תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    זמן: יום חמישי 2.8.07
    יריב: אורי
    צבא: Hordes Of Chaos - Mortal Hordes
    מספר נקודות: 1750

קרב שכבר הרבה זמן רציתי לעשות מול אורי, אבל בגלל סיבות כאלו או אחרות לא היה לנו את הזמן. בעקרון קבענו בהתחלה לעשות קרב 2000 אבל בגלל שאורי לא הגיע בזמן וגם רצה לעשות עוד קרב WM אחרי זה, אז ירדנו בנקודות (מה גם ש-2 טרימנים היו מפרקים לו את הצורה).
    אני אישית לא שיחקתי נגד שידי הכאוס או נחילי הכאוס (או איך שלא קוראים לם בעברית) לעולם וגם לא נגד סלאנש אז לא ידעתי מה לקחת ברשימת צבא שלי. היה ידוע לי רק כמה דברים בסיסים על הצבא ושהקסם של סלאנש הוא מאוד חזק. אני בתגובה לקחתי הרבה מאוד מגילות דספול (5 ליתר דיוק), והרבה מאוד יחידות קפא"פ כדי שיהיה לי התרון מספרי ותמרוני על הלוח.
    הרשימה שלי היתה דיי דומה למה שאני לוקח בדרך כלל: 3 קוסמים, טריימן, יחידת קשתים, 4 יחידות דריאדות, 3 יחידות רקדנים.
    אורי ברשימה שלו לקח:גיבור לוחם כאוס על סוס, קוסם רכוב על מפלצת, ועוד גיבור עם באנר על מרכבה (לכול הגיבורים היה מארק אוף סלאנש). בנוסף היה לו עוד מרכבה רגילה, עוד יחידה של 10 לוחמי כאוס נבחרים, יחידה של 4 אבירי כאוס נבחרים עם מארק אוף סלאנש (הגנרל היה ביחד עם היחידה הזאת), יחידה של 10 שדים ועוד יחידה של 5 שדים רכובים.

כפי שאתם רואים ל 5 מגילות דיספול שלי לא היה מה לעשות פה כי היה לי התרון חזק בקסם. לקוסמים שלי היה לכל אחד את הקסם תזוזת היער וולשניים מהם את קסם 6 של התזוזה הנוספת או העוד התקפה ולקוסם אחר את קסם 5 הרגנרישן. לאורי היה את קסם 1 שזה D6 פגיעות בכוח 6 (אחד הקסמים החזקים במשחק לפי דעתי, ואת קסם 6 שזה הופך יחידה לאן בריקבול אני חושב.

