תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    לאור אי התמיכה בעברית בWii החלטתי שצריכים לעשות משהו בקשר לזה.
    אני רוצה שנינטנדו יכניסו תמיכה לראות עברית בערוץ האינטרנט ואולי גם מקלדת עברית!

מי שאיתי, תשלחו אימייל לכתובת (נינטנדו אירופה)
    [email protected]

האימייל שלי למי שרוצה להעתיק ולשנות קצת:

Hello, My name is Lior and I live in Israel. I recently bought a Wii and to my dismay discovered there was no support for displaying hebrew (unicode?) in the Internet channel. This is causing me some frustration because it prevents me from using the internet channel (which i bought by the way) for most purposes...
    So I'm sending you this email to ask you to add support for hebrew in the internet channel (and possibly a hebrew keyboard for the wii)
    Thank you very much (aside from this issue Im having a lot of fun)!
    Lior Blech

אם נרצה אין זו אגדה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    זה קצת בעייתי כי הם לא מייבאים ווי באופן רשמי לישראל, ועל כן גם לא מתייחסים אליך אם אתה מישראל.
    יתרה מזו, אתה משתמש בקונסולה שרשום עליה "שאסור להשתמש בה מחוץ לאירופה/אמריקה (תלוי איפה את קונה)" ועל כן זה הופך אותך למשתמש לא חוקי עבורם, ועל כן הם לא שמים עליך שוב.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    זה לא נראה לי לא חוקי, בדיוק מהסיבה שאין לנו פה יבוא רשמי.
    כל הקטע של אסור להשתמש מחוץ לאירופה/אמריקה זה בהנחה שאתה יכול לקנות גרסא שמופצת אצלך (ואין אצלנו כזו רשמית...)

בכל מקרה גם אם אנחנו לא באירופה אנחנו עדיין לקוחות ושילמנו בדיוק אותו כסף כמו לקוחות אירופאים, אז מגיע לנו לא?

בכל מקרה תשלחו אימיילים, הדבר הכי גרוע שיכול לקרות זה שלא יתייחסו באמת (רגע הם יבואו אליי הביתה ויקחו את הקונסולה??)
    וזה לא עולה כסף אז יאללה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.04.2007
    נראה לי שכדאי שתענו לו באנגלית....

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    אם כבר כותבים מכתב אז שיהיה כמו שצריך לא? (כן כן יש לי 99 באנגלית )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    אני אפילו לא צריך לשנות את השם (טוב, את השם משפחה כן)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי F.P
    זה קצת בעייתי כי הם לא מייבאים ווי באופן רשמי לישראל, ועל כן גם לא מתייחסים אליך אם אתה מישראל.
    יתרה מזו, אתה משתמש בקונסולה שרשום עליה "שאסור להשתמש בה מחוץ לאירופה/אמריקה (תלוי איפה את קונה)" ועל כן זה הופך אותך למשתמש לא חוקי עבורם, ועל כן הם לא שמים עליך שוב.
    אני לא מבין אפשר לאסור עלי להשתמש במוצר שקניתי כחוק וכדין?, אם לדוגמה גרתי בצרפת וקניתי מוצרים מצרפת ועכשיו אני עובר לארץ אחרת אז אסור לי להשתמש בהם, משהו פה לא ניראה לי... .

בקשר לזה שהם לא שמים עלינו (דוברי העברית) לצערי אני מסכים, אני לא בטוח שגם אם היה יבוא רשמי הם היו מוסיפים עברית, כי כלכלית רוכשי הקונסולה דוברי העברית הם חלק מאוד קטן

אז איפה הפיתרון ???
    יש צוות פרטי ללא מטרות רווח שמפתח לינוקס מותאם ל wii ושם מבחינת פיתוח קוד פתוח יש את כל האפשרויות, ואפשר לבקש מהם שיוסיפו את זה לאפשרויות (הם עדיין בשלבי התחלה מאוד מוקדמים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    כן אני מסכים שברוב הדברים לא שמים עלינו
    אבל אולי נינטנדו כן? מי יודע...
    וזה לא קשור לכמה כסף אנחנו מביאים להם, זה שירות לקוחות פשוט (מה שגם להוסיף עברית לא יקח להם הרבה זמן או כסף). אפשר פשוט לשים את זה בעוד כמה עידכוני תוכנה לWii...

