תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 79
    הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    שם- באקיוס, יד הלהבה (להבה כמו אש)

קאסטה
    - שחר

רעיון הדמות
    - לוחם אש (אני לא מבין בחוקים בגרוש אז אני לא יודע מקצועות או משהו...)

מניע הדמות
    - נקמה. פשוטה וכואבת ככל שאפשר.

אנימה
    -
    ניתן לראות להבות קטנות שיוצאות באון תמידי מידו השמאלית של באקיוס, שמכוסה ע"י כפפה, כמו כן בעת התקפה עם החרב שלו להבות יוצרות ממנה.

תכונות
    -
    פיזיות-חזק
    חברתיות-חלש (שונא את כל העולם...)
    מחשבתי-בינוני

מעלות
    -
    גבורה-3 (אמיץ במידה מספקת...)
    חמלה-1 (אכזרי...מאוד...)
    נחישות-5 (לא יוותר לעולם...)
    קור רוח-1 (חסר שליטה עצמית...)

פלאף-(אני רושם את זה בצורה קצת מיוחדת...אני מקווה שיהיה ברור ונחמד)

"נו?" שאל אדון המוות, "ספר לי הכול, ממתי שהחלטתם להילחם בי ועד לעכשיו."
    "הכול התחיל באותו יום מקולל שבו אחי החליט שנצא לעזור לנשגבים האחרים במלחמה נגד אדוני המוות" אמר נשגב השחר הכלוא. "חשבנו שלא הושפענו מהקללה, אבל נראה שננגענו בחטא הגאווה. מה חשבנו לעצמנו?" הוא ילל.
    "תגיע לעניין." סינן אדון המוות.
    "טוב, אז כך." אמר הנשגב "באותו יום פגשנו את סרין ואת קאמאל, ויצאנו בתוכנית לתקוף את המגדל שלך ולנסות לגרשך מהבריאה..." הוא כחכח בגרונו "אפשר אולי מים?" שאל בקול חלוש.
    "לא." ענה אדון המוות "אני לא כאן כדי שיהיה לך נוח." הוא אמר בעצבים.
    "טוב. בכול אופן. הגענו למגדל ארבעתנו, וראינו את משרתיך, הקרבות נגדם היו קלים יותר משציפינו למען האמת." אמר הנשגב שיקוי האמת מנע ממנו להסתיר את סודותיו.
    "כשהגענו לראש המגדל ראינו אותך, כמה חלש היית בעינינו. כמה טעינו." מלמל הנשגב.
    "הקרב היה בלתי אפשרי. מהר מאוד הגענו להחלטה לסגת. אבל לפני שהספקנו, אתה, אתה..." הנשגב לא יכל דבר עוד.
    "העפתי את אחיך מהחלון. כן זה היה מהנה" אמר אדון המוות והדגיש את הנאתו בצחוק מרושע. בנקודה זאת הנשגב פרץ בבכי וצעק "אני נשבע! אתה תשלם על זה!"
    "אולי." אמר אדון המוות "אבל אחרי שתסיים את הסיפור."
    "בכול אופן. לאחר שראינו שאי אפשר לעזור לאחי ברחנו. ולא הסתכלנו אחורה." אמר הנשגב "ידענו שפצענו אותך ולא תוכל להמשיך במרדף אז רצנו מהר ככל האפשר והתפצלנו. בתקווה שלא תמצא אותנו." הוא המשיך.
    "אם כי מסתבר שתעיתם לא?" שאל אדון המוות"
    "כן." ענה הנשגב בחוסר רצון "לפני שבוע קיבלתי הודעה על מותו של קאמאל ושלשום על מותה של סרין. שניהם בנסיבות מאוד לא טבעיות.
    "הם מתים? איך זה קרה?" שאל אדון המוות.
    "מי יודע מלבדך! זאת הייתה העבודה שלך אחרי הכול! ידעתי שרדפת אחרינו!" צעק הנשגב
    "אבל אתה הראשון שתפסתי!" אמר אדון המוות "אחיך מעולם לא מת! הוא שרד את הנפילה למימי האגם הקפוא, והוצל ע"י אל האש!" הוא אמר.
    "זה היה קצת מאוחר מדי בשבילו, אז אל האש לקח אמצעים קיצוניים, ועכשיו ידו השמאלית בוערת תמיד. זה היה מחיר הצלתו." הוא אמר בקול מתנצח. "ונראה שמגעי השחית אותו מעבר לכל דמיון! אוכל להמר בחיי על כך שהוא זה שטבח בחבריך!" הוא נהנה לראות את הנשגב סובל וצחק.
    "עכשיו הגיע זמני לעזוב. יש לי הרבה לעשות." הוא אמר ונעלם כעשן, רגע לאחר מכן נשמעה חבטה והדלת נפתחה לרווחה, הנשגב הספיק להגיד רק מילה אחד לפני שחרב האש ננעצה בבטנו ולקחה את חייו "אחי..."
    "אל תדאג, עכשיו שחיסלתי את אלה שנטשו אותי למוות אני יבוא לחסל גם אותך!" צעק באקיוס אל אדון המוות, שעזב מזמן. אך זעמו של באקיוס, גם לאחר שנה, לא דעך ככל, אלא רק התחזק.

