תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    שלום קוראים לי יואב ואני חדש בפורום. אני עוסק במבוכים ודרקונים כל החיים שלי מאז שאני זוכר את עצמי והייתי בכל התפקידים (האהוב עליי היה ניסיון לשחק עץ הרפתקן ורגשן במיוחד). אני רוצה לנסות בפורום הרועש משהוא מרענן ונחמד אז ככל שתזרמו יותר יהיה טוב יותר. אני לא עומד להניח יש ר את כל הקלפים על השולחן אלא להתחיל ישר בלי הסברים מיותרים.

האודישן הראשון יהיה לחפץ התבוני הראשי.
    דרישות: ידע בתאטרון ומשחק
    חוש דמיון מפותח
    ויכולות מרהיבות.
    אז מי יהיה הראשון?

שלום קוראים לי אלכסנדר בנג'מין הרביעי אבל חברי מכנים אותי בורג, בגלל שאני בורג. אני חושב שאני אהיה מצוין לתפקיד בגלל שיש לי סיפור חיים מדהים ומרגש שעשוי להוסיף רבות לעלילה. בכיתה י' נשרתי מהבית ספר הרשמי למסמרים בגלל שלא הצלחתי להשתלב שם. מאז אני מכוון את עצמי להוליווד ולומד קורסים למשחק באינטרנט. והכן בקשר ליכולות מרהיבות אני לא ממש בטוח... אה אני ודע אני יכול להיתקע בכל דבר! ושום דבר לא ישבור אותי. אז מה דעכתם התקבלתי?

NEXT

Make No Mystake Kyle, before this is all over, you Will s**k my b**ls
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    אני לא בטוח למה התכוונת אבל אם אלו אודשים לחפץ תבוני אז הנה הנסיון שלי.

אני היא הכרית יפית ועד שהגעתי לפה בטח עברתי אצל כל חסרי הבית בעיר. תבינו נוצרתי במפעל העירוני לייצור כריות ונזרקתי כלאחר יד לתוך האשפה בגלל פגם בציפוי. מאז היום הגורלי הזה ישנו עלי כל מיני נוודים אבל כשהתחלתי לדבר אליהם כולם ברחו, נשארתי לבד. אבל מאז שמצאתי את האנטנה הזאת כולם חושבים שאני עובדת בשלט רחוק ומוכנים לדבר איתי.
    אז אחרי שתפשתי את תשומת ליבכם, רוצים לדבר?
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    שלום, קוראים לי אריק. זתומרת, אני קורא לעצמי אריק, אנשים אחרים לא מרבים לקרוא לי. כשלראשונה נוצרתי, ראיתי רבים כמותי מדברים, צוחקים, ואפילו זזים! אבל ברגע שניסיתי בעצמי גיליתי שאני שונ- סליחה, מיוחד. כשהתחלתי לחקור קצת, גיליתי שהיצור המדבר נקרא 'פה',ושאנשים לא רגילים לראות שיניים מדברות. קראו לי זיוף, קראו לי חיקוי, בלילות קרים תקעו אותי בתוך כוס מים וציפו שאשרוד, אך איש מהם לא הצליח להוציא ממני את מי שאני, את מה שאני: שיניים תותבות. מאז, הייתי אצל כל הגדולים: 'להיות או לא להיות'? אני. שודדי הקריביים? אני. קלינט איסטווד? אני. אני המוצלח ביותר שתמצא, אדוני, ואני בא עם מבצע מדהים, שאם רק תקבל אותי גם אתה תהנה ממנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    שלום, אדוני.
    באתי לאודישנים כדי להוכיח שאין בנאדם יותר חרוץ ממני. כל היום אני מתפקד כשליח, מעביר הודעות בין אנשים.
    בלילות אני נח אך עדיין עובד, ובבוקר חוזר לעבודתי.
    לפעמים אנשים מעדיפים שאני ישתוק, במיוחד בקולנוע, כשאף אחד לא אוהב שמפריעים לו.
    בנוסף, עליי הנטל להעביר מסרים קשים לשמיעה לאוזני אנשים. זאת ועוד!
    אני גם מצלם מי שמבקש ממני, ואפילו מדווח על עידכונים בשוק ההון!
    תודה לך אדוני, ואני מקווה לזכות. אוי, מצטער, אדוני, שכחתי להזכיר את שמי. קוראים לי nokia.

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אה...... שלום?
    אני, אני, אני באתי לפה, כי..... אני, פשוט, יש לי בעיה, אתה יודע, אני חסר ביטחון עצמי, ובאתי לפה כי חשבתי שזה יעזור לי להיפתח.
    אתה יודע, הרבה אנשים אומרים לי שאני מתוק, אבל כשאני נפגש עם מישהו שאני לא מכיר, אז קצת קשה לדבר איתו........ והם תמיד אומרים לי שלדבר אלי זה כמו לדבר אל קיר, אולי זה בגלל שאני קיר?
    אז איך הייתי? בסדר? לחוץ מדי? דיברתי מהר מדי? אתה חושב שהייתי צריך לעשות משהו יותר דרמטי? בטח לא אהבת אותי, אני כישלון, אני אפס.
    אני אלך לסייד את עצמי בפינה.
    אז תתקשר אלי? כן? בבקשה! אני טוב, אני מוצלח, אני, טוב, על מי אני עובד, אני כלום, אני קיר.
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הרשמה