תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מי הוא המלך של ראו?

מדרגים
11. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • קינג בוקר, הוא KING וזכה בזה IN THE RING.

1 9.09%
  • טריפל H, לא סתם מלך, מלך המלכים.

6 54.55%
  • ג'רי לולר, המלך הותיק.

1 9.09%
  • כולם מלכים...

1 9.09%
  • אף אחד.

2 18.18%
תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    זה דיון שיעסוק בסטרוליין של מי המלך האמיתי בראו.
    קודם כול המועמדים:

בוקר טי:
    רוברט בוקר טיו האפמן, הוא מתאבק אמריקאי מקצועי. הוא נולד ב1 למרץ 1965 ביוסטון טקסס.
    הוא עשה את הופעת הבכורה שלו ביום הולדתו ה25 (יוצא הראשון למרץ 1990) בארגון קטן... ב1993 הוא הצטרף ל WCW ושם נשאר עד שנת 2001, הוא זכה בסך הכול ב23 תארים... (הכי הרבה), ב2001 WCW חתמה על חוזה עם WWF ,באותו זמן בוקר היה גם אלוף ארה"ב וגם העולמי, הוא המשיך לWWF שהכילה את WCW. הוא ממשיך ב WWE/F גם כיום, זה כבר השנה השמינית, הוא הספיק לזכות ב:
    -אליפות בין יבשתית (1)
    -אליפות ארה"ב (3)
    -אליפות ההארדקור (2)
    -אליפות הזוגות (3), עם טסט, עם רוב ואן דאם, עם גולדאסט.
    -אליפות העולם במשקל כבד.
    -"אלוף הכתר המשולש" ה16
    -בתואר אלוף האלופים אחרי שבסייבר סנדי ניצח את סינה (אלוף הWWE) וביג שואו
    (בזמנו אלוף ECW)

- ההפיכה לקינג בוקר:
    זכייה בטורניר מלך הזירה 2006.
    באירוע "יום הדין" שנערך ב21 למאי הוא ניצח בגמר את בובי לאשלי עם עזרה מפינלי. ושינה את שם הזירה שלו לקינג בוקר. כדי להגיע לגמר הוא ניצח את מאט הארדי בסיבוב הראשון ו"ניצח" את אנגל באופן טכני בגלל שאנגל ניפצע.

---

טריפל H:
    פאול לווסק הידוע יותר כמלך המלכים, מתנקש המוחות, השחקן המלוכלך ביותר במשחק , טריפל H הוא מתאבק מקצועי, ואחד הגדולים ביותר. הוא נולד ב-27 ביולי 1969 בקונטיקט ארצות הברית.
    טריפל H , היום מתאבק ב wwe ניצח רבים וטובים אחרים, ברשימה מופיעים אגדות כמו הרוק, מיק פולי , ריק פלייר, שון מייקלס, ביג שואו... וכוכבי הדור הצעיר שבניהם שמות כמו אדג', רנדי אורטון, בטיסטה, סינה...
    ומה הביא אותו לדרך ולקריירה מרשימה כזו שעוד נמשכת?
    אולי זה היכולת המצוינת שלו בזירה , הוא מהיר, הוא חזק (הוא כמו טאוורה). יש לו ארסנל מהלכים רחב והוא מתאבק טוב גם כהיל וגם כפייס.
    אולי זה יכולת המיקרופון המדהימה שלו והשואו שהוא נותן, הכריזמה. אותו גייזר של כריזמה המתפרץ, וסוחף את כול הקהל רק משלוש מילים- ARE YOU READY?
    הוא עשה את הופעת ההכתרה שלו בשנת 1992 וב-1995 עבר ל WWE, שם מתאבק גם כיום.
    זו כבר השנה ה-12 , הוא הספיק לזכות בלא מעט תארים:
    • אלוף ה-WWF 4 פעמים+ הבלתי מעורער פעם אחת.
    • אלוף אירופה של ה WWF פעמיים.
    • האלוף הבין יבשתי של הWWF 5 פעמים.
    • אליפות הזוגות העולמית של הWWF עם סטון קולד סטיב אוסטין.
    • אליפות העולם במשקל כבד 5 פעמים, הכי הרבה מבחינת כמות.
    • מלך הזירה ב1997.
    • זוכה הראמבל של 2002.
    • הזוכה השני באליפות הגראנט סלאם, והשביעי באליפות הכתר המשולשת.
    כמובן , שטריפל גם זכה בביקורות טובות ממגזינים של האבקות, ועוד אליפויות מארגונים קטנים.