בכדי לתאר את חייו של באקיוס לפני הסיפור הזה. אני רושם למטה כדי לי להרוס את הסיפור שכל כך השקעתי בו...חייו לפני המקרה עם אדון המוות היו לא מרשימים מאוד למען האמת.
    באקיוס ואחיו חיו באחת מהערים הקטנות בדרום הרחוק (מדברי...) והיו תומכים גדולים של אל השמש עוד כשהיו ילדים, הם נהגו להציק לכוהנים בשאלות לגבי אל השמש מתוך רצון לעבוד אותו.
    שניהם שיחקו יחדו והתאמנו יחדו בחרב (כילדים) אם כי היה ברור לכולם-לשני אלה חשוב אל השמש יותר מהכול.
    בהגיעם לבגרות (גיל 16 לפי חוקי העיר), התרחש אירוע נוראי. ילדי הדרקון פלשו לעיר וטבחו בתושבים.
    מריבת התושבים רצו להילחם, אבל הם לא. הם רק התפללו לאל השמש שיעזור להם.
    וכשאר ביתם נשרף-הם התפללו.
    וכאשר משפחתם נרצחה-הם התפללו.
    וכאשר השמידו ילדי הדרקון את המקדש-אל השמש נענה לתפילתם, ונתן להם את הכוח לגרש את ילדי הדרקון (שהם היו רק אספסוף של שודדים, בלי נשגבים.)
    זוג האחים גירש את ילדי הדרקון והרג רבים מהם. אבל לקרב היו השפעות קשות על באקיוס. הוא נשבע שהוא לא יהרוג עוד איש. (אדוני המוות ושדים הם לא אנשים) וחי לפי זה עד לארוע עם אדון המוות. בעוד אחיו תמך בגישת "טובת הכלל" ולא היה לו בעיה להרוג את כל מי שהזיק לבריאה או לחפים מפשע, בלא כל חרטה.
    בין זה לבין מקרה אדון המוות היו קרבות רבים, אשר בהם באקיוס השתדל למנוע את ההריגות, אך אחיו התעקש כי "אין ברירה" זה העציב את באקיוס מאוד ומנע ממנו קשר של ממש אל אחיו.
    ההחלטה להילחם באדוני המוות עצמם הגיעה לבאקיוס בעקבות מחשבות גדולה שהחלו לחרף בו בגלל הקללה. הוא ראה עצמו בלתי מנוצח וחשב שיוכל להשמידם (הם לא אנושיים מספיק כדי לאסור את הרגיתם) ורצה שאחיו יבוא רק בשביל לראות. כמובן שאשליות הגדולה הללו נשברו לאחר הניסיון הכושל מאוד שלו בהריגת אדון המוות, אבל הוא עדיין חושב שהוא יוכל, פשוט הוא צריך "קצת" עזרה.