תור ראשון
    כאוס:
    הסתערויות- אין
    תנועה- אורי רץ קדימה עם כל היחידות שלו, ומה שהפתיע אותי מאוד היה השדים הרכובים שלו שהם פאסט קאבלרי ורצים 20 אינצ' שלמזלי היו צריכים לעשות סיבוב קטן ולכן לא ישבו 4 אינצ' מהיחידות שלי. בנוסף הקוסם שלו נע לבד קדימה על המפלצת שלו כדי לפתוח קו ראייה ליחידות שלי שהסתתרו ממנו.
    קסם- אז כפי שאפשר היה לראות היה לי התרון ברור בקסם עם 5 קוביות דיספול מול 4 קוביות כוח של אורי. לכן גם לא היה לי בעייה לנצל מגילת דיספל על הקסם שלו כשהו הצליח.
    ירי- אין
    קפא"פ- אין
    ווד אלף:
    הסתערויות- אין
    תנועה- בגלל שרוב היערות היו דיי רחוקים ממני כדי להכניס לשם יחידה שלמה אז רק הטריימן והקוסמים ויחידה 1 של דריאדות נכנסו לבפנים (2 יערות שונים) כאשר הטריימן היה לא רחוק מהקוסם שלו כבר כדי לתת עליו ירי. בנוסף הקשתים עלו על גבעה כאשר יחידת רקדנים ויחידת דריאדות יוצאת מהטווח ראייה של השדים הרכובים שלו כדי שלא הסתער עליהם בסיבוב הבא. שאר היחידות תפסו עמדות טקטיות אחרות.
    קסם- עשיתי על היחידת דריאדות בתוך היער את קסם 6 כדיי שיזוזו 2D6 קדימה והצלחתי מה שגרם להם להיות בדיוק מאחורי הגב של האבירים ומספיק קרובים כדי לעשות גם ליחידת לוחמים מארצ' בלוק (מוריד להם יופי את המהירות ובעצם מנטרל זמנית את האיום שלהם). בנוסף קירבתי את הטריימן עם היער לכיוון הקוסם שלו כדי להיות בטוח שהוא עושה ירי בתור הזה.
    ירי- אז הטריימן יורה על הקוסם את השורשים שלו ופוגע 4 פעמים, פוצע את הקוסם בפצע 1 והורג את המפלצת עם ה 3 פצעים האחרים. בנוסף הקשתים שלו נותים ירי טוב ומדוייק על השדים הרכובים והורגים 2 מתוך ה 5.
    קפא"פ- אין
    תור שני
    כאוס:
    הסתערויות- אין
    תנועה- המרכבות והשדים הרגילים ממשיכים לנוע קדימה לכיוון הקשתים שלי, השדים הרכובים רצים קדימה ונעמדים ממש בקו ההצבה שלי בתחילת המשחק בעמדה מצוינת. הקוסם מתחיל לברוח אבל בגלל שהוא במארצ' בלוק הוא לא מתרחק יותר מידי, והאבירים והלוחמים רק מנסים לתפוס עמדה יותר טובה.
    קסם- לא הצליח.
    ירי- אין
    קפא"פ- אין
    ווד אלף:
    הסתערויות- אין
    תנועה- היחידת דריאדות ורקדנים שהיו ליד הקשתים נכנסים ליער בהמשך כדי שהמרכבות לא יראו אותם. הטריימן מצמצם בתוך היער לכיוון האבירי כאוס. יחידת הדריאדות שהיתה קודם מאחורי האבירים עלתה על גבעה ליד ותפסה עמדה מצוינת. 2 יחידות דריאדות נעות למחוץ לקו ראייה של השדים הרכובים. יחידת רקדנים נוספת רצה כמה שיותר מהר קדימה ומגיעה אינצ' מהקוסם שלו. ויחידת רקדנים נוספת נכנסת ליער כדי לעזור במקרה וצריך לכל השאר.
    קסם- ניסיתי לעשות שוב את הקסם תנועה הנוספת על יחידת הרקדנים כדי שיכנסו בקוסם שלו אבל הוא השתמש במגילת דיספול השנייה שלו. בנוסם הזזתי את היער עם הטריימן כדי לחסום את התנועה של האבירים קדימה.
    ירי- הטריימן יורה על האבירים ואפילו מצליח להרוג 1 (לא יאומן עם הסייב 1 פלוס שלהם). הקשתים נותנים ירי על היחידת שדים רגילים והורגים 2.
    קפא"פ- אין
    תור 3:
    כאוס:
    הסתערויות- השדים ביחד עם 2 המרכבות מסתערים לי על הקשתים שכמובן בורחים ולא נתפסים.
    תנועה- השדים הרכובים תופסים עמדה שדיי ברור הם מסתערים לי סיבוב הבא על משהו. והאבירים והלוחמים עדיין תקועים עם עצמם. הקוסם ממשיך לרוץ אחורה (לא שזה יעזור לו).