-ההפיכה "למלך":
    מלך המלכים זה עוד אחד מן הכינויים שלו... (כמו מתנקש המוחות)... והוא פשוט משתמש ב"לוגו" הזה והשם מלך המלכים מזוהה איתו... הוא גם כן זכה ב"מלך הזירה" אבל זה לא קשור. גם שיר הפתיחה שלו ניקרא מלך המלכים.

---

ג'רי לולר:
    ג'רי אוניל לולר נולד ב29 לנובמבר 1949 בממפיס טנסי, והוא מתאבק/ פרשן אמריקאי + זמר. הוא עשה את הופעת הבכורה שלו כמתאבק ב1970 שזה יוצא בגיל 21. הוא התאבק בהרבה מאוד ארגונים... בסך הכול הוא זכה ב126 אליפויות. הוא 30 פעם אלוף AWA דרומי במשקל כבד.
    הוא חבר הכיל התהילה של הWWE.
    כיום משמש כשדרן של ראו. והוא היה תחת כותרת "אגדות" ב2007WWE SD VS RAW .

-ההפיכה לג'רי "המלך" לולר:
    זה הגימיק שלו... הוא שיחק דמות מלך... גימיק.

---

הסטרוליין:

מלך בוקר יצא לא מזמן וטען שהוא המלך האמיתי של ראו ושג'רי וטירפל צריכים להפסיק להשתמש בכינוי והמוזיקה של טריפל ,מלך המלכים" לא בסדר, טריפל עדיין לא חזר...אבל ג'רי היה באותו ערב והסכים עם בוקר ואמר שהוא לא ישתמש יותר בכינוי "המלך", בוקר עבר את הגבול וביקש לאות הוכחה שלא ישתמש יותר בכינוי שג'רי ישתחווה לו (או משהו בסגנון), ג'רי לא הסכים והם הלכו מכות.
    ב30 ליולי בוקר הפסיד מפסילה (ספירת 5) ללולר אחרי שלא הסכים לעזוב אותו כשהוא נגע בחבלים. מתכונן לבוקר קרב נגד טריפל בסאמר סלאם.

---
    שאלות הדיון:
    1)מה אתם חושבים על בוקר?
    2)מה אתם חושבים על טריפל?
    3)מה אתם חושבים על ג'רי?
    4)מה אתם חושבים על הסטרוליין?
    5)האם הגיע לבוקר כול הפוש שלו?
    6)איזה כינוי של טריפל אתם אוהבים?
    7)ג'רי לולר פעם היה בסטרוליין כזה, אחרי שברט הארט זכה בטורניר מלך הזירה הוא תקף אותו בטענה שהוא המלך, זה שהוא בתחילה ויתר לבוקר זה אומר שיש לו יותר כבוד לבוקר מאשר לברט הארט? מה זה אומר על הWWE שהם ממחזרים סטרוליין ועוד צריכים למחזר ממנו
    מתאבק שכיום פרשן?
    8)אתם חושבים שהקרב בסאמר סלאם יהיה טוב... מי ינצח?
    9)אם הייתם צריכים להכתיר כול אחד מהם למלך אמיתי, לאיזה ממלכה הייתם מכתירים כול אחד?

ושאלת ה-Main Event של הסקר/דיון הזה היא:
    מי הוא באמת המלך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    טריפל אייץ' הוא מלך הwwe תודה על הרקע מיקי מאוד יפה.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי yarden cohen
    טריפל אייץ' הוא מלך הwwe תודה על הרקע מיקי מאוד יפה.
    לא הגיוני שקראת את כול זה... אבל תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    1) ההפיכה של בוקר למלך היא הכי מפגרת כי הרבה זכו לפניו בטורניר מלך הזירה ולא הפכו את עצמם למלכים
    2) טריפל הוא המלך האמיתי
    3) גימיק נחמד לא יותר מזה
    4) הקרב בין טריפל לבוקר יכול להיות נחמד מאוד אבל קיוויתי שגם ג'רי ישתתף בקרב ויהיה קרב משולש
    5)לא
    6) המתנקש המוחי
    7) הסטורי ליין של בוקר וג'רי היה מטומטם
    8)הקרב יהיה טוב ואני חושב ומקווה שאייץ' ינצח

המלך האמיתי הוא טריפל אייץ'

