תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    12.06.2007
    עקבתי אחרי הבחינות שלכם דיי הרבה זמן ראיתי HLTV דיברתי עם חברים שנבחנו וגם עם חלק מהבוחנים והגעתי למסקנה שהשיטה שלכם פשוט לא טובה.
    אתם מבזבזים פוטנציאל גדול מאד בבחינות שלהם ולא קולטים שחקנים שביום מסוים אחד הראו יכולת ירודה...בתור שחקן שמשחק דיי הרבה זמן ובזמן האחרון הפסיק לשחק בגלל דברים כאלה אז יש לי כמה הצעות
    דבר ראשון, לסיים 2 מחציות 15 ראונדים כל מחצית, בד"כ המשחקים נגמרים בתוצאה חד צדדית ולאף נבחן כמעט לא ניתנת האפשרות להראות את עצמו.
    2 מחציות, 15 ראונדים, יתנו זווית מקיפה על כל שחקן וכך באמת יתקבלו השחקנים שמגיע להם.
    דבר שני, זה מצריך עבודה רבה אבל אני לא חושב שתיהיה לכם בעיה למצוא אנשים מתאימים לכך, במקום הבחינות שכרגע ישנן, פעם בשבועיים תפרסמו את רשימת השחקנים והקבוצות כרגיל, אבל הפעם נגיד שתקחו 25 שחקנים, משמע 5 קבוצות, תארגנו משחקים פנימיים בין הקבוצות הנבחנות, אחרי המשחקים תקחו את השחקן הכי בולט בכל קבוצה ובכך תרכיבו קבוצה נוספת, לקבוצה הזאתי תתנו לשחק נגד שחקני הADV ומכאן תקחו את השחקן\שחקנים שבלטו בכל המשחקים

אני אישית מעדיף את האפשרות הראשונים משולבת בשניה
    יש לי עוד המון הצעות אבל אילו ההצעות\הערות שהכי הציקו ובהקו לי בעיניים כבר הרבה זמן

עכשיו לבקשה שלי
    לא להגיב סתם, לא להפוך לדיון ספאם, לא להפוך לדיון של ירידות אחד על השני - הנושא הזה מופנה למנהלים בVGAMES.CS , ולקהילה אז לא לגרום לעוד דיון נעול.

תודה
    robben
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.07.2007
    צודק ב 100 אחוז מחזקק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    צודק חלקית.. אם הם יעשו את זה ככה יהיו פחות נבחנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    צודק ב 100 אחוז מחזקק...
    וגם המגיב השני צודק

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    צודק הלוואי ויאצמו את השיטה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    צודק 100 %
    NEGATOR . NEGATOR . NEGATOR
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    צודק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    צודק...
    אבל 25 שחקנים זה קצת שחקנים...
    G r o s s i s
    הפועל באר שבע הלב והנשמה
    IRC: Grossis
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    ledaati kol mi she omer zodek pashut lo itkabel ba bhinot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.06.2007
    אם הבעיה היא העניין של 25 שחקנים אז להפוך את זה לפעם בשבוע או פעם בשבוע וחצי זה יהיה יותר טוב

וzexer זה לא משנה מי עבר ומי לא, זה מה היא דעתך על הרעיון לא על המגיבים (אל תגיב להודעה הזאתי אני לא רוצה לדרדר את הדיון מקסימום תדבר איתי בפרטי)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.02.2007
    מחזק אבל לא לקחת את הכי טוב מכל קבוצה, כך שמה שאתה אומר הוא שרק 1 מתוך 25 עובר.
    עדיף לרשום 50 אנשים לעשות אותם ב-10 קבוצות מוכנות מראש (ואקראיות!) להודיע על הקבוצות בין 2-4 ימים לפני ככה שהקבוצות יוכלו לעשות מיקסים ביחד וללמוד לשחק ככקבוצה ורק אז להגיע לבחינות שכוללות 30 ראונדים מלאים. משם לקחת את ה-5-10 בולטים ולעשות מהם קבוצה או 2 ועוד משחק נגד ה-ADV. רק אז תגיעו לרמה גבוהה ולא שחקנים שעוברים במקרה ומקבלים קלינאפ אחרי 3 ימים.
    "לעולם אל תתווכח עם אידיוט,
    הוא רק יגרור אותך לרמה שלו ויגבור בעזרת הנסיון"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.06.2007
    צודק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.06.2007
    מה שהתכוונתי ברעיון של לקחת את הכי טוב מכל קבוצה זה לראות אם השחקן מסוגל לבלוט פעמיים, גם במשחק נגד הנבחנים וגם במשחק נגד שחקני הADV
    אם השחקן מסוגל, ובלט פעמיים כנראה שהוא מתאים..וזה לא חובה לקחת שחקן מתוך 25, אולי כל החמישה בלטו ושחקו מצויין ?