והלינוקס של הWii, אני לא נראה לי אשתמש בזה, זה לא מחשב ובכלל יש לי לינוקס על המחשב הזה כבר חח...

בקשר לנושא של איסור השימוש מחוץ לאירופה/ארה"ב, ככל שאני חושב על זה יותר זה נראה יותר טיפשי/לא הגיוני... הרי אחרי שקנינו את הWii הוא שלנו ולנינטנדו (או כל חברה אחרת) אין זכות לומר לנו איך להשתמש בו אם אנחנו לא פוגעים בהם (נגיד שמים צ'יפ ומורידים משחקים...).
    נראה לי שאולי הדבר הזה זה יותר כמו הודעה שאסור למכור את זה מחוץ לאירופה/ארה"ב... בכל מקרה, זה מוזר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי nomadbl
    כן אני מסכים שברוב הדברים לא שמים עלינו
    אבל אולי נינטנדו כן? מי יודע...
    וזה לא קשור לכמה כסף אנחנו מביאים להם, זה שירות לקוחות פשוט (מה שגם להוסיף עברית לא יקח להם הרבה זמן או כסף). אפשר פשוט לשים את זה בעוד כמה עידכוני תוכנה לWii...

והלינוקס של הWii, אני לא נראה לי אשתמש בזה, זה לא מחשב ובכלל יש לי לינוקס על המחשב הזה כבר חח...
    קונסולה יכולה מחינת חומרה לתפקד כמחשב, יש גירסאות לינוקס ל ps2 ול xbox וזה רץ מאוד יפה ואפשר לעשות עם זה הכל, אם יש לך לינוקס על המחשב חשבתי שאולי תבין את היתרונות בלינוקס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Barvazon
    אז איפה הפיתרון ???
    יש צוות פרטי ללא מטרות רווח שמפתח לינוקס מותאם ל wii ושם מבחינת פיתוח קוד פתוח יש את כל האפשרויות, ואפשר לבקש מהם שיוסיפו את זה לאפשרויות (הם עדיין בשלבי התחלה מאוד מוקדמים).
    לא צריך לבקש. ברירת המחדל שלהם תהיה פיירפוקס, אז אין שום בעיה.
    עדיין, אני לא מבין למה מישהו משתמש בגלשן בווי חוץ מלמשחקי פלאש. מה, אין לכם מחשב?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי Poke
    לא צריך לבקש. ברירת המחדל שלהם תהיה פיירפוקס, אז אין שום בעיה.
    עדיין, אני לא מבין למה מישהו משתמש בגלשן בווי חוץ מלמשחקי פלאש. מה, אין לכם מחשב?
    אם לדוגמה חברה שלך יושבת מול המחשב, ואתה ממש צריך לבדוק מייל או רוצה לקרוא חדשות, או והכי חשוב אתה ממש צריך לכתוב משהו בפורום נינטנדו של vgames
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    לעזאזל עם העכבר הארור הזה! זרק אותי מחוץ לעמ' הזה פעמיים אחרי שכתבתי הודעות ארוכות, וכל פעם הן נמחקו מחדש (זה מה שקורה כשלא משתמשים במחשב שלך...).

הקיצר הם לא יכולים ממש למנוע ממך לעשות זאת (למרות ש-MS כן, אבל לא עושים זאת), אבל בכל זאת רשום על המכשירים "אסור לשימוש מחוץ לאזור X".
    בכל מקרה, מבחינתך זה אומר שברגע שאתה לא נמצא באזור X אז הם כנראה לא יעזרו לך, בדומה לשטחי שיפוט של המשטרה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי F.P
    לעזאזל עם העכבר הארור הזה! זרק אותי מחוץ לעמ' הזה פעמיים אחרי שכתבתי הודעות ארוכות, וכל פעם הן נמחקו מחדש (זה מה שקורה כשלא משתמשים במחשב שלך...).

