

שבוע טוב לכולם!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    1)לא יודע, אבל אני מקווה לראות אותם בקרוב.
    2)פיוד טיפשי לפי דעתי HHH צריך לחזור ובגדול ולא להתאק במיד קראד.
    3)אני פסימי לגבי הסיכויים שנראה אלוף חדש.
    4)לא, יש בה המון כוכבים אפילו יותר מדי לטעמי.
    5)נייטרו!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    1)לאן נעלמו פינלי סטינצקי והאם נראה אותם בקרוב? אין לי שמץ של מושג לאן הם התחפפו אבל אנחנו
    נחזור לראות אותם כנראה לקחו לעצמם חופשה קצרה

2)HHH חוזר בקרוב ולפי השמועות יתחיל פיוד עם בוקר טי מה דעתכם על הפיוד? נשמע טוב יחסית לכל מה שיש עכשיו

3)סינה נגד אורטון סאמר סלאם, האם לאורטון יש סיכוי ממשי לזכות בתואר? תאורטית כן, ממשית לא

4)בובי לאשלי נפצע, האם הפציעה תשפיע על ראו? יוכלו להרגיש בחיסרון שלו.

5)יום שלישי נייטרו סי אם פאנק מי לוקח? נייטרו ברור אין מצב שסי אם פאנק פתאום לוקח לו את התואר
    לא עכשיו .
    שבוע טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    בשביל לענות על רוב השאלות שלך, צריך להיות מגדת עתידות.

1)לאן נעלמו פינלי סטינצקי והאם נראה אותם בקרוב? פינלי אני לא יודע מה יהיה איתו.. ולסניצקי יהיה פיוד עם סינה בעוד כמה חודשים.

2)HHH חוזר בקרוב ולפי השמועות יתחיל פיוד עם בוקר טי מה דעתכם על הפיוד? אחלה פיוד עם סטוריליין טוב.

3)סינה נגד אורטון סאמר סלאם, האם לאורטון יש סיכוי ממשי לזכות בתואר? כן, כי סינה יוצא לחופשה קצת אחרי סאמרסלאם.

4)בובי לאשלי נפצע, האם הפציעה תשפיע על ראו? עכשיו במצב הרייטינג הנמוך, כן.

5)יום שלישי נייטרו סי אם פאנק מי לוקח? אני רוצה שפאנק, אבל חושב שנייטרו.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    1)לאן נעלמו פינלי סטינצקי והאם נראה אותם בקרוב?

2)HHH חוזר בקרוב ולפי השמועות יתחיל פיוד עם בוקר טי מה דעתכם על הפיוד?

3)סינה נגד אורטון סאמר סלאם, האם לאורטון יש סיכוי ממשי לזכות בתואר?

4)בובי לאשלי נפצע, האם הפציעה תשפיע על ראו?

5)יום שלישי נייטרו סי אם פאנק מי לוקח?
    תשובות:

1) פינלי לOVW ואני לא זוכר את סניצקי מאז המעבר לראו... לא יודע אם יופיעו.

2) הם מתאבקים טובים אבל הרקע של הסטרוליין די טיפשי לדעתי... אני רק מקווה שאם טריפל ינצח הוא לא יתחיל להסתובב עם זרת מורמת ולצעוק קיננננננננג טריפל.

3) אני חושב שכן, בכול מני פיוד שונים הוא היה הירב של סינה, זה לא פעם ראשונה השנה אז אני לא חושב שיחזירו את זה סתם וגם אמרו:
    -שרוצים שרוב האלופים בחברה היו הילים.
    -שטריפל דוחף את רנדי לאליפות.
    -שסינה יוצא לחופש.
    -שכנראה גם הוא יקבל זעזוע מרנדי.
    אז נידמה לי שסינה לא ישאר יותר אלוף... אולי רנדי לא יזכה ויעשה לו זעזוע אחרי הקרב והאליפות תתפנה...

4) אני חושב שפציעת מיין איבנטר זה לא טוב בכללי אבל במקרה של ראו זה טוב ואני יסביר, בראו יש מלא מיין איבנטרים שצריך לרצות וצריך לתת להם זמן מסך אז תוקעים אותם בקרבות מפגרים...
    אני אישית מעדיף לראות מיד קארד נגד מיד קארד במקום מיד קארד נגד מיין איבנטר כי זה ברור שהמיד קארד יפסיד למיין איבנטר ויעשה לו ג'וב, ויש מיד קארדים מוכשרים...

5) זה קשה.
    מצד אחד: לפאנק כבר היו מלא הזדמנויות, אז מה שונה עכשיו. גם, אם פאנק מנצח הפיוד ממשיך והוא די ימאס. וגם, שהרבה אוהדים מעריכים את פאנק ללא אליפות ויש מתאבקים שזקוקים לאליפות כדי למשוך תשומת לב מן הקהל.

מצד שני: אין להם ממש מועמד אחר לאליפות, דרימר כבר הפסיד לניטרו בזירה שלו... וכדי להמשיך את הפיוד הם צריכים לתת לפאנק את האליפות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    נכתב במקור על ידי y2pach
    השאלות השבוע:

1)לאן נעלמו פינלי סטינצקי והאם נראה אותם בקרוב?לא יודע אבל עדיף שפינלי לא יחזור שסינצקי כי אני לא סובל את פינלי ואת סינצקי עוד בסדר.

2)HHH חוזר בקרוב ולפי השמועות יתחיל פיוד עם בוקר טי מה דעתכם על הפיוד?פיוד מאוד אם הרבה אקשן סוף סוף טריפל אייץ' חוזר מאוד משמועתי בשביל הרייטינג לדעתי באמת הוא היה חסר מאוד.

3)סינה נגד אורטון סאמר סלאם, האם לאורטון יש סיכוי ממשי לזכות בתואר?בwwe הכל אפשרי אבל אני מעדיף שסינה ינצח.

4)בובי לאשלי נפצע, האם הפציעה תשפיע על ראו?אולי קצת אבל זה לא ממש ישנה הרבה.

5)יום שלישי נייטרו סי אם פאנק מי לוקח?אני רוצה שסי אם פנאק יקח.

שבוע טוב לכולם!
    תודה ושבוע טוב גם לך יהב.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    1. אף אחד מהם לא ממש מעניין אותי. סניצקי עם השיניים הדוחות שלו ועם חוסר הכישרון שלו... מה פתאום הביאו את היצור הזה לזירת היאבקות בכלל? ופינלי סתם מרביץ עם שליילי בלי סוף לרגליים של היריבים שלו. עבר לעשות ג'ובים ב-OVW.
    2. אני יודע שהיה כזה פיוד על אליפות העולם במשקל כבד ביניהם. ברסלמניה 19 המיינאיבנט של Raw היה בוקר נגד HHH על אליפות העולם במשקל כבד. יהיה מעניין לראות אותם נלחמים אחד בשני, אבל הסיבה לקרב-הסרטוריליין די דפוקה.
    3. לא.
    4. כן.
    5. נייטרו.
    שתף ב-Google+

הרשמה