חימוש-
    באקיוס חמוש בלהב פלדה (מסוג קאטאנה) הניצת באש כאשר באקיוס משתמש בה במטרה להרוג (כמעט תמיד) החרב עצמה שחורה. כמו כן הוא מצוייד בכפפה המונעת את יציאת האש מידו, אם כי לא בצורה מושלמת (עוד יוצאות להבות קטנות...) אם כי ניתן לווסטה כדי שתיתן לזרם של אש לצאת לכיוון אליו מכוונת ידו של באקיוס.

תכונות-
    כוח-4 (הוא לוחם שאין לו שום בעיה לתקוף בכוח מוגזם...)
    זריזות-4 (והרבה פעמים בזמן קצר...)
    סיבולת-4 (וגם לאורך זמן...)

תפיסה-3 (וגם מבין את מצב הקרב מהר...)
    פיקחות-2 (אבל לא גאון גדול...)
    תבונה-1 (בכלל לא...)

כריזמה-1 (הוא שונא את העולם...ומרבה לציין את זה...)
    עורמה- 1 (ערמומי בקרב, לא במילים.)
    מראה-1 (הוא נראה טוב בעבר...אבל אחרי נפילה ממגדל וכשהיד שלו בוערת?)

יכולות

אומנות לחימה 3 (מכיר את הנושא היטב...)
    הטלה 2 (מסוגל לזרוק...)
    מלחמה 2 (יודע עקרונות מלחמה...)
    קאפא"פ 5 (חיה מטורפת...)
    קשתות 0 (לא הקטע שלו...)
    אבחנה 3 (רואה דברים...לרוב...)
    אתלטיקה 3 (יודע לזוז...)
    התגנבות 0 (יד בוערת...לא קל להתגנב עם לפיד...)
    חמיקה 3 (ברנש זריז...)
    פשיעה 0 (אין לו שום בעייה לרצוח...אבל מסתבר שזה לא קשור...)
    הופעה 0 (אין לו מושג בזה...)
    הישרדות 3 (יודע להסתדר...)
    התנגדות 4 (קשה לעשות לו משהו גרוע יותר ממה שכבר יש לו...)
    חוסן נפשי 3
    נוכחות 3 (כשהו מדבר, רוב האנשים מקשיבים. במיוחד אם הוא מוריד את הכפפה...)
    בירוקרטיה 0 (דמות אנרכיסטית...)
    חברה 0 (ואנטי חברתית...)
    רכיבה 0 (לא אוהב חיות...)
    שיט 0 (וגם מים...)
    שפות 1 (נראה לי אני אמור לשים 1...)
    חקירה 2 (קל להוציא מידע מאנשים עם יד בוערת...)
    ידע 1 (לא גאון גדול...)
    מלאכה 0 (לא בשבילו...)
    רפואה 0 (גם לא...)
    תורת הנסתר 1 (לא יותר מדי בקטע...)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל באל האש אתה מתכוון לסתם אל שהיה שם וקשור איכשהו לאש? כי זה לא אחד מהאלים הממש חזקים.
    ובאחיו אתה מתכוון לחבר נשגב אחר ולא לאח בדם? אם התכוונת לאח אמיתי זה די מאוד נדיר כמעט בלתי אפשרי שזה יקרה, אבל אם זה חשוב לך אז לא נורא.
    שנית אין כזה דבר קאסטת אש וקאסטת הזריחה נקראת שחר.

הדבר הכי חשוב ששכחת הוא החיים של הדמות לפני ואחרי המקרה הזה עם אדון המוות, לפני כי הוא הגיע אליו כנשגב ובטח עבר הרבה בחיים שלו, דבר שיסביר את התייחסותו לשאר העולם ובכלל מיהו. ואחרי המקרה כי הוא בטח לא יכול להתחיל כשאדון מוות כולא אותו, אני אמור להזכיר את זה רק בטיזר של מחר אבל אתם תתחילו בהצטלבות הנהרות הגדולה.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    לא הבנת הא?