הקיצר הם לא יכולים ממש למנוע ממך לעשות זאת (למרות ש-MS כן, אבל לא עושים זאת), אבל בכל זאת רשום על המכשירים "אסור לשימוש מחוץ לאזור X".
    בכל מקרה, מבחינתך זה אומר שברגע שאתה לא נמצא באזור X אז הם כנראה לא יעזרו לך, בדומה לשטחי שיפוט של המשטרה.
    בכל מקרה לדעתי יש בעיה עם חוק כזה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כרגיל, לא כל מה שכתוב על הקופסה תופס בבית משפט ובכלל בעולם האמיתי.
    ואנחנו נחשבים מאיזור PAL שהוא נחשב אירופה, ולמרות שאין יבוא רשמי אין כל בעיה עם יבוא אישי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Poke
    כרגיל, לא כל מה שכתוב על הקופסה תופס בבית משפט ובכלל בעולם האמיתי.
    ואנחנו נחשבים מאיזור PAL שהוא נחשב אירופה, ולמרות שאין יבוא רשמי אין כל בעיה עם יבוא אישי.
    אכן, כפי ש-4D לא ממש תופס בעולם שלנו, בניגוד למה שסוני טוענת .

לא באתי לומר מה בסדר, מה לא בסדר ומה לא חוקי, אלא להסביר למה מבחינתם זה מאוד משנה איפה אתה כן גר, למרות איפה שקנית את זה.

נב. אנו בעייתיים כי אנו גרים במזה"ת. אך בכל מקרה, לא הייתי מגדיר אזור שלם לפי שיטת השידור/החשמל שלו. אחרי הכל אפשר לומר את זה גם לגבי אוסטרליה, אך הם מוגדרים כאזור שונה לחלוטין.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    האמת היא, שעכשיו בדקתי יסודית את הקופסא של הWii שלי, ולא היה כתוב על הגבלות מבחינת איזה ארץ מותר להשתמש...

בקשר ללינוקס, אני יודע שהWii (או כל קונסולה אחרת) היא מחשב, ואני יודע שלינוקס זה טוב ;)
    אבל היעוד של קונסולה הוא בסופו של דבר לשחק משחקים, ומערכת הפעלה לינוקס יכולה לעשות הרבה דברים, אבל אני לא חושב שלשחק משחקי Wii הוא אחד מהם...
    חוץ מזה גם אם כן היא יכולה, הם לא יפעלו טוב כמו בדרך כלל בגלל שלינוקס מתוכננת כך שהיא לוקחת מזמן החישוב של המעבד בשביל להריץ את התוכנות, מה שלא בהכרח נכון במערכת ההפעלה המקורית של הWii.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי nomadbl
    האמת היא, שעכשיו בדקתי יסודית את הקופסא של הWii שלי, ולא היה כתוב על הגבלות מבחינת איזה ארץ מותר להשתמש...

בקשר ללינוקס, אני יודע שהWii (או כל קונסולה אחרת) היא מחשב, ואני יודע שלינוקס זה טוב ;)
    אבל היעוד של קונסולה הוא בסופו של דבר לשחק משחקים, ומערכת הפעלה לינוקס יכולה לעשות הרבה דברים, אבל אני לא חושב שלשחק משחקי Wii הוא אחד מהם...
    חוץ מזה גם אם כן היא יכולה, הם לא יפעלו טוב כמו בדרך כלל בגלל שלינוקס מתוכננת כך שהיא לוקחת מזמן החישוב של המעבד בשביל להריץ את התוכנות, מה שלא בהכרח נכון במערכת ההפעלה המקורית של הWii.
    כשרוצים להעלות לינוקס על ה wii זה לא בשביל משחקים, זה בשביל כל השאר(שאר הדברים שאתה יכול לעשות עם מערכת הפעלה), אתה תמיד תוכל להעלות משחקים כרגיל, זה יהיה מהו כמו dual boot כזה... .
    שתף ב-Google+

הרשמה