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    1. בוקר הוא מתאבק טוב אבל הגימיק של המלך ממש לא יושב עליו. כל קרב שלו נגמר בפסילה וכל הגנה על התואר בזמן שהוא ההי אלוף נגמרה ב-DQ וזה היה מעצבן כי הוא בקושי היה נלחם.
    2. אני באמת צריך לומר?
    3. שיהיה פרשן וישב בשקט. זה מה שהוא עושה הכי טוב.
    4. הסטוריליין הזה מעפן. באמת, פיוד על התואר קינג?
    5. הוא היה צריך להיות אלוף עולם. לא מדשנה לא היל או פייס אבל לא שכל הגנה על התואר הוא יגמור ב-DQ. ואני לא מבין בדיוק איזה פוש הוא קיבל? נראה לי הוא יצא יותר מופסד מאשר מורווח כשהוא זכה באליפות העולם. ומאז הוא נדחק למטה. אני לא הייתי קורא לזה פוש.
    6. Cerebral Assassin.
    7. אני לא חושב שזה מחזור. מחזור זה משהו שנמצא באופן סדיר ורציף כל הזמןץ יש כאן הפרש של מעל 10 שנים בסטוריליין. אבל זה ל מחזור כי הסיבה שהם רבים על התואר מלך שונה. פעם אחת הייתה שברט הארט זכה בטורניר מלך הזירה ופעם שנייה היא בגלל שמישהו שכבר זכה בתואר מלך הזירה מאשים שני מתאבקים אחרים שיש להם את הכינוי הזה לפניו. וחוץ מזה לא אותם מתאבקים משתתפים בסטוריליין. מחזור כולל בתוכו את אותם סופרסטארים.
    8. הקרב יהיה סביר. אם זה יהיה רק בוקר וג'רי אז זה יהיה סביר מינוס.
    9. להכתיר לממלכה? אני לא חושב שזו שאלה טובה.

HHH Rules.

ד"א, HHH זכה 4 פעמים באליפות ה-WWF/E, ופעם אחת בתואר הבלתי מעורער. תקן את זה ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    1)הגימיק של המלך היה נחמד בהתחלה אבל כבר נמאס ממנו.
    2)יותר שליט אכזר מאשר מלך.
    3)המלך הקלאסי, שחצן שמנמן ומצחיק.
    4)בסוף הפיתוח אני יוכל להגיב יותר על הסטורי לין.
    5)פוש?.
    7)העלילה שם הייתה שונה וגרי היה צעיר יותר, בסוף הפיוד אז ברט תחב את הרגל המסריחה שלו אחרי הקרב לגרי בפה וגרי הקיא לאחר מכן חחח
    אם הוא עשה לברט גוב כזה אז אני מניח שיש לו הרבה כבוד אליו.

המלך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    HHH מכסח את שני האפסים האלה והוא המלך האמיתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    1)מה אתם חושבים על בוקר?- מתאבק טוב אבל משהו בו תמיד גרם לי לא לאהוב אותו... פעם זה הגימיק ופעם ההתנהגות...

2)מה אתם חושבים על טריפל?- מתאבק גדול... אחד הכי טובים.

3)מה אתם חושבים על ג'רי?- אולי בעבר היה טוב אבל היום הוא כבר עבר את זמנו.
    4)מה אתם חושבים על הסטרוליין?- טיפשי...
    5)האם הגיע לבוקר כול הפוש שלו?כן אבל נידמה לי שהוא רק הרס אותו...
    6)איזה כינוי של טריפל אתם אוהבים?כולם...
    7)ג'רי לולר פעם היה בסטרוליין כזה, אחרי שברט הארט זכה בטורניר מלך הזירה הוא תקף אותו בטענה שהוא המלך, זה שהוא בתחילה ויתר לבוקר זה אומר שיש לו יותר כבוד לבוקר מאשר לברט הארט? מה זה אומר על הWWE שהם ממחזרים סטרוליין ועוד צריכים למחזר ממנו
    מתאבק שכיום פרשן? לדעתי זה לא משהו...
    8)אתם חושבים שהקרב בסאמר סלאם יהיה טוב... מי ינצח?אם בניה נכונה הוא יהיה טוב. כנראה שטריפל והוא ם צריך...
    9)אם הייתם צריכים להכתיר כול אחד מהם למלך אמיתי, לאיזה ממלכה הייתם מכתירים כול אחד?- לא לממלחות אמתיות זה בטוח...

ושאלת ה-Main Event של הסקר/דיון הזה היא:
    מי הוא באמת המלך? - ג'רי ובוקר הם מלכים... אבל טריפל הוא מלך המלכים.

שתף ב-Google+

הרשמה