זה שהיה כלוא היה אחיו (בדם) של באקיוס, שנרצח ע"י באקיוס.
    באקיוס הוא בעל "כוחות" מאל האש (שנובעות מידו הבוערת). לא אל האש הפך אותו לנשגב, אבל הוא הציל את חייו מתי שאל השמש התעלם מקריאתו ולכן הוא עכשיו ממלא את הוראותיו של אל האש...בדרך כלל...
    העיקרון שזה אחיו בדם זה להראות עד כמה השנאה שלו וזעמו על זה שנטשו אותו למוות גדולה-עד שהוא אפילו רוצח את אחיו מרצון רק כדי לנקום בו.

לפי מה שהאסטור רשם בדיון הראשי יש קאסטה של אש...אז עבדתי לפי זה...

קאסטת הזריחה והשחר זו טעות בשם. זה למה התכוונתי.

אז מה בידיוק עלי לשנות?
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אין קאסטת איש לנשגבי שמש. דווקא, קאסטת האש הם אחד מהאויבים של נשגבי שמש.
    דרך אגב, אני חייב לבקש ממך, אישית, שלא תהיה שחר. אני שחר ואני לא רוצה שיהיה עוד אחד.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    הוא עזב את אל השמש. זה חלק מהקטע.
    אל השמש לא נענה לקריאתו כאשר הוא הושלך לאגם הקפוא, ואל האש כן. לכן הוא משרת כעת את אל האש. ולא מייחס שום חשיבות עוד לאל השמש.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    הוא חייב לשאת חשיבות לאל השמש. חייב. ותסתכל על הפוסט הקודם שלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    למה חייב לשאת חשיבות לאל השמש?
    אני לא ממש מבין את זה...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    כי הוא חייב. הוא כל מה שהוא רק בגלל השמש. וכל האחרים הם לטובת השמש, הדמות שלך לא תתקבל טוב בקבוצה. הדמות שלך לא יכולה להיות קאסטת אש, היא לא פתוחה לנשגבי שמש (מה שאנחנו משחקים). אתה קראת על הקאסטות האחרות שיש לנשגבי שמש? תבחר אחת מבין: דמדומים, זנית, לילה, ליקוי חמה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    אז אני ילך על ליקוי חמה...
    מתאים עם זה שאני לא ממש מרוצה מאל השמש...אז אני כאילו "מסתיר" אותו...
    ואני לא יהיה מאוד ב"קטע" של אל השמש...זה יוביל לסיבוכים ביני לבין הקבוצה, אבל זה המחיר של דמות ממורמרת ששונאת את כולם (ובמיוחד את אל השמש שלפי ראות עיניו בגד בו)
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    ליקוי חמה זו הקאסטה של דיפלומטיה, והקאסטה לא משתנה לפי המקרים שעוברים על הדמות כי האופי הבסיסי שלה נשאר זהה.

בנוסף הוא לא חייב לעבוד את אל השמש, אבל תבין שקאסטת האש היא קאסטה של סוג נשגבים אחר שנקראים דמי הדרקון. בנוסף המוני אלים קיימים בבריאה יכול להיות שבאיזשהו גורל מוזר איזשהו אל דגול שמתקשר לאש הציל אותו ולזה תכוונתי.

מצטער על הטעות בהתחלה, אבל אני עדיין מצפה לחיים לפני ולחיים אחרי המקרה, בנוסף דבר חשוב לכל דמות נשגבים הוא המניע והרגע בו הוא הופך לנשגב. אתה צריך גם את המניע של לפני המקרה עם שר המוות.

ותענה על השאלות האחרות שלי בפוסט הראשון.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    טוב...אפשר אולי קצת יותר פירוט מה זה בידיוק כל קאסטה (דיפלומטיה זה לא הוא בכלל)
    אני לא ממש יודע (ולא ראיתי שם דבר על זה באתר ההוא...בטח פיספסתי או משהו...)

והאופי הבסיסי שלו מאוד השתנה. הוא הפך מרודף צדק שמנסה להימנע מלהרוג (אפילו את הרעים-אם ראית טריגאן אני מדבר על אופי שמזכיר את של ואש...) לאדם חסר רחמים שנהנה מההריגה...ה"חוויה" ההיא הפכה אותו לאדם אחר לגמרי, ולמעשה "הרגה" את באקיוס של לפני.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    קודם כל אני יגיד שדמות רק מתמחה במה שקשור לקאסטה שלה, זה מאוד שונה ממו"ד.
    נגיד, "דמדומים" זה ידענים ומכשפים, אבל נשגב שמש מקאסטת הדמדומים יכול גם להיות נזיר מלומד וחכם.

