תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: איזה חזרה לדעתכם יותר חשובה (לכם) ? למי אצם יותר מצפים?

מדרגים
12. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • טריפל H, המלך יחזור לכיסו!

4 33.33%
  • ריי מיסטריו, האיש הקטן הגדול ביותר!

0 0%
  • לשניהם, מתאבקים ברמה!

8 66.67%
  • לא סובל את שניהם, שישאור לפצח גרעינים בבית!

0 0%
תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אני לא בבית לכן זה יהיה סקר קטן (בקרוב יהיה אחד גדול).

ריי מיסטריו- אוסקר גיוטריז, נפצע באופן רישמי בקרב I QUIT נגד צ'אבו , בסמאקדאון, ה20 לאוקטובר 2006. ריי סחב פציעה בברך 4-3 חודשים ובאותו קרב הוא ניפצע בסטרוליין ועזב... הוא יחזור לפעילות מלאה בקרוב וכנראה ילחם בצ'אבו בסאמרסלאם.
    אלוף משקל כבד הקטן בהיסטוריה.

טריפל H- פאול לווסק, נפצע באופן רישמי ע"י הסטרוליין וגם במציאות בקרב נגד רייטד RKO ב"מהפכת השנה החדשה" שהתרחשה בתאריך ה-7 לינואר. הקרב היה זוגות והוא היה יחד עם מייקלס DX. אחרי ספיי ןבאסטר הוא קרע את השריר התלת ראשי (משהו כזה) בברך שלו. הוא כבר ניפצע כך בעבר רק ברגל השניה. הוא גם אמור לחזור בקרוב ולהלחם בסמארסלאם נגד בוקר.
    אלוף משקל כבד הכי הרבה פעמים.

אחרי רקע קצר הנה הסקר:

איזה חזרה לדעתכם יותר חשובה? למה אתם מצפים יותר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.06.2007
    עיר
    רמת גן
    אני מצפה לחזרה של שניהם באותה מידה כי שניהם חשובים מאוד לwwe כל אחד לברנד שלו: ריי לסמק וטריפל אייץ' לראו והחזרה שלהם תוסיף הרבה מאוד גם לרייטינג וגם לעלילה

קרדיט למיקי על החתימה המדהימה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    לדעתי החזרה של מיסטריו יותר חשובה.
    הוא יחזיר לסמאקדאון את הרייטינג.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    אני מצפה לחזרה של שניהם אחי.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    אני יותר מצפה לחזרה של טריפל H...אבל זה לא פייר הוא המתאבק שאני הכי אוהב.....ואם יש דבר שאני באמת מחכה לו כבר מרסלמניה 21 הוא שהמלך יחזור לכיסא שלו...
    רי אולי באמת יוכל לעזור לסמאקדאון....פיוד מסוג דויד(ריי מיסטריו) נגד גוליט(גרייט גאלי) אבל בבמקום עבדות, אליפות העולם במשקל כבד תיהיה על הכף

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ריי לא כל כך מעניין אותי. אני לא כל כך אוהבים קרוזרים כי שיטת הלחימה שלהם לא מושכת אותי ולא נראה לי הגיוני שמישהו כמו מיסטיריו, עם כל האהדה של הקהל אליו יכול לנצח מישהו כמו סינה או אורטון. שלא לדבר על כך שהוא ניצח את ביג שואו שזה בכלל לא נראה מציאותי.

אני גם לא חושב שריי יעשה פלאים לרייטינגץ הוא כבר לא בתמונת האליפות ובפיוד עם צ'אבו לא נראה לי שהוא זה שיציל את סמאקדאון. כמו שאני אומר-היא בקרשים ולא נראה שאפשר להציל אותה מהשקיעה הזו.

טריפל אייץ' לעומת זאת הוא מתאבק עם שם גדול בעסק, יש לו השםעה מאחורי הלקעים ואם מישהו מסוגל להציל את Raw-זה הוא.

פיוד של קאלי ומיסטיריו זה פיוד מגעיל ואידיוטי. אם מיסטיריו אפילו קרוב לנצח זה יהיה כל כך טיפשי שזה ממש זלזול באינטיליגנציה שלי כצופה. שלא לדבר שאם זה יהיה על אליפות העולם במשקל כבד אז בכלל זה יהיה מגעיל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני מחכה לHHH, נקבע שהגעה שלו לראו אולי תשחרר איזה שני מיין איבנטרים לסמקדאון כמתבקש.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אני אוהב את ריי אבל לדעתי אין לו ממש מתמודדים מתאימים נקרא לזה במסאק... לכן אני יותר מצפה שהמלך יחזור לכיסו. אבל ניראה לי שריי יותר ישפיע כי בסמאק יש מספיק מקום מתחת לאור הזרוקרים... ובראו די צפוף.
    שתף ב-Google+

הרשמה