תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: איזה אירגון אתם מעדיפים ?

מדרגים
10. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • WWE

8 80.00%
  • TNA

2 20.00%
תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן

WWE - האירגון המוכר בעולם . חלק מהמתאבקים באירגון זה הם כישרוניים. השאר לא ממש. מי שהקים את האירגון הוא וינסנט קנדי מקמהן. האירגון מורכב משלושה רוסטרים - RAW, ECW ו-SMACKDOWN. באירגון יש זירה בצורת ריבוע. באירגון יש 9 אליפויות (משקל כבד, WWE, בין יבשתית, ארה"ב, משקל קל, נשים, ECW, זוגות עולמית, WWE בזוגות).

TNA - אירגון מס' 2 בעולם אחרי ה-WWE. כל המתאבקים שם כישרוניים (חוץ מכמה). האירגון מורכב מרוסטר אחד - Impact. באירגון יש זירה בצורת מחומש. באירגון יש 3 אליפויות (משקל כבד, אליפות הזוגות, אליפות ה-X).

אז איזה אירגון אתם מעדיפים ??
    תפרטו.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    wwe אני הכי אוהבת אותם בעולם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    יש חלקים שבהם ה-WWE יותר טובים,
    ויש חלקים שבהם ה-TNA יותר טובים.

ב-WWE יש 3 רוסטרים ששניים מהם די משעממים (לפחות אני חושב כך).
    רק RAW מעניין ב-WWE.
    אם TNA ו-RAW היו מתאחדים לאירגון אחד זה היה אירגון מעולה עם מתאבקים ענקיים.

החלק שאני לא אוהב ב-TNA זה שיש רק 3 אליפויות,
    ובגלל זה לא מספיק מתאבקים מקבלים פושים.

החלק שאני לא אוהב ב-WWE זה הזילזול שלהם.
    בגלל שהם האירגון המוביל בעולם, הם מרשים לעצמם לטעות לפעמים ולעשות שטויות.
    בלי קשר לזילזול, איזה אירגון ייתן למתאבק לא כישרוני להתחרות על האליפות המרכזית שנתיים ולהיות אלוף 10 חודשים?!

אבל בגדול, אני מעדיף את ה-WWE...
    P:
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    1) יפה שנתת רקע לאירגונים.
    2) לרשום "חלק מהמתאבקים באירגון זה הם כישרוניים. השאר לא ממש"
    או "כל המתאבקים שם כישרוניים (חוץ מכמה). " זה דעה ולכן לא טוב להכניס את זה לרקע... כי רקע הוא עובדתי בדרך כלל.

לגבי הדיון:
    הWWE מדרדרים ובמצבם הנוכחי TNA יותר טובים... הWWE עדיין היו יותר טובים לפני שנה בערך...ל WWE יש יותר תקציב ולכן כול השואו והפעלולים ותר יפים, לדעתי בTNA ההאבקות יותר איכותית כיום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    אני באמת מעדיף TNA על הWWE....בגלל איכת הקרבת והבאמפים הבלתי פוסקים...
    למה WWE יותר טובים- מתאבקים כישרונים מאוד....בוא נגיד שיש יותר מתאבקים לא כישרונים...מאשר מתאבקים באמת מוכשרים.....עכשיו לWWE יש יותר תקציב בשביל להחזיק 3 רוסטרים.בשביל זמן מסך של שבע וחצי שעות בשבוע ולפעמים אפילו 10.וגם התקציב לטוס בכל העולם..
    למה TNA יותר טובים- בעיקר בגלל איכות הקרבות ושהג'וברים שם מגיעים לרמה גבוה של יכולותובעיקר הסיבה שאני צופה בTNA זה בגללל סגנון בX אנשים שם עושים דברים מדהימים שאני לא רואה אפחד מהWWE עושה חוץ מכמה בודדים...ועוד סיבה היא קרבות שלא חוזרים על עצמם כמו שבWWE יש תמיד קרב סולם כלוב והארדקור וכל השאר....בדרך כלל TNA תמיד מביאים סוגי קרבות חדשים כמו האולטימט X קרבות הכלוב עם התיל שהדרך היחדה לצאת מאוד מורכבת..קרב בית הפחד קרב באמת מלא אבל מלא בשולחנות ונשקים....

אגב למי שלא שם לב יש הרבה טוענים שמתאבקי הTNA הם רק פליטים של WWE.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    טבריה
    אני חושב שהwwe יותר בגלל שהם אם יותר תקציב יותר גבוה אבל ויש אבל גדול מאוד tna מתחילים להגיע הפעלולים והאקשן יותר מהwwe אז כרגע אי אפשר לדעת צריך שינוי גדול בwwe ובtna צריך טיפה יותר כסף אבל גם להם לא חסר והם גם יודעים לנצל את הכסף שלהם.
    בארסה קבוצה עם נשמה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    אם ל-TNA היה את הסטוריליינים של ה-WWE, זה היה אירגון מושלם.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אממ WWE למרות שהמצב שלהם על הפנים !
    איפה סינה עם הגימיק של פעם?
    איפה החיה של פעם?
    איפה הפיודים הטובים של פעם?
    איפה סמאקדאון שלנו שהייתה פעם סוסה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני מניח שהשאלה תהיה מה עדיף לראות. אני מעדיף את WWE בגלל רמות ההפקה של האירועים, הפירוטכניקה בתחילת כל מופע. עם גיוון בסטוריליינים הם יכולים לחזור לאט לאט לפסגה. לא שעכשיו הם לא נמצאים בה. הקרבות בזמם האחרון עלו ברמתם ובכלל, כל ההפקה הכללית של ה-WWE יותר טובה משל TNA.

בפרק האחרון של טיאנאיי שראיתי אביס נתפס ע"י משהו מתחת לזירה וחזר החוצה כולו עם דם. מה הקטע בזה? אני פחות בקטע של האופרות סבון וסרטי האימה ויותר בקטע של ההיאבקות, למרות שהמיינאיבנט אביס נגד איי ג'יי היה ברמה מאוד גבוהה. והבלאק הול סלאם שאביס תקע לאיי ג'יי היה קטלני. אבל אני עדיין חושב שהקרבות ב-WWE יותר טובים. מה גם שעכשיו הם איבדו הרבה כוכבים בגלל פציעות שאמורים לחזור בקרוב אז בכלל...

וכשטריפל אייץ' יחזור אני אומר שנראה אירועים ברמת הפקה גבוהה יותר.
    למרות שגם עכשיו ה-WWE לוקחים.
    אבל השאלה היא שאלה של הצלחה אז אין בכלל על מה לדון או להביע דעה פה-ה-WWE תמיד יהיו הארגון המוביל בעסק הזה. וזה כי יש להם כסף. לא משנה כמה יגידו ש-TNA נותנים מופעים ברמה גבוהה יותר, זו עובדה שה-WWE מצליחים הרבה יותר מהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני אוהב יותר את הWWE אבל כרגע TNA עם תקציב מוגבל ורוסטר בינוני עושים אחלה תוכניות.
    רואים שהם משקיעים מחשבה בכל פרק ופרק.

שתף ב-Google+

הרשמה