    קסם- שוב פעם כלום.
    ירי- אין
    קפא"פ- אין
    ווד אלף:
    הקשתים לא מצליחים לעשות רלי וממשיכים לברוח.
    הסתערויות- יחידת הדריאדות ויחידת הרקדנים מסתערים מהצד על המרכבה הרגילה. יחידת הרקדנים מסתערת על הקוסם.
    תנועה- הטריימן יוצא מהיער ונעמד מהצד של האבירים ביחד עם חיפוי מאחור של יחידת רקדנים ויחידת דריאדות. 2 היחידות דריאדות האחרות מתקדמות לכיוון השדים הרכובים במטרה שהוא יסתער על אחת מהן.
    קסם- אין יותר מידי חוץ מתנועת יער נוספת כדי לסגור שוב את האבירים.
    ירי- הטריימן לא מצליח להרוג שום אביר עם הירי שלו.
    קפא"פ- הרקדנים עושים לינצ' בקוסם וממשיכים לרוץ קדימה. היחידת דריאדות והרקדנים מפרקים את המרכבה ורצים קדימה. היחידת רקדנים נכנסת בצד של המרכבה עם הגיבור עם הבאנר, והיחידת דריאדות נכנסת מלפנים ביחידת שדים.
    תור 4:
    כאוס:
    הסתערויות- השדים הרכובים נכנסים ביחידת דריאדות שלי.
    תנועה- האבירים ולוחמי הכאוס מסתובבים לכיוון הטריימן שלי.
    קסם- אין
    ירי- אין
    קפא"פ- השדים הרכובים הורגים לי 3 דריאדות ואני הורג להם 1 אבל למרות שהדריאדות הפסידו בקרב הן נשארות. הבאנר הקסום במרכבה השנייה מוריד לי את נתוני ה WS לחצי ואותו דבר ל I אבל עדיין אני הורס אותה והגיבור שעליה הורג לי 2 רקדנים מה שגורם לו עדיין לברוח ולהתפס. היחידת שדים נהרסת לגמרי חוץ מ 2 והיא לא נעלמת אבל רק שד אחד נשאר להלחם.
    ווד אלף:
    הסתערויות- הטריימן ביחד עם הרקדנים והדריאדות מסתערים על האבירים. יחידת דריאדות נוספת מסתערת מהצד על השדים הרכובים. והרקדנים באים לעזור לחסל את השד האחרון שמול הדריאדות האחרות.
    תנועה- היחידת רקדנים שחיסלה את הקוסם רצה לכיוון הטריימן.
    קסם- אני מצליח לתת עוד התקפה לרקדנים שבקרב עם האבירים.
    ירי- אין
    קפא"פ- הרוכבי שדים הורגים לי שוב עוד 2 דריאדות אבל מחוסלים לגמרי כתגובה. השד האחרון גם חוסל בצורה עצובה מאוד. והטריימן והדריאדות ביחד עם הרקדנים מצליחם להרוג רק עוד אביר אחד (נשארו עוד 2 והגנרל) אבל בתגובה נהרגו לי 2 דריאדות. הכאוס מפסידים אבל נשארים להלחם.
    תור 5:
    כאוס:
    הסתערויות- הלוחמים נכנסים סוף סוף לפעולה ומנסים לעזור לגנרל שלהם.
    תנועה- אין
    קסם- אין
    ירי- אין
    קפא"פ- אבירי הכאוס הורגים לי עוד 2 דריאדות אני בתגובה הורג עם הדיראדות 2 לוחמים. הטריימן הורג עוד אביר. והרקדנים עם ריקוד הקילינג בלואו שלהם מצליחים לחסל עוד אחד. הלוחמים כתגובה ברחו ונתפסו על ידי הדיראדות. והגנרל גם ברח אבל לא נתפס.

בסופו של דבר צבא הכאוס חוסל לגמרי כאשר הגנרל בורח לנפשו.

סיכום:
    מרכבות זה טוב נגד בלוקים לא נגד סקרימישים.
    לא להתקרב ליער כי זה רק תוקע אותך.
    לא צריך לקחת יותר מ 3 מגילות דיספל בקרב של מתחת ל 2000 נקודות.

אורי אני יודע שאתה רוצה קרב חוזר ופעם הבאה נעשה את זה 2000 פלוס נקודות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בדיוק כמו שהבטחת פעם קודמת, מדוייק לחלוטין. (:
    אגב, ביום חמישי שעליו מדובר היה את כנס קרא-קון, לא כל כך רחוק מפאלאדין, לפי מה שהבנתי: מה מנע ממכם להגיע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    חבל שלא באתי, אורקה, אתה תהיה בפאלאדין ביום חמישי הבא?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הרשמה