תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    המשחק יגיע למחשב האישי וכן לקונוסולות הPS3 והXbox 360, ואם אתם זקוקים לעוד הוכחה לנחיצות של הBlueray אז המשחק הוכרז שיתפוס דיסק בלו ריי אחד לPS3 ושני מדיות DVD לגרסאות הXbox 360 והמחשב האישי. לתמונות סרטונים ופרטים נוספים כאן: http://www.gamespot.com/news/6176188...stnews;title;0

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    באר שבע
    נראה טוב
    אני אוהב משחקים של ID
    יודעים להשקיע בעלילה בלי להשאיר את הגרפיקה והסאונד מאחור

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    מדהים איך בכול נושא שלך בפורום פס3 אתה מצליח להגיד משהוא רע על הX360,זה כישרון..
    אף אחד לא אמור שזה טוב שיש DVD או שלא צריך בלוראי.
    אגב HD-DVD מגיע עד 25GB/20GB?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי BuGs
    מדהים איך בכול נושא שלך בפורום פס3 אתה מצליח להגיד משהוא רע על הX360,זה כישרון..
    אף אחד לא אמור שזה טוב שיש DVD או שלא צריך בלוראי.
    אגב HD-DVD מגיע עד 25GB/20GB?
    איפה היית שהדר. נתן את הנאומים שלו? בכל מקרה, נגן הHDDVD של ה360 משמש נכון לעכשיו רק לסרטים.

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    איפה היית שהדר. נתן את הנאומים שלו? בכל מקרה, נגן הHDDVD של ה360 משמש נכון לעכשיו רק לסרטים.
    אני יודע גם לא מקבלים אותו בגירסה הרגילה,אבל בלי קשר כמה מקום יש בו?
    20/25GB?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי BuGs
    אני יודע גם לא מקבלים אותו בגירסה הרגילה,אבל בלי קשר כמה מקום יש בו?
    20/25GB?
    15 חד שכבתי 30 דו שכבתי

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    ראיתי את הסרטון וכמעט נרדמתי. זה פשוט נראה משעמם. אבל גרפיקה יפה.

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי ADi
    ראיתי את הסרטון וכמעט נרדמתי. זה פשוט נראה משעמם. אבל גרפיקה יפה.
    הסרטון אך ורק הראה כמה הגרפיקה יפה, הוא לא נועד להראות משהו מעבר לזה... זה לא נקרא טריילר אפילו, זה יותר דמו טכנולוגיה.

אני התלהבתי, אין לי מושג איך זה יזוז על הפס3 ו360 הוא מפורט מדי, אולי המנוע באמת ממש יעיל, נאלץ לחכות ולראות.

מנוע אדיר בכל אופן.

רשמית - יש מנוע יפה יותר מקרייסיס.

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    נו מה מבזבזים ת'זמן בקווייקון על מישחקים כאלה שיהיו הכרזות כמו DOOM4 וקוייק 5 או וולפןשטיין החדש

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    15 חד שכבתי 30 דו שכבתי
    אז מיק זונות קיצר מה הבעיה להשתמש בזה?
    סתם רצו לעשות את זה זול.
    מה הבעיה בדו שחשבתי?
    שזה יותר עדן וכול סריטה יכולה להרוס תדיסק?

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    קודם כל, לפחות המשחק בהיר יותר והם גם משלבים שני ז'אנרים - מירוץ ושוטר. ככה שזה כבר עדיף ממשחקים קודמים.

אבל שוב יש לנו פה את תופעת הפלסטיק הזוהר של המנוע של דום3. הלו, ID, אתם יכולים לעשות מנוע כמו שצריך כבר? תמיד הטכנולוגיים ביותר אבל תמיד יש מנוע יפה יותר. אותו המצב כאן. אנשים שנראים כמו פלסטיק = גרוע. הם לא מבינים את זה?
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Kazz
    קודם כל, לפחות המשחק בהיר יותר והם גם משלבים שני ז'אנרים - מירוץ ושוטר. ככה שזה כבר עדיף ממשחקים קודמים.

אבל שוב יש לנו פה את תופעת הפלסטיק הזוהר של המנוע של דום3. הלו, ID, אתם יכולים לעשות מנוע כמו שצריך כבר? תמיד הטכנולוגיים ביותר אבל תמיד יש מנוע יפה יותר. אותו המצב כאן. אנשים שנראים כמו פלסטיק = גרוע. הם לא מבינים את זה?
    בכנות שאני מאמין שגם המנוע של אנריל נראה משהו פלסטיקי כזה. ממאס אפקט וגירז, שניהם נראים כאלה, לא יודע, יפים מאוד אבל טונים קצת לא אמינים. לדעתי. זה מה שאהבתי בסורס של ולוה, שם הכל נראה מאוד אותנטי. גם בקרייסיס רואים שהכל נראה יותר מציאותי. אני מניח שזה בעיקר בחירה בפלטת צבעים, שכפי שרואים ID לא מתרחקת מהחומים.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Laskin

רשמית - יש מנוע יפה יותר מקרייסיס.
    יותר יפה? אפשר להתווכח על זה. יותר מרשים? לא קרוב אפילו.
    צריך לזוכר שמדובר במנוע גרפי בלבד. CRYENGINE2 משלב בתוכו גם פיזיקה וAI - דבר שלא ראינו כאן.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    תזכיר לי כמה משחקים יש ל360 שדורשים יותר מDVD?
    0 מתוך 200 פחות או יותר?
    גם בקיוב יש בערך 5 משחקים שיש להם שני דיסקים ותאמין או לא, הצלחתי להנות מRE4 אפילו שהיה צריך להחליף דיסק אחרי 14 שעות של גיימפליי! מדהים!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    בכנות שאני מאמין שגם המנוע של אנריל נראה משהו פלסטיקי כזה. ממאס אפקט וגירז, שניהם נראים כאלה, לא יודע, יפים מאוד אבל טונים קצת לא אמינים. לדעתי. זה מה שאהבתי בסורס של ולוה, שם הכל נראה מאוד אותנטי. גם בקרייסיס רואים שהכל נראה יותר מציאותי. אני מניח שזה בעיקר בחירה בפלטת צבעים, שכפי שרואים ID לא מתרחקת מהחומים.
    זה לא הפלטה של הצבעים, פשוט חברות כמו EPIC ו-ID הם זונות שיידרים, מתלהבים מדברים במקום להשתמש בהם בצורה עדינה.
    ברגע שמשתמשים בשיידרים בצורה עדינה (HL2, CRYSIS) אז דברים נראה הרבה יותר מציאותי.
    אבל אתה יודע איך זה מפתחים, ככה שזה יותר בולט ונוצץ זה יותר טוב...

הרשמה