תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    פעם, ועוד פעם, ועוד פעם עד שהפסקתי לספור המחשב מרסק אותי בכל פעם מחדש כאשר אני בוחר בקרב אחד על אחד נגדו כאשר הוא הנוד במצב Hard Rusher. השתמשתי בטקטיקות להקמת כלכלה מהירה, בטקטיקות נגד טנקים (שאיתם הוא מכסה את שדה הקרב) ובכל פעם זה מסתיים בכך שאני רואה אותו מוחק לי את הבסיס גם כשאני סקרין וגם כשאני GDI. אז אם למישהו יש אילו שהן טקטיקות לאיך לעצור נחשול מסיבי של אויבים שמגיע תוך כמה דקות אודה לו מאוד אם הוא יחליט לחלוק אותן ^^. ואם אתם רוצים בדיוק להבין פשוט קחו מפה של שתיים ותבחרו במחשב בהגדרות שאמרתי ותראו בעצמכם מה הוא עושה, אני מנסה להפיל אותו ב"Tournament Dustbowl" וכפי שצויין ללא הצלחה.
    "שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" ~ גנרל פטון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    אממ...
    אני לא בטוח לגמרי מה נוד עושה על הרד...אני יותר תקוע על ברוטאל...
    אבל תנסה לבנות צבא מהר, תוך התעלמות קלה מהכלכלה.
    זה יכול לעבוד...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    אהא... טכנית זו אחת מהעצות היותר מעורפלות שקיבלתי :/
    הכלכלה היא זאת שממנת את החיילים אז אם אני רוצה לשרוד אני צריך כלכלה שתתן לי זרם של מזומנים שיספיק בשביל להחזיק מספיק זמן עד שהמחשב נכנס לשלב שבו הוא הרבה יותר איטי בבניית יחידות. אם אני אצליח לשרוד את השלב שבו הוא משגר עשרות טנקי סקורפיון וחיילים עליי אני אוכל להיכנס בו אבל בשביל זה אני צריך כסף וכוחות אז מה היא התבנית בשביל להקים בסיס שיוכל להחזיק תחת הבליצקריג הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    ראשר במהותו מתעלם מהכלכלה כליל ורץ רק להתקפה, בתווקה שאתה תשקיע בכלכלה ותתעלם מהצבא.

כדי להביס ראשר יש צורך לאזן בין כלכלה לבין צבא, כלומר בזמן שבאחד מפסי היצור דואגים לכלכלה-בשני דואגים לצבא. בניגוד לדרך הרגילה שבה שני פסי היצור דואגים לכלכלה.

מכיוון שידוע שראשרים לא מסוגלים להתמיד בהתקפה (נגמר הכסף מהר) אתה צריך רק לעכב אותם עד שנגמר להם הכסף. גם עם כלכלה רעה אתה ביתרון כי כמו ששלך רעה (עדיין רק 2 ריפינרים ומתחיל לבנות שלישי) שלהם רעה בהרבה (ריפינרי אחד) ולכן יש לך יתרון גדול אחרי שנגמר לו ה"דלק" מה שאומר שהניצחון שלך כמעט מובטח

יותר ברור עכשיו?
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    נתניה
    הרבה יותר, תודה ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    אין בעד מה. אם אתה צריך עוד משהו תודיע.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    האמת שיש המון דרכים לעצור אותו... (בום. ברטאל והרד זה כמעט אותו דבר רק שבברוטאל פשוט המחשב מקבל הכנסה כפולה ממך הוא לא נהיה חכם יותר)

מאחר שהסקורפיון הוחלש עד לרמה שאפילו סיקר יכול לכסח אותו. יש המון דרכים לכסח ראש של סקורפיון. זה הרבה פחות קשה מאשר ליפני פאץ' 1.05. פשוט תספים (עם GDI ) פרדטור (פרדטור אחד יכול לטפל בשני סקורפיון אם אני לא טועה) ואת ההגנות נגד טנקים.
    ועם הסקרין אותו דבר רק עם הסיקר.
    תשקיע גם בהגנות. הן לא חלשות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    כן אבל גם כסף התחלתי כפול...
    ונגד ראשר זה הבדל עצום...
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הרשמה