תמשיכו להגיב, אחרי הכל זה מופנה למנהלים ולא לי (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי robben
    עקבתי אחרי הבחינות שלכם דיי הרבה זמן ראיתי HLTV דיברתי עם חברים שנבחנו וגם עם חלק מהבוחנים והגעתי למסקנה שהשיטה שלכם פשוט לא טובה.
    אתם מבזבזים פוטנציאל גדול מאד בבחינות שלהם ולא קולטים שחקנים שביום מסוים אחד הראו יכולת ירודה...בתור שחקן שמשחק דיי הרבה זמן ובזמן האחרון הפסיק לשחק בגלל דברים כאלה אז יש לי כמה הצעות
    דבר ראשון, לסיים 2 מחציות 15 ראונדים כל מחצית, בד"כ המשחקים נגמרים בתוצאה חד צדדית ולאף נבחן כמעט לא ניתנת האפשרות להראות את עצמו.
    2 מחציות, 15 ראונדים, יתנו זווית מקיפה על כל שחקן וכך באמת יתקבלו השחקנים שמגיע להם.
    דבר שני, זה מצריך עבודה רבה אבל אני לא חושב שתיהיה לכם בעיה למצוא אנשים מתאימים לכך, במקום הבחינות שכרגע ישנן, פעם בשבועיים תפרסמו את רשימת השחקנים והקבוצות כרגיל, אבל הפעם נגיד שתקחו 25 שחקנים, משמע 5 קבוצות, תארגנו משחקים פנימיים בין הקבוצות הנבחנות, אחרי המשחקים תקחו את השחקן הכי בולט בכל קבוצה ובכך תרכיבו קבוצה נוספת, לקבוצה הזאתי תתנו לשחק נגד שחקני הADV ומכאן תקחו את השחקן\שחקנים שבלטו בכל המשחקים

אני אישית מעדיף את האפשרות הראשונים משולבת בשניה
    יש לי עוד המון הצעות אבל אילו ההצעות\הערות שהכי הציקו ובהקו לי בעיניים כבר הרבה זמן

עכשיו לבקשה שלי
    לא להגיב סתם, לא להפוך לדיון ספאם, לא להפוך לדיון של ירידות אחד על השני - הנושא הזה מופנה למנהלים בVGAMES.CS , ולקהילה אז לא לגרום לעוד דיון נעול.

תודה
    robben
    תודה על ההצעה.
    כאשר הקלאבים יעלו השיטה הולכת להשתנות ב360 מעלות..
    צפו לשינויים !

ניר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    עיר
    מודיעין
    אחלה הצעה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    צודק אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    צודק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    צודק אבל לא לגמרי
    למה רק ל5 יהיה הזדמנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2007
    מחזק!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    צודק ... וzexer זה ממש לא נכון מה שאתה אומר שמי שמגיב בנושא הזה "צודק" זה לא אומר שהוא לא יתקבל כי.. יש פה הרבה מאוד שחקנים שחושבים שזה שיטה מצויונת! שהם בadv! דוגמא Grossis..הודעה אחת מעליך! סתכל...
    קיצר לפי דעתי שיטה מצוינת
    zephyr :X
    --$$$$$____________$$$$
    _$$$$$$__________$$$$$$
    _$$$$$$$________$$$$$$$
    _$$$$$$$______$$$$$$$$
    __$$$$$$$____$$$$$$$
    ___$$$$$$__$$$$$$$$
    ____$$$$$_$$$$$$$
    _____$$$$$$$$$$
    ______$$$$$$$$$$$$$
    ____$$$$$$$$$$$$$$$$$