אז ככה-
    דמדומים- מכשפים ומלומדים
    לילה- רוצחים וגנבים (כמובן למען כוחות הטוב)
    זנית- כוהנים ואנשי אמונה
    ליקוי חמה- בירוקרטים ודיפלומטים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    קודם כל, מה שמאוד הפריע לי דבר ראשון, אין כזה דבר "לשנות" קאסטה, אתה משהו מסוג מסויים, ואתה כזה, אין כזה דבר 'ליקוי חמה, לשעבר שחר' פשוט אין כזה דבר...
    וחוץ מזה, אין שום צורך להיות נאמן לשמש (שדרך אגב, הוא לא 'אל השמש' אלא פשוט 'השמש', זה מה שהוא, הוא השמש בהתגלמותה, לא האל שלה, וחוץ מזה, השמש בנשגבים הוא זכר, אז צריך להגיד לא האל שלו, השמש בהתגלמותו, מובן?) השמש משגיב את הנשגב, ונותן לו לעשות מה בראש שלו, בתקווה שזה יקדם את המטרות שלו.
    אין ממש 'אל אש' אני חושב שאתה מתכוון לדרקון היסודות של האש, ששונא את כל התועבות, וירצה רק להשמיד אותם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אם אני לא טועה השמידו את דרקוני היסודות.

דבר שלא הבנתי הוא אם המניע הוא נקמה נגד השמש הבלתי מנוצח או שר המוות המדובר, אם האפשרות השנייה היא הנכונה אז זהו מניע צר מדי ולא יתאים לסדרה שאני מתכנן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    שניהם כאחד.
    הוא רואה בשניהם אשמים למה שקרה לו. כמו שהוא ראה באחיו ובחבריו לשעבר אשמים (ולכן הרג אותם)

ואני לא יודע את כל הקטע של השמידו את דרקוני היסודות וכאלה! אני רק רואה את השיטה הזאת פעם ראשונה!
    ואין אל אש?
    בכל עולם אפשרי יש אחד...
    אז סתם אל שקשור לאש שהיה בסביבה אני מניח...

נראה לי לילה הכי מתאים לאופי ה"חדש" של באקיוס...
    ולמה לא יכול להיות "שחר לשעבר" הוא השתנה שינוי קיצוני, שהשפיע אפילו על הקאסטה של...לא יכול לקרות? (תקנו אותי אם באמת לא יכול לקרות)
    כי אם אי אפשר להשתנות הוא חייב להיות שחר (הוא לוחם של הטוב במקורו...עוד רגע מעלה רקע עם פרטים נוספים על העבר...)

עריכה-העלעתי עדכון של חייו לפני המקרה...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    אי אפשר לשנות קאסטה בשום מקרה. הקאסטה היא קבועה.
    thog- השמידו את דרקוני היסודות? wtf? איפה שמעת את זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    לא שינוי מבחירה...
    אני מתכוון שזה...פשוט קרה...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    יהיה קשה לדמות שפועלת נגד שמש הבלתי מנוצח להיות ביחסים טובים עם המעגל.

וגם אי אפשר לשנות קאסטה, לא משנה מה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    טוב...צריך למצא אז פתרון לזה...
    למישהו יש רעיון? כי לילה לא ממש מתאים למקורי של באקיוס, ולפי הבנתי לא כדאי שאקח שחר...

עזרה?

וכן-יהיה קשה להסתדר...אבל מה זה הרפתקה בלי דמות סוררת שלא -ממש- מרוצה מהקבוצה שהיא מסתובבת איתה?
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אז זהו, שכאן הדמות שלך פועלת נגד המטרות של האחרות.

בנשגבים זה לא סתם קבוצה של אנשים שנמצאים ביחד. הם מאוגדים בקסם, כך שכל חברי המעגל אמורים להיות לפחות עם מטרה דומה בכללי

שתף ב-Google+

הרשמה